Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1141. hozzászólás - 2009.01.12. 08:13:40 (Válasz Liadas #1139 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.12. 06:28:57
És a "nagy szövetségek" közül ki számít ilyen jó prédának hogy egy pár ezres szövetség elveri?


a példa elméleti, de komolyan nem érted?

veszel egy kis szövetséget 2 13. szintű karakterrel. és veszel egy nagyot 25 30. szintűvel és egy 12. szintűvel. a két 13. szintű karakter elveri a 12 szintűt. minden olyan szövetség, mely nem figyel arra, hogy a tagok közel azonos szintűek legyenek.

ott a sötét ösvény 120ezres kúttal és egy 13. szintűvel. a legközelebbi karakter 21. szintű. ha kihívja őket egy kis szövetség, 4 ezres kúttal, amiben van két 16. szintű karakter, akkor papíron azok leverhetik az egész sötét ösvényt, mert a nagyon nem tudnak kit támadni. persze nyilván a 13. szintű erős, de ha tovább megyek, ott a mitsubishi 8, szintű karakterrel, őket már pár 10. szintűekből összeállított szövetség is leverheti.
Pontszám: 5.40
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1142. hozzászólás - 2009.01.12. 11:39:37 (Válasz winnie #1141 hozzászólására.)
A nagyok segédkezet adnak a kicsinek, és már nem is verhető.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.71
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1143. hozzászólás - 2009.01.12. 14:48:34 (Válasz BaalCain #1129 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.01.11. 02:43:31
Ha egy tényleg nagyságrendekkel gyengébb szövit, ami amúgy aktívan játszik letámad egy nagyobb portyázásban aktív szövi, könnyen lehet, h jól fog járni a végén.
Kapitulál az első nap, esetleg még egyezkedik is még békéért.

És ott van, h minimális Lé veszteségért a kútból,a játékosaikat nem fogja támadás érni hosszú időn át attól a szövitől.
Érdemes kicsit számolgatni. Egy háborús szövi 400-500 portyát is simán vezethet egy nap, egy héten több mint 3000t. Ebből vajon mennyi jutna a megtámadott szövetségre? Biztos vagyok benne, h gyakran nagyságrendekkel kevesebb Lé a kútveszteség, mint amit fosztana portyázgatás közben tőlük a támadók a köv héten.


Én értem ezt, mert minket rendszeresen adóztat az Azúr Légió és az Elit Horda is.

És ebből a szempontból bizony azt kell mondanom, hogy az EH tagjai úriemberek, úriasszonyok! Beszedik az adót, és tényleg békén hagyják az ember fiát (karakterét)!

Az Azúr pedig, a gátlástalan rablóbandája, miután rendszeresen lerabol, egyből bontja a békét, és a következő rablóhadjáratáig folyamatosan molesztálja a kicsiket, játszhatatlanná téve a játékukat (játékunkat)! De ez persze biztosan csak véletlen, amúgy szerintük ez a veszteség nem is veszteség, ippeg csak 40-nel többet kell vadásznia mindenkinek, hogy 6000-rel többet építhessen, és akkor már ott is van, mintha a Légió meg sem támadta volna!

Akit mindkettő kirabol folyamatosan, az érzi a különbséget!
Pontszám: 6.91
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1144. hozzászólás - 2009.01.12. 20:49:06
Na! Ennyit arról, hogy Béke csarnoka mint védekezési eszköz. 3.szintű a Béke csarnokunk, és jan.3-án ért véget a háborúnk az igen tisztelt Végzeturak mesterei szövetséggel. Aznap bontották fel a békét is, nehogy lemaradjanak valamiről, de nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy ma este újra indul a következő háborúnk. Valahol elveszett a plusz kilenc nap. Akkor most lehet osztani az igét, hogy "aki nem akar háborúzni, az építse fel a béke csarnokát!" Sokra mentünk vele! Persze a dupla PP-t levonja. Az bezzeg működik! Köszönjük szépen ezt a valóban hasznos és hatásos védelmi eszközt! Hozzáteszem, ha csak rajtam múlna, menne is PC, de a társaimmal nem akarok kiszúrni. Valaki belépne egy anti-citadellarács szövibe?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.20
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1145. hozzászólás - 2009.01.12. 21:04:52 (Válasz Zsolesz #1144 hozzászólására.)
Amikor véget ért a háború, akkor is hármas szintű volt a csarnokotok? Biztosan nem csak első? Mert úgy kijönne a 11 nap...
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1146. hozzászólás - 2009.01.12. 21:08:22 (Válasz Zsolesz #1144 hozzászólására.)
írjatok Miklósnak. Crimson 12-3 az testvérek között is csak 9 (maximum)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1147. hozzászólás - 2009.01.12. 21:08:34 (Válasz Crimson #1145 hozzászólására.)
Crimson ezt számold ki mégegyszer. Még csak 9 nap telt el és igen 3. szintű volt a béke csarnoka, de ha 1es szintű akkor is csak 10 nap után támadhattak volna. És jan. 3-dika óta mégcsak 9 nap telt el.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1148. hozzászólás - 2009.01.12. 21:11:08 (Válasz CaveMaN #1146 hozzászólására.)
Köszi. Írt már a szövitársam a hibajelentésbe, és Miklóséknak is elvileg. Amúgy megvolt a három szint, de egy meg aztán főleg tuti, mert mi voltunk az elsők, akik felépítették.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1149. hozzászólás - 2009.01.12. 21:19:36
Igazából még most is azon gondolkodom, hogy vajon hogy jött ki nekem ez a szám:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1150. hozzászólás - 2009.01.13. 10:06:26
Teljesen jó. Ricardo megkért, hogy ne támadjunk, ők se fognak a bug miatt, én ehhez tartottam magam. Este egy darabig vártam, 0-0 volt, gondoltam akkor becsületesen tartják magukat a szavukhoz, és nem támadtam. Erre reggelre látom, hogy 12-2-re mennek. Tudtak a bugról, ráadásul megtévesztettek minket. Becsületesen is nyertek eddig is, nem tudom miért kell ilyen undorító módon viselkedni? Ezt eddig egy nagy szövinél se tapasztaltam. Az Elit horda, és az Azúr légió is minden alkalommal tartotta magát az adott szavához, a Végzeturak mesterei nem. És ne is magyarázza nekem senki, hogy ez egy háborús játék, mert tudom. Azért építettük a Béke csarnokát, hogy legalább ritkábban jöhessenek. Nem működöt, jöttek, tudták, átb@sztak.

Volt róla szó, hogy aki kihasználja a játékban talált hibákat, az büntetést kap. Lesz ezzel valami?

Hozzáteszem elsősorban nem Ricardot ítélem el ezért, mert ő csak jót akart, de a társai nem voltak hajlandók betartani a tűzszünetet. A lényegen nem változtat.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.50
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1151. hozzászólás - 2009.01.13. 10:20:21
Levelezéseim shienkaijjal

"Szervusz kedves barátom! Ha nevezhetlek így.

Elárulnád nekem, ha nem nagy titok, hogy hogy retekbe tudtok megint hadat üzenni, mikor 3-as szintű a Béke csarnokunk? És igen, már akkor megvolt, mikor az előző háborúnk zajlott, nem azóta építettük! Miért nem jöttök inkább naponta?! Ha úgyse való semmire az a sz@r. Remélem azért jól érzed magad a bőrödben, és örömmel tölt el, hogy még a játék hibás működését kihasználva is ki tudtok b@szni másokkal! Hát sok sikert itt, és az életben.

Üdv: Zsolesz!"

Szia

Az előző háborúnk békéje ment amikor felhúztátok a béketornyot. Csak arra tudok gondolni, h Miklós rájött, h hülyeség lenne ha visszamenőleg is hatásos lenne a torony és igy mehetünk.
Ha kérhetlek ne személyeskedj. Ne játssz, ha ennyire frusztrál.

Azt hadd döntsem el én, de valóban nem nagyon játszom. Már kész volt, mi építettük elsőnek. Személyeskedem, mert megvan rólad a véleményem. Ezért az én nevem írtam alá, és nem a a karakteremét. Szerintem érthető, ha felb@szom magam, hogy behozzák ezt a épületet, hogy lehessen védekezni, erre nem ér semmit! De a lényeg, hogy nektek legyen a legtöbb győzelmetek. Sok sikert!

Szia

A külső fórumon ált inteligensen szoktál nyilatkozni. Azért is lep meg ennyire, h most ilyen modorban kéred számon, h 9 nappal később újra támadunk.
Nem értelek. gondolom arra akkor nem figyeltél fel, h begyalogoltál vásárnap a szövinkbe és zsinórba támadtad játékosaink. Ha tehetjük a bejövő támadók közül választunk célpontot lehetőleg az első oldalról és h ti támadhatóak vagytok arra te mutattál rá.Csak amikor ti kapjátok az fáj, amikor meg jársz portyázni az meg a játék része.

Játszunk egy Pvp alapú játékot. Az egón kívül nem sérül olyan sok egy háborúban. Hozunk tizen ezer Lét min 3 nap alatt és naponta egy játékos nagyon simán 20-30K körül termel ki.
10-20K Lé és cserébe nem megy támadás tőlünk több mint egy héten át. Nem is biztos, h minuszban zártok.

De minden egyébtől független, kezeld e játék gondjait kicsit rugalmasabban. Nem lázongani kellene, személyeskedni, számon kérni, h megint háborúzunk. 4 szövit kivéve mindenkit támadunk, mint ti példátok is mutatja megküzdünk rendszeresen az erős szövikkel is. Méltatlan dolog a részedről, ha bírálod játékunk. Főleg, h soha nem volt diplomáciai közeledés, soha nem kértétek, h ne támadjunk vmi miatt, nincs közöttünk kontakt.
Nem véletlen találták ki a diplomáciát, ha nem használod csak a másik pocskondiázására magadra vess.
Pontszám: 4.75
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1152. hozzászólás - 2009.01.13. 10:21:42
"Csodálkozol, hogy közületek választok célpontot? Azok után, hogy hetente jöttök ne tedd! Diplomácia? HAZUDTATOK! Ricardo megkért, hogy ne támadjunk. A gyengébbek nem bújtak el, én nem támadtam. Ti igen! Tudtok a játék hibájáról és szándékosan kihasználjátok. Ismerjük a diplomáciát, az Elittel, és a Légióval is rendszeresen megállapodunk. Hazuggal nem lehet! Kész taktikánk volt 19-re, mire jöhettetek volna, de ez elb@szta az egészet. És kész volt a Béke csarnokunk már akkor. De lesz@rom. Legyetek boldogok. Nem a támadást sérelmezem, hanem hogy hibás a játék, és hogy hazudtatok. Nem kell reagálni, ne erőlködj. Már megmarad a véleményem.

"TE VETTED ÉSZRE hogy nincs hatása a csarnokotoknak, nem mi.-és fenntartom, h jól működik. Hogy lehet valaki olyan álszent, h amikor ő támad akkor az rendben van, amikor meg ezért visszaütnek akkor azokat mindennek lehordják?
Az meg hol érdekel engem, h miután kitört a háború ti mire kértek minket? Nem volt köztünk egyesség, csak ti kértetek. Miért lenne evidencia, h mi azt elfogadjuk?
ha ennyire gond a játék a számodra, nem tudod hava is tedd, kelj fel idén a is a gép mellől néz ki kicsit, van élet a játékon kivül, ne vedd ennyire komolyan."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1153. hozzászólás - 2009.01.13. 10:24:46 (Válasz BaalCain #1152 hozzászólására.)
Shienkai belement, hogy a privát levelezést itt közzétedd?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.90
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1154. hozzászólás - 2009.01.13. 10:25:27
Nekünk támad, bejön 3szor zsinórban a szövinkhez és amikor hadatüzenünk neki elkezd hőbörögni, h mi az h ilyet lehet. Azért valahol szánalmas az ilyen.

Zsolesz észrevett egy bugot és nem jelentette, lesz számonkérés? Nem baj ha nem, lemérjük a szövijén azt a Lét amit tőlünk rabolt.
Pontszám: 4.88
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1155. hozzászólás - 2009.01.13. 10:31:18
Nem különösebben érdekel h belemegy-e. vállalja fel amit mond mindenki előtt.

Szép dolog mindenfélét állítani, csak nekem óra perccel ellátott levelezésem van róla, h nem úgy van ahogy állítja. Gondolom a düh beszél belőle, ha lehiggad és végiggondolja akkor ő is másként látja.

Azért tettem ki a levelezést, mert hazugnak nevez minket és azt feltételezi h direkt bugot találtunk ill bármi aljasság kell ahhoz, h megverjük őket.
Önmagában a béketornyával kapcsolatos részét nem értem, h smint. Ami biztos, h miután ő eljön hozzánk támadni mint írja revansként ne kezdjen sírni ha visszaütünk.
Pontszám: 4.92
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1156. hozzászólás - 2009.01.13. 10:31:49 (Válasz BaalCain #1154 hozzászólására.)
Szóval nem...

Megállapodtatok vele, hogy a bug miatt kivártok a háborúval? Ezekszerint igen.

Ebből nehezen jöhetsz ki jól.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1157. hozzászólás - 2009.01.13. 10:36:12
Elnézést kérek Ricardotól, hogy ezt bemásolom, de miután a szövetségi társa megtette, úgy érzem nekem már nem kell az engedélyét kérnem. Amúgy észrevette márt valaki, hogy mindig úgy kezdődik, hogy valaki visszaütött? Hetente jönnek, aztán csodálkoznak, hogy minden célpontomat közülük választom. Amúgy az említett három támadásból kettőt elbuktam ha jól emlékszem, mert próbálgattam, hogy ki ellen lesz esélyem a következő háborúban. Mi a szánalmas azon, hogy elvárom, hogy a pénzemért működjenek legalább az épületek? Nem keveset költök(költöttem ezek után valószínű) a játékra. És az alábbiak szerint megint nem mondasz igazat, mert e szerint tudtatok a hibáról, és az sem igaz, hogy mi kértük, hogy ne támadjatok, mert Ricardo írt nekem, nem én neki. Ismét kihangsúlyozom, hogy a legjobb tudásom szerint ő csak jót akart.

Ricardo:
Szia!

Észleltük a problémátokat, miszerint a béke csarnoka ellenére hadat üzentünk nektek. Megmondom őszintén mi nem figyeltük, hogy van-e nektek ilyenetek, a szerver meg engedte, így történhetett.

Már tárgyaltunk róla a belső fórumon, és addig nem fogunk titeket támadni amég ez a kérdés/bug meg nem oldódik. Becsúszhat 1-2 támadás még a legelején, mert kommunikálni kell az összes tag felé a szituációt, de kérlek ti se támadjatok minket.

Üdv, Dutch Schefer végzeturak mesterei klán

Én:
Szólok a többieknek. Leginkább én támadnék, de már mindenképpen kib@szott a rendszer azokkal, akik elbújtak a katakombákba, és ha ezt vissza is csinálják, akkor se tudnak elbújni mire legközelebb jöttök.

Ricardo:
Talán ha a játékvezetés megoldja a problémát akkor a katakombát is semmisnek lehet venni. Vagy ha nem akkor majd kitalálunk valamit, hogy kompenzáljuk ezt a fajta veszteséget.

Ricardo:
Sikerült segget csinálnom a számból. Mivel vannak olyan tagok nálunk, akik nem hajlandóak nem ütni Titeket, ezért bug ide vagy oda, készüljetek fel, hogy folyamatosan támadni fogunk.

Nagyon fasza. Még egyszer sajnálom, hidd el nekem se jó.
******************************
Tényleg ne haragudj Ricardo, hogy bemásoltam, de ezek után jogosnak érzem. Ha mégse, akkor bocsánatot kérek!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1158. hozzászólás - 2009.01.13. 10:48:59 (Válasz BaalCain #1154 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.01.13. 10:25:27
Nekünk támad, bejön 3szor zsinórban a szövinkhez és amikor hadatüzenünk neki elkezd hőbörögni, h mi az h ilyet lehet. Azért valahol szánalmas az ilyen.

Zsolesz észrevett egy bugot és nem jelentette, lesz számonkérés? Nem baj ha nem, lemérjük a szövijén azt a Lét amit tőlünk rabolt.


Azért hadd ne sirassalak meg, hogy a saját súlycsoportomat támadom, és azok közül választok, akik hetente hadat üzennek, ha támadom őket, ha nem. Nem én vagyok az állszent. Ti vezetitek a győzelem listát, úgyhogy nagyon sanyarú sorsotok lehet, ha csak revans vételre használjátok a háborút. Lehet az a szánalmas, hogy ezt akarod elhitetni másokkal? Ebbe inkább nem mennék bele.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.17
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1159. hozzászólás - 2009.01.13. 10:50:46
Teljesen igy van, ahogy írod. Dutch arra szavazott, h ne támadjunk titeket.

De már megbocsáss milyen alapon köthet bármiféle egyezményt szerinted Dutch a Végzeturak mesterei nevében?
Elhiszem, h jót akart. De amikor be akartál olvasni nagyon gyorsan megtaláltál engem. Akkor viszont amikor egyezkedni kell akkor meg bárki jó volt nektek a szövinkből aki szívén viseli a bajotok.

És mint a levelezés is mutatja, Dutch KÖZÖLTE veletek, h mire számíthattok, a szövetségünk tagjai pedig NEM fogadták el az ő levelezését.

Éppen jó sorokat másoltál be. tudtad, h megyünk támadunk. Azért támadunk mert TE MAGAD cseszteted a kis játékosainkat. Semmi többet nem kell belemagyaráznod.
Pontszám: 3.58
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1160. hozzászólás - 2009.01.13. 10:52:41 (Válasz Zsolesz #1158 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2009.01.13. 10:48:59
Idézet: BaalCain - 2009.01.13. 10:25:27
Nekünk támad, bejön 3szor zsinórban a szövinkhez és amikor hadatüzenünk neki elkezd hőbörögni, h mi az h ilyet lehet. Azért valahol szánalmas az ilyen.

Zsolesz észrevett egy bugot és nem jelentette, lesz számonkérés? Nem baj ha nem, lemérjük a szövijén azt a Lét amit tőlünk rabolt.


Azért hadd ne sirassalak meg, hogy a saját súlycsoportomat támadom, és azok közül választok, akik hetente hadat üzennek, ha támadom őket, ha nem. Nem én vagyok az állszent. Ti vezetitek a győzelem listát, úgyhogy nagyon sanyarú sorsotok lehet, ha csak revans vételre használjátok a háborút. Lehet az a szánalmas, hogy ezt akarod elhitetni másokkal? Ebbe inkább nem mennék bele.

álszent. 1 l-vel
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3.07
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!