Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagJevaNő
Végzetúr tehetség
188 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2761. hozzászólás - 2010.01.03. 08:44:36 (Válasz Mortimer #2753 hozzászólására.)
Mortimer, ezzel én például nem értek egyet. Bár alapvetően nem zavar, ha bárki bekaszniz - baromság csak azért nem vadászni, mert leportyáztak - , de a háborúban nem fogok vadászni. Néha ugyanis becsúszik egy-egy hiba a mátrixba és elbambul az ember/elmegy a szerver, aztán az kinek jó, ha lerabolnak? Most erre volt is példa, Éjszárny nagy örömére .
- The happiest women, like the happiest nations, have no history. -
Pontszám: 7.53
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2762. hozzászólás - 2010.01.03. 08:55:59 (Válasz Jeva #2761 hozzászólására.)
Akkor is megéri nektek ilyenkor hadüzenetet küldeni, ha nem vadászol, hiszen így nem kapod meg a HT 10%-os bónuszát.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.53
kedvelt tagJevaNő
Végzetúr tehetség
188 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2763. hozzászólás - 2010.01.03. 08:58:18 (Válasz Mortimer #2762 hozzászólására.)
Hozzáteszem: mintha Rád veszélyt jelentő tagokkal lennénk tele . Ott, ahol én leledzem, gyakorlatilag csak zafírok vannak és szinte senkit nem bírok megütni hajnali négy után .
- The happiest women, like the happiest nations, have no history. -
Pontszám: 6.30
kedvelt tagJevaNő
Végzetúr tehetség
188 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2764. hozzászólás - 2010.01.03. 08:59:42 (Válasz Jeva #2763 hozzászólására.)
Ezt úgy értettem, hogy a vadászat megtörténte ugyan természetesen előny, de egyelőre még nem loholunk senki nyomában az ezáltal szerzett előny révén.
A hozzászólást Jeva módosította 2010.01.03. 09:00:06-kor
- The happiest women, like the happiest nations, have no history. -
Pontszám: 6.30
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2765. hozzászólás - 2010.01.03. 09:01:44 (Válasz Jeva #2763 hozzászólására.)
Nem rólam van szó: bárki számára ez a logikus cselekedet, ha nálatok van a HT. Ha kiléptetitek az egész szövetséget és nyertek, összességében akkor is veszítetek. Pár százezer LE a kútból semmit nem számít, fura, hogy ezt még nem ismertétek fel. Ennek megtartásához beáldozzátok a tagjaitok fejlődését, csökkentitek a karakter által szerzett LE-t.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.32
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2766. hozzászólás - 2010.01.03. 09:19:38
A tagok önkéntes alapon vállalták a kilépést, és együtt döntöttük el, hogy akkor is felvesszük a kesztyűt,ha áldozatokkal jár.
Nem kötelező mindennap vadászni,ha okosan játszol elég hetente 1-2 alkalom attól függ,hogy........ részletezzem?
Tehát senki nem bukott!
A HT nem akkora táp, átlag 50 csp-ből, leszámítva a befogott állatokat, az én szintemen kb. +8000 LE, tehát egy héten jön össze +1 TÖ 300 körüli tulajdonságból full specializálva. Na most,ha valaki kamráz a napi +8000 LE 1%-át viszi, senkitől nem sajnálom ezt a hatalmas tápot!
Tessék egy kicsit szomolgatni, és utána levonni a következtetéseket.
Nekünk azért van HT-k, ismétlem magam nem baj, mert Nincs mit építeni, és,ha már van konstrukció, és néha a szerencsét is kellene nyomni, miben fektessen a szegény halandó?
Dorn
Pontszám: 5.79
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2767. hozzászólás - 2010.01.03. 09:24:30 (Válasz Hagya #2766 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2010.01.03. 09:19:38
A HT nem akkora táp, átlag 50 csp-ből, leszámítva a befogott állatokat, az én szintemen kb. +8000 LE, tehát egy héten jön össze +1 TÖ 300 körüli tulajdonságból full specializálva. Na most,ha valaki kamráz a napi +8000 LE 1%-át viszi, senkitől nem sajnálom ezt a hatalmas tápot! Tessék egy kicsit szomolgatni, és utána levonni a következtetéseket.


Ehem. Ha már számolgatásra hívsz, akkor nem 8000 LE 1%-át viszi, hanem az összes megszerzett LE 1%-át, amibe bele kell számolni a sajtolt állatokat is. Másrészt az megfizethetetlen, hogy az ember biztosan tudja, lesz kamrabevétele, míg másnál ez lutri, nem biztos hogy vadászik. Nálatok ilyenkor igen.

Miért nekem kell győzködnöm titeket, hogy igen, azért támad titeket mindenki, mert nálatok van a HT? Nem eredendő gonoszságból ütnek ilyenkor benneteket, hanem mert _megéri_.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.15
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2768. hozzászólás - 2010.01.03. 09:37:17
Nem kell győzködnöd, ez természetes, de azért ne csúsztassunk! Természetes, hogy az össz. LE-ből visz, de ennek a HT része annyi amit írtam nem több! Mint már írtam előbb az eddigi birtoklások során összesen két nap vadásztam le a csp-t, ergó honnan biztos, hogy akkor vadászik valaki, ha birtokolja a tornyot. Akkor még egyszer: természetesen jó a heti 1 TÖ, mert nem kell érte semmit csinálni, de nem azért birtokoljuk ennyiszer a tornyot, mert az jó, hanem, mert nincs mit építeni, miért kell ezt nekem elmagyarázni?
Ti tudtok mit építeni, vagy a Tyrant, Azúr, és még vagyunk így egy páran. Remélem elhiszed nekem, hogy sokkal szívesebben építenénk mást,ha lenne!
Dorn
Pontszám: 7.40
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2769. hozzászólás - 2010.01.03. 10:56:21
Nem kötelező mindennap vadászni,ha okosan játszol elég hetente 1-2 alkalom


Ha hetente egyszer-kétszer vadászol és akkor kapod a HT bónuszt, akkor azokon a napokon igencsak megéri elvinni a kamrába.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 7.91
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2770. hozzászólás - 2010.01.03. 11:06:44 (Válasz Mong0ose #2769 hozzászólására.)
Ez teljesen igaz,ha lehet tudni, mikor van az az 1-2 nap, később, amikor kevesebbet fogjuk birtokolni a tornyot lehet majd tudni, most nem
Dorn
Pontszám: 6.09
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2771. hozzászólás - 2010.01.03. 11:55:47
Azért, ha már ismét megy az észosztás:
Nem tűnt még fel, hogy korántsem biztos, hogy a bekamrázott napon vadászunk? Miért? Mert egy héten 4-5 napot miénk a HT*. Ergó, ha minden nap csak Roninost versz el, akkor is "csak" 1 heti CSP-nek megfelelő LE-ért kapsz 1%-ot. Persze, ha rájössz, hogy mikor fogok vadászni, és CSAK akkor raksz be, az más kérdés.
Egyébként kapaszkodj Morti: nem találtad el, hogy ez mikor következett be. 30-40-et elnyomtam, de 200-300-ra ne számíts! Meg persze az is elmond valamit, hogy én nem hiperoptimalizálok, és akkor is vadászok, ha beraktak. Nem érdekel a szomszéd tehene.

*Mod: HCS=HT.
A hozzászólást Butchman módosította 2010.01.03. 14:39:52-kor
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.36
fórumozóValmontFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2772. hozzászólás - 2010.01.03. 20:08:08 (Válasz Monkey #2755 hozzászólására.)
Monkey ,ennél beszédesebb nevet még Anton Pavlovics sem találhatott volna Neked.
Pontszám: 5.30
fórumozóValmontFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2773. hozzászólás - 2010.01.03. 20:11:58 (Válasz Mortimer #2762 hozzászólására.)
Ez butaság Mortimer!
Megkapom csak nem abban a 4napban ,amíg háborúzunk,hanem utána,hiszen a CSP gyűlik,aztán majd levadászom,amikor nincs háború.
Pontszám: 6.59
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2774. hozzászólás - 2010.01.04. 12:46:23 (Válasz Mortimer #2762 hozzászólására.)
Ez tök nagy ötlet Morti!
Igy legalább nem vadásznak a HT-sek, vagyis nem jutnak (extra) bevételhez a HT-seket kamrázók, és gyakorlatilag ti sem.
Legyen szar mindenkinek, hurrá!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 8.23
kedvelt tagDartonpapjaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2775. hozzászólás - 2010.02.13. 21:25:37
Sziasztok.
Egy kérdésem lenne:
Szövetségi háborúban is számit a szintkülömbség?
Vagy mondjuk egy 10 lvl üthet egy 3-as lvl-t?
Köszönöm a válaszokat.
Pontszám: 5.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2776. hozzászólás - 2010.02.13. 21:37:33 (Válasz Dartonpapja #2775 hozzászólására.)
Ugyanolyan szintkorlátokkal lehet háborúban támadni, mint normál portyában.
Tehát egy tizes nem támadhat egy hármast.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.56
kedvelt tagDartonpapjaFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2777. hozzászólás - 2010.02.14. 21:11:21
Köszönöm a választ.
Pontszám: 6
népszerűHanabiNő
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2778. hozzászólás - 2010.02.18. 09:25:57
Üdv!
Még csak második hónapja játszom ezzel a játékkal és most van a szövetségünk első háborúja. Nem mi kezdtük és a kapitulációval kapcsolatban lenne egy kérdésem. Azt olvastam róla, hogy ha "a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik", akkor automatikus a kapituláció. Szerintem ez igazságtalan, abban az esetben, ha a háborút kezdő fél támadható karakterei (azaz, akiket a szintem jogán támadhatok) sorra láthatatlanná váltak vagy elbújtak a katakombában, így téve lehetetlenné a válaszcsapást.
Kapitulációnál szerintem ezt is vizsgálni kellene, hogy ők kezdték a háborút, aztán meg eltűntek, akkor ne ők legyenek a győztesek.

Mi a véleményetek erről?
Ne vígy engem a kísértésbe, odatalálok magamtól is.
Pontszám: 6.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2779. hozzászólás - 2010.02.18. 09:42:58 (Válasz Hanabi #2778 hozzászólására.)
Láthatatlanság, védelem itala, katakombába bújás, ideiglenes kilépés a szövetségből klasszikus háborús taktikák, miért ne lehetne alkalmazni őket? Ti is megtehetitek, nincs ezzel semmi baj. Mindkét fél nyerni akar és harcol ahogy tud.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.82
népszerűHanabiNő
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2780. hozzászólás - 2010.02.18. 09:45:01 (Válasz Byzon #2779 hozzászólására.)
Ez most biztos kicsit dedósan hangzik, de ők kezdték.
Ne vígy engem a kísértésbe, odatalálok magamtól is.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!