Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
721. hozzászólás - 2008.12.05. 21:30:44 (Válasz krishy #719 hozzászólására.)
Igen. Ti is én is gyöngébbre támadunk. (Bár én nem szövetségi szinten, de mindegy.) A különbség az, hogy ti pisztolyt szegeztek a gyöngébb homlokának, nehogy vissza üssön. Bátor, nagyon bátor.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.45
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
722. hozzászólás - 2008.12.05. 22:22:37 (Válasz Zotmund #720 hozzászólására.)
Az ugye nem baj, hogy most nem írtunk előtte?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.13
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
723. hozzászólás - 2008.12.05. 22:24:20
Par fontos eszrevetel...
A jatekost es a karaktert kulonitsuk el egymastol. Ha ez nem tortenik meg, abbol lesznek a nem idevalo konfliktusok.
A jatek rendszere a versenyben maradast figyelembe veve megkoveteli, hogy ne egymassal, hanem gyengebbekkel haboruzzunk. Nekem sem tetszik, de jelenleg ez eri meg. Szeretnem, hogy ez megvaltozzon, meg is fog szerencsere (van egy masik forum ezzel kapcsolatban).
Lehet meglepo, de mi is vallalunk 30%-os csatakat.
Nem csak kozulunk tamad 4-5 topos a szovetsegbol, hanem masoknal is. Tobbek kozott Ti is ezt teszitek, Gort.

Folyt. kov...
Pontszám: 7.33
kedvelt tagZedd81Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
724. hozzászólás - 2008.12.05. 22:36:42
Eddig csak olvastam de most már tisztázzunk pár dolgot:

-Én TÖ szerint nézve a harmadik leggyengébb vagyok a szövetségünkben, mégis kivettem a részem a háborúból.
-A citadellát azért használjuk mert erre van. Bontsuk le a védőfalat meg a gyakorlóteret is?
-A háborúzásról általában meg az a váéleményem hogy ugyanaz mint a portya csak szövetségi szinten. Ha nem háborúzol akkor lemaradsz a fejlődésben. Ilyen ez a játék. Rá vagy kényszerítve hogy másokat betámadj, PVP-re épül az egész.
Pontszám: 7.25
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
725. hozzászólás - 2008.12.05. 22:41:06 (Válasz Zedd81 #724 hozzászólására.)
1. Persze, hogy kivetted a részedet, mert nálunk találtál jó pár tuti célpontot.
2. A citadellától több LE-t lehet nyerni? Vagy hamarabb vége a háborúnak?
3. Egyáltalán nem vagy rákényszerítve a háborúra, csak ha te is akarod.
Pontszám: 7.50
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
726. hozzászólás - 2008.12.05. 22:43:14
Nálunk (Hajnalpajzs) a 15 játékosból mindössze 3 tudja veletek felvenni a harcot...
Pontszám: 8.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
727. hozzászólás - 2008.12.05. 22:59:26
Leegyszerűsítem:
- megtámadtunk titeket és nyerni akarunk,
- ti ezt nem akarjátok,
- de mi akkor is nyerni akarunk,
- ti ezt csak azért sem hagyjátok...
Eddig rendben van, ez megy a játékban.
Itt a fórumon meg megy tovább a lélekgyötrés!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.57
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
728. hozzászólás - 2008.12.05. 23:12:01 (Válasz Zedd81 #724 hozzászólására.)
Nem kell a dráma, a citadella használata alapvetően nem szükséges. Büntetni akarjátok őket, mert ellenállnak. Pont. Haszna a ti szempontotokból semmi, ők szívnak, ez még elkeseredettebb ellenállásra sarkalja őket, ti meg vonogatjátok a vállatokat. És némelyiktek ismét okít itt a fórumon teljesen feleslegesen. Hagyjátok a reakciókat meg a megbeszélnivalókat inkább Balorra.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.12.05. 23:12:11-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.22
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
729. hozzászólás - 2008.12.05. 23:14:33 (Válasz Seligen #727 hozzászólására.)
Ha nyerni akartok, akkor miért nem harcoltok? Akár egy nap alatt is győzhettetek volna. De ti nem akartok harcolni, csak azt akarjátok, hogy önként tejeljünk nektek.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
730. hozzászólás - 2008.12.05. 23:56:39
Gondolkodtam egy darabig, hogy írjak-e ide, mert lassan a topic témájához képest eltér a hozzászólások tárgya., a stílusról, személyeskedésekről nem is beszélve.
Nem szeretem ezt a hozzáállást a játékhoz. Ismétlem játékhoz! Persze ez csak az én szerény véleményem.
Próbáljatok egy kicsit felülemelkedni a torzsalkodás szintjétől, aminek most a Tökéletes Gyémánt horda a célpontja, akárcsak az elején az Elit Horda.
A citadella használatával még a háború keretében sem értek egyet és szerintem a mi szövink csak szükségszerűségből építi fel és amennyire tőlem függ nem, nem lesz használva. A háború valóban a portya kiszélesített változata, de az én felfogásom szerint citadella már nem fér bele sem a háború céljának elérésébe, se más szempontokból. Ez egy büntető eszköz, amit én rögtön megváltoztatnék, mondjuk olyanra, mint az átok. Aki használja és győz, az kap több LE-t, de a vesztesnek ettől nem lesz nagyobb vesztesége. Magyarul az Átokpiramis szövire vonatkozó változata. Ha valahol ez felvetödött már akkor sorry, de nem olvasok állandóan mindent el, hiszen létezik a való világ is.
Pontszám: 9.17
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
731. hozzászólás - 2008.12.05. 23:57:59 (Válasz Gort #729 hozzászólására.)
Gyere állj át, kíváncsi vagyok, hogy oldottad volna meg a helyzetet!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 3.83
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
732. hozzászólás - 2008.12.06. 00:13:12
Nos én csak azt akartam mondani hogy ugyan engem különösebben nem zavar a háború csak annyiban hogy tök fölöslegesen dobtam ki a LE-t a Le védő szakira és az hogy a sok háború nyomán a csapatunk morálja olyan mélyre süllyedt hogy egyszerűen nem tudom mi lesz elöbb feloszlunk mert már senkinek nincs kedve élő céltáblaként szolgálni vagy azért oszlunk fel mert jó formán senki nem marad(bár 3-4-en még mindig aktívak de a 13-ból az biza édes kevés)hát én azt mondom hogy lassan tényleg 2 részre oszlik a mezöny azok akiknek van morálja és azok akiknek nincs az elözők megmaradnak és háborúkat nyernek az utóbbiak szép lassan eltünnek vagy lemaradnak de a pozitív oldala a dolognak hogy Miklóséknak legalább azon nem kell majd gondolkodni hol válasszák ketté a mezönyt ha esetleg tényleg valami határ félét akarnak kialakítani a kicsik és a nagyok között mert röhelyes hogy képessek minket fél napi töltödésért megtámadni pedig most ez megy.a másik próblémám hogy szövetséges olyan ebben a játékban nincs röhely hogy annyit kapok érte hogy ők nem támadnak meg de kérdem én ha egy szövetséges segítséget kér mégis hogy segítsünk nekik ha egyszer a játékban erre semmi lehetőség???
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
733. hozzászólás - 2008.12.06. 00:14:34 (Válasz Seligen #731 hozzászólására.)
Például harccal. Minimum három tagotok van, akinek a legerősebb tagjaink sem tudnak ellenállni. Nem tudom, hogy ki van még a katakombában, de a támadási listánkat elnézve legalább tízen nincsenek bent, úgyhogy ne gyere azzal, hogy nincs célpont. A baj az, hogy sajnáljátok ránk a portyapontot, mert nem tudtok sok le-t rabolni tőlünk. Mi lenne, ha nem csak a sült galambot várnátok, hanem egy kicsit megdolgoznátok a győzelemért? Persze kényelmesebb a citadellát ránksütögetni, aztán meg csodálkozni, amikor nevén nevezem a dolgokat.
Könyörögve kérlek, olyat még viccből se mondj, hogy álljak át hozzátok, mert elfog a rosszullét.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.20
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
734. hozzászólás - 2008.12.06. 00:15:16
Ugy tunik, minden nyilt, akkor legyen ez az "ajanlat" is:

Woodranger üzenete:
Tisztelt Tökéletes Gyémánt!

Mivel háborúnk egyre nagyobb konfliktusokat vet fel köztünk és kívül is, kompromisszumos javaslat kidolgozásába kezdtünk. A mi érdekünk is a háború viszonylag gyors befejezése, aminek reális útja az lesz, hogy eléritek a dupla arányt.
Egyértelmű lenne kapitulációról tárgyalni, ugyanakkor tagjaink többsége erre nem hajlandó. Éppen ezért ajánlatunk a következő lehet: érjétek el a lehető legrövidebb időn belül a dupla arányt, eközben pedig nem nehezítjük tovább a dolgotokat, magyarán nem húzzuk a háborút további egy hétig. Cserébe és párhuzamosan azt kérjük, hogy a következő hónapok során tekintsetek el szövetségünk megtámadásától. A konkrét időintervallum ügyében javaslatotokat várjuk, erről értelemszerűen akkor érdemes tárgyalni, ha az eddigiekben megállapodásra jutunk.


Figyelmeteket köszöni a
Hajnalpajzs

--

Osszefoglalva, kerik, hogy verjuk meg oket 2x aranyban, majd tobb honapig ne csatazzunk veluk, mikozben ok elobujhatnak a katakombakbol. Ezert cserebe azt ajanljak, hogy .

Ekkor mar hatranyban voltak, tehat megjosolhato volt, hogy 2 het alatt elbuknak, igy is, ugy is. Az "ajanlatot" nem tudom kommentalni. Ez a level vezetett a masodik csapashoz.
A hozzászólást Simon módosította 2008.12.06. 00:17:00-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 2.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
735. hozzászólás - 2008.12.06. 00:23:01
Hauer!

Azért ennyire ne láss sötéten! Mondom ezt úgy, hogy olyan szövetség tagja voltam, amely széthullott a folyamatos vesztett háborúk miatt. Sőt mondom ezt úgy, hogy eleddig vagy 5 ismerősöm (többek között volt klántársam) hagyta abba a megnyerhetetlen háborúk miatt. Ez van. De szerintem akik ezekből a szövetségekből még játszanak, azok túlnyomórészt már maradnak is. Azoknak nem az a lényeg, hogy a toplista elején virítsanak. Valami más tartja itt őket. Rájuk számíthatsz.
A nagyokkal nem tudsz mit csinálni. Miklós sem. Más sem. Ez a világ rendje. Múltkor beszélgettem egy viszonylag erősebb klán prominens tagjával. Ő mondta, 2+1 hét békét ajánlanak azoknak, akik rögtön kapitulálnak. Szép, persze. Én ilyet nem tudnék tenni. Akit legyőzünk, annak jó ideig nyugta lesz tőlünk, nem járunk vissza senkire. Nem vagyok hajlandó más játékát tönkre tenni. De én ezen szövetségekkel ellentétben láttam olyan társaimat, akik szerették, élvezték a játékot, de ezt megelégelték és inkább abbahagyták. Mindenki másképp játszik. Nem kényszeríthetünk rá másokra egy játékstílust.

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.67
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
736. hozzászólás - 2008.12.06. 00:35:20 (Válasz Gort #733 hozzászólására.)
Oké, Egyetlen Igaz Hős, ki vakon, nálunk jobban tudja mit miért teszünk és ebbe mennyi energiát fektetünk, akkor gondolom még nem mondtál el mindent ami a szívedet/lelkedet nyomja. Ne kímélj.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 3.80
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
737. hozzászólás - 2008.12.06. 00:37:57 (Válasz Seligen #736 hozzászólására.)
Tévedsz. Már mindent elmondtam.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3.67
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
738. hozzászólás - 2008.12.06. 00:43:34 (Válasz Byzon #735 hozzászólására.)
Nos én nem látok szerintem olyan borúsan mint amilyen a helyzet nálunk most valójában ugyan tény ha nem jön közbe semmi akkor azok akik most velünk vannak azok velünk is maradnak de akkor is mi eddig egyetlenm háborút sem indítottunk(legalábbis amennyire én tudom)tehát eddig egyetlen ellenfelünket sem választhattu meg(ennek eredménye ha jól számolom 7 vesztet háború +ami most folyamatban van 4 és 1 árva nyert az is inkább szerencse mint az erőnk nagysága)ugyan ha meglesz a katakomba már kidolgoztuk mit csinálunk és ha beválik kicsit talán javítani tudjuk az arányunkat de azért ahoz kicsit aktívabbnak kéne lennünk meg minden pedig az a mostani morálunkkkal nagyon nehéz lesz így ha most a 4-ből egyet sem nyerünk meg akkor szerintem majdnem vége aki eddig csak fel-fel nézegetett az ezután egyáltalán nem fog felnézni jó igaz aki meg aktív azt meg nem érdekli inkább élvezi hogy néhány napig nyugi van, de azért talán a 4-ből egyet azért csak sikerül összehozni per pill kettőt vezetünk de egyre kisebb különbséggel.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
739. hozzászólás - 2008.12.06. 00:45:12 (Válasz Gort #737 hozzászólására.)
Rendben, szívemre vettem volna, ha rosszul leszel.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 2.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
740. hozzászólás - 2008.12.06. 00:45:43 (Válasz Hauer92 #738 hozzászólására.)
Drukkolok Hauer, remélem nem jártok úgy mint mi! Hajrá!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!