Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóArénázóFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
641. hozzászólás - 2008.11.22. 10:07:38
Valaki írta hogy jó ötlet lenne ha két hét elteltével a védekező győz ha a támadó nem tud kétszerannyi vagy 100-zal több győzelmet elérni.

Nem hiszem hogy ez jó ötlet lenne mer ez megint csak azt támogatná hogy a kisebb szövetségeket érdemes támadni, mert nem hiszem hogy nagyjából 2 azonos erősségű szövetség el tud érni egymás ellen 100-zal több győzelmet vagy esetleg kétszerannyi győzelmet 2 hét után.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
642. hozzászólás - 2008.11.24. 08:48:49
Nov 9-én indult a háború tehát 2 hét már letellt, 16 ponttal vezetünk. miért nincs autómatikusan vége?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
643. hozzászólás - 2008.11.24. 08:51:18
Szervusztok!

Mazlee: Üss be egyet, a gép a csaták után vizsgálódik.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
644. hozzászólás - 2008.11.24. 08:51:18
Mert ütni kell egyet utána, csak akkor vizsgálja a rendszer hogy teljesülnek e a feltételek. Egyébként én sem értem mi indokolja ezt, semeddig se tartana, hogy az időkorlátok után is megnézze, győzőtt e valaki 100-al vagy 10-el.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
645. hozzászólás - 2008.11.24. 08:59:35
én nem tudok beütni, mert a szövetségben a kis karakterek háborúja volt ez egy másik kis karakteres szöv ellen...

akkor beirom nekik a forumba hogy üssenek egyet.

köszi
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
646. hozzászólás - 2008.11.24. 10:53:27
Most ért véget egy újabb háború, melyet nem mi kezdeményeztünk.
Gratulálok a Végzeturak mestereinek, nem hagytak kétséget afelől, hogy erősebbek nálunk!

Úgy vélem, bár már Jerikó és többen kifejtették, hogy a szövetségi épületek messze nem adnak annyi tápot, mintha az ember csak a karakterét fejlesztené. Sőt amennyit ezekre fordítottak, annyival alacsonyabb harcértékű (mivel annyival kevesebb LE-t tudott hasznosan elkölteni)
Átgondolásra javaslom az épületek megerősítését, mert Védőfalon és Gyakorlótéren kívül csak a küldetéshez szükséges épületeket fogják felhúzni így a szövetségek, a többi permanens háborús időszakban értéktelen. A Mágustorony feltétele több épületnek, de értéke (néhány VP+) a nullával vetekszik. A Katakombák használati értéke, úgy, hogy kijövetel után nem használhatod jó ideig, már a béka emlegetett testrésze, alulról távcsővel kategória. A Kémgömb küldetés, egyébként csak az erős, portyázásra ráállt szövetségeknek hasznos. A többiről nem tudok érdemben nyilatkozni.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 8
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
647. hozzászólás - 2008.11.24. 11:59:24 (Válasz Rius #646 hozzászólására.)
A szövetségi épületek szvsz elég nagy tápot adnak, ha a térkaput, majd az epikus csatákat tekinted célnak.
Az, hogy van védőfal, meg gyakorlótér, jól jön, de nem lehet cél, csak segítség csupán.

Ráadásul ez utóbbiakat ésszel kell felhúzni, mert azért azt ki kell számolni, hogy ha egy szövetség felhúz egy új szintet a gyakorlótérből, akkor az a +3 támadás mennyi LE-be kerül a tagoknak fejenként és ezzel szembe kell állítani, hogy mennyibe kerülne ha a támadás tulajdonságukon fejlesztenének 3 szintet. Ha utóbbi kevesebb, akkor botorság felhúzni...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
648. hozzászólás - 2008.11.24. 12:03:11 (Válasz Rius #646 hozzászólására.)
Teljesen igazad van. Már azt se tudom mióta csak mágustoronyra költünk, mert szinte minden épületnek ez az előfeltétele. Lehet, hogy van még hasznos épület, csak nincs elég részletesen kifejtve, hogy mire való. Ilyen pl. az aréna, ahol a szövetségi társaimmal harcolhatok. "A párbaj nem vérre megy, ezért az ÉP, VP és lélekenergia veszteség nem valós." De TP jár érte? Mert ha jár, akkor lenne értelme felhúzni, de ha nem, akkor mi a rossebnek üssük ott egymást? Részletesebb leírás kéne az épületekhez, és tényleg nem ártana az se, ha érnének is valamit. Ha már mágustorony, akkor legalább a traumaturgiára igazán adhatna valami pluszt. Bár ezzel meg újra a legnagyobbakat erősítenénk tovább, tehát ez se biztos, hogy jó lenne, de elég gáz, hogy az egyik "leghaszontalanabb" épületet kell az egekig húzni, ha el akarunk jutni az epikus szörnyek vadászatáig.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
649. hozzászólás - 2008.11.24. 12:08:18 (Válasz Zsolesz #648 hozzászólására.)
Nem tudom, te hányadik szintű vagy, mennyit harcolsz egy nap, de a mágustorony vp regenerációja olyan mint a falat kenyér magasabb szinten, ahol 40-50-60 vp egy varázslat.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
650. hozzászólás - 2008.11.24. 12:17:15 (Válasz CaveMaN #649 hozzászólására.)
70VP egy varázslatom most, de semmire nem mentem míg meg nem emeltem a max VP-met. 4.szintű a mágustornyunk, az óránként 4VP-t jelent pluszba. Szerintem ez inkább csak egy morzsa kenyér. Igazából mindegy is a mi véleményünk, és ez nem is illik ebbe a topicba, ezért hosszabb eszmefuttatások helyett fejet hajtok mindenki véleménye előtt.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
651. hozzászólás - 2008.11.24. 12:23:03 (Válasz CaveMaN #649 hozzászólására.)
A falat kenyértől messze áll az a mágustorony. A mentális robbanás 70 VP. Reggel megkezdve óránként nyomsz 3 portyát meg kémkedsz meg turbózol valamit, hoppsz 3 óra múlva nincs varázspont aztán egész napra nincs varázspont ha nem veszel italt mert óránként megy fel 6-ot. Ami szinte semmi
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
652. hozzászólás - 2008.11.24. 13:40:08 (Válasz Zolika761 #651 hozzászólására.)
Ezért kell energialövedéket használni, és akkor nagyon is jó a mágustorony
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
653. hozzászólás - 2008.11.24. 13:41:37
nagyjából napi +2 varázslás egy 6-os varázstorony - a mentális robbanásig. utána már annyi sem. mindenki ki tudja számolni, hogy neki mi éri meg jobban: építeni párezer LE-t a toronyba 6os szintig, hogy termelje a VP-t vagy, ha szükséges, meginni 300LE-ért (vagy 40 forintért...) egy italt?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
654. hozzászólás - 2008.11.24. 13:43:17
Igen ez így van, de a mágustorony másik oldala, hogy ha kell, a regeneráció, ha nem építeni vagy kénytelen, mert mindenhez szükség van rá.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
655. hozzászólás - 2008.11.24. 14:30:56 (Válasz Mortimer #644 hozzászólására.)
jut eszembe!

és mi van ha a szövetségből kilép minden olyan szintű karakter akit ütni lehet? akkor beragad a háború?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóArénázóFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
656. hozzászólás - 2008.11.24. 15:51:02
Akkor 3 hét múlva döntetlen.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
657. hozzászólás - 2008.11.24. 17:47:48
hát az jurva jó... megvan a feltétel a győzelemhez és mégsem győzünk...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
658. hozzászólás - 2008.11.24. 19:35:43
huhh, szörnyűség. komolyan ennyire kiakasztó lenne, hogy nem nyersz meg 1-2 napi lélekkút töltődést? akik kilépnek azok sokkal többet buknak, te semmit, a szövi semmit, csak egy nappal később készül el valamije.
Pontszám: 4
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
659. hozzászólás - 2008.11.24. 19:40:58 (Válasz winnie #658 hozzászólására.)
nem a LE vesztés vagy a nem nyerés a lényeg, hanem a béna leprogramozás. ha erre készülök akkor ne kelljen még a végén cigánykerekezni és hátraköpni kettőt hogy valami sikerüljön.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
660. hozzászólás - 2008.11.25. 22:54:13
Sziasztok!

Ezúton szeretnék gratulálni Az IMP nagyjai szövetség helytállásáért!
Ők üzentek hadat, mi nyertünk, de mindenképpen kemény csata volt.

Most pedig folytatjuk utunkat, hogy bebizonyítsuk meglévő ellenfelünk hazudik a nyerése érdekében:
- nem vagyunk a gyémánt horda ellensége (hadat sem üzentünk soha!)
- nem vagyunk LE gyár, nincs mit vinni tagjainktól.
Letelt a két hét, szenvednek és nem megy a győzelem, de ez akkor is gusztustalan húzás!

Zaccmester
A Fehér Kígyó testvérisége
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!