Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1061. hozzászólás - 2009.01.05. 17:16:20
Én ebben a PC témában még nem szólaltam meg, mostanra elérkezettnek látom az időt.

Az egyik legnagyobb problémám ebben a vitában, hogy akik a Rács ellen vannak mind azt hangoztatják, hogy a top szövetségek ezt azért csinálták, hogy megmaradjon az uralmuk és fenyegetőzni tudjanak. A rács ellenesek elvárják, hogy a rács tagok beismerjék, hogy ők a rossz fiúk, de a rács ellenesekben egy pillanatra sem fordul meg az, hogy a rács tagok talán tényleg azért alapították ezt a szövetséget, hogy mindenkinek jobb legyen.

A PC bevetése minden karaktert hátráltat, minden szövetségnek veszteségek a csapások. Miklósék nagyon okosan kitalálták, hogy mi az a pusztán érzelmekre ható épület, amivel a játékosok a semmire dobálják ki az LE-jüket és visszaesnek a fejlődésben.

Ne legyenek senkinek álmai. Ha mindenkinek lesz PC-je akkor is mindenki háborúzni, farmolni fog; csak mindenkinek lassabb lesz a fejlődése.

----

Hölgyeim és Uraim! Ezzel a "terrorizmus" meg "atom" szóval dobálózni annyira felesleges. Amellett, hogy megvitatjuk a véleményeinket és próbáljuk még jobbá tenni a játékot, ez csak egy játék marad. Nem szabad a való életből kiragadt példákkal összehasonlítani, mert a példák nem állják meg a helyüket.

---

Ami pedig a Békeidők hírmondóit illeti: az eszme amiért harcolnak is hülyeség szerintem, ahogyan az pedig pláne. Ez egy háborús stratégiai játék, ezt kell elfogadni. Soha nem láttam még Élet jellemű ranagol-papot; olyat sem, hogy valaki a rizikóban csak egy kontinenst akarna elfoglalni, mert ő nem akar nyerni; sőt olyat sem, hogy valaki a monopoly-ban arra törekedne, hogy mindenkinek jó legyen.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.69
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1062. hozzászólás - 2009.01.05. 17:25:01 (Válasz Lanmandragoran #1058 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.05. 16:43:59
De mi mást tudna kezdeni egy 10 fővel kisebb szövetség egy olyan szövetséggel szemben, ahol a leggyengébb tag 2 szinttel alacsonyabb csak, mint a védekező fél "legerősebb" harcosai? Fordított esetben Te mivel próbálnád elvenni a nagyobb szövetség kedvét a további zaklatástól? Csak ebbe az egybe gondolj bele.


Ajánlom figyelmedbe a béke csarnokát. Ennél hatékonyabb és könnyebben elérhető védelmet nehezen lehetett volna kitalálni. Ha a Békeidők Hírmondói elérik, hogy ne támadják őket, akkor azt csakis az 5-ös szintű béke csarnokának köszönhetik, nem pedig a citadellájuknak.

Folyamatosan megy a siránkozás a farmolásról, de a szövetségek kétharmada fel sem húzta az épületet, és a maradék egyharmadnál is csak pár olyan szövetség van ahol legalább 3-as szintre feltolták volna, pedig ez a leghatékonyabb védelmi eszköz. Ezek szerint a farmolás nem is akkora probléma, mint ahogy azt itt egyesek állítják.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1063. hozzászólás - 2009.01.05. 17:32:17 (Válasz Lanmandragoran #1060 hozzászólására.)
Ez nem gerinc kerdese, azt kell tamadni, aki az adott korulmenyek kozott a legkisebb befektetessel, a legnagyobb hasznot hozza... Aki nem ezt teszi, abbol farm lesz, mivel ez egy ilyen jatek, ebbol a tekintetbol mi lamak vagyunk a +beke adassal.. Masreszt a kb. 4-5 nagyon kivul nagyjabol nincs ellenfelunk, veluk meg eroegyensuly van, senki nem mer haborut kezdemenyezni, mert nagy az esely, hogy allohaboruba torkollik, az meg kontraproduktiv... Ezt a Kublaval az elejen egyszer mar kiprobaltuk, senki nem jart jol......
Kit becsulunk tobbre... Ha a Raias felemet kerdezed, azt aki kitart.. Ha a Vegzeturholgy felemet, akkor azt, aki felmeri a lehetosegeit, es a legjobb megoldast valasztja az adott helyzetben.. Ugyan ez a helyzet a haborukkal is, es a portyaval is.. Az egyik felem nem szereti utni a kicsiket, a masik felem azt mondja, ha nem utod oket, teged utnek... Bar a Raias enem mindig azt mondogatja, minnel tobb Vegzetur pusztul el, annal jobb Ghallanak...
Ha nem erted amit osszeirtam, nezd meg a bemutatkozasomat, meg kell hozza nemi TF-es ismeretanyag is..
Ja.. Az elso allatomat mikor cserelni kellett, elengedtem.... Mit kaptam a fejemre, hogy ilyen lama vagyok, hogy nem sajtoltam le.... De megert....
Pontszám: 6.22
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1064. hozzászólás - 2009.01.05. 17:47:51
Teny - en is szivesen megneznek statisztikat szovetsegek gyozelmi/veresegi aranyarol. Vajon akiket utnek, igazabol hany vereseget szenvedtek? Tenyleg elvesztik az *osszes* lelekkut toltesuket? Nem hiszem. A csarnokkal ez megtovabb csokkentheto.

A citadellaraccsal kapcsolatban, teljesen egyetertek, hogy kell legyen valami onmegtartoztato szabaly -- azaz, a belepesnek legyen olyan feltetele is, hogy a szovetseg meretehez kepest mennyivel kisebb szovetseget tamadhat meg. Pontosabban, tamadjon akit akar, de a citadellaracs nem fog reagalni egy olyan csapasra, mely egy tul "kicsi" szovetsegtol szarmazik a tamadohoz kepest. Konkret javaslatom az, hogy toplista alapjan 50-nel kisebb szovetseget ha valaki megtamad, akkor az onnan szarmazo csapasokra valo valaszcsapasra nem kotelezhetoek a racstagok. Ezen felul, azt is javasoltam, hogy ha egy szovetseg kijelenti hogy megtorol egy tamadast citadellaval ES ok nem haboruznak, akkor ilyen tamadas eseten sem kotelezheto a racs tobbi tagja.

Ezt a sajat szovetsegemben felvetettem mint otletet, sajnos meg nem sikerult meggyoznom oket, hogy egy ilyen modositast eszkozoljunk a racsban. Ugyhogy ezt itt sajat velemenykent irom.
A hozzászólást Simon módosította 2009.01.05. 17:49:56-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
népszerűHarmatNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1065. hozzászólás - 2009.01.05. 17:49:51 (Válasz Dess #1048 hozzászólására.)
Idézet: Dess - 2009.01.05. 15:52:35

A Bekeidosek atleptek egy moralis hatart, meglatjuk, ki birja tovabb.


Viszonylag nehéz lesz a fórum nyilvánosságát meggyőzni a morális felsőbbrendűségetekről egy ilyen komment után:
"En a magam reszerol azt fogom tamogatni minden forumon, ahol ez elokerul, hogy az ex Bekeidok Hirhozoit vagy a teljes kapitulacioig, amibe beletartozik a PC hasznalatrol valo teljes lemondas is, vagy ha erre nem hajlandoak, akkor szovetseguk teljes pusztulasaig csak tamadni, tamadni, es tamadni minden fellelheto eszkozzel...."
Pontszám: 7.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1066. hozzászólás - 2009.01.05. 18:09:29 (Válasz Solina #1063 hozzászólására.)
Korrekt, őszinte válasz, köszönöm.

Idézet: Solina - 2009.01.05. 17:32:17
Ez nem gerinc kerdese, azt kell tamadni, aki az adott korulmenyek kozott a legkisebb befektetessel, a legnagyobb hasznot hozza...


Magyarul hosszú távon jobban megéri azokat támadni, akik 4-5 órán belül önként kapitulálnak. Mivel lehet hogy ők cserébe csak kéthetente támadhatók, de nem kell energiát beléjük fektetni. Míg egy olyan szövi ellen, aki kitart 3 napig, lehet, hogy hetente tudtok járni, de azalatt a három nap alatt lehet hogy 3 kapitulációt ki tudtok préselni három másik szövitől. Szerintem.

Mi azt az elvet valljuk, hogy kitartunk, nem hajtunk fejet csak úgy, eddig bevált. 3x kapituláltunk idő előtt:
- Kubla: nem is kezdtünk alkudozni, beláttuk, hogy felesleges bármiféle ellenállás.
- Rubinpalota: gondolom nem kell részletezni, velük alkut kötöttünk 1 hónapról. Sokan panaszkodtak rájuk idekinn, mi megtaláltuk a kellő hangot, semmi bajunk nem lett velük
- Lélekőrök: vannak ismerősök odaát, de ez csak akkor került náluk napvilágra, mikor megkaptuk a hadüzit; Jaana egyből megkeresett minket, hogy a kapcsolatok miatt többet nem jönnek, mi pedig harc nélkül megadtuk magunkat.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1067. hozzászólás - 2009.01.05. 18:17:59 (Válasz Harmat #1065 hozzászólására.)
Lepeskenyszerbe hoztatok minket... Ebbol nincs kilepes az en velemenyem szerint a mi reszunkrol.. Amig folytatjatok a kamikaze taktikat, addig tolunk egy reakcio lehetseges, minden a CR-t, es ezaltal minket ert csapasra minden eszkozzel valaszolunk.. Magatok valasztottatok ezt az utat, ideje szembenezni a kovetkezmenyekkel.. De szerintem a fonokunk, es a tobbi szovetseg fonoke, eleg idot, es energiat forditot arra, hogy meggyozzon titeket arrol, hogy milyen utra leptetek, es ennek mi lehet a vege... Magatoknak tettetek ilyenne a helyzetet, es mi nem lephetunk hatra.... Marpedig vagy felmeritek, hogy mit inditottatok el, es megertitek, hogy ez senkinek nem jo, vagy
elobb-utobb felmorzsolodtok.. Nemhiszem, hogy a tagsagotok sokaig birna, ezt ami jelenleg zajlik..
Pontszám: 3.88
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1068. hozzászólás - 2009.01.05. 18:42:00 (Válasz Solina #1067 hozzászólására.)
Ezek szerint nem olvastad a Bekeidok levelet a racstagoknak. Szerintem oket tenyleg kulon kell kezelni, mivel azt is elfogadjak, hogy maximalis szamu csapas lesz rajtuk. Semmivel nem tudsz rajuk hatni.

Ismetlem, a Bekeidok Hirmondoi egyedulallo eset. Tobb mas szovetseg van, akik a citadella hasznalattal dobaloznak, naluk mar mas a szituacio. Ket okbol:
1. A tobbi szovetseg szeretne tovabb fejlodni es versenyben maradni
2. A tobbi szovetseg haboruzik naluk kisebbek ellen -- akiknek elobb utobb szinten lesz citadellaja. Tehat erosen atmeneti allapotban probalnak citadellazni, szamukra is elonytelen modon.

A Bekeidokre nem tudsz/tudunk hatni. Ok elfogadjak a leheto legrosszabb hosszutavu szituaciot... Most akkor mit csinalsz?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.60
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1069. hozzászólás - 2009.01.05. 19:29:40 (Válasz Simon #1068 hozzászólására.)
Ja, hogy ennyire nem normalisak... Akkor nem ertem mi itt a problema... Ha ez a helyzet jo nekik, akkor azthiszem felesleges azon moralizalni, hogy mi legyen veluk... Kapjak amit kiharcoltak maguknak, es kesz... Mi meg kozben fejlodunk, epitkezunk, tapolodunk, szorakozunk az epikussal, elvezzuk a terkapu adta tapot, es igy tovabb.. Szep az elet, orultekert nem aggodom tobbet...
Apropo.. Vicces ez a pontozgatas.. Engem nem zavar, de senkit se pontozok, kicsit gyerekes...
Pontszám: 4.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1070. hozzászólás - 2009.01.05. 19:50:52
Nem teljesen értek egyet a Békeidők Hírmondói eszközválasztásával, de teljesen megértem, hogy miért döntöttek így. A Hajnalpajzs is a Béke útján akart járni. Sohasem küldtünk hadüzenetet senkinek. Négy háborúba kényszerítettek bele bennünket, és ebből kettőt megnyertünk. Nem a vesztett háborúk zavartak minket. Az egyik legyőzőnkkel olyan jó viszonyba kerültünk, hogy még kölcsönös segítségnyújtási egyezmény is köttetett velük. Erősebbek voltak, mint mi, és legyőztek. Mégsem gyűlöltük őket, mert becsületesen harcoltak, és nem kezeltek minket hülye gyerekként. Ezzel szemben a másik legyőzőnket csak gyűlölni tudtuk. Sokkal erősebbek voltak nálunk, könnyedén győzhettek volna pusztán erőből is, de ez nekik nem volt elég. Két pusztító csapást is ránk küldtek. Hisz tehették. Rajtuk kívül más nemigen rendelkezett ilyen fegyverrel. Mi egész biztosan nem. Tették mindezt tiszta lelkiismerettel, jóságos mosollyal. Hisz ők a bölcs tanítók, akik megmutatják a hülye gyerekeknek, hogy hol a helyük. Ez vezetett a Hajnalpajzs megszűnéséhez. Beolvadtunk egy másik szövetségbe, hogy erősebbek legyünk. És erősebbek lettünk. Most is védtelenek vagyunk az első néhány szövetség támadásai ellen, de akkor is erősebbek vagyunk. Ez az új szövetség viszont háborúzik. Így mi is ezt tesszük. Feladtuk az elveinket. Szerintem a Békeidők Hírmondói ugyanezt tették, amikor a citadella használata mellett döntöttek. Feladták az elveiket, csak más formában, mint mi. Nem tudom, hogy mi lesz a jövőjük, de tiszta szívből kívánom nekik, hogy éljék túl ezt a válságot, anélkül, hogy még többet fel kelljen adniuk az elveikből.
A citadella rács egyik alapítója az a szövetség, amelyik olyan lelkesen használta a citadellát. Vajon azért csinálták ezt, mert belátták, hogy helytelen a citadella használat, vagy inkább azért, mert rájöttek, hogy előbb utóbb mindenkinek lesz, és megijedtek, hogy ellenük is használhatják? Mindenki döntse el maga, hogy melyik verzió a hihetőbb.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.27
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1071. hozzászólás - 2009.01.05. 19:56:24 (Válasz Ariel #1019 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.01.04. 22:01:48
CaveMaN: A különbség abban lesz, hogy van aki citadellázik, és folyamatosan maxon lesz a rajta levő ellencsapások száma, és lesz olyan, aki hamarabb megérti, hogy citadella nélkül egy nagyságrenddel kisebbek a veszteségei.

Amíg érzelmi alapon játszol, addig nem is fogod megérteni.

A lélekkútból elvesztett energiát háborúkkal vissza tudod nyerni, így hiába farmolnak le, ha Te is háborúzol, simán pluszban lehetsz. De ha a szövetségeden maxon van a citadellás ellencsapás, azt 5000 LE semlegesíteni minden egyes tagnak. És ahogy nő a rács tagjainak száma, annál többet fizettek érte, hiszen ahogy semlegesítetek egy szintet, máris kapjátok a következő csapást. Így akár 10-15 ezer LE is lehet fejenként a semlegesítés. 20 tagú szövinél ez 200-300 ezer LE. Amíg a semlegesítéssel vacakoltok, addig az a szövetség aki a rács tagja ezt építésre fordítja. Lehet, hogy közben le lesznek farmolva, de haladnak az építéssel, nő a szerencséjük, nő a lélekkútjuk.
ömm. miért is jó nekik, hogy nő a lélekkútjuk?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
fórumozóR0b_rtFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1072. hozzászólás - 2009.01.05. 20:08:35
Érdekes dolgok ezek, de senki nem gondolkozik azon hogy hol és mivel kezdődött az egész. A szövik oldalán vannak kiírások így nagyjából tudni lehet hogy mire számítanak. A Rács tagjai nem kötelesek csapást mérni azért mert kapott egy másik Rácstag. De úgy néz ki, hogy úgy működik a dolog, hogy szólnak, hogy kaptak csapást és kellenek az ellencsapások. Bármily meglepő az, hogy miért kaptak. Sajnos ez teljesen lényegtelen mindenki számára (tisztelet a kivételnek).
A lényeg hogy szóltak és hősiesen "naná hogy adunk nekik" néhányan vissza is csaptak (megtámadnak). Érdekes ez a visszacsapás, mert velük nem volt semmi.
Most meg fáj nekik, hogy Ők is kapnak és dobálóznak mindenféle kiírással való olvasással meg mindenféle jelzőkkel. Meg pláne, hogy mi vagyunk a hülye ideológisták és egyebek. Meg hogy hogy fér bele a békébe ez az "eszköz".

Ha harc van azzal harcolok amim van, ha íjat kapok a kezembe és tudom használni, ha támadás van akkor használom az íjat. Bármilyen meglepő tudom azt, hogy az íj halálos fegyver és ölhetek is vele mégis fogom használni és nem dobom el, hogy akkor nyugodtan rúgják szét a hátsóm.
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1073. hozzászólás - 2009.01.05. 20:08:38 (Válasz Gort #1070 hozzászólására.)
Felteszem a kezem, mi voltunk (TGY), akik a Hajnalpajzsra hasznaltuk, gondolom mindenki tudja.

Mentsegem nincs. Uj dolog volt, elsokent ertuk el, kiprobaltuk. Utolag sajnalom.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.60
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1074. hozzászólás - 2009.01.05. 20:09:14 (Válasz Solina #1039 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.01.05. 14:59:55
Nos... Atolvastam az utolso oldalak hozzaszolasait.. En is Azur Legios vagyok, es nezve az allandoam 130-150-re felgyult portyapontjaimat, nem az a vergozos fajta... Mikor bekerult a PC, egybol az volt nalunk az altalanos velemeny, hogy ilyen ocsmany fegyvert nem vetunk be, ha nem birunk valakivel face to face, akkor megerdemeljuk a sorsunk.. Amikor elkezdett alakulni a Citadellaracs, azonnal a csatlakozas mellett foglaltunk allast, illetve a fonokseg az alapito okirat megfogalmazasaban is reszt vett... A CR azert alakult, hogy lehetosegek szerint soha ne tortenjen meg-e fegyver bevetese, mert teljesen ertelmetlen, csak a pusztitas szolgalja, ahogy a neveben is benne van.. De alig szuletet meg az egyezmeny, egy tarsasag megis ugy gondolta, pofas kis dolog ezzel jatszadozni.. Az egy dolog, hogy a legocsmanyabb fegyverhez nyultak a jatekban, de meg magukat a nagy jotevonek is erzik... Hat nem, ahogy ezt Dess irta, ez szimpla terrorizmus, azaz hulyegyerekek jatszanak a nagy piros gombbal.. Lehet festegetni, meg magyarazgatni, ez az... XX diplomaciai kort lefutott a vezetoseg, hogy jobb belatasra birja a Pusztitas Hirhozoit.. Nem sikerult, Ok ugy gondoljak, ezzel beket teremtenek.. Hat nem... Amit elinditottak, az a teljes kaosz... Abba kenyszeritettek minket bele, hogy sorozatosan visszadjuk nekik a csapasaikat, hogy egyfolytaban Ok legyenek a celkersztben, illetve hogy felujitsuk a 3 hete bejegelt haboruinkat... Nem tehetjuk meg, hogy futni hagyjuk oket.... Ami kart okoznak, az szinte elhanyagolhato, egy-ket CSP-bol visszajon a fejenkent semlegesitesre forditando LE mennyiseg, vagy egy masik miattuk extran megtamadott szovi lelekutjabol.. A nagyobb kar, hogy olyanra kenyszeritettek minket, amit nem akartunk.. Soha nem akartuk bevetni az ATOMOT...!!!!! De kikenyszeritettek... En a magam reszerol azt fogom tamogatni minden forumon, ahol ez elokerul, hogy az ex Bekeidok Hirhozoit vagy a teljes kapitulacioig, amibe beletartozik a PC hasznalatrol valo teljes lemondas is, vagy ha erre nem hajlandoak, akkor szovetseguk teljes pusztulasaig csak tamadni, tamadni, es tamadni minden fellelheto eszkozzel.... Egyszer az osidokben volt egy Dornodon nevezetu halando.... Az is egy nagy piros gobbl jatszadozott, aztan mi lett a vege.....................
itt pampogsz a hsz elején, hogy milyen ocsmányság, hogy milyen terrorista aki beveti, erre a hsz végén azt is említed, hogy ti is... grat.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.71
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1075. hozzászólás - 2009.01.05. 20:24:51 (Válasz Ricardo #1061 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.01.05. 17:16:20
Én ebben a PC témában még nem szólaltam meg, mostanra elérkezettnek látom az időt...

...Nem szabad a való életből kiragadt példákkal összehasonlítani, mert a példák nem állják meg a helyüket...

---

Ami pedig a Békeidők hírmondóit illeti: az eszme amiért harcolnak is hülyeség szerintem, ahogyan az pedig pláne. Ez egy háborús stratégiai játék, ezt kell elfogadni. Soha nem láttam még Élet jellemű ranagol-papot; olyat sem, hogy valaki a rizikóban csak egy kontinenst akarna elfoglalni, mert ő nem akar nyerni; sőt olyat sem, hogy valaki a monopoly-ban arra törekedne, hogy mindenkinek jó legyen.


nem szabad való életből kiragadott példákat? a rizikó, mi, ha nem való életből kiragadott példa?
neked is grat.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6.20
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1076. hozzászólás - 2009.01.05. 20:26:38 (Válasz Gort #1070 hozzászólására.)
Felteszem a kezem, mi voltunk (TGY), akik a Hajnalpajzsra használtuk, gondolom mindenki tudja.
Mentségem nincs és nem is sajnálom.

Szerintem felesleges egy ilyen játékban elvekről beszélni. Mindenkinek van egy célja, ezt szeretné elérni, ahogy mi tettük ezt anno a Hajnalpajzzsal és teszik ezt most a Békeidősök. Az eszköz nem számít, a lényeg, hogy elérjük a célunk.

A mostani vitában a helyzet egyszerű. A TOP szövetségeknek jó a CR, az alattuk levőknek nem. Felesleges győzködni a másikat, mert soha nem fogunk egyezségre jutni, mindenki próbál a játék keretein belül érvényesülni, ki így, ki úgy.
A hozzászólást krishy módosította 2009.01.05. 20:45:16-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1077. hozzászólás - 2009.01.05. 20:29:04 (Válasz Ricardo #1061 hozzászólására.)
Koszonom, Ricardo. Helyesen latod a helyzetet. _Oo_
Pontszám: 4
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1078. hozzászólás - 2009.01.05. 20:43:24 (Válasz Dess #1077 hozzászólására.)
Dess, az 1004-es hozzászólásra légyszíves Szeretném jó irányba fejleszteni a karakterem, csak valahogy elmaradt a tanács
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.20
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1079. hozzászólás - 2009.01.05. 20:51:02 (Válasz CaveMaN #1078 hozzászólására.)
Hopsz, bocs, lvl mennyi? Szakertelmekkel hogy allsz? Pl. tanulas?
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1080. hozzászólás - 2009.01.05. 20:56:44 (Válasz Dess #1079 hozzászólására.)
Level 23, ÖT 341, szakértelem 67 (tanulás 20) Lord Shalack
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!