Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1041. hozzászólás - 2009.01.05. 15:22:32 (Válasz Pacalpörkölt #1040 hozzászólására.)
Pacalporkolt: valoban, ebben lehetne igazad, ha nem a Vegzeturakrol es a korulotte levo vilagrol szolna ez a jatek. Itt haboru megy. Lelekenergiaert. A haborunak van egy pozitiv oldala, a nyertes fel. A PC-nek nincs, csak maga a pusztitas.
Pontszám: 3.20
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1042. hozzászólás - 2009.01.05. 15:26:32 (Válasz Dess #1041 hozzászólására.)
A végzeturak és a körülöttük lévő világba a PC ugyanúgy beletartozik, mint az LE rablás. Tudod, fertőzés miegymás...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.67
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1043. hozzászólás - 2009.01.05. 15:37:15
Fertozest jo, hogy emlited. A Bekegalamboknal van par akinek 55+ felett van a Fertozesuk. A bekes, foldmuveloknek.
Pontszám: 4.44
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1044. hozzászólás - 2009.01.05. 15:39:57
Értem én, hogy a PC csak kárt okoz mindenkinek, de nem gondoljátok, hogy egy kicsit nevetséges, hogy pont azok a szövetségek tagjai a CitadellaRács egyezménynek a toplista első oldaláról, akik gátlástalanul farmolják a kisebbeket, és akik ellen az egyetlen lehetséges védekezés a Citadella használata lenne? Mert ez így semmi másról nem szól, csak arról, hogy nesztek birkák (bocs ), álljatok csak sorban a birkanyírásra, de ha esetleg meg meritek rúgni azt aki az ollóval közeledik, akkor még a vágóhídra is kerültök.
Ez csupán álszent duma, hogy senkinek nem jó a Citadella. Persze, nektek nem jó, mert akkor nem olyan hatékony a hetenkénti farmolás, ha a nyereség egy része elmegy a csapás hatástalanításra. Akit hetente-kéthetente farmoltok, annak egy idő után teljesen mindegy, hogy kap-e válaszcsapást, csak az fog a szeme előtt lebegni, hogy bármilyen lehetséges módon megpróbáljon visszavágni.
Persze, a Békeidősöket most el kell pusztítani, mert nem hagyják magukat a vágóhídra terelni mint egy csorda. Ehhez csak gratulálni tudok.

Addig a pontig, amíg nem a megtámadott dobálódzik a Citadellával, azt mondom jogos a kezdeményezés, valóban veszélyes fegyver ahhoz, hogy a "hülyegyerek játsszon a piros gombbal". De nehogymár ne álljon jogában a megtámadottnak védekezni! Az viselje a következményeket, aki háborút indít, ne bújjon már el a haverok mögé, hogy a csúnya kisfiú védekezni próbál, verjétek szét.

Szép gondolat, hogy ha nem bírunk az ellenféllel szemtől szembe akkor így jártunk. De akkor tessék a saját súlycsoportban háborúzni.
Az én szövim pl csak alig 50k-s kúttal rendelkezik, az élmenők a fél csapatot el sem érik szintben, mégis két nap alatt a negyedik hadüzit kapjuk a szövetségi toplista első oldaláról. Mi ez, ha nem gátlástalan kizsákmányolás? És még mi lennénk az alávaló szemetek, ha netán lenne Citadellánk, és használni mernénk...

Én is azt mondom, a kizsákmányolt szövik előbb-utóbb megunják ezt, és ha létrejön az ellenrács akkor majd nézhettek, hogy a 15 rácstagra jut 30-40 szövi, akik az ellenrácsba léptek be, mert elegük van belőletek.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.26
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1045. hozzászólás - 2009.01.05. 15:43:18
Azt hiszem itt az ideje berekeszteni az értelmetlen vitát és a fölösleges moralizálást. A szövetségi háborúk rendszere még mindig fejlesztés alatt áll, hiszen a háború csarnoka és a szövetségi trófea rendszere sem készült még el.
Ha mindezek bekerülnek a játékba, és azok a szövik akik folyamatosan farmolva érzik magukat felépítették a béke csarnokát, továbbra is úgy érzik, hogy állandóan lerabolják őket, és porzik a kútjuk akkor elő lehet szedni ismét a vitát, de amíg ezek nincsenek meg addig fölösleges szócséplés ami itt folyik.

Azt pedig felejtsük már el, hogy a top szövetségek az egyedüli farmoló "rosszfiúk". Az alattuk levők épp úgy farmolják a még kisebbeket, tehát semmivel sem jobbak náluk.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.01.05. 15:47:14-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.83
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1046. hozzászólás - 2009.01.05. 15:51:12 (Válasz Ariel #1045 hozzászólására.)
Egyetlen dolgot leszámítva. Ők nem fenyegetőznek a még kisebbek felé, hogy csúnyán pórul jár, ha védekezni merészel. Nekem ezzel az eggyel van problémám, semmi mással.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.75
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1047. hozzászólás - 2009.01.05. 15:52:01 (Válasz Pacalpörkölt #1040 hozzászólására.)
A terrorizmusnak nincs se erkolcsi, se vilagnezeti alapja.. Ahhoz egy kell, semmire se becsuld a masik ember eletet... A felteteleinket lehet vedelmi penznek nevezni, ha neked ez tetszik, de ez egy ilyen jatek, es reszunkrol is onkorlatozas, hogy adunk plusz beket.. Aki ide belepett az vagy tisztaban volt vele, hogy ez egy utok verek jatek, vagy ha nem, es ha nem tetszik neki az vagy megszokja, vagy befejezi.. Ez sajnos igy mukodik..................... A travianba, vagy mas hasonlo jatekokban se nyekereghetsz hogy farmnak neznek.. Nekem is pusztitottak el mar ott a falvaimat, alapitottam masikakat...
Pontszám: 3.60
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1048. hozzászólás - 2009.01.05. 15:52:35 (Válasz Lanmandragoran #1044 hozzászólására.)
Vegyuk sorra:
A CitadellaRacsnak BARKI tagja lehet. Ezt allandoan elfelejtitek. A Racsban nem hasznalnak AKTIVAN, tamadaskent PC-t. (HA nem lenne a Racs, es mondjuk minden haduzenet elott menne egy atomcsapas is, gondolom, mindenki nagyon orulne.)
A PC nem vedekezes, a Beke Csarnoka a vedekezes. A PC egy terrorfegyver. A karakterfejlesztes vedekezes. A szovetsegi epuletek es igy a lelekkut merete es a karakterek erossegenek eros viszonya, es az erre valo figyeles: vedekezes.
A Bekeidosek atleptek egy moralis hatart, meglatjuk, ki birja tovabb.
Senki nem bujik senki moge, csak probal egy idiota epuletet "kivenni" a jatekbol.
Szavaidbol ugy veszem ki, hogy a te szovetseged csak felfele, ill. veletek azonos lelekkuttal birokkal haboruzik. Ez dicseretes. De a lista elejen mindig lesz valaki, aki csak lefele tud tamadni.
Az altalad vizionalt jovoben a top szovetsegeknek felepult minden lehetseges epulete, max. a polir hianyzik roluk. A kisebbek meg epithetnek dupla aron. Szep jovo! Es ki fog majd a hatterben a markaban kuncoraszni? Adjak tippet? Tul sokat jatszottam mar a TF-en, ahol vegigneztem az ilyen raketa-ellenraketa jatekot. Hipp, azt is TM neve femjelzi? Minek uj epulet, uj fejlesztes, ha az atommal a sracok egymas eletet nehezitik el?
Pontszám: 5.08
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1049. hozzászólás - 2009.01.05. 15:56:09 (Válasz Lanmandragoran #1046 hozzászólására.)
Nem emlekszem semmifele fenyegetozessel. A szovetsegi adatlapokon majdnem egy honapja kint van a CR szabalyzata. A fenyegetozest, bar ok ezt keresnek nevezik, a Bekegalambok kezdtek. De felesleges tenyleg minden szocseples. Ez itt nem vita, hanem egymas mellett valo elbeszeles.
Pontszám: 3.70
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1050. hozzászólás - 2009.01.05. 15:56:26 (Válasz Solina #1047 hozzászólására.)
Az önkorlátozás az az, hogy háborúzol, nyersz és utána nem támadsz a következő lehetőségnél egyből újra. Amint kérsz valamit cserébe (kapituláció) az nem önkorlátozás... Kérdezz meg valakit aki nálam okosabb, hogy az pontosan mi.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.05. 15:57:19-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.82
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1051. hozzászólás - 2009.01.05. 16:00:04 (Válasz CaveMaN #1050 hozzászólására.)
CaveMaN: a gyors kapitulacioert jar +2-3 het beke. Amin belul mar tamadhatnank, megsem tesszuk, pont a megegyezes miatt. Mi ez, ha nem onkorlatozas?
Pontszám: 2.70
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1052. hozzászólás - 2009.01.05. 16:03:10
Sracok, csak azert mert az en nevem van a hozzaszolas elejen, eleg ertelmes dolog lepontozni. Kisse dedos szint. Hajra, ezt is pontozzatok le!
Pontszám: 3.46
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1053. hozzászólás - 2009.01.05. 16:04:12 (Válasz Dess #1052 hozzászólására.)
Ne reklamálj a tieid ugyanezt csinálják.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.36
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1054. hozzászólás - 2009.01.05. 16:04:17
Márpedig a mai fogalmak szerint mind Robin Hood, mind Tell Vilmos, stb terrorista volt. Értem én hogy nektek az a jó, hogy a fennálló rend megfelel Megjelentek nagy fekete autókkal, bementek a pénzért és utána majd jöttök X hét múlva, esetleg még egy kávéra maradtok
Sajnálnám ha más célt nem tudnátok találni, bár nem tudom ennyire minden optimalizálva lett-e Esetleg bekerülhet a játékba a bank/ATM is, mint épület, ahonnan a 20. szint felépítése után díjmentesen lehetne utalni a heti jattot, vagy kieshetne a térkapuból a Tom Sawyer féle varázsfesték is, amellyel más szövetségek bizonyos LE befizetése után lefesthetik a kerítést nálatok...

Egy önkorlátozás nem azzal kezdődik, hogy először fenyegetőzök (add meg magad), majd utána amit mondtam betartom. Ezt diktátumnak hívják, amelyet szavahihetőség követ. A kettő ég és föld.
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 9.22
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1055. hozzászólás - 2009.01.05. 16:09:24 (Válasz Pacalpörkölt #1054 hozzászólására.)
Arius koma: jok az otleteid, szerintem vilag4-re add be oket.
Pontszám: 2.75
irritálóDessFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1056. hozzászólás - 2009.01.05. 16:10:04 (Válasz Pacalpörkölt #1054 hozzászólására.)
Apropo, mar megint a fenyegetozes. Hol a bubanatban lattal te ilyet?
Pontszám: 2.62
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1057. hozzászólás - 2009.01.05. 16:33:08 (Válasz Pacalpörkölt #1054 hozzászólására.)
Na hogy ertsed.. Megtehetnek azt is, hogy akivel haboruzunk max. masfel nap alatt laposra verjuk, aztan meg masfel-ket napig az automata kapitulacioig orankent benezunk hozzajuk, mindenkit a porba alazunk, katakombaba, lathatatlansagba kergetunk, ha nem adja meg magat.. A jatek maga lehetoseget ad ra... Tehat ez ido alatt nem tudnanak Ok masokkal haboruzni, vadaszni, terkapuzni, epikusozni, igy tovabb... Aztan ezt megismetelhetnek a kov. alkalommal ujra, amint a jatek lehetoseget ad ra... Ehelyett aki kapasbol kapitulal nehany beteved tamadason kivul nem bantjuk.. Azt se nagyon, aki nem.. Osszerakjuk az 50 gyozelmet, es kesz... De aki egybol bedobja a torolkozot, annak meg plusz beket is adunk... Nekik is jo az adott korulmenyek kozott, es nekunk is... Amennyire lehet humanizaltuk a haborukat, de mivel ez a jatek alapja, nem tehetjuk meg, hogy nem haboruzunk, farm nem akarunk lenni..
A Citadellaracsba mindenki belephet, ez volt az egyik alapfeltetelunk.. Ha jol emlekszem PC nelkuli kis szovetsegek is, akit esetleg nagyobbak PC-vel zsarolnanak..
Pontszám: 3.73
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1058. hozzászólás - 2009.01.05. 16:43:59 (Válasz Dess #1056 hozzászólására.)
Mivel nálam kérdezted először, válaszolok erre is, és a többi hozzám intézett kérdésedre is.
--2) A tagok válaszcsapással torolhatják meg
bármely szövetséget ért citadella támadást.

Ez itt a fenyegetés. Azt, aki esetleg megpróbál visszavágni a támadásért, jó előre azzal fenyegetitek, hogy kamatostul kapja vissza.

Ismétlem, nem lenne semmi bajom a Ráccsal, ha arról nem szólna, hogy aki így próbál visszavágni az őt ért támadás miatt, annak kamatosan, akár 8-10 csapással válaszoltok egy csapásért. Ha valóban csak azoknak a kordában tartására irányulna, akik brahiból dobálóznak a csapásokkal. De mi mást tudna kezdeni egy 10 fővel kisebb szövetség egy olyan szövetséggel szemben, ahol a leggyengébb tag 2 szinttel alacsonyabb csak, mint a védekező fél "legerősebb" harcosai? Fordított esetben Te mivel próbálnád elvenni a nagyobb szövetség kedvét a további zaklatástól? Csak ebbe az egybe gondolj bele.


A lefelé támadás ellen semmi kifogásom nincs egy határig, nem vagyok kétszínű, hogy ilyeneket hangoztassak, mikor v2-n mi is ezt csináljuk. De azt már cseppet viccesnek tartom, mikor annyival támad valaki lefelé, hogy a nyeresége fele annyi mint a kútjának katalizátor nélküli egy napi töltődése. Akkor hol beszélhetünk a kútméret kordában tartásával elért védekezésről?
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.01.05. 16:45:39-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.23
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1059. hozzászólás - 2009.01.05. 16:49:12 (Válasz Lanmandragoran #1058 hozzászólására.)
Ahogy írták
nektek is jo az adott korulmenyek kozott
biztos Csak hogy te is értsd

(szövetségi trófea: ágyban lófej)
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1060. hozzászólás - 2009.01.05. 16:50:10 (Válasz Solina #1057 hozzászólására.)
Hozzád is intézek egy kérdést, amire őszinte választ várok.

Kit becsültök többre, aki erejéhez mérten becsülettel helyt áll 3-4 napig, vagy azt aki egy csata nélkül bedobja a törülközőt némi plussz békéért cserébe? Kit támadtok szívesebben, akinél hetente meg kell dolgozni a bevételért, vagy akitől két hetente ráfordítás nélkül jön a LE?

(feltételezve annyi gerincet, hogy olyanokat támadtok, akinek van esélye becsülettel helyt állni)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője