Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
781. hozzászólás - 2008.12.06. 19:09:45
igen jól látod, Simon írt még egy-két dolgot, azt hiszem tényleg érdemes lenne magánban
Dorn
Pontszám: 2.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
782. hozzászólás - 2008.12.06. 19:44:19 (Válasz Hagya #760 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2008.12.06. 14:50:33
Végigolvastam pro és kontra a véleményeket.
Én sajnos ezt szűrtem le az egészből:

Az erősebb diktál és kíméletlenül ki is használja tekintet nélkül másokra. Sajnos a karakter játékban való viselkedés tükrözi a való világban élő ember jellemét.
Az én személyes hozzáfűzni valóm ehhez: Ha nem jó egy rendszer, és nem értek egyet vele, akkor nem használom ki a végletekig.

Tanulság:
1. Aki nincs más ember játékára és érzéseire tekintettel az hullladék
2. Aki csak fenyegetőzni tud,hogy elérje céljait az hulladék
3. Aki a másikkal magas lóról beszél, mert megteheti az hulladék
4. Aki ezek után magyarázza a bizonyítványt az hulladék

Konklúzió:

1. A hulladék ellen csak az összefogás segít.
2. A hulladék hiába ír erre a valljuk be számára sértő levélre bármi választ nem érdekel, mert a hulladék nem is létezik csak van tehát a véleménye is csak van nem létezik.

Akinek nem inge nem veszi magára, aki igen arról tudjuk, hogy ő a hulladék

Mindenkinek jó játékot
csak egy kérdés:
te azért nem ütsz kisebbeket, mert: nem akarsz hulladék lenni, vagy mert kellenek a portyapontok?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.50
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
783. hozzászólás - 2008.12.06. 19:55:28
Gyerekek itt óriási félreértés van nem azzal van a baj,hogy valaki kisebbeket üt, nem is azzal,ha a szövik teszik, hanem azzal ahogyan.
Például igenis el kell fogadni egy értelmes kapitulációt, bele kell érezni a másik helyébe. Igenis el kell fogadni, ha ki akar a végsőkig tartani akár két hétig, és tisztelni kell az elszántságot, főleg,ha sokkal kisebb, nem szabad odáig menni, hogy valaki rákényszerítek valamit fenyegetéssel, hiszen mi magunk sem szeretnénk ha így bánnának velünk!
Még egyszer kérdem: Ez olyan Bonyolult!?
És még egy drasztikus kérdés kérem senki tényleg senki ne vegye magára: Miért kellene valakit tisztelni aki ennyire nem képes, miért kellene egyáltalán emberszámba venni?
Miért nem lehet tisztességesen játszani, ezen nem azt értem, hogy gyengébbet nem támadsz, miért kell a másik játékát tönkretenni?

Kérdésedre válaszolva, nem gyűjtöm a portyapontot, ha van időm én is portyázom, és igen szoktam gyengébbet is támadni, mert, ha valaki jól játszik tud ellene védekezni, de ha valaki ír egy normális levelet nem támadom többet, sőt ha tudok segítek, pl. szövi szinten ez olyan nehéz?
Dorn
Pontszám: 7.70
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
784. hozzászólás - 2008.12.06. 21:14:49
1
A hozzászólást Azirafael módosította 2008.12.07. 10:40:11-kor
Azirafael, TGY
Pontszám: 2.80
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
785. hozzászólás - 2008.12.06. 22:18:26 (Válasz Azirafael #784 hozzászólására.)
Hamar meg kell szegnem hallgatasi fogadalmam, sajnos. Azirafael szovetsegi tarsam tullott a celon... Ezt nem hagyhatom szo nelkul.
Szovetsegunknek ket diplomataja van, Dzso es en. Mi tartjuk a kapcsolatot a jelentkezokkel es a tobbi szovetseggel is. Dzso neveben is kijelentem, hogy egyikonk sem talalkozott sohasem konyorgo hangvitelu levellel, elenkezoleg. Kivetel nelkul minden szovetseg, akivel kapitulaciorol targyaltunk, tartast es buszkeseget mutatott. Ezert a sertesert kerek a neveben is elnezest mindenkitol, akivel uzeneteket valtottunk ezzel kapcsolatban!
Pontszám: 9.55
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
786. hozzászólás - 2008.12.06. 22:47:15
Úgy látom újra és újra ugyanazokat a köröket futjuk. Tény, hogy ha a szabályok szerint játszva el lehet lehetetleniteni valaki más játékát, akkor rosszak a szabályok. Azt nem lehet elvárni, hogy minden játékos egy elvi megállapodás mentén játszon és ne használjon ki valamit annak érdekében, hogy versenyben maradjon. A szabályokat Miklós tudja megváltoztatni, az itteni egymás hajtépése helyett nála kell lobbizni és őt lehet okolni bármely szabályokkal kapcsolatos problémákért.
Pontszám: 9.29
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
787. hozzászólás - 2008.12.07. 06:24:38 (Válasz Batu #786 hozzászólására.)
Megtettem. Leírtam neki, hogy eldurvult a helyzet a Szövetségi háborúk topikban, és hogy fel kellene gyorsítani a háborúkkal kapcsolatos változtatásokat. Annyit írt vissza, hogy

"hali, pont ezt célozza a béke csarnoka fejlesztés (ld. szövetség fórum)."

A sárban tocsogunk
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
788. hozzászólás - 2008.12.07. 07:48:01
Mondjuk ki őszintén: belátható időn belül nem fog változni a háborús rendszer. Sokan fogják megunni, sokan fognak kilépni, és egyszer csak marad egy tucatnyi top szövetség, akik egymással háborúzhatnának, de nem teszik. A Túlélők Földje kb. 10 év alatt jutott el oda, ahol most tart a Végzetúr. Csak ez utóbbi 2 hónapos, és máris omladozik.
Pontszám: 8.25
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
789. hozzászólás - 2008.12.08. 09:37:18
Hello!

Nincs időm, energiám végigolvasni a rengeteg oldalt, elnézést, ha már feljött a kérdés, de érdekelne a válasz.

Van arra lehetőség, hogy két szövetség, akik már jó ideje háborúznak (vagy akármennyi idő óta háborúznak) és mindketten úgy döntenek, hogy nincs értelme, akkor békét köthessenek és ne kelljen egyik félnek sem kapitulálnia? Ha volt már erről valami kérlek tájékoztassatok, ha nem, akkor meg egy illetékes válaszoljon legyen szíves!

Előre is köszönöm!
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
790. hozzászólás - 2008.12.08. 11:52:37 (Válasz Csumpika #789 hozzászólására.)
A Szövetségi háború kiegészítések című topicban Miklós utalt rá, hogy be fog kerülni a játékba, hogy az olyan háborúk, ahol 3 hét alatt sem sikerült döntésre jutni, döntetlennel fognak zárulni, de ez még a jövő zenéje.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.12.08. 11:52:54-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
791. hozzászólás - 2008.12.08. 14:22:24
Köszi a választ!

Kár, hogy semmilyen döntést nem hozhat meg két szövetség.. Miért kell nekünk egy program által generált eredményre várni, ha nem akarjuk húzni a döntést? Megoldható lehetne úgy is, hogy békét ajánlunk fel a másiknak és nem kapitulációt.

Remélem nem kell ez a merev rendszer..
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 7.20
irritálóEchoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
792. hozzászólás - 2008.12.08. 23:25:06
sziasztok

ezuton gratulalnek az Arany aszok szovetseg minden tagjanak,hogy 3 szovetsegbol akivel haboruban allnak ketto nemhogy joval gyengebb kepessegu,hanem az egyik szovetsegben csak 3as, 4es, szintu harcosok talalhatoak.
megtisztelve erezzuk magunkat LOL!
igy tovabb sracok,nagyok vagytok!
Pontszám: 5.67
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
793. hozzászólás - 2008.12.10. 08:20:38
Üdv!

Három napon belül támadt ránk a top5-ből három szövetség, 70.000 LE-t buktunk ezzel.
Sajnálatos módon, ezt a veszteséget pótolnunk kell valahonnan (bárhonnan)...
És ezzel minden kis/közepes szövetség így van!

von Rolik, Ammonium szövetség
Pontszám: 3.67
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
794. hozzászólás - 2008.12.10. 09:05:22 (Válasz Rolik #793 hozzászólására.)
Tévedés. Nem KELL pótolnotok. SENKI sincs rákényszerítve a háborúra. Egyszerűen egy potya LE szerzési metódus. Mindenki azzal takarózik, hogy "De hát rá vagyunk kényszerítve...". Hát persze, én is rá vagyok kényszerítve, hogy mindennap másik étteremben vacsorázzak ingyen, mikor kemény munkával is előteremthetném rá a pénzt. Ha egy drabális óriás megver, és elveszi a fizetésem, rá vagyok kényszerítve, hogy gyerekeket verjek meg, és elszedjem az ebédpénzüket, mert hát valahonnan pótolnom kell a veszteséget...
Pontszám: 3
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
795. hozzászólás - 2008.12.10. 09:42:07 (Válasz csati777 #794 hozzászólására.)
Mi köze ennek a játéknak ahhoz, hogy Téged a való életben zaklat egy drabális óriás? Tegyél feljelentést a rendőrségen!
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
796. hozzászólás - 2008.12.10. 09:44:38
Kicsit túlzásnak érzem már a felhajtást a szövetségi háborúk körül...

A lélekkút által termelt LE ingyen van. Nem biztos, hogy nevezhető veszteségnek ha elviszik, vagy ha annak nevezzük, akkor sokkal inkább veszteség az, ha a szövetségem nem nyer meg 3 naponta 5 háborút, hiszen az erőforrást is igényel.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3.44
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
797. hozzászólás - 2008.12.10. 09:58:46 (Válasz Ariel #796 hozzászólására.)
Azért egy top klánból könnyű beszélni. Nem tudom a Te klánod veszteségként élné-e meg, ha bukna 70k LE-t. Amit elvesznek az embertől az veszteség. Tehát ez is. És igenis rá van kényszerítve az ember, hogy pótolja ezt, ha szeretne értelmesen játszani.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
798. hozzászólás - 2008.12.10. 10:25:19 (Válasz Ricardo #797 hozzászólására.)
Figyelj Ricardo, ahelyett, hogy gyengébb szöviket ütnétek 0 portya LE-ért háboru cimén, begyüjtve ezzel egy halom TP-t, fejlödés nélkül rohanva a TOP klánok után, inkább ülnétek a seggeteken, erösödnétek, és néznétek, ahogy az Elit meg haverjai elhuznak a gonyolékba és már nem is tudnak leütni hozzátok a szintkülönbség miatt, ergo lefarmolni sem titeket és minden probléma megoldva. Tink
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.09
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
799. hozzászólás - 2008.12.10. 10:30:29
ha zavar a háborus kockázat játszál tamagocsit!
ez a játék a háboruról, harcról szól....
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 4.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
800. hozzászólás - 2008.12.10. 10:56:52 (Válasz Almási Viktor #798 hozzászólására.)
Engem nem zavar a háborús kockázat, de kicsit képmutatónak tartom, hogy mindig az erős karakterek meg az erős szövetségek magyarázzák, hogy semmit sem kötelező, semmit sem muszáj.

Viktor: nem rohanunk ész nélkül a nagy klánok után, és ezidáig csak olyan klánt támadtunk meg, akinek legalább 10k-val nagyobb volt a lélekkútja. Nem igazán tetszik az a hangnem ahogyan engem és az egész szövetségemet ledegradálod, nem tudom milyen alapon teszed ezt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője