Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2181. hozzászólás - 2009.06.14. 08:06:43 (Válasz winnie #2176 hozzászólására.)
.............
Bocsi kétszer ment el!
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.14. 08:19:09-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2182. hozzászólás - 2009.06.14. 09:12:51 (Válasz Viszok009 #2178 hozzászólására.)
nézd meg az Ősi lovagok szövetségét...
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2183. hozzászólás - 2009.06.14. 09:41:51 (Válasz cirip #2182 hozzászólására.)
Barasjan nem multizik véletlenül az alacsony szintű tagokkal?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2184. hozzászólás - 2009.06.14. 09:48:24 (Válasz CaveMaN #2183 hozzászólására.)
azt csiripelik a madarak, hogy azok haverok...
nem tudom
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2185. hozzászólás - 2009.06.14. 12:16:34 (Válasz cirip #2184 hozzászólására.)
Nekem miért nincsenek ilyen haverjaim?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2186. hozzászólás - 2009.06.14. 12:19:23 (Válasz CaveMaN #2185 hozzászólására.)
hogy ne lennének
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2187. hozzászólás - 2009.06.14. 14:55:21 (Válasz cirip #2186 hozzászólására.)
Dehogyis, az én haverjaimnak nem én klikkelgetek
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2188. hozzászólás - 2009.06.14. 19:04:36
Barasjan az tőlünk lépett ki (Illu) mégpedig azért, mert egy haverjának segít.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2189. hozzászólás - 2009.06.14. 19:27:09 (Válasz Nari77 #2188 hozzászólására.)
ahhha, érdekes segítségnyújtási módszerei vannak
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2190. hozzászólás - 2009.06.14. 19:28:47 (Válasz cirip #2189 hozzászólására.)
Hát lestünk is, hogy hova lett Hirtelen kilépett minden szó nélkül. Mi is csak később tudtuk meg, hogy a haverjainak segít.
Pontszám: 5
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2191. hozzászólás - 2009.06.15. 08:37:17
Winnie, igazad van, 2 hétig most no kata, ha revanst akartok venni, gyertek...
Addig jól beáztatom a vizes törülközőt...
Egyszer a top3 szövi csinálhatna egy párnacsata háborút, a poén kedvéért, teljesen alapcuccokkal... amolyan arénaháborút, mindenki megnézhetné a csaták eredményét, győzzön a csupasz erő!
Pontszám: 5
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2192. hozzászólás - 2009.06.15. 11:48:12 (Válasz winnie #2169 hozzászólására.)
Nem azért írtam hogy nyaljak vagy mi de ha csak ő volt üthető és kell a pont míg a nagyra becsült társai gombában sakkoztak ez szerinted korrekt????
Nekem nem ez a játék nekem a kihívás számít nem az hogy üljek egy hosszabb háborúban a gombában mert benyelek 1-2 csatát.

Amúgy melyik szöviből vagy hogy ennyire osztod az észt legalább megjelenítenéd és nem bujkálnál mint a védett Dominiseid.

én odaírtam és azóta elég normál kapcsolatba kerültem Cerberossal aki nem egyszerű ha megnézed és tisztáztuk a dolgokat sőt a döntetlenben segítjük is egymást ez a játék nem a bujkálás.

Azt arra tálálták ki hogy ha nyaralni mész és jó a statod ne basszák el csak azért mert ütnek nem arra hogy támadsz aztán elbújsz.

Ez volt kisebb korunkban is? Megdobtál valakit aztán rohantál a tanítónénihez a szoknyája mellé, csak most elvileg felnőttünk és kiállhatnánk magunkért gondolom vagy te még mindig a szoknya mellől sasolsz.

Tisztelettel Barracuda
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 8.33
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2193. hozzászólás - 2009.06.15. 12:52:06 (Válasz bonca #2172 hozzászólására.)
Nekünk a pont kellet én írtam öltözzön át úgy korrektebb nem tette én meg gondoltam megteszi, portya ablakból támadtam, ha nem tűnt fel neki az nem az én bajom. Én a tiszteletet arra mondtam, hogy ő is bújhatott volna de nem és megcsinálta a küldit külön grat!

Amúgy nem szoktam döntetelenest ütni ha nem muszáj és ezt be is tartom.
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 5
kedvencAtopyssiaFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2194. hozzászólás - 2009.06.15. 13:10:34 (Válasz Gabus #2193 hozzászólására.)
Én igazából azért nem értem ezt a felháborodást ,mert még nem volt részem olyan háborúban ahol legalább az egyik fél ,de inkább mind a kettő ne használta volna a katakombát.Az meg ,hogy mi küldtük a hadüzenetet....igen ,sőt az is meg volt beszélve ,hogy mivel az "LV" azért keményebb szövi,és tuti nem olyan háború lesz ,hogy ütünk párat ők meg kapitulálnak,meg is volt beszélve előre,hogy a kisebbek "lapítanak" a nagyok harcolnak.(az más kérdés ,hogy páran kicsit lassan reagáltak de ez legyen a mi gonduk).A döntetlenező társunk ütésére is azt mondtam ,hogy háború van ez van ,és inkább őt próbáltam meggyőzni ,hogy szüneteltesse a dolgot.A másik amit tehettünk,hogy mi hamarabb kaptuk el az ellent mint hogy leverte volna Schifit.
A kezedben lévő lehetőségekkel kell harcolni és amíg van katakomba addig használni is fogju(ák)

Atopyssia a Dominiből
Pontszám: 5.67
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2195. hozzászólás - 2009.06.15. 13:31:44
Figyu Barracuda!
Nálatok háború alatt még soha, senki nem bújt el kombákba, láthatatlanba, azért hogy védve legyen? Ugye ezt nem gondolod komolyan... én az állataimat nem használhatom epikus ellen, mert nincs leírva, nem arra lett kitalálva....? Be kell tartani ezt akkor?
Mi ez, gombfoci? ....a háború eredménye attól függ, melyik játékost billentjük meg, és így melyik ér labdába? Attól függjön a háború eredménye, hogy ki mennyit tud a gép előtt ülni, és akár óránként csapkodni? És ha nem, akkor már rosszabb vagyok? Ez a kihívás... ugyan már!
Ha ennyire b*ssza a csőrötöket a háborús stratégiánk, miért nem jöttetek vissza revanst venni? Miért kapunk olyan üzeneteket, hogy már vége a háborúnak, minek támadunk titeket...? Miért, már ezt sem szabad? Mit nem szabad még? Ma már nem is játszhatok?
Pontszám: 4.80
kedvelt tagBrittaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2196. hozzászólás - 2009.06.15. 13:53:36
Barracuda kedves én vagyok az egyik aki katakombázott Bryganti nem érzem magam sem phffujnak sem gyávának amiért gombáztam igaz az nem tartozik rád de elmondom hogy én a valóéletben is élek nem tudtam itt lenni a Háború ideje alatt ahogy kellett volna igy inkább ezt a módját választottam . Ami szerintem nem bün .

Viszont én még olyan nem csináltam hogy sirok egy szövinek hogy miért jön hozzánk és közben percre pontosan vagy néha 5 perc eltérésel 8 óránként bele döngölöm a betonba , Ja hogy van portya és lista na azt nem hiszem hogy pont éppen akkor mindig . DE én ettöl sem ijedtem be hanem tettem a tagotoknak egy igéretett amit be is fogok tartani rendesen csak hogy élveze a játékot vagy is felvettem a kesztyűt ha egy hetem megy rá vagy egy hónap akkor is betartom
Csak legyen ideje mindig gép elött lenni
Pontszám: 5.50
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2197. hozzászólás - 2009.06.15. 14:27:57
Válasz mind hármótoknak én nem azt mondtam hogy ne katakombázzatok de ne akkor amikor ti támadtok védekező félként mehet de támadóként ??? Amúgy én is élek a való világban.

De ezek szerint nektek a háború köztetek és köztünk ez

Gaizka Gaunt
Éjszárny Vs. Tsar
Mordred Cerberos

mert ők játsszák le a többiek gomba

Azt akkor mindenki hagyja abba majd ők letudják a háborút akkor minek 20-30 fős szövi ????????????????????????????

Amugy katakombánk ha figyelted a Chaos ellen épült először, mert ott is ezt csinálták és elegünk lett. De lehet ez a jövő hadüzenet mindenki gombában azt 0-0 szép háborúk lesznek onnantól inkább törlök.
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 7.50
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2198. hozzászólás - 2009.06.15. 14:29:19
Egy két ember lehet elfoglalt de a fele ezt ti se gondoljátok komolyan.
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 5
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2199. hozzászólás - 2009.06.15. 14:37:50
Hát visszanézve azért tőlem is kapott Gaizka, Éjszárny, Marzi, DarkMule, a láthatatlanban levő coroner is (vele mi történt, kirúgtátok?). Ők biztos nem úgy emlékszenek vissza rá, hogy kellemes érzés volt a tali velem...
Pontszám: 5.50
kedvencGabusFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2200. hozzászólás - 2009.06.15. 14:50:04
Coroner abba hagyta családi okok miatt. Én most csak a legtöbbet harcolókat emeltem ki én is ütöttem tudom hogy ment nem is azoknak szolt akik végignyomták.
Barracuda [LV]Lélekvadászok
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!