Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1921. hozzászólás - 2009.05.22. 20:53:24 (Válasz Butchman #1918 hozzászólására.)
Saját vélemény, nem klán szintű (mostanában ezt ki kell írni):

Egyik tagunk kifejlesztett egy sikeres portyamódszert magas szintre. Azonnal megy a sírás. Újra háborúzunk nagy erőkkel, senki sem állhat az utunkba, senkinek nem kegyelmezünk. (A könnyebbeket hetente tiporjuk el, a nehezebbekre felkészülünk.) Megint jön a sírás.

Ez a játék, arról szól, hogy Te legyél az erősebb, és aki gyengébb azt kizsákmányold. Mi galetkik mind a világ urai szeretnénk lenni, nem egy békés demokráciában tengetni napjainkat (legalábbis nekem ez jött le a játékról). Én továbbra is arra fogom buzdítani klántársaimat, hogy a mások által gusztustalannak és minden elvet nélkülöző taktikának nevezett stratégiánkat folytassuk. Akinek nem tetszik, annak ott a passziánsz vagy a fekete macska. Esetleg nevelhet tevét, igaz arra nem szoktak páncélt rakni.

Nyugodtan le lehet pontozni, nem fogok megsértődni. Viszont azzal már kezd a tö*öm tele lenni, hogy azért vagyunk mi az aljas szemétládák, mert úgy szeretnénk játszani a játékkal ahogy azt a tervezők kitalálták.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.79
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1922. hozzászólás - 2009.05.22. 20:58:39 (Válasz Ricardo #1921 hozzászólására.)
Kedves Rikárdó, hamarosan a leghatalmasabb leszel, mert ötből nem lesz nehéz annak lenni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.50
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1923. hozzászólás - 2009.05.22. 20:59:44
De ugye nem lesz sértődés, ha gyengébbek összefognak és kaptok pár PC csapást?
V1
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1924. hozzászólás - 2009.05.22. 21:02:44 (Válasz Butchman #1918 hozzászólására.)
Húha, ezek már nekem is súlyos szavak. Elég rendesen a határvonalra (szakadék szélére) érkeztetek el, ha ezt leírtad.
Megérteni viszont meg tudom elkeseredéseteket, hiszen sok szövetség küzd hasonló problémákkal, amiket betetőzött eredményes "kisírása" a Háború Csarnokának. Mivel valószínűleg le lesztek hordva merész szavaidért a sárga földig, én jó szóval nyitnám a sort:
a valódi világ nem a neten található, úgyhogy amikor a szórakozást már kínnak és szenvedésnek érzitek, akkor forduljatok inkább el a monitortól, és próbáljatok örömöket találni "odakint"! Biztosra veszem, hogy sikerülni fog. Minden jót a Ronin szövetség tagjainak, akik ha úgy döntenek végül, hogy távoznak a Végzeturak mezejéről, azt emelt fővel és büszkén teszik, eddig elért eredményeik a szembe szél ellenére is vitathatatlanok. Zacc
Pontszám: 8.33
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1925. hozzászólás - 2009.05.22. 21:11:02 (Válasz Ricardo #1921 hozzászólására.)
hehe...ütős szavak,de egyetértek mondjuk azzal nem,hogy senki nem állhat az utatokba


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 7.50
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1926. hozzászólás - 2009.05.22. 21:16:35
Ne támadjuk azokat akik gyorsan kapitulálnak.
Ne támadjuk azokat akik lélekkútban kisebbek
ne támadjuk azokat akiknek elmondása szerint nincs ideje játszani.
Ne támadjuk azokat akik hősiesen ellenálltak.

Hisztiztek és törléssel meg hasonlókkal dobálóznak olyan karakterek akik naponta 3-4szeresét tudja építeni mint amit a kútból rabolni tudunk.

Sokakat sajnálok, ha úgy látja h kilátástalan a helyzete. Ezékiel, Jekyll ilyeneknek írok is, h ne adják fel, mert hiányoznának a játékban.

Aki viszont nem tudja elfogadni, h ez egy háborús játék, akik maguk is portyázgatnak de a háború már nem tetszik nekik- hja, ahhoz közösség és szervezés is kell!!!- azok viszont menjenek tevét nevelni.
Pontszám: 5.55
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1927. hozzászólás - 2009.05.22. 21:21:12 (Válasz Archibald Cunningham #1923 hozzászólására.)
Nem épp ezért fogunk a gyaktér védfal után még 5 öt pakolni a citadellára...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.22. 21:21:33-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1928. hozzászólás - 2009.05.22. 21:24:19 (Válasz Butchman #1922 hozzászólására.)
Nem igazán fog meghatni, ha töröltök, legalább nem fogsz minden nap egyszer vagy kétszer 6 szinttel magasabbról agyonverni. Még azt nem értem igazán, hogy ha ennyire nem optimalizátorként játszotok, hanem csak úgy, akkor miért zavar ennyire titeket, hogy elviszünk tőletek heti 50k LE-t?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.67
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1929. hozzászólás - 2009.05.22. 21:25:30
Az összes háborúból azt az egyet sajnálom, h a Káosz és vér nem látta, milyen nyereséget fog adni.
Az viszont h kisírták, h a békecsarnok erre is hasson vicces.

A kv tisztességesen helytállt miért ilyen szövetségekkel kellene kiszúrnunk és csak rajtuk pörögni, mert vannak akik rögtön kapitulálnak és megírják ők nem akarnak háborúzni???

HA annyire nagyon harc ellenes a rónin szabad ám béke csarnokát építeni. Jaaa, vagy akkor a nem lehetne nyugisan portyázgatni azzal az életerővel amit a balfék játékosok nem vernek le mert buzogányba táboroztok?

Az meg egy vicc, h felkérnek a Róninból levélben, h ne üssem őket amikor buzogányban vannak 90. küldi körül és Épt gyüjtenének.
Azt az Épt amit arra használnak utána, h amennyire csak lehet letámadva a szövi társaimon tobzódjanak.
ezek nekem ne moralizáljanak. Menjenek nyugodtan törölni.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.05.22. 21:28:37-kor
Pontszám: 9
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1930. hozzászólás - 2009.05.22. 21:26:13 (Válasz Archibald Cunningham #1923 hozzászólására.)
ugye nem lesz sértődés ha 60.000LÉt elhozok/kopf?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.13
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1931. hozzászólás - 2009.05.22. 21:30:31 (Válasz LanMaffia #1930 hozzászólására.)
ugyan már barátom, te csak akkor hozol el bárkitől is 60K LE-t, ha le van beszélve, vagy nagyon hülye. Ugye tudjuk, hogy a 0 LE szorzata is 0.
Dorn
Pontszám: 2.71
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1932. hozzászólás - 2009.05.22. 21:31:21 (Válasz Hagya #1931 hozzászólására.)
mindenki elmegy vadászni egyszer:)

egyébként most lehülyézted a fél Azúr-ELIT-TGY-Tyrant négyest
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1933. hozzászólás - 2009.05.22. 21:31:22 (Válasz BaalCain #1929 hozzászólására.)
Miért kellett egyáltalán kisírni??? Véleményem szerint az lenne természetes, hogy jutalmazzák a BCS-vel harcot felvevőket, nem pedig extrém módon megbüntetik! Ti akartok izgalmas háborúkat egyébként is...
Megjegyzem ez a módosítás sem jutalmazás lett, hanem a büntetés felezése.
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1934. hozzászólás - 2009.05.22. 21:32:06 (Válasz Butchman #1918 hozzászólására.)
TLO! Ez... Kissé... Izé... Ez egy játék. Ennyire ne vedd komolyan. Ha kevesebbet tudtok vele foglalkozni, fogtok bukni pár háborút. Van ilyen. De ha már ennyire elkeseredettek vagytok, akkor tényleg jobb ha hagyjátok az egészet...
Az Isten szerelmére! Ez egy játék!!! Az a célja, hogy szórakoztasson. Ha nekünk jönne a VM tuti kapitulálnánk mi is, igaz. Na és? Van ilyen. Nyilván senki nem örül a folyamatos farmolásnak. Erre csaptok egyet? Lelketek rajta. A "bocs, de nincs ennyi időnk foglalkozni a játékkal, úgyhogy ne üzenjetek hadat"... Hát ez meg nem indok. Ennyi erővel a "holnap 7-től 15-ig elmegyek focizni haverokkal, addig ne üssetek" is az lenne és mennyire lenne szerinted körberöhögve aki ilyet ír ki... Ez nem így működik. Ki mikor tud, akkor játszik (én pl csak hétvégente, érzem is a dolgot, de sose írtam ki olyat, hogy hétköznap ne támadjatok... Csak ha kellek valakinek, küldi, stb az hétvégén keressen)
Már elnézést, alapvetően szimpatikus ember voltál nekem mindig is, de ez akkor is csak felesleges sírás...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.14
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1935. hozzászólás - 2009.05.22. 21:33:36 (Válasz Hagya #1931 hozzászólására.)
Persze...ezek szerint minden portyás lebeszéli előtte...

"Lécci legyen már nálad egy csomó Le mert elakarom lopni..."

-Hogy erre nem jöttem, rá mostantól Én is így csinálom, de mellé odaírom, -HA megteszed meghívlak 1 virtuális FAGYIra..."
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1936. hozzászólás - 2009.05.22. 21:33:46 (Válasz LanMaffia #1932 hozzászólására.)
Akkor sajnálom,de így van!
Dorn
Pontszám: 2.33
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1937. hozzászólás - 2009.05.22. 21:35:54 (Válasz Viszok009 #1935 hozzászólására.)
Ne add a hülyét tudod te mire gondoltam!
Dorn
Pontszám: 2.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1938. hozzászólás - 2009.05.22. 21:38:41 (Válasz Hagya #1937 hozzászólására.)
Valszeg vele is lebeszéltem...

Tegnap, 19:53 Calamagrostis Epigeios Soul the Destroyer Te nyerted a csatát.
A jutalmad 7080 lélekenergia és 38 TP.

(ha valaki nem látná, Ő támadott...)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.22. 21:39:35-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1939. hozzászólás - 2009.05.22. 21:38:53 (Válasz Hagya #1937 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2009.05.22. 21:35:54
Ne add a hülyét tudod te mire gondoltam!


Ugye nem arra, hogy minden pók csaló?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1940. hozzászólás - 2009.05.22. 21:40:29
Urak, ha így gondoljátok, akkor valóban nincs itt túl sok szükség rám. Igenis el kellene fogadni, hogy valakinek ez, valakinek meg az a játékélmény egy PVP játékban.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője