Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1401. hozzászólás - 2009.02.14. 23:49:19 (Válasz Seligen #1383 hozzászólására.)
Elárulok egy titkot, bár lehet, hogy nem titok, ez esetben egy nem titkot: Ti akkora kockák vagytok, hogy hetekig használtunk titeket pp nélküli leveretésre, mert ha megtámadtuk egy tagotok, ti menetrendszerűen jöttetek vissza pár perc múlva. Komolyan mókás volt! Remélem nem gondoltátok, hogy bosszút akarunk állni, bár ez is mindegy.



Nem volt titok előttem, sőt volt olyan tag (nem biztos hogy nálatok) aki sérelmezte, hogy miért támadtam meg most, amikor ő aznap még nem is támadt meg senkit se tölünk.
Amúgy valahogy kell célpontot találnom nem?

Hajnalban meg alszom már én is, de akkor járt le vadászatom (össze-vissza vadászgatok) és ütöttem párat. A visszalépést meg nem is értettem, csak reggel világosodtam meg, de ez nem változtat a dolgokon. Én még mindig csak játszom..........
Pontszám: 6.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1402. hozzászólás - 2009.02.15. 00:42:52 (Válasz Dragon HUNter #1401 hozzászólására.)
Ez esetben nyílt dolog nálatok a megnövekedett támadásunk oka! Gondolom Lord is tud róla, vagy nem?
A többi meg, mint valamelyikőtök karakterlapján olvasható: véletlen portya volt.

Játszani mindig jó!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1403. hozzászólás - 2009.02.15. 01:19:55 (Válasz Seligen #1383 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.02.14. 18:09:22
Nem, azt állítjátok, hogy megszaporodott a támadásunk a mai nap és mellette azt, hogy nem tudtatok a Tyrant tervéről. Nem mintha nem lenne teljesen baromira mindegy.
Egyébként a tényleges adat:
Ma, 07:20 Lord of destiny Seligen A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Ma, 00:54 Dragon Hunter Seligen A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
Eközben speciel én aludtam.
Én azt mondtam, ti, Szóval DH még ott volt a szeren. Attól meg eltekintek, hogy reggel, gondolom, mindig végignézed a világ eseményeit, hogy tudd melyik szövetség mikor, kivel áll háborúba és mikor kapitulál. Van ilyen.

Elárulok egy titkot, bár lehet, hogy nem titok, ez esetben egy nem titkot: Ti akkora kockák vagytok, hogy hetekig használtunk titeket pp nélküli leveretésre, mert ha megtámadtuk egy tagotok, ti menetrendszerűen jöttetek vissza pár perc múlva. Komolyan mókás volt! Remélem nem gondoltátok, hogy bosszút akarunk állni, bár ez is mindegy.

Az meg egy másik dolog, hogy iszonyú sok a véletlen körülöttetek, de már ezt is megbeszéltük máshol.

Szóval: további jó szórakozást!




Lord

Örülök, hogy te jobban tudod azt, hogy én mit tudok, te aztán tényleg tudhatsz valamit, amit én nem tudok.

Ez jó mellébeszélés volt amúgy, nem azt magyaráztad meg, hogy DH és én mikor mondtuk azt, hogy nem támadtunk meg téged, holott igen (mondhatni burkoltan lehazugotál minket, mert az alap állításod ez volt, olvass vissza, ha még erre sem emlékszel), hanem inkább elkezded szítani a feszültséget, de te biztos ezt élvezed... bár lehet nem élvezed, csak ugye a vesztes oldalon vagy, és vmit csinálni kell, hogy a büszkeséged helyre álljon.

Az meg hogy csalónak tartasz, nálam felér egy bókkal. Tudod miért, mert ha valaki jól vagy inkább úgy mondom jobban játszik egy másik személynél, akkor puszta emberi jóindulatból az a másik személy csak úgy tudja ezt elképzelni, ha a másik csal... köszönöm az elismerést!

Ja és gratulálok, hogy ki tudtad finom taktikai érzékkel azt erőszakolni, hogy PP veszteség nélkül leüttesd magad, úgy hogy kb. 2 hónapja (ha nem több) kint van az adatlapunkon, hogy azokat ütjük, akik a szövetségünk tagjait. Csak egyet árulj el, mennyit gondolkodtál ezen a furmányos cselen? Ja, bocs meg még valamit, hogy kell PP költés nélkül megtámadni vkit? Mert ugye te pp költés nélkül leüttetted magad velünk úgy, hogy megtámadtad egy tagunkat... Egyébként egész hihető a dolog... még lehet én is alkalmazni fogom a jövőben.

Pityu
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.29
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1404. hozzászólás - 2009.02.15. 01:52:07 (Válasz pityu #1403 hozzászólására.)
Egy kicsit eltévedtem és egy kicsit te is eltévedtél!
Ha veszed a fáradságot és pár hozzászólással feljebb olvasol, akkor megtalálod azt a pontot, ahol én tévedtem (1385. hsz).
Lehet, hogy így számodra is érthetőbbé válik az fentebbi idézet.

Sértett büszkeség? Nos ezt nem érzem, de én is állítom, hogy amit én tudok, az én tudom. Biztos sok dolog van amit te tudsz és én nem, illetve én tudom s te nem, de ezek csak jópofa szóvirágok, lehet velük dobálózni ítéletnapig.

Azt, hogy csaló vagy e megint csak te tudod. Én ilyet nem állítottam és komolyan elnézést kérek ha te ezt konkrétan így érzed. Azt meg, hogy ki minek tart, talán kiveséztük már régebben. De lehet, hogy nem jól emlékszem, ez esetben maximum megcáfolsz.
A leüttetős dologról meg csak annyit, hogy a biztos győzelemért nem sajnálja az ember a pp-t. Utána meg kiszámíthatóan jöttetek. Ez pedig arra a 1376-os hsz-dre utal amelyben azt sérelmezted, hogy veszteségeink után gyakrabban látogattunk titeket.
Megint csak cáfolj meg ha nem így van, de tegnap, büszkeség ide vagy oda, egyszer sem néztem be hozzátok, pedig az elmúlt napokban többször is.
Bár ha nagyon bele akarod magyarázni, akkor ide is be lehet mondjuk azt a sértett büszkeség dolgot!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 4.14
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1405. hozzászólás - 2009.02.15. 02:10:56
Khm, khm.... nagyon eltértetek a topik témájától!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.50
kedvencAxonise FlassFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1406. hozzászólás - 2009.02.15. 08:34:31
Enyhén szólva... A topic új címe: Selingen rosszul sikerült félmondatai, amelyek tőrként fúródtak pár tyrantos és sotd-s szívébe...
Pontszám: 6
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1407. hozzászólás - 2009.02.15. 09:23:39 (Válasz Seligen #1404 hozzászólására.)
Szerintem meg csak te tévedtél el, az alap problémám, amiből kiindultam az a 1364. hozzászólásod volt, azóta se adtál erre magyarázatot, midig csak mellébeszéltél.

Pityu

Ott van a 10% random, meg ugye mindenki maga választja meg a portyáit...

Lord
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.25
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1408. hozzászólás - 2009.02.15. 09:44:46 (Válasz pityu #1407 hozzászólására.)
Na Uraim, most tessék megnyugodni és olvasni!

Seligen erre reagált:

Idézet: Psych - 2009.02.14. 16:12:29
"

Más. A d öntetlenezőkön kívül nem volt támadható tag? Ez számomra nagyon furcsa. Én biztos támadható voltam, ha jól emlékszem egész éjszaka összesen egy Hordás jött felpofozni. Maximum úgy helyes, hogy nem volt olyan tagunk a döntetlenezőkön kívül, akit 100%-osan le tudtatok volna verni.

AC


És így:

Én is támadható voltam, de hozzám csak, megjegyzem állításaik ellenére, Dragon Hunter és Lord of Destiny látogatott el.
De lényegtelen, a megítélésünk adott, a játék lehetőségei adottak, járjon el mindenki a saját lelkiismerete szerint.


Összefoglalva: a háborús ellenfél, annak ellenére, hogy támadható volt nem támadták (Seligent), csak Te és DH. Egy szóval sem állította senki, hogy benne voltatok ebben a taktikában

Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1409. hozzászólás - 2009.02.15. 12:59:02
Kicsit nagy feneket kerítetek ennek a döntetlenezős dolognak. Főleg, hogy én végig egy döntetlenezőt sem támadtam (amikor meg igen, akkor ki is kaptam tőlük). Mégis az az érzésem támad a hozzászólásokat olvasva, hogy a Tyrantból csak buzogányt és vakító fényt használókat támadtak volna...

Serpents témához meg annyit, ha valakit érdekel át lehet menni a Serpents fórumát végignyálazni, milyen szinten ködösítettem náluk is. Ezen felül, ha annyira kiváncsi mindenki, akkor Galmuszk elolvashatja a privát üzeneteimet azzal kapcsolatban ki és mit tudott.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1410. hozzászólás - 2009.02.15. 13:04:17 (Válasz Seligen #1397 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.02.14. 22:38:50

3. Ezt a szappanos trükköt ti nagyon jól ismerhetitek, ha még mindig ezen lovagoltok, de mint már megmondtam, lehet PM-ezni! Ha pedig úgy érzitek vétettem a fórum szabályai ellen, nem rinyálni kell hanem szóljatok egy moderátornak!

Sel: én nem ismertem ezt a szappanos trükköt, lehet azért, mert még nem zuhanyoztam veled együtt.... Ezt ez esetben tartom szerencsémnek és igyekszem a jövőben is elkerülni...
Pontszám: 4.25
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1411. hozzászólás - 2009.02.15. 13:18:32
na akkor ide is egy kisebb hsz-t írnék(miután már 3-szor fogalmazom meg mert az elözőek túl durvára sikerültek)
1(mert ugye pontokba szedve érdekesebb)Simon feltudnád nekem soroni hogy egy kisebb szövetség hogy veheti fel a kesztyűt a nagyobb ellen?én erre 4 módot látok(abból kettő a feladás)
a variáció:egyből kapitulál a kicsi és élvezi az egy hét békét
b variáció:küzd amíg el nem fogy és ezzel dicsőséges halált hal(közben ugyebár a karakterek szó szerint sz.-rá lesznek csapkodva a kicsik oldalán de lehet a nagyoknál is lesz olyan aki szív a háborúban, de a kicsi legalább a büszkeségét megőrizheti)ez 90%-ban bukta minden szempontból
c variáció:katakomba:nagy szervezetség és kitartás, de ezt i csak éjszaka-hajnalban lehet megcsinálni hisz napkzben simán meg tesztek az ellenlépéseket(nagy szívás karakterként de a büszkeség és becsület itt is megmarad az meg már kit érdekel hogy 3 héttel visszavetette a karakterét)
d variáció:ez az amit mi csináltunk:(még nagyobb szervezés még több kitartás és mégnagyobb fegyelem mint a c variáció esetében)(itt megvan a dicsőség és a gyözelem is nagy eséllyel a becsület az már egyéni dolog de nem hiszem hogy emiatt bárki is csaló lehetne)(a karakterek egy része szív a másik fele meg tud fejlődni és így nem marad le a szövi annyira a nagytól(és így talán legközelebb is müködik a dolog)vitatható a dolog de müködik és ti is csak azért érzitek sértve a dolgot mert rajtatok lett kipróbálva ha a VM-en akkor lehet nem lenne ez a 8 oldalas kis regény(a VM kb 3-szor szólt hozzá és mindegyikben azt mondta hogy ők is vesztettek és gartláltak is meg hogy ők számolták el1 hét múlva szerintem mindenkit várunk(vagy legalábbis én)szeretettel legalább nem lesz olyan unalmas a nagyoknak hisz leverhetik amit most nem tudtak(ettől eltekintve mind kető szövetség tiszteletre méltó erőt képvisel kár hogy egynéhány hsz nem ér ennyit)

2. továbbá a buzizásról csak annyit hogy ez nekem se tetszik de megelékszek annyival hogy biztos nem úgy értette.

3. a dönetlenről:hát ti tényleg hülyék vagytok ha azt hiszitek hogy hajnalban van olyan hülye aki a döntetlent csinálja(aki akkor játszik szerintem már rég túl van ezen a küldin)szóval ez megint felesleges szó cséplés és ezzel csak a saját hanyagságotokat bizonyítjátok ami pedig a beképzeltség miatt alakult ki(magyarul azt hittétek hogy amit rajtuk esteleg beütünk azt az erősek majd visszahozzák hát nem így lett)magatokra vessetek ha ilyen nem törödömök vagytok

4. azt azért elmagyarázhatnátok nekem hogy miért van az hogy ha ti kikapotok akkor megy a sírás 8 oldalon keresztül míg ha mi vesztünk akkor 4-5 hsz-ben le van tudva a dolog(ha egyáltalán eljut a fórumig)ezt nem értem, azt meg pláne nem hogy miért lenne csalás vagy nem korrekt az a módszer amit mi alkalmaztunk igazából az a bajotok hogy rajtatok próbáltuk ki és most megy a durci(bár ezt a legkönnyebb letagadni)

5. ha a Világépítők vagy a SoD bevett néhány tagot hát egézségükre akkor lenne jogotok felháborodni ellenük ha pl DH a csaták idején átjött volna hozzánk és úgy ütött volna titeket(de ezt remélem ti sem gondoltátok)akik átmenetk azért léptek be mert a szövi nélkülieket ezen a szintenlevadásszák(pl engem aki nem ment sehova napo rendszerességgel jön TGY-s Elites vagy VM-es de persze Sötét Ösvényes is jön meg mások szóval az ilyen karakterek esélytelenek még ha 4 napról van szó akkor is az meg külön felháborító hogy ha minket nem tudtok ütni 1 hétig akkor ütitek a "segítőket" na ez az amiért nem szeretem a TGY ez az állandó beképzeltésg(bezzeg ha egyéni karakterként szóltok fel akkor mindegyik normális pl Simon akinek vannak építő hsz-ei pl az állatos topicban ahol több TGY-s is megszólalt de nem értem szövetségi szinten a TGY a legbeképzeltebb szövetség(2 hete megemlítettem hogy őket nem nagyon szeretik de nem ismerték el sőt egyikőjük nekem esett de ezt most nem taglalnám a lényeg hogy azóta se szerettem meg a TGY-t)csak reméltem ez a vereség elég lesz ahhoz hogy leszáljatok a magas lóról(hát ennek sajna nem látom jeleit pedig karakter szinten sok követni való van egyesek példájában de szövetségi szinten soha nem lennék a legerősebb ha az egy ilyen stílust von maga után.

végül írta itt valaki hogy "EZ EGY JÁTÉK"meg hogy játszani mindig jó de kérdem én mire jó ez a kétszínűség?
idézett a TGY szövi lapjáról:"MI NEM JÁTSZUNK - MI KÜZDÜNK!" na szóvak akkor ez most játék vagy mi a szösz?vagy talán a felszólalok nem TGY-sek?vagy azt nem ők írták ki az ott volt az elejétől ugye?de legalább tényleg küzdötök itt ezt a szócsatát szépen megvívjátok ha már a beképzeltségetek miatt a csatatéren elvéreztetek
mindenestere én garatulálok azoknak a TGY-s és VM-es embereknek akik nem kezdtek el sírni és tudnak veszíteni (mi is megtanultunk ellenük veszíteni ennyi már nekik is járt egy hét múlva majd talán másképp lesz )
nagyon sajnálom ha valakit megsérettem ezzel de egyszerűen ez hihetetlen(mondták hogy írtatok a fórumba de a fene gondolta volna hogy ilyen nehezetekre esik veszíteni azért én gratulálok nektek hisz mindent megtettetek a saját kicsit beképzelt módján de majd talán legközelebb kicsit kevesebb izommal és több ésszel szavazzátok meg azt a hadüzenetet(megjegyzem nektek soha nem kellett taktikázni hisz a háborúk 99%-át megnyertétek íyg soha nem szorultatok semminemű startégára vagy ha mégis akkor az már olyan rég volt hogy már ti sem emlékeztek rá épp zért is estetek bele ebbe a cspdába ami tényleg hihetelen közösségi munka kitartás és önfeláldózás eredménye és mindezt csak azért hogy a TGY leszálljon a magas lóról(de hát lehet túl magas és féltek hogy mi lesz ha mégis leszálltok)

Alfa voltam a Tyrantból lehet ütni sok sikert(az utobb 4 napban hozzászoktam)
ui.:én tényleg nem érzek haragot irántatok csak a felesleges szcsélést nem szeretem(bár amit itt leírtam az is az lesz hisz valószínüleg nem fogja elérni a célját ahogy 2 hete se érte el)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3.94
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1412. hozzászólás - 2009.02.15. 13:36:23 (Válasz pityu #1407 hozzászólására.)
Köszönöm, Pici, pedig már gondolkodtam egy folyamatábrán, hátha úgy kitisztul LoD-nak is.


Mod: Még annyit hozzátennék, ha valaki nem veszi a fáradságot a visszaolvasásra, hogy MJ vetette fel az egész SoD nevében, hogy nyugodtan verjük le rajtatok a "mit is?", mint már reggel elkezdtük. De reggel ti kezdtetek el verni, nem tűnt fel? Még vissza is másoltad a csatád LoD, s biztosítottál róla, hogy ez már a kapituláció után volt!
Az én figyelmetlenségem, hogy nem asszociáltam rögtön Jordanra, de az egész SoD nevében dolog az úgy egyértelműnek tűnik, talán nektek is.
A hozzászólást Seligen módosította 2009.02.15. 13:41:27-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 4.63
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1413. hozzászólás - 2009.02.15. 13:41:39 (Válasz Hauer92 #1411 hozzászólására.)
Hauer92: hogy lehet úgy véleményt alkotni valakiről, hogy nem is ismered? Mert lássuk be néhány hozzászólás a fórumon nem jelentheti azt, hogy ismered.

Ja és csak a 97%-ot nyertük, azt hiszem, de valaki biztos kijavít, ha tévedtem.

A hsz-od többi részét meg nem kommentálnám.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.44
fórumozóLinducFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1414. hozzászólás - 2009.02.15. 13:48:42 (Válasz Liadas #1395 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.02.14. 21:49:35
Ha nem szavazza meg akkor nem fogják támadni?


Azt hiszem, a Káosz és Vér ellen volt a háború, amikor is onnan két személy írt, hogy ők nem akartak háborúzni, nem szavazták meg, sőt, ellenezték, de nem jártak sikerrel, mindezek ellenére ők nem fognak támadni minket.
Mi sem támadtuk őket.

Idézet: Cassian - 2009.02.14. 20:22:46

Őszintén, megérte mindez azt a 80e LE-t?


Nekem pl. egészen addig nem jutott eszembe, mennyit fogunk hozni, míg el nem kezdtünk a támadásokat szombat hajnalban... Ez nem a LE-ről szólt, legalábbis a Tyrantnak nem.
A hozzászólást Linduc módosította 2009.02.15. 13:51:17-kor
Sör&SEX&Rock&Roll
Pontszám: 7.17
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1415. hozzászólás - 2009.02.15. 13:50:59
Megelőzve azt, hogy még egy Tyrant-tag beírja ugyanazt, csak hosszabban kifejtve:

1. Nem csalózott le senki senkit.

2. Legtöbbünk gratulált nektek, de akkor mégegyszer megkapjátok ha már így követelitek: Gratulálok az egész Tyrant-nek a győzelemhez, 15 perc hírnév mindenkinek jár!

3. Döntetlenezés: igen, teljesen igazatok van. Nemtörődömségből és lenézésből állnak éjjelente buzogányban+vakítófényben a küldetésezőink. Higyjétek ezt nyugodtan, kell nektek az önigazolás, ezerszer leírtuk hogy nem így van, ti ezerszer leírtátok hogy így van. Inkább elismerem az egészet, így kényelmesebb.

4. Buzizás: Seligen le is írta különben hogy ha buzizni akart volna, akkor azt nyíltan teszi, sebaj ti még mindig kikéregetitek magatoknak... Ha így kényelmesebb ám legyen: igen, buzizás volt!

5. Nagyon kicsinyesek vagyunk és nem szállunk le a magaslóról. Tovább fogjuk csapkodni a Serpents-et meg még mittudomén kicsodákat ahová szétszéledtetek a háború idejére. Sőt még azokat is akik itt a fórumon beszólogatnak nekünk.

6. Továbbra is idejárunk majd sírni ahány vesztes háborúnk csak lesz. Azért mert ilyenek vagyunk, egy lelkileg gyenge kislányokból álló banda. Borzasztóan megviselt minket ez a 80K veszteség, annyira hogy én egymagam beépítettem tegnap kétszer ennyit, csak hogy kompezáljam valahogy.

Maradok kiváló tisztelettel: Liadas

ui: hajrá a lepontozóknak! Mi úgyis többen vagyunk és majd jól felpontozzuk a hozzászólásainkat! bibibí!
A hozzászólást Liadas módosította 2009.02.15. 14:00:07-kor
Pontszám: 5.81
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1416. hozzászólás - 2009.02.15. 13:52:12 (Válasz Psych #1413 hozzászólására.)
hmn kb úgy mint 2 hete akkor is én voltam a hülye most is én vok ez van ehhez hozzá kell szokni azért én saj nálom hogy másodszorra is csak ennyit tudtál megérteni abból amit írtam
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 2.63
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1417. hozzászólás - 2009.02.15. 13:54:32 (Válasz Hauer92 #1411 hozzászólására.)
Hauer92:
Legalább tagold a mondandód könyörgöm, ha már észt akarsz osztani!

A győzelmetekről...
Ha a katakombákból bukkantatok volna elő hajnalban, nem lenne "sírás". Arról van szó, hogy kihasználtatok egy funkciót, ami nem erre lett kitalálva. A magam részéről gratulálok a győzelemhez, így is nagy árat fizetettetek ezért az 5 perc hírnévért. De úgy kerek, ha hozzáteszem: még nagyobbat fogtok
(Főként azért a nemes gesztusért, hogy gyengített felszerkóban ütöttétek a döntetlenezőket, hogy utána egy órán belül még üthetők legyenek, ha nem jönne össze a szükséges támadásszám.)
Gyengébbek kedvéért megismétlem: személyes véleményemet hallották.

Hasonló játékokban már kitaláltak szabályokat a "vendégportyázók" ellen, általában két-három napig tiltják az új tagok kilépését és kirúgását. Nem véletlenül...
A hozzászólást Damage módosította 2009.02.15. 13:56:24-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1418. hozzászólás - 2009.02.15. 14:03:28
Picit elegem van a 15 meg 5 perc hírnév dologból. Ezt a pár perc hírnevet Ti kreáltátok Nekünk és most ránk kenitek. Nem én és nem más Tyrantos jött ide a fórumra, hogy "Héééé megvertük a Tökéletes Gyémántot, mindenki figyeljen ránk". A szövetségi lapra is azután került ki, miután fél napja ez volt a téma a fórumon. Nekem egyáltalán nem hiányzott, hogy az egész fórum tele legyen kürtölve vele, eltekintve a figyelem felhívására a "kiskapuról". Mégis sikerült majd 2 napnyi flame áradatot keríteni belőle, amiből sajnálatos módon mi sem tudtuk kivonni magunkat...

[Gratulálok, csak lepontozásra tellik ]
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.02.15. 14:14:27-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.71
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1419. hozzászólás - 2009.02.15. 14:16:06 (Válasz Damage #1417 hozzászólására.)
na akkor egy kicsit másképp:
1. azaz 1. pont!!!
nem akarom osztani az észt ha akarnám tényeket írnék nem véleményt
2. azaz 2. pont!!!
nem fogom tagolni a hsz-em aki akarja az így is megérti én meg 3-as vok nyelvtanból(erre nem is vok büszke de nem lehet mindenkinek érzéke mindenhez)
3. azaz 3. pont!!!
a katakmbázás sokkal nagyobb áldozattal jár mint ez a taktika ezért is nem azt választottuk
4. azaz 4. pont
szívesen várlak titeket 1hét múlva engem nem igazán izgat én se örülök neki, hogy csak így tudtunk nyerni ellenetek de hát ez van ennek is örülni kell(ezt az egészet nem is mi kezdtük ha nem kerül be a fórumba nem hiszem hogy mi dicsekednénk vele hisz nem a dicsőségért csináltuk én legalábbis nem)addigra megpróbálunk méltó ellenfél lenni ahhoz hogy kicsit topítsuk az unalmatok én mindenesetre gratulálok nektek is mert egynéhányan megérdemlitek
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1420. hozzászólás - 2009.02.15. 14:33:01
CaveMan: nézd a jó oldalát, jót beszélgettünk, volt élet ebben a topikban is (Fel is pontoztalak! )
Nem kent rátok senki semmit (sokat kéne mosni utána a páncélokat )

Egyébként ez a húzás meglepő volt (utólag már mulatságos is). Nekem nem a taktikátok volt meglepő, hanem az időpont.
Csak gratulálni tudok hozzá (főleg, ahhoz hogy vettétek a fáradságot az éjszakai műszakhoz)!

Hauer92: ne vedd a szívedre. Így is sokan kibogarászták, hiszen, máskülönben nem reagálnának rá. (Ellenben egy kis tagolással könnyebb lett volna )
A katakombázás hasonló áldozattal jár, de így egy picit többel.

Nyugodtan örülj ennek a győzelemnek, mert strapás meló lehetett, tehát megérdemeltétek.

Felhoztuk a fórumra? Igen, mert ilyennel még nem találkozott a játékban senki és (a mai napig ) nem tudtuk/juk, hogy a játkvezetés számolt-e ezzel a lehetőséggel/taktikával.

(Saját vélemény, nem szövetségi.)

Pontszám: 9.44
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője