Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
821. hozzászólás - 2008.12.10. 17:00:18 (Válasz Almási Viktor #819 hozzászólására.)
Az utolsó mondat tényleg nem kéne oda, de Viktornak igaza van. Ha egy szövetség ráébred, hogy jóval nagyobb a kútja mint amit meg tud védeni, akkor változtatni kell a stratégián, mert bebizonyosodott, hogy életképtelen a taktika. Nekünk is célunk a tk lehetőség szerint minél gyorsabb felépítése, de hiába építenénk fel, ha közben a karaktereink olyan gyengévé válnának, hogy nem tudjuk kihasználni a lehetőségeket.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
822. hozzászólás - 2008.12.10. 17:09:27 (Válasz Almási Viktor #819 hozzászólására.)
A karakterem Shienkai. Kipróbálhatod magad, hogy mennyit költöttem TÖ-re. Már ha nekem címezted ezt az üzenetet, mert az sajnos nem derül ki. Tudom nehezen fogod fel, de még utoljára megpróbálom megértetni, bár ahogy látom elég nehéz lesz.

Tudod vannak olyan szövetségek, a többség ilyen, ahol nem minden tag kezdte a játékot az elején, esetleg nem prémiumos, nincsenek prémiumos fegyverei. Ezek a karakterek költhetnek bármennyit a tulajdonságaikra, soha nem fogják felvenni a versenyt a két-három szinttel magasabb szintű(esetenként többel is) karakterekkel.

Az se tűnt fel, hogy panaszkodna valaki, legalábbis számomra a háború hozzá tartozik a játékhoz. Úgy veszem észre, a többieket se ez dühíti, hanem csak az, hogy vannak akik megmagyarázzák, hogy nem jelentős amit elvisznek. Ezzel lehet kihozni a sodromból. Igenis jelentős. Ha meg nem, akkor ne támadjon érte!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.92
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
823. hozzászólás - 2008.12.10. 17:31:57 (Válasz Zsolesz #822 hozzászólására.)
Shienkai mester, sajnos 12 szinttel felettem vagy, nem tudlak betámadni.
Amit irtam általánosságában irtam, azért is volt az eleje egyes szám egyes személyben, persze aki magára veszi, az nyugodtan megsértödhet rám, mert ezek szerint neki szól.
Én sem az elején kezdtem a játékot, ebböl kifolyolag az elejétöl fogva ugy játszottam, (és szerencsére olyan szövit is találtam, akik szintén), hogy ne tudják mások ellehetetleniteni a játékomat. Amiota elkezdtem a játékot, kb. 7 szabálymodositást hoztak be, ami mind engem negativan érint, pusztán azért, mert az emberek ahelyett, hogy kicsit gondolkoznának, feljárnak panaszkodni a forumokra, és sajnos a többség ilyen. A portya után most a szöviháborut akarják kicsinálni, aztán mi marad a pvp játékbol? A Végzetur szerintem egy teljesen intelligens, minden problémára többféle megoldást nyujtó játék, csak valahogy az emberekböl kiveszett a küzdöszellem, meg a gondolkodásra való hajlam, én ebböl a forumbol ezt tanultam.

Mási Valkitor
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2008.12.10. 17:32:48-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.31
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
824. hozzászólás - 2008.12.10. 17:52:41
LOL, azért mert te és a csodálatos szövetséged a játék kb 1 ezrelékét (se) képviseled és egy extrém módon kifacsart játékot játszol, mi alapon mondasz ilyeneket a másik 99.9% játékosról?? nem lehetséges, hogy ők játszanak "normálisan" és te vagy a "nem normális"?

aki lusta kikeresni: emberünknek 300as tulajdonsága van 11es szinten, a top LE diff listán első 25ből 7en a szövi tagjai...
wp!
Pontszám: 6.09
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
825. hozzászólás - 2008.12.10. 18:07:58 (Válasz Mat_ #824 hozzászólására.)
Hát akkor mindent visszaszivtam, mindenkitöl bocsi, és már el is takarodtam a forumokról, páá
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.69
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
826. hozzászólás - 2008.12.10. 21:57:44 (Válasz Mat_ #824 hozzászólására.)
És ezt vajon miféle ördögi, meg nem engedett módszerekkel érte el, sutyerák kolléga?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.64
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
827. hozzászólás - 2008.12.13. 12:45:10
Ehhez a témához csak annyit szólnék hozzá, hogy minket nem érdekel, hogy másnak lesz-e térkapuja (nem ettől akarunk más szövetségeket megfosztani), a célpont kiválasztása nem ezen az alapon működik. A többi top szövetség nevében nem tudok nyilatkozni, de előrefelé tekintünk a céljaink elérését segíti elő a szövetségi háborúkból zsákmányolt LE.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 4.43
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
828. hozzászólás - 2008.12.13. 13:52:31 (Válasz Csumpika #827 hozzászólására.)
Épp most járultunk a céljaitokhoz 18000LE-vel. Remélem örömet szerezhettünk nektek, és a továbbiakban is, mondjuk heti egy alkalommal elégedett ügyfélhez méltón visszavárhatunk benneteket. Sok sikert a továbbiakban!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.88
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
829. hozzászólás - 2008.12.13. 16:17:06 (Válasz Zsolesz #828 hozzászólására.)
Valószínűleg tettünk érte, hogy hozzájáruljatok, szóval nem kell az irónia. Sajnálom, hogy több szövetségnek rossz ez a rendszer, de mind ugyanott kezdtük, mindenki ugyanolyan eséllyel indult az elején. Természetesen van bennem annyi empátia, hogy belássam mennyire rossz lehet ez. A szabályokat nem mi alkotjuk, sőt, az eddig bevezetett változtatások eddig szinte mindig negatívak voltak ránk nézve. Ha megváltozik a rendszer, akkor aszerint fogunk játszani. Amíg viszont így van nem fogunk nem háborúzni csak mert ez rosszul esik nektek. Gondolom te sem fogsz nem megtámadni egy másik végzeturat csak mert gyengébb nálad, sőt..
Viszont az előző hozzászólásomnak a lényege az volt, hogy mindezzel nem mások játékának a tönkretétele a célunk. Mert úgy látom az értékelésekből ez nem mindenkinek jött le.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 4.38
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
830. hozzászólás - 2008.12.13. 17:48:43 (Válasz Csumpika #829 hozzászólására.)
Szerintem mindenkinek jobb, ha iróniával vezetem le a dühöm, és a csalódottságom a miatt, hogy ti és pár másik szövetség tönkreteszitek mások játékát. Legalább ezt ne akard már leszabályozni. Egyébként ha ez vigasztal értettem, hogy miről beszélsz, de egy cseppet sem tett szimpatikusabbá, de nem én szavaztam le a hozzászólásod, mert ezt csak kirívó esetekben teszem meg. A nekem tetsző hozzászólásokat felpontozom, de attól, hogy nem egyezik a véleményem valakivel, még elfogadom, és nem pontozom le.

Mi is kihasználhatnánk a rendszert, és eleinte be is gyűjtöttük máshonnan, amit elvittek tőlünk, de egyáltalán nem vagyok büszke rá. Sőt. De nekem is szükségem volt arra, hogy a itt a fórumon ráébresszenek, hogy ezzel mennyire el lehet venni a kedvét másoknak. Azért hangoztatom ennyit, hogy nem jó ez így. Amíg két-három hetente befutott egy-két hadüzenet, addig nem is volt baj, de mostanra ha már pluszba ér a kút, azt egyből táncba hívásnak veszi valaki. Ez azért nem ugyanaz mint a portyázás, ahol támadok erősebbet és gyengébbet egyaránt, de ott se szállok rá ugyanarra a végzetúrra. A háborúban viszont az a szokás, hogy hetente újra jön a ugyanaz a támadó. De ha ott is nyolc óra múlva jöhetne, akkor úgy jönne.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 9.17
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
831. hozzászólás - 2008.12.13. 18:16:29
Természetesen nem akarom "leszabályozni" a reakciódat, csupán hangot adtam annak, hogy nem tartom indokoltnak, tekintettel arra, hogy nem ajándékkal leptetek meg minket, hanem háborúzott a két szövetség és legyőztünk titeket. Amire időt, energiát, PP-t áldoztunk.

A ti döntésetek, hogy kihasználjátok a rendszer nyújtotta lehetőségeket vagy sem. Tetszik vagy sem, ez a játék arról szól, hogy bizony másokat is kizsákmányolsz abból a célból, hogy előrébb juss, erősödj. Ebből a szempontból a portya sem más, hiszen lehet, hogy te csak 1x támadsz meg egy gyengébbet, de rajtad kívül talán még 20 másik is megtámadja. Lehet, hogy ha a "fertőzés" már nem bomlasztja az elménket, akkor rájövünk, hogy ez hülyeség. Most viszont még így van és az "erősebb kutya b***ik" szabály van érvényben. Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy ha változnak a szövetségi háborúk szabályai, akkor aszerint fogunk játszani.

Az meg, hogy visszatérünk és újból titeket támadunk csak annak a szomorú ténynek köszönhető, hogy be vagyunk korlátozva, hiszen csak azoknak van értelme hadat üzenni, ahol találunk a szintünknek megfelelő ellenfeleket és ez sajnos igen szűkös teret enged.

Az elrontjuk a játékotokat szöveget meg felejtsd már el! Nem rontunk mi el semmit. Ha jól látom szépen fejlődsz, talán a társaiddal van a gond, talán nem megfelelő szövetségben játszol, mert egyénileg úgy tűnik feltalálod magad..
A hozzászólást Csumpika módosította 2008.12.13. 18:18:20-kor
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 3.75
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
832. hozzászólás - 2008.12.13. 18:40:49 (Válasz Csumpika #831 hozzászólására.)
Idézet: Csumpika - 2008.12.13. 18:16:29
Természetesen nem akarom "leszabályozni" a reakciódat, csupán hangot adtam annak, hogy nem tartom indokoltnak, tekintettel arra, hogy nem ajándékkal leptetek meg minket, hanem háborúzott a két szövetség és legyőztünk titeket. Amire időt, energiát, PP-t áldoztunk.


Azért engedd meg, hogy meg ne sirassalak benneteket. Még jó, hogy energiát, időt, PP-t áldoztatok, ha már megtámadtatok minket. Jóhogynem csak átutaljuk az LE-t!

De van sok igazságtartalma a hozzászólásodnak, és lehet, hogy rá is kényszerülök a szövetségváltásra, ha így folytatódik a dolog. Itt hűség és kötelességtudat küzd a józan ész ellen.

Szerintem kár is erre több szót vesztegetni. A szövetségem újabb és újabb lehúzása szerintem természetes, hogy feldühít, és hiába nem akarok ennek itt, a fórumon hangot adni, mégiscsak itt kötök ki újra. Szóval, ha valami bántó lett volna, akkor bocs mindenkitől.
A hozzászólást Zsolesz módosította 2008.12.13. 18:45:12-kor
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 9.17
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
833. hozzászólás - 2008.12.13. 18:57:39 (Válasz Zsolesz #832 hozzászólására.)
Engem nem bántottál meg, csak vitáztunk egy jóízűt.
Még csak annyit, hogy magadról tudod mennyit áldozol időben, energiában, pénzben a játékra. Érdemes olyan társakat találni, akik hasonlóan állnak hozzá, mint te és velük sikeresnek lenni adott keretek között. Teljesen megértem, amit írtál, ha minket is folyton elvernének, mint a kétfenekű dobot, akkor sem biztos, hogy könnyen megválnék azoktól, akikkel elkezdtük és végigharcoltuk eddig a játékot, de szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, max. ők válnak meg tőlem..
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 4
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
834. hozzászólás - 2008.12.13. 21:57:54
Sziasztok!
Csak egy-két rövid észrevétel. Sajnos a top szövik igenis tönkreteszik más szövik életét, mert a totális tehetetlenség érzése nagyon rossz és demoralizáló tud lenni. Az hogy egyesek most osztják az észt, nem teszi jobbá a helyzet, nem ártana, ha belegondolnának, hogy, ha kevésbé szerencsések, vagy két héttel később kezdik a játékot, hiába játszanának egyénileg jól, nem biztos, hogy top szöviben lennének és őket is vernék folyamatosan.
Dorn
Pontszám: 7.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
835. hozzászólás - 2008.12.13. 22:54:23
Azért nem lehet mindenért a top szövetségeket hibáztatni. Természetes, hogy ők állnak a "tápláléklánc" csúcsán mivel csak "csúcsragadozókat" fogadnak be maguk közé. Ők egymással vannak versenybe és úgy jutnak lépéselőnybe, ahogy a játék kívánja, vagyis mások legyőzésével. A többi - közepes, illetve kicsi - szövetségekkel az a probléma, hogy van egy-két-öt erős tagjuk, de a szövi nagy része gyengébbekből tevődik össze. Ezek nem azért gyengék, mert bénán játszanak, hanem mert nem töltenek (nincs lehetőségük) annyi időt a játékkal, mint a "nagyok".
Emellett ha minden szövetség hasonló erősségű lenne, akkor meg egyszerre több szövi támadna be egyet, hogy minél jobban lehúzzák és akkor meg az lenne a baj!
Ne értsetek félre nem védeni akarom a "nagyokat" - megtudják ők védeni magukat - hanem arra szeretnék rámutatni, hogy ez a "már megint megvertetek ti gonoszok" duma nem visz előbbre, csak még jobban ront a helyzeten!
El kell fogadni, hogy egy ilyen játékkal játszunk ahol " Az erősebb kutya szexel, a gyengébbet meg megszexelik".
Természetesen erkölcsileg megkérdőjelezem azokat, akik állandóan visszajárnak - ez napi több támadást és ezt minden nap megtevőkre vonatkozik - és nem is tartom túl jónak, hogy ezt a szabályok engedik de ez a fejlődés ára, és a fejlődés a játék fő motivációja.
Nem akarok szentbeszédet mondani, én magam is a leggyengébbet próbálom kikeresni a portya ablakban és nem mindig gondolok arra, hogy rajtam kivűl még hányan kattintanak ugyanarra a játékosra.
Én azt tudom javasolni azoknak, akiket sok negatívum ért már ebben a játékban, hogy TARTSON KI! A játék folyamatosan változik, újabb szabályok, módosítások látnak napvilágot amelyek remélhetőleg visszahozzák a játékkedveteket!
A sok egymásra mutogatás - ezt látom állandóan 6-10 éveseknél a munkahelyemen - helyett, inkább törje mindenki a kobakját új ötleteken, rágja át jól, majd dobja fel a fórumon. Ha jó akkor meg addig kell ostromolni a fejlesztőket, amíg át nem gondolják!!!
Bocs a hosszú monológért, de ez szakmai ártalom...
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
836. hozzászólás - 2008.12.14. 00:28:12
Kérek minden tagot, ki erre jár, hogy olvassa el az alábbi fórumot:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,87.0
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
837. hozzászólás - 2008.12.15. 19:07:09
Csumpika,
Kívánok Neked is olyan sok szép és jót, amit Te/Ti adtok -szigorúan a szabályok szerint- a kisebb szövetségeknek. Hacsak nem minden tagotok 30. szintű, akkor nem tudom elképzelni, hogy ne lenne kit támadni. Bár a kényszer, hogy heti x darab háborút nyerjetek, az is vicces. Gondolom nem kell a "farmolásból" adódó veszteséget pótolnotok. Ja, hogy a többiek akik csinálják elhúznak mi? Persze ők is Titeket vádolnak, és csak Benneteket szeretnének utólérni... Ezek szerint ha a szomszéd nem gyűjti szelektíven a hulladékot, akkor Te sem teszed? Végül is a szabályok megengedik.
Az is nagyon visszatetsző, ahogy arról beszélsz, hogy ha nem tetszik, menjünk "hasonló erősségű" csapatba. Hát tudod, én jobban tisztelem egypár tizen akárhányas szintű, nem prémiumos csapattársam, mint sok harminc felé tendáló fullprém TOP játékost.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
838. hozzászólás - 2008.12.16. 09:32:54
A mókás az egészben hogy a "top" guildek nem igazán küzdenek háború keretében egymással. De sebaj, eltelik 1-2 hónap és rádöbbennek hogy 105 v. 140 emberre nem lehet játékot építeni
Pontszám: 6.80
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
839. hozzászólás - 2008.12.16. 10:27:39 (Válasz Butchman #837 hozzászólására.)
Én nem értem, hogy te miért játszol ezzel a játékkal..

Vannak szabályai, eldöntheted, hogy ilyen keretek között érdekel-e a dolog. Tetszik vagy sem, a játéknak igen jelentős része épül arra, hogy "másokból élj". Nevezheted szövetségi háborúnak vagy portyázásnak esetleg lopásnak (a szakértelemre gondolok). Jelen helyzetben a szabályok adta lehetőségeket kihasználva - nem kijátszva!! - próbálunk mi is boldogulni. Ha ez neked nem tetszik lehet változtatást kezdeményezni a játék alkotóinál vagy abba is lehet hagyni, esetleg csendben mérgelődni, de nem az a jó megoldás, hogy nekünk esel.
Ha te úgy döntöttél, hogy baráti alapon válogatod meg a társaidat, akkor úgy döntöttél, hogy nagyrészt a hozzájuk fűződő viszony miatt élvezed a játékot, ha olyan alapon, hogy sikeres akarsz lenni sikeres emberek mellett, akkor a legjobbak között akarsz lenni. Jobb esetben ez a kettő találkozik. Attól nem lesz se több, se kevesebb valaki, hogy prémiumos vagy nem prémiumos játékos, de azt fogadd el, hogy a prémiumos játékosok teszik közvetve lehetővé, hogy te is játszhass! Biztos nem szimpatikus ez a dolog, de ez akkor is így van.
Nem teljesen értem miért kevered a játék dolgaiba a való életet, ki kérem magamnak a személyeskedésedet! Semmi közöd hozzá, hogy miként élem az életemet, ha nem gyűjtöm szelektíven a hulladékot, akkor nem gyűjtöm, ha nem dohányzom, akkor nem dohányzom. Tudom, hogy csak egy példa volt, de egy játékról beszélünk és nem a prémiumos játékosok jelleméről. Veszíteni is tudni kell, én sem kezdek el leveleket írogatni, ha lever valaki, pedig nem egyszer előfordul. Ha gyenge vagy tegyél ellene..
Végtelen és hülye vita ez, ahogy mondtam amíg ilyenek a szabályok ezek szerint játszunk és így haladunk előre, ha változnak mi is változtatunk.
A hozzászólást Csumpika módosította 2008.12.16. 10:48:37-kor
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 6.27
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
840. hozzászólás - 2008.12.17. 18:47:30
Javaslat!
(Remélem, még nem szerepelt korábban)
Ugyebár most úgy van, hogy háború vége után közvetlenül, automatikusan békeszerződést köt a két szövetség. Viszont ezt a békeszerződést fel lehet bontani, ha az egyik szövetség tagjai megszavazzák. A javaslatom az lenne, hogy a békeszerződés felbontása akkor legyen érvényes, ha MINDKÉT szövetség tagjai megszavazzák (merthogy a békeszerződést is KÉT szövetség kötötte), pl amikor az az egyik szövetségnél elindul erről a szavazás, automatikusan megindulhatna a másikban is. (a programozás háttereit nem ismerem, ezért nem tudom hogy egy bonyolult vagy egy könnyen megvalúsítható dolgot vetettem-e fel)
Ez a következők miatt merült fel bennem: szerintem már több szövetséggel előfordult, hogy megtámadta őket egy sokkal magasabb szintű játékosokat tartalmazó, erősebb szövetség, kifosztotta a lélekkutat, majd néhány órával később felbontotta a békeszerződést, és 1-2 napon belül* újra megtámadta ugyanazt a szövetséget.
Sajnálom, mondhatjátok (a többi fórumozó) , hogy ez a játék egyik lényege, engem akkor is kicsit bosszant...
Remélem, hogy lesz némi változtatás, ha nem, köszönöm, hogy elolvassátok (és válaszoltok rá)


*(vagy amennyi a játékleírásban szerepel, konkrétan sajnos nem tudom, hány nappal később lehet ugyanazt a szövetséget megtámadni)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője