Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
121. hozzászólás - 2008.10.18. 08:32:47
Liadas!

A DaF-ot elvertük, már csak az a kérdés hogy Ők adják-e meg magukat vagy megvárják az autó kapitulációjukat.
Az Illuminati felszúrta magát a saját rohamára, a Kubla meg moccanni sem tud a Horda és a Légió nyomása alatt.

Ezek után mit akartok?
Még több kiontott gyémánt vért?
Csak azt éritek el, hogy bevonjuk a többi szövetségesünket is a háborúba, akkor aztán mindenki mindenkit szétver, hurrá!

Nem vagy Te egy beépített ügynök az Ellenségtől?!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 4.25
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
122. hozzászólás - 2008.10.18. 08:54:48 (Válasz Cyron #121 hozzászólására.)
Idézet: Cyron - 2008.10.18. 08:32:47
Liadas!

A DaF-ot elvertük, már csak az a kérdés hogy Ők adják-e meg magukat vagy megvárják az autó kapitulációjukat.
Az Illuminati felszúrta magát a saját rohamára, a Kubla meg moccanni sem tud a Horda és a Légió nyomása alatt.

Ezek után mit akartok?
Még több kiontott gyémánt vért?
Csak azt éritek el, hogy bevonjuk a többi szövetségesünket is a háborúba, akkor aztán mindenki mindenkit szétver, hurrá!

Nem vagy Te egy beépített ügynök az Ellenségtől?!


Cyron! Te is, mint gazdád Vlagyimir, nagylelkűen elfelejted megemlíteni hogy ti kezdtétek a szervezkedést és háborút! Ha összefogtok a gyémánt horda ellen, az természetesen minket is összefogásra késztet. Egyébként nektek ez megéri? Pár ezer LE nyereség a lélekkutatokba több mint 100 portyapont árán? Persze csak győzelem esetén, de attól meg egyre messzebb kerültök... Miért van az, hogy az elit horda -akik azért valljuk be, jobb harcosok mint ti- sokkal kevesebbet támad? Szép kis szövetséges!
Pontszám: 6
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
123. hozzászólás - 2008.10.18. 10:12:11 (Válasz Liadas #122 hozzászólására.)
Erre egyszerű a válasz: a fél Kánság túl csenevész ahhoz, hogy szembe szálljon velünk, a negyede láthatatlanul bújkál, a maradék pedig állandóan levereti magát, hogy ne kelljen ellenünk kiállnia.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
124. hozzászólás - 2008.10.18. 10:23:21 (Válasz Leanthil #123 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.10.18. 10:12:11
Erre egyszerű a válasz: a fél Kánság túl csenevész ahhoz, hogy szembe szálljon velünk, a negyede láthatatlanul bújkál, a maradék pedig állandóan levereti magát, hogy ne kelljen ellenünk kiállnia.


Ez azért nagyban emlékeztet a Légió taktikájára, akik szintén láthatatlanok, akik meg nem, azok a két szinttel lefelé támadnak. Tisztelet a kivételnek, de engem még egy támadás sem ért a részükről a háborúban, viszont az alacsonyabb szintű társaimat-akik nem láthatatlanok!-rendszeresen ostromolják. Lehet fényezni, hogy így nagy hősök, meg úgy nagy hősök de nem fair módon küzdenek. Nincs is ezzel semmi baj, mert ez is egy taktika, és valóban meggondolatlanul támadtunk, de inkább veszítünk a nyílt színen, mint hogy megbújjunk a háttérben!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 3
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
125. hozzászólás - 2008.10.18. 11:42:08
Egy haborunak miert is kellene "fairnek", meg "kialllosnak" lennie?
Pontszám: 7.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
126. hozzászólás - 2008.10.18. 11:46:33 (Válasz Blackjack #117 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2008.10.17. 19:22:11
Közben látom, hogy editáltad a hsz-ed, értem én, hogy incselkedésnek szántad, én is annak szántam feléd, és a DaF felé, tudod, van ott többek között kacsintós smiley is..


Ha AZT a hozzászólásomat nézted volna meg, akkor láthattad volna, hogy nincs editálva. A másikban egyébként két betűt felcseréltem, azt javítottam ki. Ügyesen ráérzel a lényegre.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
127. hozzászólás - 2008.10.18. 11:51:17 (Válasz Batu #118 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.10.17. 19:43:56
Egy elméleti feltevés. Pl. két kb. egyforma erős szövetség háborúzik. Mivel egyik sem erősebb igazán a másiknál, ezért egyik sem kapitulál és hosszú távon 50% körül ingadozik a győzelem/vereség arány. Ebben az esetben elég valószinű, hogy akár hónapokig tarthat a háború, főleg a csaták számának növekedésével válik egyre valószinűtlenebbé, hogy bármelyik fél 2x győzelem-arányt szerez (pl. 1000/500). Ez igy rémesen unalmas lehet.


Ez így is van - ez tény. De ki kényszeríti bármelyik felet, hogy hadat üzenjen a másiknak? Azelőtt kellene ezt végiggondolni hogy belevágnak a harcba, nem utána. Ha meg utána gondolkodnak ezen, akkor még mindig ott a kapituláció lehetősége, ha nem tetszik nekik. Azért nem egy mellbevágó mennyiségű LE-t veszít ezzel a szövetség. Ha meg nem kapitulál egyik fél sem, akkor meg felőlem vívhatják hónapokig az "idegek harca"-t.

Szerintem azért, mert egy háború állása akár 100 nap múlva 723:691 az egyáltalán nem jelenti azt, hogy a 691 győzelmet jelentő fél vesztes lenne - sokkal inkább egyforma erősek.
Pontszám: 7.50
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
128. hozzászólás - 2008.10.18. 12:00:30
Most valamit nem értek. Elvileg, ha 3 napja zajlik és megvan a 2x-s győzelem, akkor kapituláció az eredmény. A 3 nap mitől számít? Nálunk 11:37-kor lejárt a 3 nap, megvan a 2x-s győzelem is mégse történik semmi se. Vagy a háború kitörésének időpontja (óra, perc) nem számít????
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
129. hozzászólás - 2008.10.18. 12:05:08 (Válasz Draglov #125 hozzászólására.)
Idézet: Draglov - 2008.10.18. 11:42:08
Egy haborunak miert is kellene "fairnek", meg "kialllosnak" lennie?


Idézet: Zsolesz - 2008.10.18. 10:23:21
...de nem fair módon küzdenek. Nincs is ezzel semmi baj, mert ez is egy taktika...


Ez is benne volt a hozzászólásomban! Tehát nem kell annak lennie, de szerintem lehet(ne) az is! Remélem nem bánod, ha valaki így játszik?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
130. hozzászólás - 2008.10.18. 12:16:22 (Válasz Dragon HUNter #128 hozzászólására.)
Idézet: Dragon HUNter - 2008.10.18. 12:00:30
Most valamit nem értek. Elvileg, ha 3 napja zajlik és megvan a 2x-s győzelem, akkor kapituláció az eredmény. A 3 nap mitől számít? Nálunk 11:37-kor lejárt a 3 nap, megvan a 2x-s győzelem is mégse történik semmi se. Vagy a háború kitörésének időpontja (óra, perc) nem számít????


Még üssetek be egyet és akkor egyből kapitulál az ellenfél. Ez valami hiba lehet, mi is így jártunk tegnap.
Pontszám: 5.83
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
131. hozzászólás - 2008.10.18. 12:26:45 (Válasz Liadas #130 hozzászólására.)
Köszönöm! Így már sikerült és vége a háborúnak!
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
132. hozzászólás - 2008.10.18. 13:22:55 (Válasz Jeriko #126 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2008.10.18. 11:46:33
Idézet: Blackjack - 2008.10.17. 19:22:11
Közben látom, hogy editáltad a hsz-ed, értem én, hogy incselkedésnek szántad, én is annak szántam feléd, és a DaF felé, tudod, van ott többek között kacsintós smiley is..


Ha AZT a hozzászólásomat nézted volna meg, akkor láthattad volna, hogy nincs editálva. A másikban egyébként két betűt felcseréltem, azt javítottam ki. Ügyesen ráérzel a lényegre.


kedves Jerikó, örülnék ha kicsit leszállnál a magas lóról és szerényebben tolnád, bár kétség kívül nagyon ügyesen tudsz fellengzősen lehordani másokat. persze értem én, hogy szeretsz a csípőből okító, tudor szerepében tetszelegni.

edit: az egész onnan indult, hogy én kb. annyira csipkelődtem veled, mint Te másokkal, erre fel elkezdtél jelzőkkel ellátni, "gyengébbek kedvéért, stb.", sajnálatos dolog. Tudod az én hszem végén kacsintós smiley is volt, sajnálom, hogy nem "éreztél rá ügyesen a lényegre", azaz hogy csak szerény csipkedés volt..
A hozzászólást Blackjack módosította 2008.10.18. 13:31:54-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 3.25
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
133. hozzászólás - 2008.10.18. 13:26:03 (Válasz Leanthil #123 hozzászólására.)
Hát ez elég mókás kijelentés: a hordából mindenki (Sharpát kivéve) gyáván fut előlem és Mordraneth elől, az egész hordától naponta csak 2 támadást kapok, pedig az ép-m mindig legalább 250....
Gyávák vagytok, ELIT!!
miért csak a szövetségünk leggyengébb tagjait ütitek? Gyertek, támadjatok engem! Én se a leggyengébbeket irtottam nálatok....
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5.83
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
134. hozzászólás - 2008.10.18. 13:43:24 (Válasz Trinigan #133 hozzászólására.)
Turelem. Sorra kerulsz te is.

V.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
135. hozzászólás - 2008.10.18. 15:56:58 (Válasz Zsolesz #129 hozzászólására.)
Ugy jatszol, ahogy szeretnel, csak a haboru meg a fair szavak egyutt emlitese nem allja meg nalam a helyet. Mer' ugye ha mar haboruzunk, akkor en pl nem akarok meghalni ha epp nem muszaj.
Inkabb kivarom a megfelelo alkalmat a cselekvesre. Ha nyitva van a kiskapu, akkor nem allok neki beverni a nagy zart ajtot, csak hogy en legyek a hero nakamura. Inkabb beosonok aztan legyakom ugy az ellenseget. Ha egy szovitag gyengebb, akkor termeszetesen tole kezdve kell felemeszteni az ellenseget.
Pontszám: 6.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
136. hozzászólás - 2008.10.18. 16:23:10 (Válasz Draglov #135 hozzászólására.)
Ok. Igazad van. Sok sikert!

---------------------------------------

Gratulálok az Azúr Légió szövetségnek! Mivel látom, hogy minden erőlködés nélkül fenn tudják tartani a 2:1-es arányt, így semmi értelmét nem látom, hogy tovább üttessük magunkat, és szavazáson van a kapituláció. (amíg nem zajlik le, addig előfordulhatnak kisebb incidensek, ha valaki harcolni akar, akkor az biztos továbbra is támadni fog)

További kellemes szó-, és játékbéli csatákat mindenkinek!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 8.75
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
137. hozzászólás - 2008.10.18. 16:36:55 (Válasz Zsolesz #136 hozzászólására.)
Zsolesz: The Saint-nek küldtem egy stratégiát amivel esetleg menthető a helyzet; vessetek erre egy pillantást mielőtt megszavaznátok.
Pontszám: 3
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
138. hozzászólás - 2008.10.18. 17:55:13 (Válasz Trinigan #133 hozzászólására.)
Triginigan, a hozzászólásodból úgy tűnik, hogy napi 15 portyában vered végig az ELIT HORDÁt, mert olyan erős meg bátor vagy. Ha igy van, meghajlok nagyságod előtt...
Pontszám: 6
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
139. hozzászólás - 2008.10.18. 18:05:21 (Válasz Batu #138 hozzászólására.)
Minek is pazarolna PP-t rájuk amikor amúgy is felszúrják magukat a kardunkra; csak ki kell tartani.

Elit husi, Azúr zöldség; így finom a saslik
Pontszám: 5
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
140. hozzászólás - 2008.10.18. 18:48:33 (Válasz Zsolesz #136 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.18. 16:23:10
Ok. Igazad van. Sok sikert!

---------------------------------------

Gratulálok az Azúr Légió szövetségnek! Mivel látom, hogy minden erőlködés nélkül fenn tudják tartani a 2:1-es arányt, így semmi értelmét nem látom, hogy tovább üttessük magunkat, és szavazáson van a kapituláció. (amíg nem zajlik le, addig előfordulhatnak kisebb incidensek, ha valaki harcolni akar, akkor az biztos továbbra is támadni fog)

További kellemes szó-, és játékbéli csatákat mindenkinek!


Köszönettel fogadjuk, és elismerésünk a bátorságotokért!
A 2:1-et természetesen a kapitulációtokig fenntartjuk, nehogy "tramenes" javaslatának gondolata szárba szökkenhessen, legyen az bármi is.
Jelenleg a DaF is hasonló cipőben jár, várjuk hogy sikerrel megszavazzák a kapitulációjukat.

Csak emlékeztetőül a Légió jelenleg 3 háborút folytat egyszerre, melyben az állás egyedül a Kubla esetében nem éri el a 2:1-et, de itt is közel 25%-kal vezetünk.
Azt eddig nem is említettem, hogy a 3 háború mellett a fél gyémánt társadalom hadüzenet nélkül üt minket inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel.
Ezt persze megértem, hiszen így próbálják segíteni társaik harcát.
Ezúton is tisztelettel adózom a hősies, ámde teljességgel hiábavaló harcuk előtt!

A Légió erős, kitart, és győzni fog!

Üdvözlettel minden Végzetúrnak,
Cyron - Azúr Légió
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!