Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1601. hozzászólás - 2009.04.14. 08:42:50 (Válasz Kocos #1600 hozzászólására.)
Naná, hogy csökken, ha a top kétharmada úgy dönt, hogy az egyik egyharmad hátát simogatja harc helyett... Egyétek meg amit főztetek...

Ettől persze a szinesítő elemek jöjjenek és a háború reformjára is szükség van.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1602. hozzászólás - 2009.04.14. 08:55:54 (Válasz CaveMaN #1601 hozzászólására.)
Igazabol mindegy, hogy hatlapogatas vagy harc, mindketto PP-be kerul.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1603. hozzászólás - 2009.04.14. 09:08:34 (Válasz Kocos #1600 hozzászólására.)
"a visszfogott fejlodessel egyre tobben valasztjak a mezonybe visszasorolodast a toppel valo ertelmetlen konfrontalodas helyett."

Nem csak ezért lassulnak, hanem 40. szint alatt senki nem gyorsít őskőből, mert minek. Ez három hónap alatt egy szintnyi hátrányt biztosan jelent. Erre rátett egy nagy lapátot az aukciós ház bevezetése, ami az okosabbjánál napi 5 CSP-vel csökkentette a sebességet. Szóval míg a toplista első tucatnyi lapján lévők napi 50 CSP-t költenek, az ennek megfelelő TP beszedésével együtt, addig ez alattiaknak jó, ha 40 van. (Arról nem is beszélve, hogy ott még maxos elementáris sincs, és a prémium sem kötelező.)
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.14. 09:10:27-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1604. hozzászólás - 2009.04.14. 09:28:58 (Válasz Mortimer #1603 hozzászólására.)
Mindenképpen kell valami kihívás mert pár hét és tényleg teljesen unalomba fullad a dolog. Mindezek mellett nagyon megdrágult a játék, szívesen látnék egy havidíjas opciót is a fizetési lehetőségek között...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1605. hozzászólás - 2009.04.14. 09:57:14 (Válasz Ariel #1604 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.04.14. 09:28:58
Mindenképpen kell valami kihívás mert pár hét és tényleg teljesen unalomba fullad a dolog. Mindezek mellett nagyon megdrágult a játék, szívesen látnék egy havidíjas opciót is a fizetési lehetőségek között...


Szerintem meg nem kell. Lesz miert befejezni...
Pontszám: 7.13
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1606. hozzászólás - 2009.04.14. 10:20:32 (Válasz AranyAlma #1605 hozzászólására.)
Régen rossz, ha okot kell keresni a befejezéshez
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.50
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1607. hozzászólás - 2009.04.14. 12:04:41
Nem, okot nem kell rá. INkább arra, hogy ne. :think:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1608. hozzászólás - 2009.04.14. 13:43:54 (Válasz AranyAlma #1605 hozzászólására.)
Hát igen, elég monotonná vált az utóbbi időben a játék, ráadásul nektek már építeni se nagyon van mit...
Én még TB-t meg akarom verni, és remélem mire sikerül lesznek újabb kitűzhető célok, mert most nem nagyon látok mást.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1609. hozzászólás - 2009.04.14. 13:46:40 (Válasz Ariel #1608 hozzászólására.)
Ariel: egyszer? Megbeszelhetjuk...
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1610. hozzászólás - 2009.04.14. 13:50:18 (Válasz Simon #1609 hozzászólására.)
Látod, megint nem jött össze, pedig próbálkozom
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1611. hozzászólás - 2009.04.14. 13:55:30 (Válasz Ariel #1610 hozzászólására.)
Hajra...

Ismeros a cel, nekem is ez volt Sharpaval.... vegre elertunk oda, hogy van eselyem ellene, most mar gyozok ellene, itt-ott... Persze nem adom konnyen a boromet, de a 15 gyulolet bonuszt IQ/Tamadasra jelen tulajdonsagszintek mellett nem nagyon tudok majd ellensulyozni ellened, szoval szerintem hamarosan farmolhatsz.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1612. hozzászólás - 2009.04.14. 13:59:19
Csak én török egyedül világuralomra? Lesz egy nap, mikor mindenkit, akit akarok lenyomok egyszer és a visszatámadásoknál se kapok ki, azonnal törlöm a karakterem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1613. hozzászólás - 2009.04.14. 14:14:40 (Válasz Ariel #1610 hozzászólására.)
A kérdés csak az, hogy megér-e nekem ennyi pénzt a dolog. 12 nap alatt több mint 200 őskövem ment el tárgyakra, tudatturbóra, sajtolásra. Hiába maxos a kronokompenzációm, ha nem őskövezek, az napi +2-3 órát vesz igénybe. Egyre drágább a játék, távlati célok kitűzhetősége nélkül.
Ha bekerül a háború tornya legalább egyszer összecsapunk aztán meglátjuk, hogy változnak-e a dolgok mire kiderül, ki a jobb
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1614. hozzászólás - 2009.04.14. 14:25:43 (Válasz CaveMaN #1612 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.04.14. 13:59:19
Csak én török egyedül világuralomra? Lesz egy nap, mikor mindenkit, akit akarok lenyomok egyszer és a visszatámadásoknál se kapok ki, azonnal törlöm a karakterem


Hat akkor uraim, elo a buzoganyokkal. Egy napot valahogy kibirunk.
Pontszám: 9.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1615. hozzászólás - 2009.04.14. 14:31:35 (Válasz Kocos #1614 hozzászólására.)
És még én járok jól
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1616. hozzászólás - 2009.04.14. 15:27:10
Dutch-nak teljesen igaza van a háborús nehézségekről - de amint látom itt mindenki egyetért vele.

Az Elit Horda és az Azúr Légió elég Top szövetség, és bár most a húsvét miatt (ez a gyógyítás elég szemétség volt szvsz) elhúztak, de addig a Hordával símán tartottuk a lépést - nem a nyers erő számít, hanem hogy mennyit vagy online. Itt az a lényeg, hogy melyik szövettségnek van több üthető, nem gép előtt ülő tagja.

Nálunk van 5-12 tag aki folyamatosan gép előtt ül, ha éppen 12 akkor nagyon hozzuk a győzelmeket, ha 5, akkor elhúznak. Hogy ez jó-e vagy sem nem tudom. De az biztos - és ebből a szempontból Dutch-nak teljesen igazat adok, hogy amíg 1-1 ellen voltunk, nagyon nehéz dolgunk volt velük, összeszedtek 20 győzelem előnyt, és amikor kihívtuk a nagyokat (Horda, Légió, Tyrant, Primal és Káosz) akkor átvettük a vezetést. Minél több ellenfeled van, annál jobbak az esélyeid - feltéve ha sokat vagy online.

A baj az, hogy nem tudom, hogyan lehet orvosolni, illetve van néhány tippem. De nem biztos, hogy jó.

1. Ha valaki aznap portyázott, a nap végéig ne vonatkozzon rá a 15%-os szabály, azaz lehessen bármikor ütni.
2. Ha valakit megtámadtak, akkor ne 5 percig legyen támadhatatlan, hanem 60 percig. Ha viszont előbb kitámad akkor ugrik a védelme.
3. A katakombát át kéne gondolni - esetleg engedélyezni a napi 1 használatot (azaz nem járna vesztességgel, ha valaki napközben dolgozik).

De ez csak ilyen brainstorming, nem biztos, hogy megváltó ötletek.

Ha vége a háborúnak (április 25) akkor majd leírom a tapasztaltakat konkrét eredményekkel.

Jaana

p.s. a háború - ahogy Mortimer írta - csak egy játék. Nagyon kevés LE-t nyerünk / veszítünk, igazából szórakozásból próbáltuk ki. És ha nem lett volna ez a húsvéti baromság, jól is állnánk.
A hozzászólást Jaana módosította 2009.04.14. 15:27:54-kor
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1617. hozzászólás - 2009.04.14. 19:28:30 (Válasz Ariel #1613 hozzászólására.)
Maxos sajtolas, transzplaci,ultraspec es nem kell gyorsitani.
Az ultraspecet inyencek hagyhatjak is felesen.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1618. hozzászólás - 2009.04.14. 19:35:55 (Válasz Almási Viktor #1617 hozzászólására.)
Ez kb. 400e LE. Elég nagy versenyhátrány a többiekkel szemben.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1619. hozzászólás - 2009.04.14. 19:38:59 (Válasz Mortimer #1618 hozzászólására.)
Ha versenyzel Lassan eljutok én is oda, hogy teszek a versenyre
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1620. hozzászólás - 2009.04.14. 21:12:38 (Válasz winnie #1571 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.13. 07:32:24
Idézet: Aserion - 2009.04.12. 19:12:42
Nem lehetne kivenni az egész játékból a háborút. Nagyon felesleges amortizáló elem. Ha valaki csatázni akar arra ott a portya. Hiába van max. béke csarnokunk állandóan háborúban állunk és így nem tudunk rendesen vadászni/építeni , de a legnagyobb baj az, hogy az epikus szörnnyel se tudunk foglalkozni. Az egész játékélményt lerontja.


látod, a sok korlátolt inkább lepontoz (nem sok, kiszámítható a pontszámból mennyi, mert csak egyest mernek adni), de nem válaszolnak, mert az már nem megy. a legtöbbeknek amortizáló, de amíg némelyeknek potya LE illetve színesítés, addig kapni fogod az egyeseket.


Felőlem pontozzanak, de én elég sok szövit láttam széthullani, mert állandóan keményen mindent megkövetelve háborút háborúra halmoztak. Azok hullottak szét akik támadtak (persze kivételek vannak). És például a mi szövink duzzad a lélekkutunk is nagyobb, mint az erős támadó szövetségé akik tagban is csökkenek (tudom, mert visszatérőek és figyelem, hogy haladnak). És ez azért van, mert elhülyülünk élvezzük a játékot és nem katonás rendbe gyűjtjük a leigázott szöviket. Én ezt nem is bánom. Sokat nem vonnak el szerencsére, mert akkor a karimat is törölném.

Az a gáz, hogy a térkapuzást/epikus csatákat lehetetlenítik el. És nem tudunk ellene tenni. Ez igazságtalan. Mindig folyamatosan jönnek. Szóval ez így nem jó.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!