Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1741. hozzászólás - 2009.05.14. 20:35:16 (Válasz Jacsita #1728 hozzászólására.)
.......
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.05.14. 21:36:48-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
kedvencJacsitaFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1742. hozzászólás - 2009.05.14. 22:14:19 (Válasz Ricardo #1729 hozzászólására.)
Elnézést a késői válaszért, de mostanában sikerül késő estig dolgoznom, ilyenkor meg már süti az agyam úgy általában a fogalmazáshoz. Most is már legalább fél órája itthon vagyok:P. Jogalapja mindenkinek van, hogy hozzászóljon a témához, mi persze most már "testközelből" ismerjük egymás szövetségeit, konkrétabban tudunk nyilatkozni. Az elismerő szavakat köszönjük, valóban a TGY nem túl megfontolt hadbalépése akasztotta meg a háborús szekeret, addig egész kiegyensúlyozott volt a küzdelmünk. Egy-egy háborúnak rengeteget árthat alkalmasint az újabb komoly ellenfél hadbalépése. Amúgy nincsenek illúzióim, ha az általam fentebb említett változtatások megvalósultak volna már, akkor is kikaptunk volna. Ez a realitás, miért ne ismerhetném el? Persze az is más kérdés, hogy mi lett volna akkor, ha a VM teljes egészében üthető marad. Ízlések és pofonok, taktikák és ellentaktikák. Ezzel a részével nincs baj . Kicsit erősödünk és majd játszunk visszavágót;). A létszám szerinti erőmegállapítás ötlete érdekes, akár lehet is egy újfajta klánerő számítás alapja, de vigyázni kell az ellentmondásokkal. Egy 60. szintű játékost hiába támad meg 100 db 10. szintű egymás után, nem sok esélyük van...A játék felépítésből adódóan így előállt az a szituáció, hogy egy kis létszámú "gerillaklán", térdre tud kényszeríteni bárkit. Mégis korrektebbnek érzem, mint a bujkálást, az ilyen klán legalább meg kell hogy dolgozzon a zsákmányáért. A Rubinpalotáról csak annyit tudok mondani, hogy nagyon sokat áldoztak fel azért az eredményért, ahol állnak most. Épületeket, nagylétszámú közösségi életérzést, illetve mindez párosul a "szerverutálattal", azt sem lehet könnyű elszenvedni, bár valószínűleg őket ez nem zavarja. Ezek a dolgok is terhek és értékelendő, hogy kitartanak az eredeti elképzelés mellett. Mi ugyan épp sajnálatos módon háborúzunk velük és nagyon ádáz küzdelmek sorát vívjuk, citadellacsapások végeláthatatlan sorával, szövetségitélapócsereprogrammal, illetve az állati jogok érvényesülésének előmozdítására tett hallatlan erőfeszítésekkel , DE azt azért le kell szögeznem, hogy bár sok mindent mondanak rájuk, de ritka erkölcsös és végtelenül korrekt játékosok. És ez higgyétek el így van, különösebben erről sem szeretnék vitába bonyolódni senkivel.
A hozzászólást Jacsita módosította 2009.05.14. 22:14:56-kor
Éjszárny, [LV] Lélekvadászok
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1743. hozzászólás - 2009.05.15. 09:22:10
Mennyi eddig a leggyorsabb kapituláció rekordja?

Szerintem a Ronin, a mostani 4 percével esélyes lehet.

a Ronin szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +116393 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 09:04
A háború elkezdődött a Ronin szövetséggel. Ma, 09:00

Elmentem reggelizni, és lemaradtam az egész háborúról.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1744. hozzászólás - 2009.05.15. 09:24:09 (Válasz Ajgatsz #1743 hozzászólására.)
Asszem nekünk anno a VYCM ellen valami 2 és fél perc alatt sikerült.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1745. hozzászólás - 2009.05.15. 09:32:55 (Válasz Ajgatsz #1743 hozzászólására.)
Úgy tűnik 4 perc alatt jön össze a kellő szavazatmennyiség. Nekünk előre szóltak, hogy nem kívánnak háborúzni.

a Ronin szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +109663 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Máj 10. 21:03
A háború elkezdődött a Ronin szövetséggel. Máj 10. 20:59
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1746. hozzászólás - 2009.05.15. 09:45:16
Nekem személy szerint ez egy nagyon unszimpatikus dolog.

Ellenben a KV-ben kellemesen csalódtam. Látszik odateszik magukat rendesen. Időnként látom Gau-t és Zaccot meg egy pár másikat végigdöngölni a középmezőnyünkön, meg hát én is szemezgetek ahogy tudok. Nem tudom ki hogy van vele, de én remekül szórakozom. És ez tök jó szerintem.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1747. hozzászólás - 2009.05.15. 09:56:24
Én is remekül szórakozom, csak kevés a PP-m szám szerint 7... Csak az állatkert ne sínylené meg annyire 1 csata (Gau vagy Zacc ellen) 100 sebzés...és persze ez oda vissza megy (de Gau nélkül... )
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1748. hozzászólás - 2009.05.15. 09:58:26 (Válasz Ajgatsz #1746 hozzászólására.)
Akkor hasonlítunk.
Nálunk is többen sajnálták a Ronin döntését, de végül is jól jött... a Velim pont elkapta a tökünket 14-28 1 nap után, 3 emberen kívül mindenki katakombákban volt. Nem számítottunk erre, de felálltunk (tegnap előtt 44-44), aztán tegnap este kijöttek a pincéből és ma megvolt a dupla 102-56. Jó háború volt és észhez térítő! Az "50-0-ás farmolást" nem szeretem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1749. hozzászólás - 2009.05.15. 10:01:12 (Válasz Viszok009 #1747 hozzászólására.)
Jah igen, a kinetikus detonáció korszak... az tud fájni az állatkáknak, de utánna jön egy nyugisabb idő, a thrax és negatív csapás korszak... viszont azután jön a kataklizma.... na az majd szép lesz...láttam már miket tud... uff...
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1750. hozzászólás - 2009.05.15. 10:16:07 (Válasz Ajgatsz #1746 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.05.15. 09:45:16
Nekem személy szerint ez egy nagyon unszimpatikus dolog.


Hogyne...
De van amikor muszáj...
Mi spec belekeveredtünk abba, hogy éppen keményen háborúztunk 3 felé, mikor befutott a VYCM is. Szépen megkérdeztük milyen lehetőségeink vannak azonnali kapituláció esetén, ők borzasztó korrekt módon 6 hét békét ajánlottak. Esélyünk úgy sem volt, kapituláltunk.
Azóta jöttek mégegyszer akkor épp nem nagyon háborúztunk akkor kitartottunk amíg tudtunk (ha jól emlékszem 7 napot).
Van amikor jobban jár az ember a kapitulációval a lehetetlen háborúnál, bár tény, szórakoztatóbb egy elhúzódó adok-kapok okosan taktikázó ellenféllel (ezúton is minden tiszteletem mégegyszer a Smaragd Rúna szövetségnek, embertelenül megszivattak minket! )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1751. hozzászólás - 2009.05.15. 11:12:08 (Válasz Ajgatsz #1746 hozzászólására.)
jó olvasni a nagy háborúzók panaszkodásait. mindjárt megsajnálja mindenki az agresszorokat.

Idézet: Ajgatsz - 2009.05.15. 09:45:16
Nekem személy szerint ez egy nagyon unszimpatikus dolog.


valakinek meg a hadüzenet meg a farmolás, de annyi baj legyen, mások vagyunk.

Idézet: Morroch - 2009.05.15. 09:58:26
Az "50-0-ás farmolást" nem szeretem.


és mégis erőltetitek. ki érti ezt?
Pontszám: 4.60
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1752. hozzászólás - 2009.05.15. 11:16:50 (Válasz winnie #1751 hozzászólására.)
Ne aggódj megyünk hozzátok is... Már annyira vártam/vártuk a citadellát.... Köszönjük MSE.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.15. 11:19:53-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1753. hozzászólás - 2009.05.15. 11:22:33 (Válasz Viszok009 #1752 hozzászólására.)
csak nyugodtan, engem nem érint. az 50-0-t besöpritek és elégedetten dőlhettek hátra. van, akinek ez a játék:) mi addig megöljük közben az épp aktuális epikus lényt.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1754. hozzászólás - 2009.05.15. 11:25:42 (Válasz winnie #1753 hozzászólására.)
Valószínűleg...hmm már előre örülünk, hogy egész 7en üthetünk Titeket erre meg ez na mind1...már nem azért de Ti ugyan ezt csináljátok, csak fordítva (1. lépés citadella, 2. lépés kapitulálás, 3. lépés semmi...)
3-4 megöltök 1 epikus, az szép...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.25
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1755. hozzászólás - 2009.05.15. 12:02:35 (Válasz Ajgatsz #1746 hozzászólására.)
Nos, köszönöm, mind Ajgatsznak, mind Viszoknak, tőletek ez igen nagy bók

Igyekszünk, de még nem az igazi. Egyelőre amíg épületben képtelenek vagyunk utolérni, addig nem taktikázgatunk nagyon, és nem is lenne sok értelme. Biztos vagyok benne, hogy egyelőre taktikailag is vernétek.
Ám azon vagyunk, hogy csökkentsük a hátrányunk mind épület szempontjából, mind taktikailag. Ha eljön az idő, akkor természetesen szeretnénk egy visszavágót, hátha valódi ki-ki meccset sikerül belőle kihozni
Pontszám: 6.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1756. hozzászólás - 2009.05.15. 12:46:29
Jaja, jó kis háború van a VM-el, bár az esélyünk nem sok, de tényleg odatesszük magunkat...talá ha meg lesz a 15-s védőfal-gyaktér, egy szorosabb meccset is vívhatunk:D Persze csak ha Meszy a háború idejére kihátrál, ő végigveri a mezőnyt:D:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.20
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1757. hozzászólás - 2009.05.15. 12:50:31 (Válasz Ajgatsz #1746 hozzászólására.)
Köszi Dalen, jól esik néha egy kis elismerés.

Sajna nagyon rosszkor találtatok meg, 2 PP-m volt, amikor kezdődött a háború. Mivel pont nélkül nem tudom tartani a pozitív mérlegemet, ezért ma lementem a pincébe inkább. Sajnálom, hogy ezt kellett tennem.
Remélem legközelebb minimum 100 PP-vel találkozunk újra, hogy kicsit tovább ronthassam az összképet.
Ja, és a kinetikust nem tervezem lecserélni...
Pontszám: 7.50
kedvencDemo3237Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1758. hozzászólás - 2009.05.15. 13:28:19
A mi háborúnk és érdekesnek ígérkezik a Micsuval. Már az ammoniumos korszakomban (másik kari) is sok rosszat hallottam róluk, de aláhúzták a véleményemet a mostani allűrjeikkel.

Írtam a srácnak, hogy játsszanak rendesen, ne kéregessenek külső segítséget (szerencsétlenségére a kollegámnak írt elsőre, aki röhögve jött át elújságolni), ha már ők támadtak meg minket.

Aztán kisírtam magam egy csomó szövetségnek és láss csodát, két zöld szövi is jön segíteni - ki mondta, hogy a hordák között nincs összetartás?

Aztán meg írt a srác,hogy szánalmas vagyok, aztán meg még egyszer ugyanezt. Aztán meg azt, hogy hadba hívja ellenünk az összes gyémánt szövit.

Ha így lesz, készül a kataklizma és a Százhordások is várjuk a zöld lobogók alá:D
Pontszám: 6.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1759. hozzászólás - 2009.05.15. 13:56:22 (Válasz Demo3237 #1758 hozzászólására.)
na, lám. az ilyen háborúknak van értelme. nem csak hogy nem lefutottak és kiégett topkarakterek rezignált csépeléséről nincs szó benne, hanem még diplomáciai adok-kapok is folyik valamilyen szinten.

amiért anno a műfajt kitalálták.

épp ezért nem is meglepő, hogy az igazán jó háborúkat (tisztelet a ritka kivételnek) a közép- és kisszövetségek vívják. azok adják a játék savát-borsát. a "nagyok" pedig csak irigykednek, hiszen nekik a "4 másodperces kapituláció" jut.

ismét jöhet az obligát kérdés, reflektálva a topos "jaj, de uncsi" panaszokra: kinek jobb? ki élvezi jobban a játékot?
A hozzászólást winnie módosította 2009.05.15. 14:02:27-kor
Pontszám: 5.80
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
1760. hozzászólás - 2009.05.15. 14:07:09 (Válasz winnie #1759 hozzászólására.)
Roppant kiábrándító leszek winnie:
A Napkapu (ahol Demo van) és a Mitshubishi is a toplista 1 oldalán tanyázik.
Én olyan szöviben vagyok ami asszem a 3.-on (annyira nem szoktam nézni ) és sajna elég ritka a levélváltás...
De ezzel együtt, 48. szintű látogatók ide vagy oda, én nagyon élvezem a játékot.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!