Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
481. hozzászólás - 2008.11.02. 12:45:13
Ha már multi. Nekem ez gyanúsabb:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=530
Bár úgy látom már zárolva vannak...
A hozzászólást Wocsok módosította 2008.11.02. 12:46:27-kor
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
482. hozzászólás - 2008.11.02. 12:56:23 (Válasz Wocsok #481 hozzászólására.)
Ez a szövetség az egész Beholder általi multifigyelést megkérdőjelezi: hogyan épített fel öt ugyanolyan nevű végzetúr rakat épületet? Ha ezt ilyen sokára vették észre, a kininomultabb multizásra sose jönnek rá, és ez szomorú.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
483. hozzászólás - 2008.11.02. 13:18:10 (Válasz Wocsok #481 hozzászólására.)
Ha nem a saját szememmel látom el sem hiszem! Az ész megáll! Hihetetlen, hogy valaki ilyen ügyesen leplezi, hogy multizik. Vajon hogyan jöttek rá? Gondolom három napra eltiltják, aztán mehet minden tovább.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
484. hozzászólás - 2008.11.02. 14:43:55
Röhej.

Ha mást nem is de multiszűrést azért tanulhatna a team a gameforge-os játékokból. Még emlékszem hogy anno Ravenwood kapcsán Miklós "kifinomult algoritmusokról" írt, hát lol.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
485. hozzászólás - 2008.11.02. 15:06:46 (Válasz clown #478 hozzászólására.)
Idézet: clown - 2008.11.02. 09:28:55
Panaszom lenne!

Az Elit Hordának az Elite Smaragd Horda azt hiszem egyártelműen az alt klánja. És azt hiszem a szabályzatban meg van határozva hogy nem lehet multizni. Ennek ellenére itt egy egész klán csinálja ezt feltételezésem szerint. S természetesen egymást támogatja a két szüövetség. Azt hiszem ez a multizás legocsmányabb formája. Az Elit Horda tagjai így is arcos egy társaság, s ha még a szabálytalanság íly fokú megnyílvánulásának is teret adnak a játék fentartói ( mert a hordások béta teszterek voltak , vagy egy részük ) akkor azthiszem az a játékos közösség nyílt lenézése és szembeköpése!

- MechanicalClown


Sőt, az ELIT HORDA nem csak az ELIT SMARAGD HORDÁVAL multizik, hanem valójában a Tökéletes Gyémánt, Azúr Légió, Smaragd Forrás, Serpents of the Destiny és még 17 másik szövetség tagjait irányítja. Általában úgy, hogy valójában 3 személy indított 452 karaktert, természetesen ötletesen különböző email címekről (mennyit szenvedtünk a scripttel), ráadásul egy proxi szervert tartunk, hogy az IP-k is különbözőek legyenek. NEkem speciál 41 karakterem van a játékban.
Ja, kihasználva a BUG-okat, ne lepődj meg, ha az LE-d csata nélkül is eltünik és mínuszba kerül.

Egyébként jól vagy?
Pontszám: 8.50
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
486. hozzászólás - 2008.11.02. 15:16:47 (Válasz Craslorg #485 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.11.02. 15:06:46

Sőt, az ELIT HORDA nem csak az ELIT SMARAGD HORDÁVAL multizik, hanem valójában a Tökéletes Gyémánt, Azúr Légió, Smaragd Forrás, Serpents of the Destiny és még 17 másik szövetség tagjait irányítja.


Tanúsítom; én vagyok az egyik a 3 közül és ezennel kérem hogy az igazságosság jegyében töröljétek az ELITet; remélem meg tudtok nekem bocsájtani nagyon szégyellem magam hogy tisztességtelenül játszottam és ráadásul mindeközben másokat is terrorizáltam.

Pontszám: 8.33
fórumozóclownFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
487. hozzászólás - 2008.11.02. 15:28:30
A felháborodásoktól és ellenvéleményektől függetlenül kérem a klán vizsgálatát a játék fentartóitól. Ha az Elit Hordának nincs rejtegetnivalója akkor gondolom nyugodt lelkiismerettel várják ennek eredményét. Ez részemről továbbra is egy feltételezés, s ha tévedek akkor fogadjátok bocsánatomat, ha nem akkor szégyeljétek össze magatokat!

- MechanicalClown
Pontszám: 6.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
488. hozzászólás - 2008.11.02. 15:42:13 (Válasz clown #487 hozzászólására.)
Hát igen, roppant valószinű, hogy Miklósék külön vizsgálatot inditanak a bejelentés alapján.
Pontszám: 5
fórumozóclownFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
489. hozzászólás - 2008.11.02. 16:03:07
Mivel nem egy ember fizet a játékért és ne adja isten tisztességesen játszik ez a minimum mi elvárható!

- MechanicalClown

ui.: Főleg úgy hogy volt már Elit Hordás kiről kiderült hogy multizott
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
490. hozzászólás - 2008.11.02. 16:20:53

Szvsz a tájékoztatás is mnimum elvárható, sőt még inkább, így ne bizakodj.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
491. hozzászólás - 2008.11.02. 17:36:24 (Válasz clown #489 hozzászólására.)
Idézet: clown - 2008.11.02. 16:03:07
Mivel nem egy ember fizet a játékért és ne adja isten tisztességesen játszik ez a minimum mi elvárható!

- MechanicalClown

ui.: Főleg úgy hogy volt már Elit Hordás kiről kiderült hogy multizott

Bizony. És amint kiderült repült is. Főképp azért, mert kicsiben csinálta (5 karakter egyszerre, muhahaha), mi pedig csak nagyban szeretjük.
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
492. hozzászólás - 2008.11.02. 17:41:13 (Válasz clown #489 hozzászólására.)
Elvárható, de sokkal multi gyanúsabb esetnél se láttam semmi hatást, sőt a köztudottan multi-karakterek még mindig aktivak (cáfoljatok meg). Ehhez képest egy ilyen megalapozatlan és minden logikát nélkülöző gyanúra pláne ne várj semmi akciót! Sok szövetségben vannak bétások, nem csak 5 ember tesztelte a játékot. Amúgy az egyetlen ELIT-es, akiről kiderült a mulitzás, azonnal repült a szövetségből, mig más szövetségekben ezek a játékosok (sőt karakterek) gond nélkül maradtak a 3 nap ban után. Ezt valahogy mindenki elfelejti hozzátenni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
493. hozzászólás - 2008.11.03. 07:44:42
Tényleg kéne a szövetségi háborúknál valami részletesebb statisztika. Kivel szemben mennyit nyertek, támadás győzelem arány. Mivel magaszinten már baromi kevesen ütjük egymást, ugyanez egyéni résznél is felturbózható: hány meccset játszottam az adott karakterrel, abból mennyit nyertem.

Ja, és szerintem a 12 órás hadüzenet utáni támadás csöppet rövid, a játék iszonyatosan elvárja, hogy egyfolytában rajta lógjon az ember. A naponta 2-3szori belépés annyi ér, mint halottnak a csók. És ha ezt az adott karakter bírja is, a 16 másik szövetségi társ közel sem biztos... Nagyon sokat kiván ez a játék.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
494. hozzászólás - 2008.11.03. 08:05:52 (Válasz Mortimer #493 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.03. 07:44:42
Tényleg kéne a szövetségi háborúknál valami részletesebb statisztika. Kivel szemben mennyit nyertek, támadás győzelem arány. Mivel magaszinten már baromi kevesen ütjük egymást, ugyanez egyéni résznél is felturbózható: hány meccset játszottam az adott karakterrel, abból mennyit nyertem.

Ja, és szerintem a 12 órás hadüzenet utáni támadás csöppet rövid, a játék iszonyatosan elvárja, hogy egyfolytában rajta lógjon az ember. A naponta 2-3szori belépés annyi ér, mint halottnak a csók. És ha ezt az adott karakter bírja is, a 16 másik szövetségi társ közel sem biztos... Nagyon sokat kiván ez a játék.


12 ora mulva kezdodik a haboru, utana meg minimum 3 napig tart (kiveve ha ayegyik fel hamarabb feladja). Ez azt jelent, hogy ha csak 2,5 nap mulva regalasz, meg mindig van egy rakas idod haboruzni.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
495. hozzászólás - 2008.11.03. 08:25:17
nyugtassatok meg hogy épületromboló tulajdonság vagy valami ilyen baromság nem lesz a játékban?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
496. hozzászólás - 2008.11.03. 08:47:00 (Válasz Mazlee #495 hozzászólására.)
Na, AKKOR fogom abbahagyni a játékot! Akkor elpazaroltam X-ezer LE-t. Olyan lenne, mintha valaki permanensen csökkentené valamelyik tulajdonságomat.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
497. hozzászólás - 2008.11.03. 08:51:22
Pedig lesz. Én inkább a préselésre vagyok kiváncsi (állatból jön LE, jóval több, mintha simán levadásznád).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
498. hozzászólás - 2008.11.03. 08:55:33
Salem!

Örülünk nektek Illuminati, de nagyon...
Amúgy személyes ügy (ekkor bocsánatot szeretnénk kérni, bármi is volt a probléma), vagy csak "rablóhadjárat" (ekkor meg had szóljon a gyors csihi-puhi, aztán vigyétek, amit akartok)?
Előre szólok, nem leszünk intenzívek, mi a Beholder és a Végzetúr Harcosai ellen harcolunk, úgyhogy lehetőleg gyorsan rendezzétek oké? Kellene az Ép ellenük.

Sok sikert és jó játékot! Rubintok.
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.03. 08:58:22-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
499. hozzászólás - 2008.11.03. 09:17:51 (Válasz Mazlee #495 hozzászólására.)
Csatlakozom csatihoz, akkor én is abba hagyom. Az legalábbis övön aluli lenne...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
500. hozzászólás - 2008.11.03. 11:37:03 (Válasz Mortimer #497 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.03. 08:51:22
Pedig lesz. Én inkább a préselésre vagyok kiváncsi (állatból jön LE, jóval több, mintha simán levadásznád).

Honnan gondolod, hogy lesz?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője