Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2241. hozzászólás - 2009.06.22. 16:58:37 (Válasz Ricardo #2234 hozzászólására.)
LaTouret várát 19 felkelő védte meg 4500 köztársasági ellenében
De persze itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a botrányosan elcseszett Manakonstrukció után most talán rávetül a figyelem a botrányosan elcseszett háborús rendszerre is.
A Tappancs igyekszik. Kár, hogy rajtatok, rajtunk kívül kutyát se érdekel.

A 200K-ról sok minden elhangzott, ha ez motiválna minket, akkor vígan Kamráznánk napi 20K-t a TGY-ben, nyilván nem ez itt a lényeg. A Tappancs egy hiperaktív, nagyon szűk baráti társaság, akik vigadozni szeretnének, mert már nem akarják komolyan venni a napi mókuskereket.
Nem epik ölésre, és nem Gyógyír féle szabályokkal való huncutkodásra gyűltünk össze, hanem egy teljesen normális szövetséget építünk, a legmagasabbról leszállva a semmibe.
Az alapítás utáni heteimet gondolom nem kell részleteznem. Az Eliten és az Azúron kívül az összes számba vehető karakter rajtunk edzett. Ez van, nincs ezzel semmi gond. Most meg mi játszunk egy jót.

Ha nem történik semmi változás a jelenlegi háborús rendszerrel (nem számolom össze, de Jerikótól kezdve Barrique-n át TB-ig volt pár tucat kiváló ötlet a módosításra), akkor lesz még sok ilyen tüske a köröm alatt, mint most mi.
Jó ez így? Nem.
A JV szarik rá? Igen.

Sajnos.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.93
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2242. hozzászólás - 2009.06.22. 16:59:46 (Válasz Ösvényjáró #2238 hozzászólására.)
Agresszív toborzókampány?

Szívesen megnézném milyen egy másik, hasonlóan működő szövetség ellen harcolni, úgyhogy támogatom a szerveződést. Ha mindenki ugyanolyan aktív, mindkét oldalon, akkor tökéletesen mindegy, hogy 1-10-20-30 vagy 100 fős a szövetség, mert mindkét oldalról ugyanannyi gyenge célpontot láthatnánk: nullát.
A nagy szövetségnek ott lenne az előnye, hogy váltott "műszakokban" figyelhetnék az éppen felbukkanó célpontokat. Vagy segíthetnék egymást kezekkel például. A kicsiknek folyton aktívnak kell lenniük, különben megszívták. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a PP is erőforrás.

Dehát valamit csinálni is kell, mert a portya-vadászat-epikus körforgás idővel baromi unalmassá válik...
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.67
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2243. hozzászólás - 2009.06.22. 18:04:26 (Válasz chehs #2241 hozzászólására.)
pedig ez pontosan a Gyógyír féle huncutkodás amit most csináltok.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.67
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2244. hozzászólás - 2009.06.22. 18:36:29 (Válasz Mazlee #2243 hozzászólására.)
Most hogy mondod...
Valóban, mi azért hoztuk létre a Tappancsot, hogy ideiglenesen kilépve az egyébként állandó szövetségünkből megleckéztessünk egy másik szövetséget, ezzel büntetve az alap szövetségünk rendszeres farmolását.
Erről eddig csak TGY-s bajtársaink tudtak, ejnye, hogy kiszivárgott a titok.
Az épületeket csak falsból húztuk eddig, meg azért, hogy nagyobb legyen a kút.

A teljes sztorihoz hozzátartozik, hogy először csak Damage csinálta volna - de félt egyedül. Aztán mentem én, de hamar rájöttünk, hogy nő nélkül még gyógyrkodni sem érdemes. Így szállt be Karom.
Törvénytelen hármas kapcsolatunkat szentesítendő papot kerestünk, de nem találtunk. Így kénytelenek voltunk magát az IKCS-t is hozni, de kezdtük érezni, hogy ez így már lassan tömeg.
Viszont jött Borog, és megkérdezte, hogy egy törpe még azért elférne-e? Mondtuk, hogy ja, úgyis kicsi, nem látszik. Viszont a nyitva hagyott ajtón besurrant Max is.
Constantin kizárólag pp turizmus céljából érkezett, ezzel végzett is, úgyhogy már csak manakonstrukt rabszolgaként tartjuk.
Mara meg azért kellett, mert azt állította, hogy jóval több óriás lényt vadászunk le, ha a szövetségünk tagjainak átlag szintje alacsonyabb. Elhittük neki, érted.

Most hogy mondod...ez pontosan ilyen Gyógyír féle huncutkodás, csak nem figyeltünk, és nem sikerült pontosan lemásolni.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.44
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2245. hozzászólás - 2009.06.22. 18:44:21 (Válasz chehs #2244 hozzászólására.)
csak az arányokban van a különbség. a lényeg ugyanaz hiába poénkodod el.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.67
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2246. hozzászólás - 2009.06.22. 19:02:36 (Válasz Damage #2242 hozzászólására.)
Nem toboroztam sosem agresszívan, de kipróbálom... Egy perc és megy a levelem...

Abban az esetben Damage viszont valóban mindegy a létszám, ha mindenki ugyanolyan aktív, de azt hiszem ez azért erőteljesen nem életszagú, hogy 35 fő monitorfejűből sikerül egy szövetséget összeszervezni. Szóval bele fog esni pár 3 műszakos, pár 8 óra munkaidős nem gép előtt ülő stb. És így igenis számít a létszám.

Glórin megint fején verte a szöget, a szopás után amin keresztül mentetek aTappancs építkezése alatt, szerintem senki sem sajnálja tőletek a rabolt LE-t, meg a szórakozást...Max Mazlee.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 9.29
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2247. hozzászólás - 2009.06.22. 19:03:38 (Válasz Ösvényjáró #2246 hozzászólására.)
Simán össze lehet hozni 1 ilyen szövetséget, csak akarni kell
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.75
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2248. hozzászólás - 2009.06.22. 19:03:41 (Válasz Damage #2242 hozzászólására.)
Ellenetek érthető okokból nem szívesen hadakoznék alapesetben, bár kétségkívül legalább annyi móka lenne benne, mint vér. Ennek tudatában már más lenne a helyzet. Beleszólni úgysem tudnék, de ha lehetőségem lenne rá, akkor sor kerülne a végzetúr történelmének első árulására, 3naponta átpártolnék a másik félhez.
Pontszám: 8.75
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2249. hozzászólás - 2009.06.22. 19:07:38 (Válasz CaveMaN #2247 hozzászólására.)
Te tudom hogy lennél ilyen aljas Lordom!

Node hogy Ywgarrd is...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2250. hozzászólás - 2009.06.22. 19:15:40 (Válasz Ösvényjáró #2246 hozzászólására.)
jaa nem kicsit sem sajnálom tőlük. ha ők igy érzik jónak a játékot és csak igy tudnak érvényesülni hát hajrá

olyan hatalmas veszteséget fog ez nekünk okozni hogy csak na
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 2.75
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2251. hozzászólás - 2009.06.22. 19:17:29
Nem szoktam beleszólni ilyen rajtam kívülálló vitába,de sajnos az a helyzet, hogy a fanatikus játékosokkal nem lehet felvenni a versenyt háborúban, ilyen a nyuszi csapat, és az a helyzet, hogy honorálni kell ezt a hozzáállást. Mindig minden azon múlik melyik oldalról nézed, igaz Dutch, hiába voltam egész hétvégén hiperaktív, hiába hoztam rajtatok 2x több győzelmet, mint ti rajtam, a szövi nem volt az és én sem vállalnám még egyszer, hogy egész nap kattintgatok. Most ti vagytok ebben a cipőben, most a nyuszik aktívabbak, mint ti,ennyi és nem több. Sokszor sokan mondták már, hogy csak játszani szeretnének és ez igaz is,csak sajnos sokszor ez a másik rovására megy.

chehs levezetése csapatépítés szempontjából nagyon tetszett.

Dorn
Dorn
Pontszám: 7.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2252. hozzászólás - 2009.06.22. 19:17:45 (Válasz Mazlee #2250 hozzászólására.)
Egyről beszélünk exzöldike...
Kicsit szórakoznak, veszteség semmi. A háborús rendszer meg szar...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2253. hozzászólás - 2009.06.22. 19:22:57 (Válasz Ösvényjáró #2252 hozzászólására.)
csak nekik szórakozás... nekünk igazából semmi. semmi presztizs nincs benne mint anno a nagy TGY-s háborúban vagy akár az EH párbajban.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3.60
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2254. hozzászólás - 2009.06.22. 19:29:00 (Válasz Mazlee #2253 hozzászólására.)
Ezt elhiszem Mazlee...Akkor meg felesleges Gyógyírrel párhuzamokat keresni, ha ezzel indítasz senki sem kötött volna bele a mondandódba. Ennyi.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2255. hozzászólás - 2009.06.22. 19:29:57 (Válasz Ösvényjáró #2254 hozzászólására.)
nem én indítottam vele. Glórin hozta fel.

"Nem epik ölésre, és nem Gyógyír féle szabályokkal való huncutkodásra gyűltünk össze"
A hozzászólást Mazlee módosította 2009.06.22. 19:30:28-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2256. hozzászólás - 2009.06.22. 19:33:03 (Válasz Mazlee #2255 hozzászólására.)
Pontosítok...
"a lényeg ugyanaz hiába poénkodod el."

Ezzel nem értettem egyet...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2257. hozzászólás - 2009.06.22. 19:34:29 (Válasz Ösvényjáró #2256 hozzászólására.)
most pont ugyanazt a "kiskaput" használják ki mint anno a Gyógyír.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2258. hozzászólás - 2009.06.22. 19:37:20 (Válasz Mazlee #2257 hozzászólására.)
Apró részleteket hagysz ki ebből, ez a kiskapu már nem az a kiskapu. Az a kiskapu nagykapu volt, hiszen nem volt ott lekorlátozva a kis szövetség kútja által a háborúban rabolható LE. Ott azért érdemes volt verekedni, itt meg semmiképpen sem. Azt hiszem ez egyértelmű...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2259. hozzászólás - 2009.06.22. 19:40:44 (Válasz Ösvényjáró #2258 hozzászólására.)
nem értek egyet hogy ne érné meg. dehogynem

ez ugyanaz mint a kreativ affinitás lekorlátozása. le lett korlátozva, de még mindig bőven megéri alkalmazni.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2260. hozzászólás - 2009.06.22. 19:43:56 (Válasz Mazlee #2259 hozzászólására.)
Aha... Szerintem nem ugyanaz, de ha te mondod erősen rajta leszek, hogy elfogadjam...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!