Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2561. hozzászólás - 2009.10.20. 15:04:22 (Válasz Gort #2560 hozzászólására.)
Én egy kilencfarkú rókadémont játszok v3-on.
Attól tartok az totálisan nem én vagyok.
Pontszám: 5.09
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2562. hozzászólás - 2009.10.20. 15:11:45 (Válasz Gort #2560 hozzászólására.)
Azt kellene körvonalaznod magadban, hogy a másik szobában nem feltétlenül ugyanazok az emberek vannak, hogy használjam a zseniális metaforád.
Üdv,
Gloria (Tyrant)
Pontszám: 8.70
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2563. hozzászólás - 2009.10.20. 15:22:00 (Válasz cirip #2561 hozzászólására.)
Miért, hány farkad van? Hmm... ez most vicc volt tőlem, vagy pedig sértegettelek? Könnyű különbséget tenni a kettő között, vagy sem?
Én a következőképpen látom a dolgokat: Van Szen Dergő. Ő csak a V1 dolgait ismeri. Fogalma sincs a többi világról, vagy erről a fórumról. Továbbá van Eskut D. Grán. Ő csak a V3-at ismeri, és éppúgy tudatlan a többi világgal, vagy a fórummal kapcsolatban. És végül itt vagyok én, Gort. Szen és Eskut közös tudata, vagy védőszelleme. A lelkük vagyok. Ismerem mindkettőjük világát. Tudom, hogy vannak más lélekpárok is a világok között. Szen nem tudja magát megvédeni, hát én, a lelkek síkján megpróbálok a lelkekre hatni. Jól csinálom-e, vagy sem? Nem tudom, és talán nem is ez a lényeg. A lényeg az, hogy megpróbálom.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.02
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2564. hozzászólás - 2009.10.20. 15:24:24 (Válasz Gloria #2562 hozzászólására.)
Igaz, de az akihez én szóltam, mindkét világban jelen van.

Beszélsz valakivel. Később egy másik szobában újra összefutsz az illetővel, és folytatod a beszélgetést. Mi ebben a furcsa?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.02
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2565. hozzászólás - 2009.10.20. 15:29:09 (Válasz Gort #2564 hozzászólására.)
A fura az, hogy ciripet a Tyranttal azonosítottad. De ez csak a kis magánvéleményem, és semmiképp sem szeretnék a külső fórumon vitát belőle. Csak olybá tűnik a dolog (az elejétől követem a dolgokat), hogy most a v3-as történésekkel kapcsolatban felmerült egy teljesen más téma, amit Te sírásként detektáltál (szíved joga), azonnal párhuzamot vontál, majd pedig szerencsétlen cirippel (aki nem is a Tyranttal kapcsolatban nyilatkozott meg a fórumon) kellemetlenkedni kezdtél a K&V Akadémia ellen indított háborúnk kapcsán. Oké, diplomata, rendben. De ő nem a Tyrant. És nincs háború. Amúgy minden stimmel.
Pontszám: 6.80
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2566. hozzászólás - 2009.10.20. 15:29:55 (Válasz Gort #2563 hozzászólására.)
kilenccel kevesebb, tudtommal
Értelek, de én mint Chera írtam amit írtam, nem mint közös tudat, még kevésbé mint Tierga
ÉS mivel itt már átmentünk filózofiába, szerintem ne itt folytassuk
Pontszám: 7.14
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2567. hozzászólás - 2009.10.20. 15:44:38 (Válasz Gloria #2565 hozzászólására.)
Sok igazság van abban, amit írtál. De akkor menjünk egy kicsit tovább ezen a vonalon. A Tyrant, nem a Rózsaszín nyuszitappancs, hogy bosszút álljon egy olyan vereségért, melyet a nyuszik is meg tudnak bosszulni. Vagy ennyire gyengének nézitek a nyuszikat?
Egyébként a nyuszikat egy ember győzte le, aki nagyra becsült tagja a K&V akadémiának, (bár jelenleg nincs közöttünk, és nem tudom, hogy visszatér-e még valaha) de nem egyenlő a K&V akadémiával. Tehát azt a hibát, hogy egyenlőség jelet rakunk nem egyenlő dolgok közé nem csak én követtem el. Vagy ez is olyan, mint a sértések? Ha ti követitek el, akkor erény, ha más, akkor bűn?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.02
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2568. hozzászólás - 2009.10.20. 15:47:37 (Válasz Gort #2567 hozzászólására.)
milyen egyenlőségjel?
idézd légyszíves hol mondott ilyet Gloria
Pontszám: 7.14
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2569. hozzászólás - 2009.10.20. 15:52:41 (Válasz cirip #2568 hozzászólására.)
"A fura az, hogy ciripet a Tyranttal azonosítottad."

Azonosítottad. Más szóval egyenlőség jelet raktál közéjük. Vagy megint félreértelmeztem egy szót? Mint amikor a kizárt szóról nem tudtam, hogy azt jelenti, hogy lehet?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.02
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2570. hozzászólás - 2009.10.20. 15:58:15 (Válasz Gort #2569 hozzászólására.)
A vitázós részt töröltem, marad ez:

Gort, kezdem elveszteni a fonalat. V3-as témakörben beszélgettünk, felhoztál egy teljesen más témát. Ne keverjük a dolgokat, légy szíves.
A Tyrant szövetség nem áll háborúban jelenleg a K&V akadémiával. Nincs apropó, nincs mondanivalóm abban a témakörben.
Kérlek szépen, írj pm-et Tiergának, ha visszamenőleg szeretnél valamit hozzátenni az elmúlt v1-es eseményekhez.
A hozzászólást cirip módosította 2009.10.20. 16:12:17-kor
Pontszám: 7.14
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2571. hozzászólás - 2009.10.20. 16:07:22 (Válasz Gort #2569 hozzászólására.)
Azt, hogy kiváló a memóriád, nem kell bizonyítani. Minden egyes szóba belekapaszkodsz, amit a Tyrant mond, és ez így van jól. Szeretném hangsúlyozni, hogy egyéni véleményt mondok, nem a Tyrantot képviselem (ez nem hivatalos állásfoglalás).
Winnie-vel értek egyet most. Épp ezért, nem is értelek. Nem nézzük gyengének Tappancséket (szerintem) (esküszöm, nyuszik!), személy szerint kb. semmi közöm hozzájuk, ahogy a TGY-hez sem. Ha Darksolnak volt valamilyen tapasztalata ott, ami miatt a háború indítványozása indokolttá vált, akkor szerintem a Tyrantnak támogatnia kell (erről szól a szövetség szó, ismerkedj vele). Persze, ha ez nem olyan irreális indok, mint pl. h volt-e rajtatok sapka, mikor kiléptetek a győzelem érdekében. Gondolom, hozzányúltatok a papucsaikhoz, esetleg összekócoltátok a bojtokat menekülés közben. Igazából azt kellene látni szerintem, hogy ilyen szempontból lényegtelen ez is, meg a bíróságos levél is (ami hidd el, fricska volt, nem ült össze semmilyen ítélőszék). Nem vettétek a poént, kihoztátok külső fórumra a dolgot. Ez is a ti dolgotok, így döntöttetek. Hadat üzentünk, nem kért rá senki, a Tappancsosok sem, a TGY sem (tudtommal). Személy szerint esetleg a szépemlékű K&V vezérelte a az ujjam, mikor rányomtam a saját igen-emet a hadüzenet küldésére. Véleményem szerint azonban totálisan magánügy az is, hogy mennyiszer indítunk háborút, magánügy, hogy ezt hogy rendezzük, hogy ti hogy rendezitek... De szerencsésebb lenne kicsit... "méltó ellenfélként" viselkedni. Mert akkor nem hiszem, hogy elmegyünk 16 hadüzenetig.
Az iróniát meg a másodlagos jelentések detektálását pedig sokkal jobb lenne, ha gyakorolnád, mert nem nekünk okozol ezzel gyomorfekélyt, hanem magadnak, az pedig kellemetlen dolog.
Pontszám: 7.10
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2572. hozzászólás - 2009.10.20. 16:30:14 (Válasz Gloria #2571 hozzászólására.)
Igazad van. Valóban igyekszem figyelembe venni minden egyes szót. Ez baj? Ti nem ezt tettétek, amikor támadásaitok igazolására a második támadás utáni levelezésünket hoztátok fel indokként? Én személy szerint nem a támadásaitok ellen szóltam. Bár értelmetlenek, de a játék szabályai szerint nincs velük semmi gond. Nekem pláne nincs, egyik tagotok sem ér el engem, támadásaitok miatt nem kell semmit sem változtatnom a játékomon.
Tudom, csak én érzem így, hisz ti csak jókat vicceltek, de nekem a lekezelő stílussal van bajom, azzal, hogy alsóbbrendűként kezeltek minket, majd felháborodtok azon, hogy mi ezt miért nem mosolyogva fogadtuk.
Továbbra sem értem, hogy ha a ti leveletek csak vicc, akkor a miénk miért nem az? Hidd el, hogy ismerem a szövetség szó jelentését, éppúgy mint te. Ha nem ismernénk, akkor egyikünk sem irkálna most ide. Nincs sem veled, sem Cirippel semmi bajom, csupán a szövetségemet védem. Éppúgy, mint te, amikor védelmedbe vetted Ciripet. Persze ha te teszed, akkor nemes tett, ha én, akkor bunkóság. Miért kell mindent kettős mércével mérni?
Kérlek mond el, hogy hogyan kellett volna méltó ellenfélként viselkednünk?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.26
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2573. hozzászólás - 2009.10.20. 16:40:32 (Válasz Gort #2572 hozzászólására.)
Kizárólag pm-ben vagyok hajlandó reagálni, mivel cirip az imént megkért minket, ezt ne itt folytassuk. Szóval megy a válasz v1-en.
Pontszám: 8.45
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2574. hozzászólás - 2009.10.20. 16:41:26 (Válasz Gort #2572 hozzászólására.)
bocs, igaz, pm
A hozzászólást cirip módosította 2009.10.20. 16:42:02-kor
Pontszám: 7.13
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2575. hozzászólás - 2009.10.20. 17:56:30
Valóban megsértettek minket a KV Akadémiások.

Megbízható forrásból tudjuk (Bastardotól), hogy:

- néha napokig nem intéznek hálaadó imát IKCS-hoz, és már 17 szűzzel is tartoznak
- szerintük Damage-t jogtalanul tartják fogva Venezuelában
- Karom plüssmacijából woodoo bábút gyártottak a Katakombában
- Maráról azt híresztelik, hogy türelmes
- Bazort törpének nézték
- Constantinnak lepermetezték a pp-it
- visszautasították a 12 szabadjegyet MaximuSS új akciófilmjére
- FMM-et tudatosan összemossák az FHM-el
- Mindone képével... nos ez szigorítottan titkos értesülés

Ennél kevesebbért is ültettünk már répát.

(Az itt olvasható tények az RSzNyT szövetség hivatalos véleményét tükrözik, amelynek hangvétele egyébiránt, részében vagy egészében valószínűsíthetően nem egyezik meg a tagok összességének a múltban és a jövőben valaha leírt, illetve szóban közölt, vagy lehallgatott, netán meglesett állásfoglalásával.)


Ennyit erről a hatalmas viharról a feles pohárban.
Darksol és Cirip pedig - szerintem, és amennyire én meg tudom ítélni - ennek a játéknak a legkedvelhetőbb tagjai közé tartoznak, és attól, hogy valaki fizet, még vehetné kicsikét lazábban az itteni eget rengető eseményeket, főleg ha olyan abszolút normális emberről van szó, mint Gort.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.56
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2576. hozzászólás - 2009.10.20. 18:21:22 (Válasz chehs #2575 hozzászólására.)
Nem és nem... Persze hogy éppen ma nem néztem fel a fórumra és maradtam le erről a szappanopera hosszúsággal bíró szájkaratéról.

A zöldes, rothadó húsú jól beszél, a kvázitagunkat ért inzultust pedig megtoroljuk (Zöld Pókok Exkluzív Fómumon Jókat Mulatói).
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.69
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2577. hozzászólás - 2009.10.20. 18:22:48 (Válasz Ösvényjáró #2576 hozzászólására.)
Már utasítottam is a II. számú majomhadtestet
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.86
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2578. hozzászólás - 2009.10.20. 18:28:50 (Válasz chehs #2575 hozzászólására.)
Ches, köszönöm, hogy normálisnak neveztél, ez általában nem szokása azoknak, akikkel nem vagyok egy véleményen. Érdekes, hogy a te hozzászólásodban látom a humort, de az egész lavinát elindító bírósági levélben nem. Akkor most van humorérzékem, vagy nincs?
Sajnálatos módon be kell vallanom, hogy a betűszavakkal némileg hadilábon állok. Nem értem a következő kifejezéseket: IKCS, FMM, FHM.
Egyébként pedig lazulok. Vagy lázadok?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.01
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2579. hozzászólás - 2009.10.20. 18:31:27 (Válasz Gort #2578 hozzászólására.)
Nem vágod az FHM-et???
Na majd pár év múlva
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.33
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2580. hozzászólás - 2009.10.20. 18:34:34 (Válasz Almási Viktor #2579 hozzászólására.)
FMM=Félelmetes Második Majomhadtest
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.46
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!