Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2521. hozzászólás - 2009.10.19. 21:01:56 (Válasz cirip #2520 hozzászólására.)
A történethez tartozik, hogy a Hangyócák eddig kettő, a CDW egy strigulát tudhat magáénak az előző napokról, kéretik ezt is figyelembe venni szavazáskor...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.89
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2522. hozzászólás - 2009.10.19. 22:02:58 (Válasz cirip #2520 hozzászólására.)
cirip kisasszony, 2461.sz. hozzászólásom alapján szabad folyást engedek a női szeszélynek...csak ismersz vmi frankó kiszámolóst...
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 7.65
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2523. hozzászólás - 2009.10.19. 22:05:49 (Válasz Lanmandragoran #2521 hozzászólására.)
Akkor legyen egy döntetlen! Tehát a mait kapja a CDW és majd a következő csapásnál dőljön el, ki az igazi nyertes!
A hozzászólást Cirmos cica módosította 2009.10.19. 22:14:15-kor
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 8.02
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2524. hozzászólás - 2009.10.20. 10:03:44 (Válasz cirip #2520 hozzászólására.)
Kedves Cirip, nem lehet, hogy a hangnemetekkel van baj? Talán csak barátkozni akarnak a támadásokkal. Vagy csak másnak kell jó képet vágnia ahhoz, ha elcseszik a játékát, neked nem? Vizet prédikálsz, és bort iszol?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.00
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2525. hozzászólás - 2009.10.20. 10:19:56 (Válasz Gort #2524 hozzászólására.)
Kedves Gort, nem tudom vagy-e v3-on. Mindenesetre úgy írom meg, mintha nem lennél, vagyis részletesen:
1. Ki van írva adatlapra: Aki nekünk jön, az ellen megy a PC.
2. Megtámadtak minket, dobtunk.
3. Az ott lévő Citadellaegyezmény tagjai visszalőttek.
4. Maxolódott rajtunk, mert nem semlegesítjük őket és tény, hogy jókat derülünk a tök hatástalan PC csapásokon.
5. Ugyan nehogy már ne lőjük vissza amit kapunk!
Cirip a diplomatánk, átlagban véve mindenre kultúráltan szokott válaszolni. Roppant türelmes.
Eddig megkaptuk, hogy gerinctelenek vagyunk mert használjuk a PC-t. Megkaptuk, hogy tetvek vagyunk, mert vannak másodlagos szakijaink. Őszinte leszek. A legkevésbé sem érdekel az egész háború, veszteséggel együtt. Nem mi kezdtük. De most már tényleg élvezem (bár nem szoktam), hogy a Hangyák foga fog a végén csikorogni, mert egy időre a PC-k őket nagyon visszavetik. Mi bulizunk, baráti játék, nem érdekes az egész Hatalom Tornya dolog ahonnan kiindult. De elérték, hogy ha tudjuk, elintézzük, hogy az övék se legyen.
A hozzászólást Byzon módosította 2010.01.06. 23:04:02-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.87
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2526. hozzászólás - 2009.10.20. 10:25:08 (Válasz Gort #2524 hozzászólására.)
Lehet valóban, hogy a hangnemünkkkel van baj
Egy szót se szóltunk hozzájuk kb, míg meg nem támadtak minket.
És hát most pedig ha barátkoznak, hát mi visszabarátkozunk.

És miről is prédikáltam én?
A hozzászólást cirip módosította 2009.10.20. 10:27:07-kor
Pontszám: 5.76
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2527. hozzászólás - 2009.10.20. 10:26:41 (Válasz Byzon #2525 hozzászólására.)
Mindezt megértem, Byzon. Annyira, hogy szövetségem befogadta egyik tagotokat, aki tanulni jött hozzánk. Mert bennünk van együttérzés. Amit nem értek, hogy Cirip szerint miért kell másnak, például a K&V akadémiának jó képet vágnia ahhoz, hogy tönkreteszik a játékát, ha nektek nem kell így tenni? Miért vonatkoznak másokra más etikett szabályok, mint tirátok?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.00
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2528. hozzászólás - 2009.10.20. 10:29:55 (Válasz cirip #2526 hozzászólására.)
Mi sem szóltunk egy szót sem a Tyranthoz, míg többször is meg nem támadtak minket. Továbbra sem értem, hogy mi a különbség közöttünk. Miért kellene nekünk hasonló helyzetben teljesen másképpen reagálni, mint nektek?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.00
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2529. hozzászólás - 2009.10.20. 10:30:04 (Válasz Gort #2527 hozzászólására.)
Nem etikett, hanem etikai szabályokról beszélsz.
És én annyit jegyeztem meg itt, hogy talán a hangnemetekkel van baj, hidd el, én, mint Ködkapu diplomatája senkinek nem gyártottam gúnynevet és nem is küldtem el melegebb éghajlatra, annak ellenére sem, hogy ezt velünk megtették.

Úgy hogy bocs, de bort iszom és bort prédikálok.
Pontszám: 5.46
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2530. hozzászólás - 2009.10.20. 10:34:08 (Válasz cirip #2529 hozzászólására.)
Tehát a citadella, mások játékának tönkretétele jobb, mint egy esetleges gúnynév? Mást szemen köpni jobb, mint gúnynévvel illetni?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.01
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2531. hozzászólás - 2009.10.20. 10:36:21 (Válasz Gort #2530 hozzászólására.)
Megörülök ettől a Citadella mániától. Mennyire tesszük tönkre mások játékát vele?
Semlegesíteni kell kútból, egy adott összeggel kevesebb lesz a nyereményük, azoknak akik megtámadtak minket és visznek a kútunkból, ennyi.
A hozzászólást cirip módosította 2009.10.20. 10:37:09-kor
Pontszám: 7.14
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2532. hozzászólás - 2009.10.20. 10:38:59 (Válasz cirip #2531 hozzászólására.)
Tehát ti nem ártotok a citadellával? És mi mennyit ártottunk a Tyrantnak a válaszunkkal?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.01
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2533. hozzászólás - 2009.10.20. 10:40:14 (Válasz Gort #2527 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2009.10.20. 10:26:41
Mindezt megértem, Byzon. Annyira, hogy szövetségem befogadta egyik tagotokat, aki tanulni jött hozzánk. Mert bennünk van együttérzés. Amit nem értek, hogy Cirip szerint miért kell másnak, például a K&V akadémiának jó képet vágnia ahhoz, hogy tönkreteszik a játékát, ha nektek nem kell így tenni? Miért vonatkoznak másokra más etikett szabályok, mint tirátok?



Ezt a kérdést elpasszolom. Régóta nem vagyok nagyon akítv itt nagy fórumon. A saját erkölcsi kitételeim szerint játszom, nem ciripé szerint, a véleményét, sem az egész KV Academy ügyet nem ismerem.
Személyes véleményem szerint: ha egy szövit lefarmolnak úgy védekezik a játék keretein belüli eszközökkel, ahogy tud. De nyilván nem szabad sértegetni az ellenfelet, nem lehet átvinni IRL a dolgot.
Ha ez megfelel a KV-s ügynek, akkor remek. Ha nem akkor nem. Uff, én beszéltem
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.31
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2534. hozzászólás - 2009.10.20. 10:42:16
Ácsi!
Ne tessék keverni a V1 és a V3 ügyeit! Köszönöm

Pontszám: 7.90
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2535. hozzászólás - 2009.10.20. 10:43:43 (Válasz Gort #2532 hozzászólására.)
Mondjuk megsértettétek pár tagunkat, az nem kicsit durvább, mint a kút húszadrészének elvesztése, ami kb 10 perc alatt regenerálódik.
Ráadásul úgy hogy ezt bekalkulálva, mondhatni kiprovokálva érkezett a Hangyák szövetség.

Nem látom sem a párhuzamot a két eset közt, sem az okot a világok cselekményeinek keverésére.
Pontszám: 7.14
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2536. hozzászólás - 2009.10.20. 10:45:28 (Válasz Byzon #2533 hozzászólására.)
akkor segítségül, az adott témában az én véleményem annyi volt, hogy mindent meg lehet beszélni, csak a hangnemet kell jól megválasztani, és ez nem sikerült.

Ez volt a prédikációm, kövezzetek meg érte
Pontszám: 7.14
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2537. hozzászólás - 2009.10.20. 10:52:59 (Válasz Byzon #2533 hozzászólására.)
Igazad van, Byzon. Nem szabad sértegetni másokat. Sértésre szabad sértéssel válaszolni? Mert először a Tyrant sértett meg minket. Azzal, hogy elmondása szerint bíróságot ült felettünk, azt sugallta, hogy felettünk áll, felsőbbrendű, mint mi, olyan jogokkal rendelkezik, amikkel mi nem. Én is fizetek annyit a játékért mint más, gyengébb lehetek mint más, de alsóbbrendű nem.

Piciklon, zömében ugyanazok játszanak V1-en, mint V3-on. A topic címe Szövetségi háborúk, nem Szövetségi háborúk a V1-en, vagy Szövetségi háborúk a V3-on. Továbbá én most egy nagyon is általános kérdésre keresem a választ a háborúkkal kapcsolatban. Miért kell egyeseknek nagyon hasonló helyzetekben teljesen máshogyan reagálni, mint másoknak? Ez a kérdés nem kötődik egyik világhoz sem, és mégis mindegyikhez köze van.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.17
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2538. hozzászólás - 2009.10.20. 11:01:23 (Válasz Gort #2537 hozzászólására.)
Gort, mi nem vagyunk felháborodva. (v3)
A Hangyák szövetség beválasztotta a citadellás háborút, ennyi.
Elindított ezzel egy lavinát, ami újra rávilágított arra, hogy mennyire faramuci dolog ez a Citadella egyezmény.
A tagok szövetkeztek abban a hitben, hogy ők majd csak a gombokat nyomogatják, és nem kapnak viszont csapásokat a támadásaikra.
Majd, mikor megkapják a válaszcsapást, értetlenül néznek, hogy de hát miért?
Pontszám: 7.14
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2539. hozzászólás - 2009.10.20. 11:06:22 (Válasz Gort #2537 hozzászólására.)
Jajjmár. Mindenki másképp játszik minden játékot Az, hogy Darksol a törvényszék nevében "elítélt" titeket, na bumm. Nektek meg le kellett volna írni, hogy:

"Fellebbezésünkkel megkerestük az illetékes Lóski Mhroti nagyurat, aki a törvényszéki ítéletet semmisnek nyilvánította, mint Ghalla mindenható ura... blablabla..."

Citadelláról: van és mi (v3) péklapátolni fogunk vele. Lopott idézet v2-es szövetségi honlapról, de nekem tetszik ezért szeretem:
"Szövetségünk CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor sújt citadella-csapással más szövetségeket, amennyiben.... úri kedve úgy tartja."

Ehhez képest, csak a minket megtámadókra dobáltunk eddig.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.42
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2540. hozzászólás - 2009.10.20. 11:10:30 (Válasz CaveMaN #2539 hozzászólására.)
Minden sértést mosolyogva kell fogadni, vagy csak a ti sértéseiteket?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.01
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!