Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2081. hozzászólás - 2009.05.25. 10:57:55 (Válasz Valmont #2065 hozzászólására.)
Komolyan srácok nem unjátok a veszekedést?? Én előtte másik szöviben voltam 6 szinttel feljebbről mindig szétcsaptak 10 szinten keresztül. Én sem sírtam erősíteni kell a karit és kész:)
Pontszám: 6.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2082. hozzászólás - 2009.05.25. 11:25:16 (Válasz Sikos Péter #2081 hozzászólására.)
Idézet: Sikos Péter - 2009.05.25. 10:57:55
Komolyan srácok nem unjátok a veszekedést?? Én előtte másik szöviben voltam 6 szinttel feljebbről mindig szétcsaptak 10 szinten keresztül. Én sem sírtam erősíteni kell a karit és kész:)

a portyázás még okés (bár elnézve hogy a magasabb tagjaink miket kapnak a top szövetségek tagjaitól naponta... néha 2k feletti sebzés, amolyan "jól indul a nap' feeling). a baj ott van hogy a szövetségek 95%-a halálra van verve és a katalizátor termelése arra megy el hogy kihozza a kutat a negatív tartományból.

ami a vicces az az hogy van 1-2 nagyon durván etikátlan szövetség. például minket tegnap este megtámadott a Ceglédi banda. nem lacafacáztak, kapásból citadella aztán jött csak a hadüzenet. mondanom sem kell az egész szövetség zabos lett a citadella miatt és most megpróbáljuk őket halálra verni. ha tudom, meggyőzöm a társaimat hogy hetente menjünk vissza lefarmolni őket. a 3-ból 2 építő karijuk is élményszámba megy. azonos TÖ, hasonló avatar... nekünk már nem probléma a citadella, röhögve semlegesítjük, de ha ők így támadnak meg egy 60-100k-s kúttal rendelkező szövetséget, na az csípi a szemem. ez az egyéni véleményem, nem tükrözi a szövetségem "álláspontját".
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2083. hozzászólás - 2009.05.25. 12:15:18 (Válasz Butchman #1918 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.05.22. 20:39:51
A Ronin szövetség nyílt levele a Végzeturak Mestereinek:

Szövetségetek egy hét elmúltával ismét hadat üzent nekünk, pedig kértük, hogy ne tegyétek. Elfogadjuk, hogy a játék a háborúról, rablásról szól, nincs is gondunk ezzel. Amikor jöttetek adakoztunk, immáron hetedszer. Kinyilatkoztattuk, hogy sajnos nem vagyunk időmilliomosok, számunkra a játék kikapcsolódás, amibe nem fér bele az éjjel és munkaidőben 5 percenkénti portyalista firssítgetés. Családunk és munkánk van. Illetve elveink. Elveink, hogy senki játékát ne tegyük tönkre. Remélem nem fogjátok személyeskedésnek venni, de bizton állíthatjuk, hogy számotokra ilyenek nincsenek. Csak és kizárólag a győzelmet áhítjátok bármi áron. A könnyűeket méginkább. Megvetendőnek tartjuk, hogy míg azt prédikáljátok, hogy kihívás kell, olyan csapatot támadtok, akik nem tudnak érdemben tenni ellenetek, és nem a karakterek erősségére gondolok főleg, hanem a játékosok elhivatottságára, szabadidejére.
Sokszor emeltem fel szavam mostanában a háborúk ellen, amit nem szeretnék, mondtam el aggályaimat azzal kapcsolatban, hogy ez a Ronin szövetség tagjainak a Végzeturas pályafutását veszélyezteti. Nem hallgattatok meg, kigúnyoltatok, nevettetek rajtam.
Nos én most lehetséges, hogy szabályszegést fogok elkövetni, ami miatt kizárnak a játékból, de én azt ajánlom fel minden szövetségnek, akik szimpatizálnak a csapatunkkal, hogy egy esetleges citadella csapásért a VM szövetségre, három tagjukat őskövekkel fogom támogatni (20 őskő/fő). Nem sok, de több a semminél. Az én eszközeim elfogytak, ez maradt, ha van rá érdeklődő, annak levélben várom a jelentkezését.
Természetesen igéretünkhöz híven mi is küldjük a citadellát, mint ahogy várjuk is a viszonzást. Egy dolgot igérhetek: minden VM szövetségestől jövő PC-t megválaszolunk, természetesen a VM felé.
Az elhúzódó citadellaháborúra fel vagyunk lelkileg készülve, sokunk számára ez lehet a finálé, ahol már minden mindegy. Nyugodjatok meg, azért pár naponta bizonyosan visszatérünk a PC-t aktiválni, hogy a VM sikeres játékstílusát, amihez gratulálunk, kicsit ellensúlyozzuk.
Sajnáljuk, de nekünk ez a játék nem mások határtalan kizsákmányolását jelenti.

Üdvözlettel:
The Lost One


Az ilyen "felajánlások" illegálisak, a jövőben minden hasonló megnyilvánulást ideiglenes zárolással büntetünk. Megértjük, hogy frusztráló, ha valakit, akár szövetségi szinten is rendszeresen támadnak, de a játékban rengeteg védekezési lehetőséget raktunk. Ilyen játékon kívüli dolgokra nincs szükség, ezért büntetni fogjuk. Kérünk minden játékost, hogy a játékot "tartsuk a játékon belül". Ne terjedjen át a háborúskodás a személyekre és a valós világra, maradjon meg a karakterek között.
Pontszám: 6.53
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2084. hozzászólás - 2009.05.25. 12:30:30 (Válasz Zoli #2083 hozzászólására.)
A számtalan megoldás nem működik. Állok elébe a zárolásnak, higyjétek el, hogy ha lenne ötletem a problémára, akkor mást választottam volna.
A jelenlegi háborús rendszer nem megoldás.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
népszerűOutragedFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2085. hozzászólás - 2009.05.25. 15:01:21
Hali!

Nos korábban csak személyes példánkat írtam le bármiféle célozgatás nélkül, azonban hagy fűzzek mellé pár gondolatot.
Teljes mértékben megértem TLO elkeseredettségét, mégis igazat kell adjak a Zolinak!
TLO: Egyébként nem véletlenül nem járunk rátok farmolni: 1. Ti támadtatok, mi VÉDEKEZTÜNK! 2. Nem profilunk a farmolás.

Alapvetően a mi szövetségünkre (Zugivó Italbarátok) nem jellemző a támadás, sőt jóval többször védekeztünk mint támadtunk, valahogy teljesen más a harci morál, ha minket támadnak . Többen megpróbáltak minket is "rabigába hajtani", azonban minden esetben kíméletlenül igyekeztünk helytállni és bizony nem válogattunk az eszközökben klánunk és hírnevünk megvédése érdekében. Nálunk sem mindenki túl aktív, sőt... de van pár ember, aki időlegesen azzá tud válni. Legutóbbi háborúnkban durva dolgokat műveltünk, rekord sebességgel reagáltunk az ellenfél minden taktikai lépésére és mindig fordítani tudtunk. Szövetségünk nagy része önként vállalta, hogy háttérbe vonul és esélyt ad a fronton maradóknak a győzelemre, és itt bizony volt aki önként kilépett, mivel nem tudott katakombázni, jónéhányan hetekre levonultak a katakombákba, illetve véglegesen, vagy ideiglenesen kirúgtunk inaktív tagokat. Tökéletes összhangban használtunk minden lehetőséget: kémgömbözés, láthatatlanság, védelem itala... stb.
Még1 mindenkinek vannak más elfoglaltságai, pl. jómagam is dolgozom, sőt családom is van... de erre találták ki pl. a láthatatlanságot, vagy a katakombát, mindkettőt használtam a háború során, sőt egy ügyesen megszervezett láthatatlanság, védelem italával, pihenéssel és jó állapotú állatokkal, egész jól tud hozni a konyhára, úgy, hogy közben nincs is jelen az ember, ehhez persze az kell, h az ellenfél ne találjon jobb célpontot.

Lehet kicsit meglepő, h ezeket ilyen őszintén leírom, de úgy gondolom felhasználni nem igazán lehet ellenünk, hiszen java részt mindenki által ismert infokat írtam le, másrészről pedig ehhez kell egy olyan szövetség mint a ZIB, akik képesek egy gondolat mentén CSAPATként együttműködni. Ez már itt a reklám helye, éppen van nálunk szabad hely.

Baráti Üdv,
Outraged
ZIB - főkotnyeles
A hozzászólást Outraged módosította 2009.05.25. 15:06:51-kor
Pontszám: 8.33
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2086. hozzászólás - 2009.05.25. 17:11:38 (Válasz Butchman #2084 hozzászólására.)
Kedves The Lost One!

Minden háborútól, ellentéttől, stb. függetlenül szeretném megvédeni a játékvezetést, és lassan a játékot is. Ha elolvasod a Felhasználói feltételeket, akkor láthatod, hogy amit csináltál, az nem volt szabályos. Erre annyi történt, hogy Dani Zoli figyelmezetett, és leírta, hogy ezt nem kellene, szerintem korrekt módon, nyílt levélre a fórumon segítő, nem büntető szándékkal válaszolva. Úgy érzem, hogy itt a Végzetúrban nagyon enyhék a büntetések mindenért, és ha a felhasználói feltételekben az van ehhez a ponthoz írva, hogy "Tilos bármilyen másfajta tevékenység, amely során a játékos játékbeli javakat, szolgáltatásokat értékesít, és/vagy ezeket hirdeti. Az ilyen tevékenység kizárást vonhat maga után." akkor, ha első körben csak figyelmeztetést kaptál, akkor engem igencsak felháborít, hogy erre nem az a válasz, hogy elnézést, hogy megsértettem az általam elfogadott játékszabályokat, és örülnél, hogy nem töröltek azonnal (mint minden más játékban egy ilyen esetben gondolkodás nélkül történne), hanem beírod, hogy akár zárolhatnak is, akkor is ezt tartod a megoldásnak.
(A jelenlegi esetben 233-168 az állás, ha 3 napot elbújtok a katakombában, és nem lődözni kezdtek, lehet duplával simán vertek minket, ha 2-3 erős ember figyel és harcol...)
Ez egy játék, tényleg nem hiszem, hogy ha megvernek például fociban, akkor lefizetek valakit, alaposan verje össze a csapat tagjait, amelyik nyert ellenem, aztán a bíróságon azt modnom, hogy ez volt a megoldás, nem érzem igazságosnak, hogy ellenfelem előnyben volt, mert néhány tagunk nem ért rá, és amúgy is jobb kondiban vannak/jobb játékosok, és több idejük van edzeni, és emiatt lehetetlenné teszik hogy megnyerjem a bajnokságot, sőt több szponzort, pénzt, és lehetőséget kapnak (hívjuk ezeket együttesen Lehetséges Előnynek azaz LE-nek, hogy lássuk a párhuzamot), így lehet jobbak lesznek továbbra is.
Ne menjen el affelé a játék, hogy büszkén vállalja valaki, hogy nem megengedett - sőt ez és a szerver feltörése szerintem a legsúlyosabb szabálytalanság - eszközökhöz nyúl mert legyőzik egy PVP játékban. (Olyanba nem akarok belegondolni, hogy valaki a nyílt utcán agyonlő, mert legyőztem a karakterét...)
A sok hozzászólásból végre kezdem azt érezni, hogy a játékosok döntő többsége szerencsére be akarja zárni a kiskapukat, és korrekt módon próbál versenyezni a többiekkel, segítő, támogató módon áll a többiekhez, a legkeményebb csaták, és háborúk után gratulálunk egymásnak, stb. Nem szeretném, hogy bármi módon ilyen irányba elmenjen a játék.
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 7.25
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2087. hozzászólás - 2009.05.25. 17:37:13 (Válasz nasdfil #2086 hozzászólására.)
Nasdfil,
Nem azzal van baj, hogy legyőztök, hanem azzal, hogy annak ellenére akartok velünk játszani, hogy mi MÁR nem, ugyanis meguntuk. Sokszor megtettétek már, és sokszor nyertetek. Azt mondjátok, hogy számotokra kihívás, küzdelem kell, de valahogy igazából mégsem. Ebből lett elegem.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.40
fórumozóLittlePetNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2088. hozzászólás - 2009.05.25. 18:39:28 (Válasz Butchman #2087 hozzászólására.)
Errol csak csak a kozismert mondas jut eszembe:

"Ha nem birod, hogy gyakran megb**nak, ne menj k**vanak. "
Pontszám: 4.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2089. hozzászólás - 2009.05.25. 18:41:30
Pet te úgylátom a közmondások mestere vagy, egyszer pm-ben nekem is valami hasonlót küldtél..
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
fórumozóLittlePetNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2090. hozzászólás - 2009.05.25. 18:44:26 (Válasz Szabinho #2089 hozzászólására.)
O, az csak a medves vicc volt Szabinho Btw, szerintem olyan hangulatban kene intezni a portyakat, haborukat, ahogy mi tettuk. Becsullek is erte.
Pontszám: 4.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2091. hozzászólás - 2009.05.25. 18:48:15 (Válasz LittlePet #2090 hozzászólására.)
Igen, az szerintem is jó kis buli volt, de szerintem itt a külső fórumon már bevett szokás hogy vitatkozni, lepontozni, szídni kell egymást...

Amúgy most nekem van egy állandó látogatóm aki elég sokszor lepattant, el is küldtem neki ezt a kis szösszenetet, bár ő nem válaszolt olyan jó hangulatban rá mint én neked:D:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2092. hozzászólás - 2009.05.25. 19:32:29
Sajnos eddig bírtam ezt a két nagy formátumú elmét, gyerekek nagyon egyszerűek vagytok!
Szabinho te nagyon jól tudod mi folyik nálunk, neked is próbáltunk anno segíteni, ezt azzal háláltad meg, hogy szó nélkül leléptél!
LittlePet gondolom hasonló életkorú lehetsz mint Szabi.Legyetek kedvesek ne más kárára humorizáljatok!
Dorn
Pontszám: 5.43
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2093. hozzászólás - 2009.05.25. 19:39:46
Bocsibocsi, de hozzád most éppen kiszólt? Mi vagyunk a nagyformátumú elmék, amikor egyből szítani jössz ide a levegőt? Igen, leléptem. máshonnan is. nagyon nemérdekel. Azt a szövit is egyedül TLO viszi, semmi jó hangulat meg semmi, csodálom hogy más még nem lépett le. De nem akarok vitát, ha akarsz valamit azt pm-be, ez szövetségi háború topic, mi arról is beszéltünk. Kösz.
Hiéna-ZP

Pontszám: 4
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2094. hozzászólás - 2009.05.25. 19:44:19
Na, átmentem pm-be...pf, kinek a kárára humorizáltunk?! *nagy formátumu elme*...
Hiéna-ZP

Pontszám: 3
fórumozóLittlePetNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2095. hozzászólás - 2009.05.25. 19:45:45 (Válasz Hagya #2092 hozzászólására.)
Fiatalnak lenni nem egyaltalan nem ciki, bar ujra az lehetnek

Hagya elegge gusztustalan szokas "vegso" ervkent a kor temat bevetni, magadat minosited vele.


Karorvendes pedig orok, es szorakoztato
Pontszám: 4.33
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2096. hozzászólás - 2009.05.25. 19:47:43
Nem érted a lényeget, ha azt mondod TLO ért csak valamit, akkor legalább rá lennél kis pajtásoddal tekintettel!
Nem szítok én semmit nem állok le gyerekekkel vitatkozni, én személy szerint örültem, hogy mentél egy héttel előbb, mint vártam, csak aki sokat segített neked mondhattad volna, hogy bocs, de a szerintem a Káosz jobb léptem.

Off vége
Dorn
Pontszám: 5.40
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2097. hozzászólás - 2009.05.25. 19:49:49
Idézet: Hagya - 2009.05.25. 19:47:43
Nem érted a lényeget, ha azt mondod TLO ért csak valamit, akkor legalább rá lennél kis pajtásoddal tekintettel!
Nem szítok én semmit nem állok le gyerekekkel vitatkozni, én személy szerint örültem, hogy mentél egy héttel előbb, mint vártam, csak aki sokat segített neked mondhattad volna, hogy bocs, de a szerintem a Káosz jobb léptem.

Off vége



Te meg egy nagy gyerek vagy, már bocsi, de ezek a hsz-ek téged minősitenek...
Hiéna-ZP

Pontszám: 4
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2098. hozzászólás - 2009.05.25. 19:49:56 (Válasz LittlePet #2095 hozzászólására.)
Nem érv megállapítás volt, és a hozzászólásaidból ezt szűrtem le!
Dorn
Pontszám: 5.33
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2099. hozzászólás - 2009.05.25. 19:51:24 (Válasz Szabinho #2097 hozzászólására.)
Gondolod?
Dorn
Pontszám: 5.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2100. hozzászólás - 2009.05.25. 19:51:27 (Válasz Hagya #2098 hozzászólására.)
Hát ha a hsz-eidből szűrnénk le az életkorodat, te se lennél felnőttkorú...

Nomindegy, pm-be már nincs is ideje válaszolni, felnőttkém.
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője