Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
861. hozzászólás - 2008.12.18. 07:25:51
Azzal hogy a fórumban elhangzott "sírások" hatására egyszerre csak egy hadüzenet lehet érvényben,nézzük meg hogy mi változott(mi fog)!
A toplistát uraló -erős játékosokból álló- klánok(és nemcsak ők hanem aki csak megteheti a várható zsákmány/pp függvényében,hiszen így maximalizálhatja a háborús bevételét) nyilván a legnagyobb kúttal rendelkező,(leg)gyengébb játékosokból álló klánt fogják támadni az első adandó alkalommal.Igaz eddig is ezt tették de a szigorításnak köszönhetően ez most már az eddigi k százalékról xk százalékra változik.Ezután mi történik? Max.(ha nem kapitulálnak időben)3 nap múlva jön a következő nagy kúttal rendelkező,alacsony tulajdonságösszegű és "gyengén felszerelt" játékosokból álló klán...Mivel az előző háború után 1 héttel lehet leghamarabb hadat üzenni így a "ragadozók" 2-4 "top farmot" fognak látogatni fixen ahol biztosan nem fog elhúzódni a háború és így a bevétel a legnagyobb lehet.Itt megjegyzem hogy az eddig 5 kezdeményezhető háborúnál a "ragadozók" nem voltak rákényszerítve arra hogy péppé verjék az áldozatukat már az első napon(sőt napszakban),megoszthatták erejüket az 5 célpont között,főleg a még el nem döntöttre koncentrálva.A változtatás után egyetlen "ellenféllel" mi történik?Persze őt is lehet verni 3 napig de nem biztos hogy ez történne hiszen más "ragadozó" is szeretné a lehető leghamarabb megszerezni a háborút eldöntő különbséget így ahogy eléri valaki a 15%-ot azonnal a földre kerül(és még a háborún kívüli "semleges"beütésekről nem is szóltam,amelyek szintén az egyetlen indítható háború agresszivitását növelik az eddiginél is nagyobb mértékben) és így bizton állíthatom hogy visszasírja a régi állapotot amely igenis hátrányos volt számára a rengeteg elvesztett Le-vel és veréssel de ez a változtatás fogja igazán tönkretenni a játékát!
Tehát a háborúk minimalizálása kinek kedvez? A többi(3.,4.,5.,...) zömében "gyengén kiképzett" karakterekből álló nagy kúttal rendelkező klánnak?
Az előzőekből talán az következhetne hogy igen de ez sem egyértelmű! Ők is kb. ugyanannyi hadüzenetet fognak kapni(mint eddig)-sőt lehet többet- a lélekkút méretében hasonló-,vagy alacsonyabb de jobban fejlesztett karakterekből álló szövetségektől akik lehet hogy csak elhúzódó háborúban vernék a "top farmok érmeseit"(főleg hogy nehéz lenne célpontot találniuk a "földön fekvők" miatt!) de a további helyezettekkel számukra sem tarthat tovább 3 napnál.Ez a folyamat szerintem lefelé minden "síró" játékos klánjára igaz tehát ez a változtatás tényleg sokat "segített"!
Nem küzdenek egymással a top ragadozók? Az hogy egy háborút lehet indítani egyszerre,növelni fogja a harci kedvet?
Eddig azért bele-belefért 1-1 erőfitogtató rangadó: a korlátozás végérvényesen bezárta ennek lehetőségét!
A hozzászólást Mulder módosította 2008.12.18. 07:35:32-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
862. hozzászólás - 2008.12.18. 07:29:40 (Válasz Mulder #861 hozzászólására.)
Szerintem felesleges elemezgetned, mert mi simán indítottunk újabb háborút, tehát valószínűleg bugról van szó.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
863. hozzászólás - 2008.12.18. 07:39:38
Most akkor az "Egyszerre maximum 1 bla bla bla" szöveg a bug, vagy az, hogy ti mégis indítottatok új háborút?

Még az kéne, hogy indítunk pár háborút és aztán zárolnak amiatt, hogy kihasználjuk a bugokat...

Edit: nem enged egyáltalán szavazást kezdeményezni a háborúról, szóval szerintem ha tudsz is módszert egynél több háború indítására, szerintem nem kéne erőltetni
A hozzászólást Ezékiel módosította 2008.12.18. 07:43:10-kor

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
864. hozzászólás - 2008.12.18. 07:50:47 (Válasz Ezékiel #863 hozzászólására.)
Aha tényleg - ezekszerint az addig aktív háborúkat nem számolta a rendszer.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
865. hozzászólás - 2008.12.18. 07:56:16
Mortimer: valószínű, azelőtt küldétek el a hadüzenetet, hogy ez módosítás bekerült volna (jobb ötletem nincs...)

A játékfejlesztőknek/ötletmestereknek : (kereskedő/szolgáltató)szemmel nézve el kéne dönteni, hogy jól akarják-e csinálni (magyarul: megélni belőle) vagy pedig csinálnak egy újabb kattintgatós játékot, amire éppeszű ember egy petákot se fordít.

Az elején jól lekorlátozták (PP), rendben belefér, lenyeli az ember; utána néhány zseni (jó értelemben) kitalál egy taktikát ÉS sikeresen alkalmazza (Gyógyír, Rubinpalota) erre is egy korlátot (mert az jó) csak annyit (15-30%) zsákmányolhat, amekkora a saját kútjuk; erre mindenki átgondolja a stratégiéáját, rendben akkor háborúzunk (magasabb szinten PP akad, nehogy benn maradjon a rendszerben ) erre a korlát csak 1 azaz EGY háborútok lehet, amit TI indítottatok (emellett még mindig fogadhat valaki 4-et).

Szóval zseniális húzás, gratulálok! (Ha a háborúk számát a béke/háború csarnokához kötik, rendben, de így MINDENKIT lekorlátoznak...) Vagy egyszerre raknak be mindkét variácót (háború vs. béke) segítő épületet, rendben. Ez így nem más, mint a komolyabb (általában prémium) játékosok szép lassú lekoptatása ÉS a legtöbbször panaszkodó (általában nem prémium) játékosoknak kedvezés. (Személyszeinrt prémiumos vagyok, és most már csak makcsságból és skótságból is maradok, amíg van kavicsom... )

Kicsit sarkosra sikeredett a véleményem, sajnálom.

Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
866. hozzászólás - 2008.12.18. 07:58:13 (Válasz Piciklon #865 hozzászólására.)
Nyugi már, valószínűleg bug. A béke csarnokához jár a korlátozás, valamiért mindenki megkapta. Ki fogják javítani gondolom.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
867. hozzászólás - 2008.12.18. 07:58:56 (Válasz Mortimer #864 hozzászólására.)
Igen, nekünk is volt 3 aktív háborúnk, csak az új indítását nem engedte.
Vajon ha valami bug folytán működik az új épület, akkor 10%-os eséllyel szedi a plusz PP-t is?
A hozzászólást Crimson módosította 2008.12.18. 08:00:52-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
868. hozzászólás - 2008.12.18. 08:06:02 (Válasz Mulder #861 hozzászólására.)
Valószínű, hogy aki ezzel a problémával szembesült, ott kiszemelt áldozat, már háborúzik és felhúzták a béke csarnokát, ez legalább az igazságtalan, több /néha 4-5 / frontos háborúkat megakadályozza. Így viszont hiába akarja békekötés után újra lefarmolni, mert jó darabig nem teheti, meg azzal szövetséggel. "Visszajáró vendég" azalatt az idő kénytelen más támadható szövetséget keresni. Így szerintem inkább most lesznek tényleges, nem csak rablóhadjáratok szintű háborúk. Nekünk pl. ELIT ellen eddig sem volt esélyünk, ketten-hárman tudnánk párat a csúcsragadozók közül megtámadni, de az állandó 15% miatt ez sem ment. Nem is ők okozták a legnagyobb gondot, /hiszen keveset raboltak/ hanem ezt kihasználandó más szövetségek akik erre szintén betámadtak, és mivel erősebb tagjaink le voltak kötve könnyűszerrel levertek minket. /és ők már nem keveset hanem dupláját vagy többet vitték mint a top klánok./ Szóval nektek lehet, hogy nem kedvezett a változás /egyszerre nem megy a sok kisebb elleni háború, amely összegezve többet hoz a konyhára, mint egy-egy erőfitogtató meccs, mert ugye vegyük a focit szép-szép a Liverpool-Arsenal rangadó, de egyik sem ebből az egy meccsből nyer bajnokságot. Így most megmarad a játék élvezete egy másodosztályú csapatnak is. Így aztán valamennyire jogos sirámot, ne kritizáld kérlek, nálunk sokan kiléptek a szövetségből, mert állandóan csak kikapunk, a több frontos háborúk miatt. Laurie
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 7.50
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
869. hozzászólás - 2008.12.18. 08:06:08 (Válasz CaveMaN #866 hozzászólására.)
Hidd el, teljesen nyugodt vagyok, mint egy megtestesült Zen folyó

A próféta szóljon belőled, én kevésbbé vagyok bizakodó ( a korábbi lépéseket tekintve: jogosan).

Nem akartam senkit megbántani azzal amit írtam, próbáltam finoman fogalmazni; mivel vendéglátásban dolgozom, ezért nem értem Miklósék döntéseit, ha ebből pénzt akarnak látni - különben nem lenne prémium - akkor nem kéne nyakra-főre korlátozni.

(Sajnos ezeket a lépéseket kapkodásnak érzem, remélem az én készülékemben van a hiba)

Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
870. hozzászólás - 2008.12.18. 08:17:40 (Válasz Piciklon #869 hozzászólására.)
Szerintem változtatnak rajta, lehet rosszul lett beprogramozva a Béke-csarnoka, sajnos nekünk pl. nincs más lehetőségünk ,mint felépíteni, kimaxolni. Nálunk is van prémiumos játékos hidd el, én is voltam egy darabig /az első egy hónapban/, de most nem tudok az lenni.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
871. hozzászólás - 2008.12.18. 08:20:08 (Válasz Darkshade #868 hozzászólására.)
...
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.12.18. 08:20:37-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
872. hozzászólás - 2008.12.18. 08:21:07 (Válasz Ezékiel #863 hozzászólására.)
Ezékiel: úgy gondolom hogy a 2-3 soros hozzászólásod tényleg nem "bla-bla-bla" hiszen írtál valamit hogy "benne legyél a tévében" ha már írtál akkor azzal a szándékkal hogy csak kritizálj valakit legalább egy "bla-bla-bla" erejéig.Vettem a fáradtságot hogy írjak a változtatás -szerintem- várható következményeiről -mely úgy néz ki hogy tényleg "hiba a mátrixban" és remélhetőleg mihamarabb kijavítják(ettől még korlátoz minket)-és úgy vélem hogy még számodra is értelmezhető formában!
Szóval összefoglalom hogy nehogy ezt is "leblablablázd": én tiszteletben tartom mások hozzászólását és sérelmesnek találom a "bla-bla-blát": persze te most szerepelhetsz újra valami "frappáns háromsoros(vagy még rövidebb) riposzttal",attól az még...
Megjegyzem: megnéztem Ezékiel adatlapját-ha valami furcsa véletlen folytán tévednék akkor elnézést kérek!- 140-es tulajdonságösszeggel,8 "vívott" csatával igazán kompetens hozzászólásra reagáltam!
A hozzászólást Mulder módosította 2008.12.18. 08:23:07-kor
Pontszám: 4
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
873. hozzászólás - 2008.12.18. 08:25:46 (Válasz Mulder #872 hozzászólására.)
Szerintem ez az Ezékiel nem az az Ezékiel:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagEzékielFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
874. hozzászólás - 2008.12.18. 08:31:13
Kedves Mulder, attól tartok félreértettél. Hozzászólásom nem a tiédre, hanem Mortimerere volt válasz

A bla-bla-bla azért került be mert nem emlékeztem a pontos szövegre a szövetség hadüzenet menüje alatt. Ennek most utána néztem, azaz

Egyszerre maximum 1 olyan hadüzenetetek lehet érvényben, amit ti kezdeményeztetek! = "Egyszerre maximum 1 bla bla bla"

Ja és ez egy nyílt fórum, bárkinek joga van elmondani a véleményét, szóval szvsz a TÖ összegnek semmi köze ahhoz, hogy ki szólhat hozzá a témához avagy sem (egyébként tényleg benézted )

Edit: és igen, a tévében is benne akarok lenni
A hozzászólást Ezékiel módosította 2008.12.18. 08:33:40-kor

v1 Ezékiel
v2 Kicsontozó
______________________________________

Légy Te is Martalóc! http://martalocok.try.hu/
Pontszám: 8.75
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
875. hozzászólás - 2008.12.18. 14:49:22
az megvalosult vegul, hogy le lehet bontani a beke csarnokat?
csak mert nalunk az egyik tag gondolt egyet es onhatalmulag nekiallt epiteni, az utolso pillanatban allitottuk le
de ha valaki akar veletlenul is befejezi, akkor szopunk es kesz, vagy lehet ellene tenni valamit?
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
876. hozzászólás - 2008.12.19. 00:48:04
Hihetetlen h mekkora lúzerek vannak a játékban.

Levelezek egy szövivezetővel. Elsírja rija nekünk, h mindenki farmolja őket, rájuk járnak hetente újra meg újra, soha nincsenek 15% felett micsoda rendszer ez.

Megnézem a szövit. Lényegében 19-20k szintű a szövi. szakértelmeik jórészt 100 alatt, tulajdonságok 310 körül ősköves tárgy alig , jó páran 8-9 szinttel lentebbi cuccban. van olyan 21. szintű akinek 8 szintű a legmagasabb tárgya, építő rabszolga energiatüskével....
Elmondom nekik, h lehetne erősíteni a szövin. H tervezzenek hosszú távra, szakértelmek és ha már ennyire gyengék akkor diplomácia, ne törjön le a derekuk.

Mit képzelek én, h tanácsokat adok. foglalkozzam a magam dolgával ők sem szólnak bele.

Hát igen. A legnagyobb vicc. A rendszer híbás mindenki rossz, de h amikor mások már 3-4 szinttel felfelé vásárolnak ők meg lefelé 8 szinttel hogy lehet az h kikapnak? hiszen ők játszanának. Miiikllóóósss segíts! Játszani nem tudunk, tanulni nem akarunk, pénzt nem fizetünk, időnk nincs de te védjjjj meg minket! kérlek vmi új szabály ami megsegít, naaaa!

És ide a rozsdás bökőt, h több esélye van egy ilyen bandának bármilyen változtatást elérni, mint azoknak akik órákon át egyalnak napi rendszerességgel ezen a játékon.
Pontszám: 8.50
népszerűHarmatNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
877. hozzászólás - 2008.12.28. 20:29:34
Szövetségünk, a Békeidők Hírmondói üzenetét tolmácsolom az alábbiakban. Mivel több szövetséget is érint, ezért választottuk a fórumot a magánlevelezés helyett.

Többször, többeket is kértünk, hogy hagyják ki a Békeidők Hírmondóit a háborúzásból, mivel szeretnénk békés utakon járni.
Habár eddig tartózkodtunk a Pusztítás Citadellájának bevetésétől, jelenleg a játékvezetés nem ad más védekező eszközt a kezünkbe a nem várt támadásokkal szemben (ez sajnos a Béke Csarnokára is igaz). Erre két héttel ezelőtt fel is hívtuk a minket eddig megtámadó szövetségek figyelmét. A Citadellarács egyezménnyel kapcsolatban is felvettük az alapítókkal a kapcsolatot és felhívtuk a figyelmüket arra, hogy a nemesnek álcázott kezdeményezés nem más valójában, mint az agresszorok hatalmának megszilárdítására indítványozott összefogás - elég csak megnézni a résztvevők listáját. Ezért javasoltuk az egyezmény első pontjának kibővítését az alábbiakkal:
"A tagok nem használhatják a Pusztítás Citadelláját, csak amennyiben valaki egyoldalúan háborút kezdeményezett ellenük!"
...de természetesen elutasították a kezdeményezésünket, mondván a kéretlen támadás nem agresszív cselekedet.
Ezek alapján joggal feltételezzük, hogy az egyezményhez csatlakozók továbbra sem korrekt, közös megegyezésen alapuló háborúkat kívánnak indítani, hanem a náluk gyengébbek fogják támadni előzetes megegyezés nélkül.

A Békeidők Hírmondói ellen az ELIT HORDA az előzetes kérés ellenére háborút indított, ami alapján sajnos be kell vetnünk a Pusztítás Citadelláját. Bizonyára a Citadellarácshoz csatlakozott összes szövetség ellencsapást fog indítani ellenünk, amit sajnálattal veszünk tudomásul, mint ahogy szomorúan hallgattuk az elmúlt napokban azt a kitekert logikájú érvelést is, miszerint a megtámadottak a valódi agresszorok, mert visszaütnek ("kezdeményező felek"), és különben is, legyen eszünk és farmoljunk mi is kisebbeket. Nos eszünk lehet, hogy nincs, de lelkünk annál inkább.
Továbbra is hisszük, hogy vannak jóérzésű, az öncélú agressziót elutasító szövetségek, amelyek nem hívnak háborúba senkit, akivel ezt nem egyeztették előzetesen és bizonyára akadnak olyanok is, akik nem kívánják elmagyarázni a más utakat választókat, hogy miként kellene játszaniuk. Az ünnepek talán elmúltak, de mi továbbra is békésebb utakon kívánunk járni, ezért kérünk mindenkit, hogy csak akkor háborúzzon, ha olyan ellenfelet talált, amely ebben részt kíván venni.
Nem járható út? Dehogynem, hiszen mi sem indítottunk soha háborút, mégis élvezzük az életet.

És végül ahelyett, hogy furcsa érvekkel alátámasztva bárki is minket kiált ki bűnösnek, kérlek gondoljatok bele: eddig is és továbbra is elkerülhető volt/lesz a Citadella használata, csak nem kell háborúzni.
Pontszám: 7.21
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
878. hozzászólás - 2008.12.28. 23:05:26 (Válasz Harmat #877 hozzászólására.)
Szia Harmat - nemes a celotok, valos eletben sokan mellettetek masiroznanak.

Viszont, ez egy harcra es haborura kielezett *jatek*. Sajnos a szellel szemben probalsz pisilni.

Mindenesetre sok szerencset kivanok. Esetleg latogasd meg a Vilag3-at, az ottani feltelelek jobban megfelelnek elvarasaidnak.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.11
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
879. hozzászólás - 2008.12.28. 23:36:52
Nem kiálltanak ki titeket bűnösnek. A Citadellarács az erős szövetségek fegyvere. Élni fognak vele. Az elképzeléseitek a fertőzéstől megkímélt vidékeken működhetnének talán, de itt, ahol egyenlőre a háború az úr, sajnos csak nektek árt a Citadella alkalmazása. Részvét. (egyébként élmény veletek háborúzni-kemények vagytok, mint... mint majdnem a gyémánt! Respect!)
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 8.56
kedvelt tagToscaNő
Végzetúr tehetség
173 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
880. hozzászólás - 2008.12.29. 20:07:00 (Válasz Lanmandragoran #843 hozzászólására.)
"Nos, mint a világ2 egyik élen álló szövetségének tagja, azt hiszem, hogy véleményem nagyrészt egyezik a topszövetségek véleményével.

A győztes szövetségek a legtöbb esetben nem azért bontják a kapituláció utáni békét, hogy egy hét múlva kapásból menjen az újabb háború, hanem mert az a sor a szövetség nyitólapján annak a 2-3 szövetségesnek van fenntartva, akikkel valóban támogatja egymást a szövetség."



Köszönöm, hogy leírtad a véleményed, ehhez nekem lenne néhány hozzászólásom:
-Bocs, ha megbántalak, én nem top szövetségben játszom. Mivel te TOP-szövetség tagja van, valószínűleg dunsztod sincs arról amiről én beszélek, és nem is lesz, amíg nem mész át egy sokkal gyengébb szövetségbe. Gondolom abból, hogy egy közepes szövetségnek se jut eszébe egy TOPot farmolni
-Másrészt: szerinted nem azért bontják fel a békeszerződést, hogy egy hétre rá újra megtámadjon és leszívjon a lélekkútból újabb 14k LE-t. Akkor TE minek neveznéd azt, hogy van egy szövetség, ami minden héten megtámad minket, immár negyedszer, vagy ötödször? Tán belénk szerettek?

(Megjegyzem, lehet, hogy bug van a rendszerben, lehet, hogy nagyon csúnyán elszámoltam magam, de hiába építjük a béke csarnokát, mintha nem nőne az az idő, amikor újra támadhatnak minket... fejlesztőket kérdezem: lehet szó bugról? )
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!