Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
581. hozzászólás - 2008.11.14. 23:37:07
megjegyzem most a percekben futot be az imárron 6. hadüzenetünk de ezek csak 2* erősebbek most mégis hogy fogunk előre jutni???na mindegy már kezdek hozzá szokni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
582. hozzászólás - 2008.11.14. 23:38:46 (Válasz Hauer92 #580 hozzászólására.)
A Végzet Szövetségét? Na az szép. Gratulálok Hauer! Az nem semmi! (Persze ha te nem az ELIT HORDÁban vagy... ) Szívből gratulálok!

6. hadüzenet? Az gyönyörű... Sok szerencsét!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.14. 23:41:07-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
583. hozzászólás - 2008.11.14. 23:44:06
hát nem vok ELIT HORDÁS szerencsére mert akkor nagyon kocka lennék amúgy zafíros vagyok 13-as szintű és egy 15k-s szövi alapítója (nem lesz nehéz megtalálni ha végig nézed a szöviket )
a 6. hadüzenetet meg úgy értem hogy a játék folyamán eddig per pill csak 1 szövivel állunk hadban és holnap dél körül keződik a 2.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
584. hozzászólás - 2008.11.14. 23:49:50 (Válasz Hauer92 #583 hozzászólására.)
Nem mondod, hogy Matildás vagy???
De mondod... Mert ott virítasz a lapjukon... Ez nagyon jó...

Bocsi, csak amikor először háborúban gondolkodott még picike szövezségem, akkor ti a Napkapuval küszködtetek. Nálunk felvetődött, hogy beszállunk mellettetek (két kicsi ha összehangolja a támadásait, akkor talán több esélye van alapon), mert nem tetszett, hogy egy pici szövetséget ütnek. Mire bármi érdemi döntésre jutottunk volna, ti már sajnos elbuktatok (úgy kb 3-4 órával a kapitulációtok előtt vetődött fel nálunk a gondolat). Így nem lett belőle végül semmi. De ez akkor is aranyos!

ui. Megnyugtatásul, azóta a Napkapus jógyerekek minket is megcsapkodtak.
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.14. 23:51:10-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
585. hozzászólás - 2008.11.14. 23:56:34 (Válasz Hauer92 #580 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.11.14. 23:34:21
mi nem hívtunk ki közben senkit de 1-et így is megnyertünk(a Végzet Szövetsége ellen ) valami 267-257-re vagy valami hasonló de az is inkább mák meg az egyik (a legerősebb tagunk)igencsak aktív támadásai meghozták az eredményt, és nem akarunk háborút háborúra halmozni bár lehet hogy lassan az jön.Eddig szerintem nem olyan rossz a mérlegünk ahhoz képest hogy kik jöttek nekünk bár az vicces hogy pont a 4-ből a legerősebbet vertük meg


Szerintem BAROMIRA nem volt vicces! -Csati a VSZ-ből.
Azért az tényleg goromba volt, hogy lefeküdtem aludni, reggelre meg dzsusz pajtásotok összeszedett 20 győzelmet, és egymaga legyőzte a mi egész szövetségünket...Mordraneth mellé ő is bekerülhetne az Egyszemélyes Szövetségi Háborúk topicba, hogy illusztrálja, mennyire átgondolatlan és visszás a háborúk rendszere. Egyébként szép munka volt.
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
586. hozzászólás - 2008.11.14. 23:56:43
de biza az vok és én is nagyon sajnálom hogy olyan gyorsan elbuktunk a Napkapu ellen de legalább a másikat megnyertük
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
587. hozzászólás - 2008.11.15. 00:04:00 (Válasz csati777 #585 hozzászólására.)
Ugyan már Csati! A piciknek semmi más esélyük arra, hogy valamelyest tartsák magukat, mint hogy a rájuk támadó nagyobb szövetségekből a nekik verhető tagokat csapkodják... Már ezt is el akarod venni tőlünk? Könnyen elkerülhető amúgy is (gyengébb tagok láthatatlanság/katakomba), de valami kis sanszot azért nekünk is lehetne hagyni... A mi szövinkben is ez megy háború idején. A főnökünk csapkod keményeket és sokat, mi középmezőny meg meghúzzuk magunkat, és amikor van lehetőség elkapkodunk párat a kisebb tagokból. Aztán erősen veretjük magunkat 15% alá. De őszintén! Te mégis mit tennél a helyünkben?

Hauer! Nehogy azt hidd, hogy mi tovább bírtuk (másfél hetet talán). De mégegyszer gratulálok!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
588. hozzászólás - 2008.11.15. 00:16:31
Csati!
én is úgy gondolom hogy nagyon nem volt más választás jó az igaz hogy elég durva hogy dzsusz hajnali órákban támadott de csak akkor van eég ÉP-je az ellen embereinek hogy eleget lehessen őket támadni és szerintem akkor se egyszemélyes szövi mert mi még ha ez nem islátszott végig segítetünk ki ahogy tudott.van aki láthatatlan lett van aki amikopr csak tudta 15% alatt volt és a gyengébbeket ütötte de ezt nálatok is megvolt ahogy elnéztem max nem olyan mértékben.
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
589. hozzászólás - 2008.11.15. 00:43:20 (Válasz Hauer92 #588 hozzászólására.)
Ezt nem is tagadom. Mi támadtunk meg titeket, ráfaragtunk, gratuláltam hozzá.
Jelenleg a hozzánk hasonló nagy lélekkutas-nem full prémium tagos szövetségek vannak a legrosszabb helyzetben, mert a kisebb kutas, de ütőerőben nagyobb szövetségek sokkal nagyobbat szakíthatnak rólunk, mint pl. az ELIT. Minden szövetségnek jó tanács: csínján az építkezéssel, mert kétélű fegyver!
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
590. hozzászólás - 2008.11.15. 00:52:03
szerintem most szinte mindenki szív főleg akik nem egységesek a szintet illetően, de akik nagyok most és már most szívnak szerintem késöbb még jobban szívni fognak hisz akkor jönnek a menő épületek és azt nem a kicsikre fogják lödőzni esetleg akkor ha csak lő gyakorlatot tartanak ezért mondom hogy ti lagalább annyira szívtok mint mi csak nekünk még sokkal hosszab út van addig hogy vissza lőjünk
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóLupusXIIIFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
591. hozzászólás - 2008.11.15. 10:37:43
gratulálunk a Kublának, két hét után legyőztek minket
jutalmuk 11000LE-t

megérdemelt győzelem volt, de 11000-t sokallom, ezt elsősorban a készítőknek üzenném

Miklós írta az egyik tagunknak, hogy nem lesz olyan, ha valaki sokáig kitart, akkor kevesebbet zsákmányolnak tőle, mert így jobban erősödne a kis klánok farmolása

DE ISTENEM, akkor minek ülünk a gép előtt, hogy egy erős szövetséget hozzunk létre, mert pár klánnak annyira elhúztak a tagjai, hogy a tisztes helytálláson kívűl másra nincs esély, de így ennek nincs semmi értelme

egy prémiumos klánt nem tudunk behozni, nem éri meg a lélekkútba beépíteni , mert hasznot nem hajtanak az épületek, pláne ha minusz 10000 le van a kútba

A háború rendszere szerintem szar, mi is elkezdtük a kisebb klánokat támadni, mert rá kényszerít a játék, és ez nincs jól , nagyon nincs

Tudom ezt a készítők nem fogják olvasni, de létre lehetne hozni egy játékosi kerekasztalt, akiket meghallgatnak, hogy ezek kik legyenek, hát mondjuk a top25 játékosai, mert ők is tudják, hogy ez így nem jó, nálunk Rius benne van a legjobbak között és neki sem tetszik ez a rendszer

Üdv Moslem Világéítők
Pontszám: 6.80
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
592. hozzászólás - 2008.11.15. 10:50:12 (Válasz LupusXIII #591 hozzászólására.)
Mindenben tökéletesen egyet értek veled, kivéve azt, hogy rá vagytok kényszerítve a kisebbek támadására. Ezt az utat ti választottátok. Az, hogy valaki csúnyán viselkedik velem, (erősebbként üt engem) nem ok arra, hogy én is csúnyán viselkedjek másokkal.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
593. hozzászólás - 2008.11.15. 11:07:11 (Válasz LupusXIII #591 hozzászólására.)
Idézet: LupusXIII - 2008.11.15. 10:37:43

A háború rendszere szerintem szar, mi is elkezdtük a kisebb klánokat támadni, mert rá kényszerít a játék, és ez nincs jól , nagyon nincs


A többivel egyet értenék, de ezt valahogy... Kicsit visszásnak érzem. Minket is "lefarmolt" már pár nagy klán. Na és? Mi olyanokat támadunk, akik tőlünk max 2-3 helyre vannak a toplistán. Nekünk az az érdekes hadjárat. Úgy érzem én is és társaim is, hogy ott tudja megmutatni az ember mit tud. Tehát nem érzem úgy, hogy rá lennénk kényszerítve a kicsik támadására. (Már csak azért sem, mert gyengébb karaktereket legtöbbünk a portyapont beállítások miatt nem tud csapkodni, ez elvi kérdés).

Jó játékot!

ui. Tudom, hogy megint megkapom majd, hogy nem egy játékot játszunk, így előre szólok, de igen, csak másképp!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.33
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
594. hozzászólás - 2008.11.15. 11:30:39
szerintem a háború rendszer nem olyan rossz
én csak annyit tennék bele hogy itt is rangsorolnám a szövetségeket nem a mérete hanem az ütőképessége alapján és akkor talán nem az lenne hogy most már a 6. háborunkat vívjuk minimum 2* erösebb ellenfelek ellen és nem csak a szövetség mértete volt 2* nagyobb hanem az átlag karakter erejük is
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
595. hozzászólás - 2008.11.15. 11:44:46
Szerintem "csupán" három dolgon kellene változtatni.

1. Egyszerre egy klánt maximum 2-3 másik klán támadhasson. Mostanában látok olyat, hogy egy-egy gyengébb klán egyszerre 4-5 másikkal áll hadban. Ez irreális, ez a farmolás melegágya.

2. A támadó és a védekező fél más-más kondíciókkal nyerhesse meg a csatát. Még a nyertes félnek 2x annyi, 100-zal több és 10-zel több győzelem kell, addig a védekező félnek elég lenne rendre 1,5x annyi, 75-tel (vagy 50-nel) több, 1-gyel több győzelem.

3. Átlagolni kellene a klánokban lévő karakterek szintjét, és itt is meghatározni, hogy ki-kit támadhat, csakúgy, mint a portyában. Tehát pl az Elit Horda tagjainak az átlag szintje 18 (összes karakter szintje/összes karakter számával) ezért nem támadhatnanák egy 15-ös átlagszintű klánnál gyengébbet. Ez nagyban csökkentené a farmolást.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.80
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
596. hozzászólás - 2008.11.15. 12:18:06 (Válasz Hauer92 #574 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.11.14. 22:26:45
hát a háború szerintem közel sem akkora szívás mint amilyen nem sokára lesz(pusztítás citadelája), ha a nagyok továbbra is a kicsiket ölik.


A nagyoknak nem lesz érdeke, hogy a kisebbek ne fejlődjenek, mert akkor kevesebbet tudnak rabolni. Ők azt akarják, hogy nőjön csak szépen a lélekkút. Viszont ha majd a sok kicsi, akiket terrorban tartanak megépítheti a citadellát! Szerintem lesz dolga annak a szövetségnek, akit senki nem szeret, mert heti rendszerességgel rabolja végig a mezőnyt. Én már várom!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 6.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
597. hozzászólás - 2008.11.15. 12:21:06 (Válasz Zsolesz #596 hozzászólására.)
"A galetkik Shienkai Végzetúrként ismernek!"

Akkor nem szeretlek. Tőletek kaptunk ki a legcsúnyábban!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
598. hozzászólás - 2008.11.15. 12:23:36 (Válasz Byzon #597 hozzászólására.)
Opsz
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
599. hozzászólás - 2008.11.15. 12:34:53 (Válasz Gort #592 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.11.15. 10:50:12
Mindenben tökéletesen egyet értek veled, kivéve azt, hogy rá vagytok kényszerítve a kisebbek támadására. Ezt az utat ti választottátok. Az, hogy valaki csúnyán viselkedik velem, (erősebbként üt engem) nem ok arra, hogy én is csúnyán viselkedjek másokkal.


Igaz. De ha a szövetséged érdekeit nézed, akkor nem támadhatsz olyat, akit nem tudsz legyőzni. Mi a háborúk kezdetén beszálltunk a Kubla Kánság oldalán az Azúr légió ellen, hogy majd együtt...
Pillanatok alatt kikaptunk. Ennyit a hősiességről. Amit tőlem elvesznek, azt én onnan szerzem meg, ahonnan tudom. Én mégiscsak kényszernek érzem, mert nem szívesen teszem, és ha egyedül rajtam múlna, akkor valószínű, hogy nem is tenném. De van ott még rajtam kívül más is, és mivel a klán érdekei ezt kívánják, akarva-akaratlanul nekem is részt kell vennem benne.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóLupusXIIIFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
600. hozzászólás - 2008.11.15. 12:35:46 (Válasz Ricardo #595 hozzászólására.)
egyett értek, de ezt, hogy lehetne a fejlesztők tudtára hozni, valaki olyannak kéne ezt eléjük terjeszteni, akivel szemben a készítőknek van egyfajta tisztelete


sajna ez biztos nem én vagyok

a ,,mi is elkezdtük a kisebb klánokat támadni, mert rá kényszerít a játék, és ez nincs jól , nagyon nincs"

-jó tényleg igaz, hogy mi választottuk, de azt szerintem mindenki elismeri, hogy így sokkal gyorsabban tud fejlődni egy klán, ami szükséges ha például egy erősebb betámadta

-másrészről azért választottunk gyengébb klánokat, mert klánunk nagy része nem szokott vagy tud napi 2-3x felnézni az oldalra (most ne írjátok, hogy olyanokat kell választani, akik tudnak)
, ami építős klánnál nem nagy probléma, de ha egy erősebb klánnal lépünk háborúba, akkor ez nem elég, és a veszteséget nem tudjuk hatékonyabban pótolni

BIZTOS lehet máshogy (lásd Békeidők Hírmondói), mi most ezt választottuk, de ha azok a javaslatok, amt Ricardo írt teljesülnének, akkor biztos nem ezt csinálnánk, sőt nem is háboruznánk, mert aki nagyon harcolni akar, az elmegy portyázni

egyébként, hogy mennyire vagyunk háborús klán: 2 veresség (2 hét csata után) -17000le
3 győzelem +8000le
ja és egy folyamatban a Glion őreivel
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!