Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2641. hozzászólás - 2009.11.17. 22:27:01 (Válasz Damage #2640 hozzászólására.)
Tudom, hogy akartatok adni, de az milyen már? Elfogadta egyáltalán valaki?
Én azért nem játsznék a Polgár lányokkal egy sakkpartit, mert bár lehetne olyan hendikeppet adni, ahol 100-ból 1 szer döntetlen lenne és nem kapnák ki, de piszkosul megalázó. Bocs, de én így látom.
A 15% alatti ütéssel sem lenne más, nyernétek, de legalább lenne valami kis öröme Jóska Pistának, aki hazaesik a ládagyárból este 8-kor, és belök egy gyógyitalt és LEGALÁBB megtámadja valamelyik nyuszit. Ez most nem menne, mert aki ütőtávban van, és verhető az 1-2 percre "látszik", és az is éjjel 2:13-2:15-ig.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.49
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2642. hozzászólás - 2009.11.18. 11:41:24 (Válasz Butchman #2641 hozzászólására.)
Ne vetítsd ránk a mérged, ha a rendszerre vagy mérges. Köszi.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.18
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2643. hozzászólás - 2009.11.18. 12:24:36 (Válasz Damage #2642 hozzászólására.)
Idézet: Damage - 2009.11.18. 11:41:24
Ne vetítsd ránk a mérged, ha a rendszerre vagy mérges. Köszi.


Mindez intelligencia kérdése. Ezt nem TLO kapcsán mondom, ő most is kellően visszafogott volt és tárgyilagos, hanem a sok gyökér pöcsfej kapcsán, aki a rendszer adta lehetőségek esetében kiskapukról, etikátlanságról hablatyol. Az ilyen ideológiát gyártó húgyagyú barmoknak üzenem, hogy szeretem a nyuszikat, és igen ki is kell használni minden szarul megkreált szabályt ebben az "agyontesztelt" játékban...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.31
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2644. hozzászólás - 2009.11.18. 14:09:28 (Válasz Ösvényjáró #2643 hozzászólására.)
bizony jól írod, intelligencia kérdése. például egy intelligens ember nem enged meg magának olyan HSZ-t mint amit az előbb elkövettél.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.36
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2645. hozzászólás - 2009.11.18. 14:47:41
Tessék kampányolni, hogy módosítsák a háború rendszerét, ha nem tetszik a jelenlegi rendszer!
Módosítassátok úgy, hogy ne játsszon szerepet az aktivitás!
Legyen egyenlő az, ha Pistike 5 percet tölt naponta a játékkal azzal, ha Gézuka 12 órát!
Hiszen az ÉLETBEN is így működnek a dolgok, nem?*

* Csak azért kérdem, mert TLO megmondta, hogy nincs életem (sem a többi Tappancsnak), így nem állná meg a helyét, ha meg is válaszolom a saját kérdésem egy nagy, büdös "NEM"-mel.

Kiváncsi vagyok mikor jut el a pörgés olyan szintre, hogy nem terroristának vagy nácinak, hanem egyenesen hazaárulónak hívnak majd azért, mert háborúzni merünk.
Mindegy, majd meglátjuk. A majmaimat meg megkérném, hogy szorgalmasabban pontozzanak, mert még 4 felett vannak a HSZ-eim.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.25
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2646. hozzászólás - 2009.11.18. 14:55:26
A háborús rendszer a karakterek szintjéhez képest el van maradva, a jutalom mértéke nem megfelelő szerintem, más buktatót nem nagyon érzek benne. Nekem tényleg nincs életem, itt töltöm szinte az egész napom a VU előtt, ha tehetem. Most nehogy engem korlátozzatok le, mert valaki másképp éli a napjait, mint én. Nekem öröm a háborús győzelmi LE bezsebelése, nektek meg 2 ember konstrukciója rossz esetben, ha nem 1-é. Ergo: had háborúzgassunk, ti meg oldjátok meg a dolgot, ahogy jónak érzitek....(katakomba, pc, stb).

Mi alig nyerünk valamit (de mégis több, mint a semmi), ti meg szinte semmit nem veszítetek (mert a konstrukció visszahozza).

Ui.: lehet kicsit erősen fogalmaztam, de ma nagyon rossz napom van.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 4.77
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2647. hozzászólás - 2009.11.18. 15:46:40 (Válasz Maximuss #2646 hozzászólására.)
Egyáltalán nem fogalmaztál keményen, nem is azzal van a gond, de mi például mindig azonnal kapitulálunk, mert -nem csak kizárólag- időben nem tudjuk veletek felvenni a versenyt, ebben mi az élvezet részetekre semmi,amit visztek az meg tényleg nem akkora gáz, mondjuk,ha hetente viszitek az már tetemesebb lenne! Személy szerint én háborúznék bárkivel, de a Hcs miatt minimum dupla bukás, ezért nem próbálunk meg belemenni egy nagy valószínűségű buktába. A tagokat nem akarjuk akaratuk ellenére katakombába küldeni, kiléptetni, ezért nem vesszük fel mostanában a kesztyűt.
Dorn
Pontszám: 6.12
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2648. hozzászólás - 2009.11.18. 15:54:46 (Válasz S0laris #2644 hozzászólására.)
Szerinted...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.58
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2649. hozzászólás - 2009.11.18. 20:21:36
Néhány kirohanásszerű ötlet, aminek következtében lehet annyit is ér, mint amennyi időbe telt míg eszembe jutott.

A hadüzenetet kapó szövetség a lélekkútból egy pajzsot tudjon felhúzni, ami a támadók ellen pluszokat biztosít (csak beérkező portya esetén). Fenntartása LE-be és/vagy manakonstrukcióba kerül.
A tét növelése érdekében: a vesztes fél 21 nap - a háború ideje - a béke csarnoka szintje napig nem tudja használni a manakonstrukciót, a nyertes pedig ugyanezt a LE-mennyiséget megkapja a kútjába töltődés képében.
Háborús feltételek: előre meg lehetne határozni a résztvevő tagokat, kölcsönös megegyezés alapján, akár Joker opcióval. Ugyanígy különböző feltételek szabályok megállapítása: pl. nincs katakomba/láthatatlanság, szövetségi ki/belépkedés, egy karakter/a szövetség egy nap maximum x alkalommal támadhat, stb. Ilyen és ehhez hasonló beállítási lehetőségekre gondoltam.
Pontszám: 7.34
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2650. hozzászólás - 2009.11.18. 22:58:51
Tetszik a manakonstrukció lopás. Amolyan "vesztettetek, most jöhet a sarc!". Mondjuk lehet néhányan kiugrálnának inkább szöviből minthogy más cuccát építsék... lehet ez annyira nem probléma a szerencse csökkenés miatt.

A kútból varázslás is cool, lehetne a mágustorony minden szintje (vagy mondjuk, minden 2. szint a 10. után vagy valami) után mondjuk egy megnyíló spell amit el lehet nyomni szövetségi LE-ből. Esetleg lehetnének épület kombinácíók után megnyíló varik, pl. Kémgömb + PC 5 + nekrofun trón 5= szövetségi kémkedés vagy valami. Akár mé mondjuk epikusra méretezett mana égető spellek, vagy valami hasonlót is el tudnék képzelni (amint hallom magasabb szinten amúgy is sírnak epic verhetetlensége miatt).

Csak arra kéne vigyázni hogy ne nyerstápot adjon (pl, harci bónuszokat csak háborús ellenféllel szemben, ne legyenek vadászat befolyásoló skillek, stb)
A hozzászólást Khronos módosította 2009.11.18. 23:02:36-kor
Pontszám: 6.74
kedvencPumukleeFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2651. hozzászólás - 2009.11.22. 10:54:24 (Válasz Ösvényjáró #2648 hozzászólására.)
Szerintem is!

"Barátom" gyerekek is vannak... Minek ez a stílus? Viccesen is ki lehet ezt emelni: "Azt a leborult szivarvégét" meg hasonlók. Akkor máris beszélhetnél intelligenciáról....

Amúgy meg tényleg nem zavarnak a nyuszik. Most például le a kalappal a hozzáállásukhoz a jelenlegi háborúnkban...
Pontszám: 8.60
kedvelt tagSikeijanosNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2652. hozzászólás - 2009.11.27. 19:17:08
Sziasztok!


Eddig az ilyesmi nem volt elterjedt, kb 2000 LE nyereség reményében a leggusztustalanabb és legaljasabb módszereket is bevetik egyesek, Olyan szövetséget zsarolnak citadellával, akit megtámadtak és nincs citadellája. Az alábbi "kedélyes" üzenetet kaptam (1-es világ), aki teheti adjon nekik citadellát amennyi csak belefér! Megérdemlik!

Küldő: Faded
Üzenet címe: (nincs cím)
Dátum: Ma, 18:39:16 (2009.11.27)
Szia,
felépült a citadella.
Kapituláljatok, vagy csapást mérünk rátok, ami után 10.000-be kerül majd csak az, hogy újra tudjatok építeni hatékonyan a szövibe. Holnap reggelig kaptok haladékot -8 óra-.
Hozzáteszem, hogy az ellenetek vívott háború nem volt túl aktív, így egy hónap békét is felajánlok -reggeli haladék mellé-. Ha nem fogadnátok el, nagyobbat buktok ti is, meg a mi időnk is csak telik...
üdv.

Faded a kalandorok clubja szövetség tagja!


Rutyutyuty (Zőccségesek)
Pontszám: 8.71
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2653. hozzászólás - 2009.11.27. 19:27:20 (Válasz Sikeijanos #2652 hozzászólására.)
Már szólok is a pókoknak, az ügyben nyomozást rendelünk el és a rosszalkodó szövetség meg lesz csapva
Aztán hadat üzenünk és jól lefarmoljuk mindet
A katakombából meg gyertek ki csak kinyírjátok a játékotokat.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.86
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2654. hozzászólás - 2009.11.27. 19:40:56
A RSZNYT nyilvántartási részlege 300-nál fejezte be az eddig kapott citadellacsapások szintösszegének számolását.
Valaki álljon már a mi érdekeinkért is
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5.87
kedvelt tagSikeijanosNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2655. hozzászólás - 2009.11.28. 11:39:33 (Válasz Sikeijanos #2652 hozzászólására.)
Alighanem erről beszéltek a levélben:
"kalandorok clubja szövetség egy 2. szintű pusztító csapást küldött rátok! Ma, 10:05" (2009.11.28)

Szóval nem csak zsarolnak, citadelláznak is támadó jelleggel, méghozzá olyan szövetséget, amelyik nem rendelkezik citadellával. Ez szerintem roppantul gusztustalan, etikátlan, elítélendő és MEGTORLANDÓ :-)

Ezúton kérek minden szövetséget, akinek módjában áll, küldjön nekik hasonló, vagy erősebb "szeretetcsomagot"!

Köszönettel: Rutyutyuty
Pontszám: 7.75
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2656. hozzászólás - 2009.12.10. 22:55:27
Kedves ember lehet ez a Faded.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 6.25
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2657. hozzászólás - 2009.12.18. 15:47:28
V1-en a ZIB emeli kalapját a Moroflex szövetség előtt. Felvették a kesztyűt, még úgy is hogy a Mesteri közben/után kaptuk el őket a hadüzenettel.

ZIB:Moroflex
297:147
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.12
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2658. hozzászólás - 2009.12.19. 04:30:20 (Válasz S0laris #2657 hozzászólására.)
Meg 2 másik háború közben... ennyien azért egyszerre nem szoktak ránk jönni...
Azért legalább az elismerést köszi!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 7.85
fórumozóHeruFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2659. hozzászólás - 2009.12.20. 08:55:10
Sziasztok! Háborúval kapcsolatosan lenne pár kérdésem:

Egyszemélyes szövetségként megtámadtam egy szintén egyszemélyes szövetséget, akinek időközben egy másik szövetség is hadat üzent. Azt tapasztalom, hogy 35%-os életpont szint alatt nem támadható, pedig mindenhol 15%-ról olvasok...
Nagyobb védettsége van, mert két szövetséggel áll harcban?

Más:

"FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés."

Ha 50 csata kell az automatikus kapitulációhoz, akkor 1 hét után hogyan vezethet valaki 100 győzelemmel?

Az általam támadott szövetség tagja 32. szintű, a rivális szövetség pedig csupa tizenegynéhányas szintű tagból áll.
Hogyan tudják egyáltalán egymást támadni?
Pedig valaki folyamatosan támadja, vagy saját magát veri le, mert állandóan kevés életponttal rendelkezik, így részemről ez "állóháború"...
Pontszám: 2.80
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
2660. hozzászólás - 2009.12.20. 10:19:24 (Válasz Heru #2659 hozzászólására.)
Ha jól emlékszem, akkor azért támadhatod 35 % felett csak, mert alacsonyabb szintű mint te.

A legalább 50 csata az automatikus kapitulációra vonatkozik.
Azt lásd be, hogyha valaki 330-230-ra vezet 1 hét után, akkor az automatikus kapituláció első feltétele nem áll fenn.
De a második feltétel ekkor már aktiválodik.

Egy szövetség bárkinek hadat üzenhet, nem feltétel, hogy a másik szövetség bármelyik tagját támadni tudja. Más kérdés, hogy értelme nincs a háborúnak ebben az esetben.
Pontszám: 7.19
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!