Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
841. hozzászólás - 2008.12.17. 18:55:05 (Válasz Tosca #840 hozzászólására.)
Szia!

A háború utáni békekötés nem választott dolog, hanem van. Szóval nincs miről szavazgatni mindkét szövetségnek, hiszen a választása sem közös megegyezéssel történt...
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
842. hozzászólás - 2008.12.17. 21:19:26
Az elöttem hozzászolóknak: Nézzük pl. a mi szövetségünket a Törött Szívet ,nem vagyunk bent a top 20-ban, ahhoz elég nagyok vagyunk, a nagyok betámadjanak minket, igazából alig van pluszban a lélekkútunk, a csúcs az volt amikor 9 háborút vívtunk egyszerre és egyiket se mi kezdeményeztük. állandóan 15% voltunk, mert a nagyok támadását, kisebb szövetségek követték, így az erősebb tagokat pl. engem, levertek top klánok tagjai, nem tudtunk a kisebb klánok csapatai ellen segíteni a gyengébb tagokat. Ez van, nem kellene más csak egy olyan szabály egyszerre 3 hadűzenet, háború lehet érvényben, mindjárt lenne esélye az olyan szövetségeknek, mint a miénk.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 8.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
843. hozzászólás - 2008.12.17. 21:38:15 (Válasz Tosca #840 hozzászólására.)
Nos, mint a világ2 egyik élen álló szövetségének tagja, azt hiszem, hogy véleményem nagyrészt egyezik a topszövetségek véleményével.

Ami a háború után van, az nem békeszerződés. Békeszerződést önszántából köt két szövetség, akkor ha érdekükben áll jóban lenni egymással, megkockáztatom, szövetségre lépnek. A győztes szövetségek a legtöbb esetben nem azért bontják a kapituláció utáni békét, hogy egy hét múlva kapásból menjen az újabb háború, hanem mert az a sor a szövetség nyitólapján annak a 2-3 szövetségesnek van fenntartva, akikkel valóban támogatja egymást a szövetség.

A kapituláció utáni békét tulajdonképpen én egy MNT-nek fogom fel, melyet a győztes szövetség eldönthet, hogy elfogad-e. Egyáltalán nem közösen választható opció.
Megfelelő diplomáciával, és helytállással egyébként el lehet érni, hogy megmaradjon az a béke.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
844. hozzászólás - 2008.12.17. 21:44:09 (Válasz Darkshade #842 hozzászólására.)
Darkshade, a helyzet a Törött Szívvel az, hogy túl nagy a lélekkútatok a tagok erejéhez képest. Álljatok le egy két hétig az építéssel, és amit építésre fordítanátok, a tagok tulajdonságfejlesztésre fordítsák. Hidd el, két hét után nagyban változna a helyzet.

Nálatok szerintem csak a Család nevű izé van katasztrofálisabb helyzetben. Bazinagy kút, szilmill tőrrel rohangáló magasszintű tagok, százezres építéssel. Azután csodálkoznak, hogy gyakorlatilag folyamatosan 3 háborújuk van, és a lélekkút termelése kizárólag más szövetség kútjába megy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
845. hozzászólás - 2008.12.17. 21:49:35 (Válasz Darkshade #842 hozzászólására.)
Szia Darkshade!

Teljesen igazad van a háború limittel, teljesen felesleges háromnál többet vívni egyszerre. A megtámadottnak pedig főleg nagyon nyomasztó a dömping.
Viszont valahol ne csodálkozz annyira, hiszen már én is napi rendszerességgel látom szövetségetek nevét a támadáslistánkon. Amint végeztünk a jelenlegi háborúval, szerintem viszonzom sk. a kedvességet, nem szeretek adós maradni.

Jó játékot:
Zaccmester
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
846. hozzászólás - 2008.12.17. 21:54:54
Hadat akartunk üzenni, erre:

"Egyszerre maximum 1 olyan hadüzenetetek lehet érvényben, amit ti kezdeményeztetek!"

Ez mi a tök? Lemaradtam valamiről? Mert ha igen, akkor kérek szépen egy linket:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
847. hozzászólás - 2008.12.17. 21:55:46 (Válasz Darkshade #842 hozzászólására.)
A maximalizált kapott háború nem jó, mert kijátszható vele a teljes háború. Hahó, ez egy PvP játék. Az hogy a Törött Szívet ennyien támadják, annak oka nem a rendszerben, hanem a szövetségben keresendő. Oké, a topszövetségek ellen nincs mit tenni. Mi is kapituláltunk a Kubla ellen az első pillanatban anno. De azért ezzel korántsem lehet mindig takarózni!
Csak annyit mondok, v1-en StevZ vagyok a Sherwood szövetségből. Te tudod, mire célzok, és biztos, hogy alaposan megnézted a szövetségünk összetételét nemegyszer.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
848. hozzászólás - 2008.12.17. 21:56:48 (Válasz Crimson #846 hozzászólására.)
Biztos felraktátok a béke csarnokát. Megszívtátok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
849. hozzászólás - 2008.12.17. 21:58:38 (Válasz Zaccmester #845 hozzászólására.)
A Törött Szív portyázik le titeket rendszeresen? Nem súgod meg nekem, hogy melyik szövetség a tiétek?
Remélem nem smaragd vagy.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
850. hozzászólás - 2008.12.17. 22:00:33 (Válasz Mortimer #848 hozzászólására.)
Ne viccelj, egy árva lóerőt se toltunk abba a szutyokba
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
851. hozzászólás - 2008.12.17. 22:02:12 (Válasz Mortimer #848 hozzászólására.)
Azért ahhoz egy csúnya mellényúlás kell, hogy a Rubinpalota felépítse azt a csarnokot.
Ekkora véletlen bakit nem nézek ki egyikükből sem. És mivel már elértek hozzánk is a szövetségek listáján, csak azt mondhatom, aki korrektül és egyenesen áll hozzájuk, azzal ők is korrektek.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
852. hozzászólás - 2008.12.17. 22:07:20 (Válasz Lanmandragoran #851 hozzászólására.)
Konkrétan tökön szúrnám magam, ha véletlen felépítettük volna
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
853. hozzászólás - 2008.12.17. 22:09:00 (Válasz Crimson #852 hozzászólására.)
Aha, akkor bocsi. Más okot sajnos nem tudok - nekünk simán elindult ma a második háborúnk, szóval a rendszerrel nincs gond.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
854. hozzászólás - 2008.12.17. 22:14:13 (Válasz Mortimer #853 hozzászólására.)
Egyet mi is indítottunk reggel, a második viszont már nem megy. Egy idő óta paranoiás vagyok, rögtön arra gondoltam, mit követtünk el már megint, ami miatt újabb pánikszerű (és természetesen igen átgondolt) szabálymódosításra volt szükség:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
kedvelt tagAshkenorFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
855. hozzászólás - 2008.12.17. 22:17:22
Sziasztok! FIGYELEM! Átadó végzetúr karakter a Világ1-en!

Erős, okos és szép. :-)

Részletesebben:

Az LE differencia lista élbolyában található, portyázásban és harcban nagyon erős karakter, szakértelem és tulajdonság összegben is kiváló. Ha ilyen ütemben fogod tudni fejleszteni a karit te is, mint én, néhány héten belül a szakértelem és tulajdonság összeg listák első lapján olvashatod a kari nevét, bár már most is igencsak jól áll.
40-es tudatturbó segítségével kiválaszthatod, hogy 3-al többet támadjon (60-as szívósság), vagy pedig 100%-al több LE-t zsákmányoljon (50-es kreatív affinitás). Ha vásárlásra kerül a sor, 4 szinttel feljebbről válogathat a lélekkufár készletéből. A számára elérhető legjobb prémium cuccokkba van felöltöztetve, és közel 500 őskővel rendelkezik. Nagyon magas szintű szolgája van.
Minden nap 5-el több portyapontot kap (20-as valóságformázás turbó nélkül). Építkezés során 55%-al hatékonyabb (11-es építkezés turbó nélkül).
Bajnoki viadal megnyerésére abszolút esélyes.
A kari kb. 2 héttel az elsők után indult. Ha ő nem tudja ledolgozni ezt a hátrányt az elsőkhöz képest, akkor kb. senki.

Ezzel a karakterrel igazán könnyű sikerélményekben gazdag játékot játszani! Ha szeretnéd ezentúl te irányítani ezt a végzeturat, írj nekem!

Érdeklődő email-eket ide küldhettek: atado.vegzetur@gmail.com

ui.: Moderátori engedéllyel írok, de sajnos nem találtam igazán alkalmas topic-ot mondandóm közlésére, ezért a legolvasottabb topic-okba írtam.

Elnézést kérek, ha ezzel bárkinek kellemetlenséget okoztam!
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
856. hozzászólás - 2008.12.17. 22:18:23 (Válasz Zaccmester #845 hozzászólására.)
Én személy szerint nem szoktam semmilyen szövetség tagjaira ráállni, kivéve ha vadászni indulok ilyenkor valóban top karaktert keresek, hogy nyugodt legyen. Ha te azt látod, hogy szövetségünk tagjai naponta támadnak titeket, nyilván oka van. Nem tudom, hiszen nem árultad el melyikről van szó. De nyugodtan. Egyszer minden megtörik.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
857. hozzászólás - 2008.12.17. 22:20:03 (Válasz Lanmandragoran #849 hozzászólására.)
Nem azt mondtam, hogy portyáz. Támadgat rendszeresen, ami eleve irritál.
Semmi baj, majd elintézem ha nem lesz jobb dolgom. A nevem pedig mindenhol ez, én nem szégyenlem...
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
858. hozzászólás - 2008.12.17. 23:52:30 (Válasz Zaccmester #857 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2008.12.17. 22:20:03
én nem szégyenlem...


Ezt viszont szégyeLLheted.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 2
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
859. hozzászólás - 2008.12.18. 02:32:08 (Válasz krishy #858 hozzászólására.)
Mert?
Kedvedért utánanéztem, de nem találtam okot szégyenre. Jelenleg mindkét szóhasználat benne van a köznyelvben, de ha erre jár véletlenül egy nyelvészprofesszor, akkor majd megmondja a tutit.
Továbbá én nem most vagyok iskolaköteles, és évtizedekkel ezelőtt más volt a nyelvi trend is...
Remélem elnézitek nekem, ha nem iratkozom vissza az elemibe.
Pontszám: 8
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
860. hozzászólás - 2008.12.18. 07:25:51
Nálunk is kiírja:
"Egyszerre maximum 1 olyan hadüzenetetek lehet érvényben, amit ti kezdeményeztetek!"

De mi sem építettünk békecsarnokot! Ha ez valami új szabály, szólhattak volna róla!

1 háború lehet max egyszerre? Most már tényleg a portyát fogják kivenni legközelebb a játékból !
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője