Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi háborúk
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
501. hozzászólás - 2008.11.03. 12:01:39 (Válasz Craslorg #500 hozzászólására.)
Te írtad a "kérdezz és mi válaszolunk" topicba #1047
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
502. hozzászólás - 2008.11.03. 13:22:22 (Válasz Mazlee #501 hozzászólására.)
És ha írok valamit az tutibiztos? Lehet, hogy csak elírtam és ijesztgettem vele. vagy nem?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
503. hozzászólás - 2008.11.03. 13:40:52 (Válasz Craslorg #502 hozzászólására.)
Te vagy a mester, mi csak tehetségek vagyunk
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
504. hozzászólás - 2008.11.03. 14:37:07 (Válasz Craslorg #502 hozzászólására.)
én meg elsőre csak kérdeztem hogy lesz-e
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
505. hozzászólás - 2008.11.03. 18:13:32 (Válasz Mazlee #504 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.11.03. 14:37:07
én meg elsőre csak kérdeztem hogy lesz-e


... és így születtek meg az első álhírek ...
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
506. hozzászólás - 2008.11.03. 18:20:19
Egyszer Zoli is mondta nekem élő segítségen keresztül hogy van ilyen; nekem nem tűnik kamunak.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
507. hozzászólás - 2008.11.03. 18:23:35
S eljöve a negyedik nap, de a harc lankadatlan zajlik tovább. S a Hajnalpajzs fennen ragyog, büszkén hirdetve, zsarnok előtt meg nem hajlunk soha. Meglehet, hogy a Diamonds are Forevernek számosabb harcosa van. Meglehet, hogy harcosai magasabb szintűek, mint mi. Ám mi a szabadságért és a hazáért harcolunk, s ez megacélosítja karunk. Ez a háború nem fog egy hét alatt véget érni. Jelenleg 165-161-re vezetünk.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
508. hozzászólás - 2008.11.03. 19:47:23
Felégetett kukoricaföld, üszkös romok.
Háború…
A romok között holttestek. Két férfi, az egyiknek még csak most serkent a bajusza, a másik már őszes. Meztelen, meggyalázott asszony, tépett ruhái mellette hevernek. Pár méterrel arrébb szőke, hat éves forma fiú hever a véres fűben.
Háború…
A romok mellett tábortűz. Mellette katonák tréfálkoznak, néhány palack körbejár.
Háború…
Győztes sereg tagjai ők. Az ellenség váratlanul tört be hazájukba, dúlva, fosztogatva. Véres csaták árán kiűzték földjeikről a betolakodókat, de ennyi nem volt elég. Követték hazájába az ellenséget, s most örökre elveszik a kedvüket a háborúskodástól, tán még írmagját is kiirtják.
Háború…
Félrehúzódva a többiektől magányos katona falatozik. Kezei vértől vörösek, de nem törli meg, mielőtt a kenyérért nyúl. Nem is látja, szemei kifejezéstelenül merednek előre. Gondolatban messze jár. Gyermeke barna fürtökkel keretezett arcát látja maga előtt, amikor könyörgött, hogy ne vágják le Rudit, a malacot. Milyen boldogan ette a kását karácsonykor, tudva, hogy Rudi biztonságban van.
Háború…
Távol járt, amikor az ellenség jött. Az egész falut lemészárolták. A felesége eltűnt, azóta sem tudja, mi lett vele. S amikor belépett a betört ajtajú nagyszobába… a fia ott hevert holtan. Még csak hat éves volt.
Háború…
Így lett katona. S most itt van az ellenség földjén, és azért harcol, hogy azok soha többé ne jöjjenek vissza, hogy ne ölhessenek gyerekeket.
Háború…
Az ellenség készleteit meg kell semmisíteni, így hát rajtaütöttek ezen a tanyán. A kisfiú menekült, de rossz irányba futott, éppen őelébe. A katona karja lendült, s kezében a kardja…
Háború…
Újabb falatért nyúl a katona, de ekkor meglátja kezén a vért. A kezére mered, s a lesújtó kardot látja, a vérbefúló hörgést hallja.
Háború…
Előveszi kardját. A penge tiszta. Már emlékezik is a mozdulatra, ahogy megtisztította, mielőtt elrakta. Hosszú hónapok alatt ivódott belé a mozdulat.
Háború…
Halott barna hajú kisfiú a döngölt agyagpadlón. Nem tudta megvédeni.
Háború…
Halott szőke kisfiú a véres fűben. Nem tudta megvédeni.
Háború…
Kardja markolatát a földnek támasztja. Hegyét a mellkasának illeszti, ott, ahol a szív van, majd előredől.
Háború…
Az eldőlő test még egy utolsót rándul, majd elernyed.
S a katona békére lel…

Hogy ennek mi köze a Végzetúrhoz, és a szövetségi háborúkhoz? Semmi. Ez csak egy kis történet, ami a háború szóról eszembe jutott. De ha mindenáron el akarjuk helyezni Ghalla világán, hát akkor valamikor a Túlélők Földje előtt. Vagy után. Vagy a jövő hónapban. Mert az idők változnak, de a történetek ugyanazok maradnak.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.50
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
509. hozzászólás - 2008.11.04. 13:36:42 (Válasz clown #489 hozzászólására.)
Idézet: clown - 2008.11.02. 16:03:07
Mivel nem egy ember fizet a játékért és ne adja isten tisztességesen játszik ez a minimum mi elvárható!

- MechanicalClown

ui.: Főleg úgy hogy volt már Elit Hordás kiről kiderült hogy multizott



Szeretném megkérdezni, hogy kire gondolsz. Én ugyanis egyetlen személyről tudok csupán, aki vétett a szabályok ellen. 'Csodálatos Kiszel Tündéről' derült ki a multizás, aki épp akkor lépett be a szövetségbe, és azonnal ki is lett rúgva.

A végzetúr, mint minden hasonló játék sok lehetőséget ad a csalásra. Én a Horda tagja vagyok, és számomra nagyon fontos, hogy az eredményeimet szabályos eszközökkel érjem el. A Horda tagjai hasonló nézetet vallanak. Nem tudok olyanról, se belső levelezésben, se egyéb információ alapján, ami bármely Horda tag esetén a csalás gyanúját ébresztené bennem.

Ezúton szeretnélek felszólítani, hogy amennyiben bármilyen információval rendelkezel, ami alapján azt feltételezed, hogy a Horda valamelyik tagja nem tiszta eszközökkel játszik, azt kérlek a Fórumon és személyesen nekem üzenetben is küld el, hogy utána tudjak járni.

Ha ilyen információd nincsen, akkor erősen gondold meg legközelebb, hogy miket írsz lesz. Nem szeretnék néhány meggondolatlan hozzászólás miatt kabátlopási ügybe keveredni.
Pontszám: 8.33
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
510. hozzászólás - 2008.11.04. 14:02:52 (Válasz Petur #509 hozzászólására.)
A Horda tagjai szerintem is betartják a játékszabályokat. Jól ismerik a játékmechanizmust, többüknek bétás tapasztalatai is vannak, a kezdetek óta top szövetségben vannak -egyszerűen nincs szükségük arra hogy csaljanak sőt felesleges kockázat volna.

Ellenben nagyon sokan vannak akiknek a karilapjáról első blikkre kiderül hogy nem szabályosan játszanak, inkább ezeknek kellene a körmükre nézni.
Pontszám: 8.75
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
511. hozzászólás - 2008.11.04. 20:20:35
hogy lehet háboruzni?
Hallod. Nemár.
Pontszám: 3.60
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
512. hozzászólás - 2008.11.04. 20:23:01 (Válasz Harcos kard #511 hozzászólására.)
Kell hozzá ugye egy szövetség, no és a szövetségben kell legalább egy minimum 9. szintű tag, akkor ő már tud hadat üzenni más szövetségeknek. Másik lehetőség, hogy nektek üzennek hadat.
Pontszám: 5.67
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
513. hozzászólás - 2008.11.04. 22:43:39
Nem csinálnátok egy olyan fejlesztést hogy a szövetségi háborúkban a szövetségen belül minden harc látható legyen háborúnként? Jó lenne nyomon követni hogy ki kivel mikor mit játszott.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
514. hozzászólás - 2008.11.05. 09:16:30 (Válasz Gillbates #513 hozzászólására.)
Aha, aztán mennének a nagy veszekedések, hogy "vazze, miért támadtad meg XY-t, én simán lenyomtam volna, te meg begyűjtesz még egy vereséget"! Jó ez így.
Pontszám: 5
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
515. hozzászólás - 2008.11.05. 10:21:40
Hát ez nagy baj ha tényleg így menne. Ehelyett ha megkérdezik hogy ki volt aki támadott inkább hazudoznak egymásnak hogy nem én voltam.... Ez jobb mint az igazság? Nem hiszem.
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
516. hozzászólás - 2008.11.05. 12:43:41
ehh, a háborúban ilyen is van? lol

"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
517. hozzászólás - 2008.11.06. 16:56:35
Amióta a Diamonds are Forever hadat üzent nekünk két tagot veszítettünk. Az első már egy hete nem lépett be a játékba ismeretlen okból. Kénytelenek voltunk kitenni, mert túl könnyű célpont volt. Ha nincs háború, még vártunk volna, talán újra játszani kezd. A másodiknak annyira elege lett a csalókból (nem a Diamondsról beszélek, hanem úgy általában) és a háborúból, hogy törölte a karakterét. Ezek a veszteségek nagyon elszomorítanak. Fáj a társaim elvesztése. De mi akkor is a Hajnalpajzs vagyunk! Megfogyva bár, de törve nem, él nemzet e hazán. Nem adjuk fel. Győzni fogunk, mert győznünk kell. Jelenleg 298-269-re vezetünk.

Vajon felfogja-e valaha az Ember, hogy a háború csak pusztulást és szenvedést hoz?
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
518. hozzászólás - 2008.11.06. 17:11:07 (Válasz Gort #517 hozzászólására.)
Az nagy kár. Először engem is kiakasztott ez a háborúsdi, de meg lehet szokni. Továbbra is elszomorít, hogy "lefelé tipor" rendszer lett beiktatva, merthogy a nagyobbak jönnek, győznek visznek, mi meg rá vagyunk kényszerítve, hogy előteremtsük a nálunk kisebbektől amit ők elvisznek, és csak remélni tudom, hogy ezzel nem vesszük el senkinek a kedvét a játéktól.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
519. hozzászólás - 2008.11.06. 18:24:50 (Válasz Zsolesz #518 hozzászólására.)
Rákényszerítve? Mi sem eddig, sem ezután nem akarunk gyengébbnek hadat üzenni. Ha megtámadnak harcolunk, ha veszítünk lenyeljük. (Csak remélni tudom, hogy emiatt nem veszítünk több tagot) De soha, soha nem fogunk gyengébb szövetségre támadni. Ebben minden Hajnalpajzs tag egyetért, és ha valaha is megtörténne, hogy ez megváltozik, kénytelen lennék kilépni, mert az már nem az a szövetség lenne, amit megálmodtam.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi háborúk
520. hozzászólás - 2008.11.06. 18:40:08 (Válasz Gort #519 hozzászólására.)
Te tudod
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője