Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Kérdezz, és mi válaszolunk!
1. hozzászólás - 2008.09.22. 17:19:09
Ha bármilyen kérdésed, problémád van, akkor
Először olvasd el a játékleírást, és a játék GY.I.K-et!
Ha ott nem találsz választ, fusd át az ugyanebben a fórumban levő GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK topicot!
Ha ezek után sem boldogulsz használd a fórum keresést (oldal tetejénm gyorskereső).
Ha még mindig problémát van, akkor kérdezz itt:

Itt lehet feltenni a játékkal kapcsolatos kérdéseket. Lehetőleg próbáljatok röviden, lényegre törően fogalmazni.

Pl. kérdés "Mi az oka annak, hogy a portyázásért 0 lélekenergiát kaptam?"
Válaszom: "Ha olyat győzöl le, akinek nincs lélekenergiája, attól rabolni sem tudsz. Ráadásul, maximum annyit lophatsz, amennyi neked van, tehát ha 0-val támadsz, 0-t is fogsz szerezni."

Fontos: a fórumot bizonyos időközönként nézzük, és tőlünk telhető alapossággal válaszolunk, és persze sok játékos van, aki szintén szívesen segít. De ha közvetlenül tőlünk akarsz segítséget kérni, továbbra is megbízhatóbb, ha emailt küldesz vagy a chaten kérdezed Zolit (l. a játékon belül a Segítség gombot).
A hozzászólást Miklós módosította 2008.10.02. 17:23:06-kor
Pontszám: 7.29
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
2. hozzászólás - 2008.09.22. 17:22:07
"A felszínen élő lényekre vadászhatsz, hogy kinyerd lélekenergiájukat. Legfeljebb annyiszor vadászhatsz, ahány cselekvéspontod van, de egyszerre egy gombnyomással akár 20 vadászatot is indíthatsz."

Hogyan tudok 1 gombnyomással 20 vadászatot indítani? Nekem csak 1-et sikerül egyszerre.
Előre is köszi a választ!
Üdv, N
Pontszám: 4.88
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3. hozzászólás - 2008.09.22. 17:24:10
Üdv!
Prémium tag vagyok. Hogyan tudok saját képet feltölteni a karakteremnek?
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 6.06
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
4. hozzászólás - 2008.09.22. 17:26:11 (Válasz Nikol #2 hozzászólására.)
A vadászatnál, ahol azt írja, hogy 5 perc, van egy nyilacska. Ha arra kattintasz, lejön egy lista, hogy hány percig akarsz vadászni. Itt kiválasztod a kívánt mennyiséget, és kész.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.85
népszerűgekkoFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5. hozzászólás - 2008.09.22. 17:27:42 (Válasz Nikol #2 hozzászólására.)
Egy vadászat 5 percig tart. A 20 vadászat azt jelenti, hogy nem kell 5 percenként figyelned és elindítanod újabbat, hanem akár el is mehetsz a géptől, magától "lejátssza" a 20 vadászatot, ami ugye 1 óra 40 percig tart.

Remélem érthető voltam
szerk.: úgy tűnik megelőztek...
A hozzászólást gekko módosította 2008.09.22. 17:32:14-kor
-Ez mi?
-Magus kártya.
-Áh, ez biztos szarabb mint a hkk.
-Magus kártyát próbáltad már?
-Nem.

Nem értem, miért kell minden hkk-sal lefolytatnom ezt a beszélgetést...
Pontszám: 7
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
6. hozzászólás - 2008.09.22. 17:33:25
Nem kell válasz, már megtaláltam!
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 4.18
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
7. hozzászólás - 2008.09.22. 17:33:52
Ha jol latom nem lehet jatekoskent topikot nyitni. Jelenleg ugy erzem, hogy nincs egy olyan forum sem, ami arrol szol, hogy a jatekban felemrulo gondokat a jatekozok egymas kozt megvitassak. Talan a "halandoknak" csoport, de ott jelenleg csak egy szavazas van. Tehat kellene nyitni egy-ket megvitatos forumot. szerintem.
Pontszám: 5.89
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
8. hozzászólás - 2008.09.22. 17:46:29
A "Kvíz" menüpontra vonatkozólag; összeállítottam & beküldtem egy feleletválasztóst de azóta nem mutatja a következő 30hoz meglévő helyes válaszok számát + nem látok semmi mást azon kívül h "kérdésed elbírálás alatt van". A mások által beküldött kvízeket hogyan tudom így megnézni?
Pontszám: 7.56
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
9. hozzászólás - 2008.09.22. 17:47:19
Milyen idö közönként és mennyi cselekvés pontot kapunk?
Ez van
Pontszám: 7.10
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
10. hozzászólás - 2008.09.22. 17:49:15 (Válasz Tündibündike #7 hozzászólására.)
Idézet: Tündibündike - 2008.09.22. 17:33:52
Ha jol latom nem lehet jatekoskent topikot nyitni. Jelenleg ugy erzem, hogy nincs egy olyan forum sem, ami arrol szol, hogy a jatekban felemrulo gondokat a jatekozok egymas kozt megvitassak. Talan a "halandoknak" csoport, de ott jelenleg csak egy szavazas van. Tehat kellene nyitni egy-ket megvitatos forumot. szerintem.


Hali! A játékot rengeteget teszteltünk, de van egy pár dolog, ami csak igy, 1000+ játékosnál derült ki. Ilyen pl. a fórum "terhelése". Jelenleg akkor nyithatsz új topicot, ha volt már számottevő hozzászólásod, és az ezekre adott osztályzatok átlaga elérte a 6-ost. Ez azért van, mert egyéb esetben hihetetlen sebességgel átláthatatlanná válna a fórum a rengeteg új topictól.
Viszont látom, hogy ennél azért árnyaltabb "hangolásra" van igény. Az egyéb kategóriában és a szövetségeknél meg fogjuk engedni, hogy bárki nyithasson topicot (vagy legalábbis alacsonyabb követelményekkel, min. 4-es osztályzattal és néhány post után). Ez azonban programozást igényel, most van egy pár fontosabb dolog, de amint lehet, ezt meg fogjuk csinálni.
Addig is, aki új topicot szeretne nyitni, küldjön egy privát üzenetet nekem vagy Zolinak, és ha a kérést jogosnak látjuk, megnyitjuk a topicot.
Pontszám: 6.44
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
11. hozzászólás - 2008.09.22. 17:52:10 (Válasz tramenes #8 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.09.22. 17:46:29
A "Kvíz" menüpontra vonatkozólag; összeállítottam & beküldtem egy feleletválasztóst de azóta nem mutatja a következő 30hoz meglévő helyes válaszok számát + nem látok semmi mást azon kívül h "kérdésed elbírálás alatt van". A mások által beküldött kvízeket hogyan tudom így megnézni?


A következő 30-hoz szükséges lényegtelen, mert addig úgysem irhatsz új kérdést, amig ezt nem birálták el. A mások által beküldött kvizeket a vadászatod során kaphatod meg, 2. szinttől, és ekkor lehetőséget kapsz az értékelésre is. Ha a kérdésed elég "jó" (vagy esetleg elég "rossz") választ kapott, akkor kiértékelésre került, és irhatsz új kérdést (ha volt már közben 30 jó válaszod).

Idézet: Zamodemon - 2008.09.22. 17:47:19
Milyen idö közönként és mennyi cselekvés pontot kapunk?


Naponta 30 (prémiumos naponta 37) cselekvéspontot kap. Tehát ha jól számoltam, 48 percenként kapsz 1 csp-t.
Pontszám: 6.14
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
12. hozzászólás - 2008.09.22. 17:54:47 (Válasz Miklós #11 hozzászólására.)
K kösz és ez akkor a köviket elméletileg éjfélkor kapjuk meg vagy 48 percenként kapunk eggyet?
Ez van
Pontszám: 4.20
irritálóZamodemonFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
13. hozzászólás - 2008.09.22. 17:55:32
Ja és amugy ha elhagyom a gépet a beprogramozott vadászat végbe megy?
Ez van
Pontszám: 4.90
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
14. hozzászólás - 2008.09.22. 18:21:02
Hello!

A kiégett őskő hogyan lesz aktív? VAn rendes őskövem is. Kell vele valamit csinálni?
Köszi!

Üdv:
Gabi
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5.55
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
15. hozzászólás - 2008.09.22. 18:22:33
A kovetkezot tapasztaltam, ami szerintem hiba:

elmegyek vadaszni, es kozben megvalaszolom a kvz kerdeseket, es mindjuk mind sikeres. Az elso vadaszatkor nem kapok bonuszt, csak a tobbinel.

Ha tehat 10x vadaszok egymas utan, es mindre jo a kviz, akkor elsore nem, de 2-10re kapok bonuszt.
Ha 10x 1et vadasznek, akkor egyszer sem jar bonusz, meg akkor sem ha minden kviz jo.

En legalabbis igy talasztaltam.
Pontszám: 6.78
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
16. hozzászólás - 2008.09.22. 18:30:02
Hogyan tudok szavazni kvízkérdésekre?
Pontszám: 7.10
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
17. hozzászólás - 2008.09.22. 18:30:39
Elertem a masodik szintet. Jelenleg ketten vagyunk 2. szintuek. Portyazasnal beallitom, hogy max 1 szintkulonbseg, de senkit sem ir ki, azt irja, hogy a lehetseges jatekosok lathatatlanok, de nincs is senki, akire ra tudnek kattintani. nev beirasara nincs lehetoseg.
probalkoztam a szurok varialasaval, de sehogy sem megy. Szoval jelenleg nem tudok protyazni, szerintem ez bug.
Pontszám: 6
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
18. hozzászólás - 2008.09.22. 18:36:26
Mindez foleg azert nem jo, mert epp elotte vallatam el egy kuldit: gyozzek 5x altalam kezdemenyezett portya soran. Ez most ugye nem megy.
Pontszám: 5.43
népszerűtatuparegabFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
19. hozzászólás - 2008.09.22. 18:39:12
Sziasztok!

Nagy nap a mai, találtál egy kiégett őskövet!.....most akkor örűljek vagy ne?Jó valamire ez az őskő?
Előre is köcce a help-et....
Tschá:tatu...
Casanova a vagina Paganinije
Pontszám: 7
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
20. hozzászólás - 2008.09.22. 18:41:02 (Válasz Tündibündike #15 hozzászólására.)
nekem tökéletesen működik a kvízes bónusz, akár 1 vadászatnál is...

csirguz: ha majd 2. szintű leszel, akkor tudod értékelni őket...
Pontszám: 4.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!