Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
561. hozzászólás - 2009.01.05. 23:12:52
Emellett, ha te magasabb szintű vagy, akkor szintenként +5% kell, hogy neked ő üthető távba legyen, míg ő téged már 15% fölött is tud ütni.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
562. hozzászólás - 2009.01.05. 23:14:53 (Válasz Cosmo #559 hozzászólására.)
Írj Miklósnak privátot, ha te nem támadhatsz, mert 15% alatt vagy és közben leütnek az nem normális (kivéve, ha elnézel valamit).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
563. hozzászólás - 2009.01.05. 23:38:17 (Válasz Craslorg #561 hozzászólására.)
Ezt kifejtenéd? Tehát ha én akarok ütni egy 2 szinttel alattam lévőt, akkor minimum 25% energiámnak kell lennie? Nem úgy van hogy neki kell a 15+szint*5% határ felett lenni, ha én akarom ütni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
564. hozzászólás - 2009.01.05. 23:40:35 (Válasz Craslorg #561 hozzászólására.)
Ezt tényleg magyarázd el, mert én sem értem!
Köszi
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 7.20
fórumozóCosmoFérfi
Végzetúr tehetség
183 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
565. hozzászólás - 2009.01.05. 23:43:04
Köszönöm a gyors válaszotokat.

Akkor pontosítok a szöv.társam 13-as szintű, én 14-es szintű, és aki letámad minket, az is 14-es szintű.Nem sokkal magasabb a tulajdonságösszege mint az enyém,kerek 20 ponttal.

A frissítésen túl voltam már,amikor megtámadott,úgyhogy biztos nem néztem el semmit.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
566. hozzászólás - 2009.01.05. 23:43:29 (Válasz Lanmandragoran #563 hozzászólására.)
Pont azt írod, amit én. Ha te 2 szinttel magasabban vagy, akkor tudod ütni, ha 25% fölött van az ÉP-je, de ő akkor is üthet téged, ha csak 20 % fölött van az ÉP-je, azaz te még nem látod őt, de ő lát téged. Persze az ő szempontjából benne van, hogy kikaphat, de ha az ÉP-je viszonylag magas, akkor az ő 25%-ja még inkább magasabb bőven, mint a te 15%-od, tehát egy kiegyenlített csatában is ő nyer(het). Főleg, ha a tulajdonság összegei magasak.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
567. hozzászólás - 2009.01.05. 23:43:40 (Válasz Lanmandragoran #563 hozzászólására.)
Én magasabb szintű, csak akkor tudom ütni a kicsit, ha ő 25% felett van. Ellenben ő, amikor 15% fölé ér simán üthet engem, más kérdés, hogy lecsapom mint a legyet. Ezt írta Craslorg.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
568. hozzászólás - 2009.01.05. 23:55:08
Ez a része oké. De a kérdés az volt, hogy ha nálam, aki támadni akarok, ki van írva, hogy 15% alatt vagyok, akkor hogy tud a másik engem megtámadni?

Ezért nem értettem, hogy jön ide a szintenkénti 5%.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóCosmoFérfi
Végzetúr tehetség
183 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
569. hozzászólás - 2009.01.06. 21:25:53
Idézet: Cosmo - 2009.01.05. 23:43:04
Köszönöm a gyors válaszotokat.

Akkor pontosítok a szöv.társam 13-as szintű, én 14-es szintű, és aki letámad minket, az is 14-es szintű.Nem sokkal magasabb a tulajdonságösszege mint az enyém,kerek 20 ponttal.

A frissítésen túl voltam már,amikor megtámadott,úgyhogy biztos nem néztem el semmit.

Nincs senkinek ötlete erre?
Mert írtam Miklósnak ahogy tanácsoltátok de sajnos még nem jött válasz.
Ma is megcsinálta velünk.
A hozzászólást Cosmo módosította 2009.01.06. 21:26:54-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
570. hozzászólás - 2009.01.06. 21:41:41 (Válasz Cosmo #569 hozzászólására.)
Mivel elméletileg nem lehetséges, hogy valaki megtámadjon, míg te 15% alatt vagy, nem hiszem hogy bárkinek is lenne ötlete.
Az a legbiztosabb, ha megvárod Miklós válaszlevelét.
Pontszám: 5
fórumozóCosmoFérfi
Végzetúr tehetség
183 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
571. hozzászólás - 2009.01.06. 22:31:27
Köszi cirip
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
572. hozzászólás - 2009.01.10. 16:40:28
Kedves lányok, fiúk!

Annak érdekében , hogy hosszadalmas monológ nélkül elétek terjesszem mondandómat, rögtön bele is vágnék a közepébe:

Észrevettünk játékos barátaimmal néhány olyan karaktert, akik portyázásból eszméletlen LE-ket szereznek. Mint az egyik rutinosabb portyaoptimalizátor, én pontosan tudom, melyek a portya szélsőértékei, tehát látom azt is, ki csinálja szabályosan és ki nem.

Rövid bevezetőm után szólok azokhoz, akik rabszolgák futtatásával pofátlanul ütögetnek olyan LE-ket ki karakterekből, hogy az megcsúfolása az egész játéknak.

Nehogy azt gondoljátok, hogy sokáig fogja ez a stílus itt húzni. Nem fogom hagyni, hogy más tisztességes játékos játékát elb@sszátok a hozzáállásotokkal.
Azért mert lehetőség van a játékban jelenleg, hogy futtassatok rabszolgákat, akikből 10ezer környéki LE-t tudtok trükkösen kiverni, nem azt jelenti, hogy meg is kell tenni.

Minden fórumon harcolni fogok azért, hogy eltűnjetek a játékból.

maci

ui: elnézést a hozzászólás stílusáért, nem szeretek értelem helyett érzelem alapú eszközöket használni, de mondandóm fontossága miatt úgy érzem szükség van rá. És kedves tisztességes játékosok, ne gondoljátok, hogy titeket igazából nem befolyásol, hogy valaki saját rabszolgái útján fejlődik. Mert akkor fog - csak hogy egy példát mondjak - ha bajnoki viadalon összekerül veled és le fog győzni CSAK azért, mert van 10 rabszolgája, akikből fejenként naponta 5-10 ezret ver ki. Ez a rabszolga tartás egyébként a játék eleje óta meg van, csak eddig ilyen feltűnően senki sem húzott hasznot a saját rabszolgáiból. Gyakorlatilag a top diff listások ezen rabszolgákból élnek részben, ahogy már korábban kifejtettem, de legtöbbjüket ismerem, és nem futtatnak egyéb karaktereket, tehát a felhasználási feltételeket nem sértik meg.
Pontszám: 7.71
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
573. hozzászólás - 2009.01.10. 17:09:45 (Válasz Maci #572 hozzászólására.)
Alapvetően én is egyetértenék ezzel a kezdeményezéssel, a rabszolgázókat ki kell tiltani a játékból. Ugyanakkor az, hogy pont Ti kezdeményezitek ezt és még meg is vádoljátok Meszy-t (klántárs) az kicsit erős.

A lélekszipolyozó egyház szövetségben lassan mindenki fél millió szerzett LE felett lesz, nem érzitek azt, hogy Ti tönkretennétek a játékot? Vagy ha Ti használjátok a rabszolgákat az nem baj (úgy se miénk, teljesen etikus és szabályos)? Véletlenül valaki más is jó azokon szinteken és egyből vádaskodni kell? Ugyan már ...
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.67
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
574. hozzászólás - 2009.01.10. 17:24:35
Ricardo

Ugyanolyan feltételek állnak mindenkinek a rendelkezésére. Ugyanabban a játékos környezetben. Nem baj, ha ugyanazokat üti más is, amit én. Sőt. Ez a játék lényege. A nagy különbség azonban az, hogy én soha nem használtam rabszolgákat ehhez.
NEm baj, ha valaki jobb nálam, nálunk, sőt most is van, és lesz is. DE azt te sem gondolod komolyan, hogy valaki smaragdos létére 9000 le-t tud kiverni valakiből. Vagy 100 ezer Le-t szerez egy nap alatt gyémánt bónusz nélkül.
Örülök, hogy megvéded a klántagodat, de lehet te sem vagy tisztában vele, hogy játszik. Nálunk egy ember volt aki rabszolgát akart behozni, amikor ez kiderült rá pár nappal repült is.

Nem szeretek vádaskodni, sőt eddig egyetlen egyszer sem tettem fórumon, a békés megoldás híve vagyok. DE az nagyon nem tetszik, ha valaki nem ugyanolyan energiaráfordítással akar ugyanolyan jó lenni mint a top karik, legyen az portya, vadászat, megcsinált küldi.. akármi.

Természetesen ha megnézik majd meszy csatáit, és kiderül, hogy teljesen szabályosan csinálta, nyilvánosan bocsánatot fogok kérni elhamarkodott hozzászólásaimért.

Én mindenesetre nem gondolom, hogy valaki hordabónusz nélkül 5 csata alatt (ebből három gyémánt ellen) meg tud 18e-t csinálni..

üdv
maci
Pontszám: 7.91
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
575. hozzászólás - 2009.01.10. 17:28:58 (Válasz Ricardo #573 hozzászólására.)
Figyelj Ricardo ki venné észre azokon kivül akit érint?

De egyébként te is elmagyarázhatod nekem hogy hoz a klántársad az utóbbi napokban 4000-es ütésátlagot.
Én csak erre vagyok kíváncsi, lévén majd 10 szint portyatapasztalatával mindent kipróbáltam már a játék szabályain belül, és egy egész szövetséggel tudtuk erröl megosztani a tapasztalatainkat. Ez az összeg bullshit. És kihangsulyozom nem alkalmi eset, mostanában valahogy mindig ilyen jól teljesit.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.44
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
576. hozzászólás - 2009.01.10. 17:38:32
5-6000 LÉvel táborozva és 15+15ös kreatívval is sok? az 1.7M LÉdiff nem sok?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
577. hozzászólás - 2009.01.10. 17:42:45 (Válasz LanMaffia #576 hozzászólására.)
LanMaffia

Tudod mennyi LE kell, hogy legyen egy gyémánt hordánál egy 5000-es ütéshez?
Több tízezer, nem 5000...

Persze, hogy sok az az LE is. De ha nem rabszolgát futtat mellette a gazdája, akkor nem sérti a szabályokat.

Mint egyik legjobb portyás, az ütéseim átlagban 15.szint környékén minden tudásomat összeszedve 1500 LE/ csata volt. Ehhez képzelj hozzá egy 50-es kreatív affinitást, +33 % horda bónuszt.

ehhez képest valaki 3-szor jobban csinálja hordabónusz nélkül és az ellen!
A hozzászólást Maci módosította 2009.01.10. 17:43:05-kor
Pontszám: 7.91
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
578. hozzászólás - 2009.01.10. 17:46:31
Annyit szeretnék kérdezni hogy ki számolta ki a napi 4-5000LE/ csata átlagomat és milyen képlettel számolta ki?
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 3
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
579. hozzászólás - 2009.01.10. 17:52:15
ma 8 és 16 között volt 5 csatád abból az átlag 3600 körül , ebből három gyémánt ellen.
Pontszám: 7.70
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
580. hozzászólás - 2009.01.10. 17:54:34 (Válasz Maci #574 hozzászólására.)
Azt nem úgy szokás, hogy előbb megbizonyosodsz valaminek az igazságáról és utána kezdesz ilyeneket írogatni valakiről?

Ki teheted a bocsánat kérésedet az ablakba, ha minden alap nélkül vádaskodsz és kiderül, hogy hülyeségeket beszéltél.. pont te.
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 3.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!