Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóSleeper CellFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3461. hozzászólás - 2010.04.05. 16:17:50 (Válasz Bodnaar #3460 hozzászólására.)
Tegyük fel, hogy a Beholder megcsinálja azt a fejlesztést, hogy 5%-ért cserébe lehet kvíz nélkül vadászni.

A csoport él vele, kap 5 %-Ot.
B csoport továbbra is használja a scriptet, mert miért ne - megkapja a 10%-ot.

Ez így még mindig OK? Miért is kap a B csoport 5-tel többet? Mert tud scriptet használni vagy mert van annyira "bátor", hogy meri használni?
Pontszám: 6.60
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3462. hozzászólás - 2010.04.05. 16:24:06 (Válasz Bodnaar #3460 hozzászólására.)
Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 16:00:06
1. A nem függő játékosoknak semmi keresnivalójuk az élmezőnyben. Keményen hangzik, de így van.

Igaz. Viszont a függő miért panaszkodik, hogy sok idejét elveszi a játék? Szerintem nem nagyon van olyan játék, aminél a függőség ne okozna más területeken károsodást. Szívesen beszélgetek erről is, de azt hiszem ez a kevésbé témába vágó kérdés. Viszont a függőség kialakulása valahol a JV-t dicséri

Idézet: Bodnaar - 2010.04.05. 16:00:06

2. Nem, szerintem nem előny. Egyik csoport: nem csinál semmit, kap 10%-ot. Másik csoport: kattint 10-et, olvas, jelöl: kap 10%-ot. A végeredmény ugyanaz, csak az egyik csoport tagja közben elfárad. Ez mindössze morális kérdés, nem előny, mert mindenki 10%-ot kapott.

Ezen a ponton nem értünk egyet, de ez nyilván az első pontban foglalt különbség miatt van.

Let, nem keresünk (vagyis remélem, hogy nem) egymásban ellenséget, csak két részre szakadtunk, ami mostanában kellemetlenül gyakran előfordul.
Pontszám: 8.24
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3463. hozzászólás - 2010.04.05. 16:25:58 (Válasz Bodnaar #3460 hozzászólására.)
De igen, előny. Mert az egyik csoport belefáradt a kvízbe, nem csinál semmit, nem kap semmit. Másik csoport, belefásult, automatizál, kap 10%-ot. Ez akárhonnan nézzük, 10% extra bevétel ajándékként.

Ne azokhoz hasonlítsd magad, akik bevállalják a monotonitást, és megdolgoznak a kvízjutalomért. Ez nem egy alanyi jogon járó valami, amit úgyis megkapsz, bármilyen módon intézed. A 10% azért jár mert itt ülsz és foglalkozol vele! Milyen jogon mered ezt egy programmal kiváltani, majd utána hangoztatni hogy neked ebből semmilyen előnyöd nem származik?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.76
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3464. hozzászólás - 2010.04.05. 16:30:11 (Válasz Mormord #3462 hozzászólására.)
Akkor:

Harc!
Isten majd kiválogatja az övéit!



Idézet: Lanmandragoran - 2010.04.05. 16:25:58
Ne azokhoz hasonlítsd magad, akik bevállalják a monotonitást, és megdolgoznak a kvízjutalomért.


A vitát ezennel "Monotonitás tűrők vs. scriptet elfogadók"-ra változtatom.

Edit: Ma nincs itthon, de köszöni, jól van.
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.05. 16:43:20-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.95
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3465. hozzászólás - 2010.04.05. 16:35:59 (Válasz Lanmandragoran #3463 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2010.04.05. 16:25:58
De igen, előny. Mert az egyik csoport belefáradt a kvízbe, nem csinál semmit, nem kap semmit. Másik csoport, belefásult, automatizál, kap 10%-ot. Ez akárhonnan nézzük, 10% extra bevétel ajándékként.

Ne azokhoz hasonlítsd magad, akik bevállalják a monotonitást, és megdolgoznak a kvízjutalomért. Ez nem egy alanyi jogon járó valami, amit úgyis megkapsz, bármilyen módon intézed. A 10% azért jár mert itt ülsz és foglalkozol vele! Milyen jogon mered ezt egy programmal kiváltani, majd utána hangoztatni hogy neked ebből semmilyen előnyöd nem származik?


Azért, mert pártolok egy csoportot a kettő közül - amihez jogom van - még nem jelenti azt, hogy közéjük is tartozom. Amit leginkább hangoztatok, az az, hogy van, aki undorító módon, csalással kap lélekenergiát, és van, aki értelmetlen favágással teszi. Feltételezem, azzal a véleménnyel a többséghez tartozom, hogy a kvízek megválaszolása már rég nem intelligencia kérdése, egyik csoport számára sem.

Eszembe jutott egy megoldás, ami, ha jól emlékszem, hivatalos oldalról hangzott el: A kvízkérdések nyilvánossá tétele.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 4.60
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3466. hozzászólás - 2010.04.05. 16:40:56
ha scriptelsz az ugyanaz, mintha kigoogléznád.(persze nem scriptelek)csak kicsit lassabb
Pontszám: 6.32
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3467. hozzászólás - 2010.04.05. 16:55:04 (Válasz Ricskosz #3466 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2010.04.05. 16:40:56
ha scriptelsz az ugyanaz, mintha kigoogléznád.(persze nem scriptelek)csak kicsit lassabb

Inkább gyorsabb, nem?
Az alábbi két ponttal is egyet értesz?
1.) Ha scripttel támadsz, az ugyanaz, mintha kézzel kattintgatnád végig az áldozatokat, csak gyorsabb
2.) Ha bliccelsz, az ugyanaz, mintha gyalog mennél, csak gyorsabb.
Pontszám: 8.83
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3468. hozzászólás - 2010.04.05. 16:57:12
Szerintem arra hasonlít, mikor csocsóban valaki pörgeti a rudat. Szabály, illetve mechanika nem tiltja, mégse illik. Csak kezdő kislányoknak nézzük el
Smaragd 4 life
Pontszám: 6.96
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3469. hozzászólás - 2010.04.05. 17:00:19
a lassabbat a googléra értettem. egyébként azt sem értem, hogy lehet scripttel támadni? látod mennyi LE-je van? sokkal izgibb és becsületes taktika az ha addig frissítgeted a portyalistát, amíg ki nem bukkan 15%ról
A hozzászólást Ricskosz módosította 2010.04.05. 17:00:44-kor
Pontszám: 2.73
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3470. hozzászólás - 2010.04.05. 17:03:30 (Válasz Mormord #3467 hozzászólására.)
Üdv!

2. pont

Igazad van, aki bliccel, maga a sátán gyermeke.

300 forintos jegyárak, kellemetlen utazási körülmények, versenytárs tömegközlekedési lehetőség és igen alacsony színvonalú szolgáltatás mellett. Szerintem a BKV kb. egyik pontból a másikba jutásra elég.
Mindezt milliós vezetői fizetések és hatalmas állami támogatás mellett.

Na, azért ne szaladjon már el egy oldalon se a lovacska. Maradjunk a kvíz script témánál. Kíváncsi vagyok hogy szaggatjátok egymást darabokra! <lol>

Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.42
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3471. hozzászólás - 2010.04.05. 17:05:43 (Válasz Ricskosz #3469 hozzászólására.)
Egyszerű. A script szépen kattintgatja végig az áldozatokat megtámadó linkeket. Ha bejön a csata, a támadás sikeres volt, ha nem, akkor majd a következő körben. Am nem azért vagyok itt, hogy olyan tippeket adjak, amik az értékrendem szerint csalásnak minősülnek (és a felhasználási feltételek szerint is). Ha becsületesség kérdése a dolog, akkor a Gugli több szempontból is jobb, mint a script: nem tiltja a szabályzat, elolvasod a kérdést, de a választ biztosan, tehát művelődsz (-nél, ha olyan kérdések lennének). Én ellene vagyok az adatbázisos kereséseknek is, de ez tényleg csak az én fóbiám.

EDIT:
Let, nem azt akartam mondani, hogy a sátán gyermeke, minthogy a scriptelő sem az, hanem arról van szó, hogy szabad, vagy nem szabad. Pusztán kerestem egy dolgot, ahol hasonlóan lazán gondolkodnak az emberek a szabályokról. A BKV vezetőségét pedig pláne nem áll szándékomban védeni.
A hozzászólást Mormord módosította 2010.04.05. 17:08:27-kor
Pontszám: 8.83
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3472. hozzászólás - 2010.04.05. 17:28:09 (Válasz Let. #3470 hozzászólására.)
Milyen 300 forintos jegyárak?
Most lebuktál, tisztán látszik hogy legalább egy éve nem volt a kezedben vonaljegy
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.29
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3473. hozzászólás - 2010.04.05. 17:48:48
Adott egy bistabil multivibrátoros ps2-es egér (max 400 huf házilag, boltban gamer egér néven 9k huf), melyen beállíthatod, hogy hány másodpercenként klikkel. Adott egy kezdő oldal gomb (home), melyet beállítunk a megadott végzetúr támadás linkjére.

SEMMILYEN script nem kell, és máris van egy automata támadó rendszerünk!

A naív többségnek nem szeretnék csúnya képeket bevágni támadó scriptekről, toplista manipulátorokról, vu botokról, statistika scriptekről NAGYON régóta vannak ilyenek!

Az, hogy Miklósék miért nem tesznek be:
-2 lekérdezés közé kötelező időlimitet?
-azonos karakter ismétlődő sikertelem ütési probálkozására időbüntetést?
-képi igazoló elemet minden támadás esetén?
-flash alapú kvízolimpiát / rnd stringes kavar olimpiát?
-Online figyelőt, monotonitás checkert?
-rnd időközönként automata kiléptetést?
-szakértelmet, mely magas szinten kiváltja az unalmas kvízt? (100. szinten 100-as szakival tök mindegy hogy megválaszolod e a kérdéseket, adja a +10%-ot pl..)

Mert a normál játékosok megszívnák vele, a scriptelők meg kicsit több időráfordítással megint megoldanák a kérdést...
A hozzászólást Birka módosította 2010.04.05. 17:55:56-kor
Pontszám: 7.07
irritálóMetállatFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3474. hozzászólás - 2010.04.05. 18:35:10
A kvízscript egy nagyon hasznos dolog!
Hogy miért? A válasz: azért mert élnek közöttünk olyan egyedek, akik képtelenek normális kérdést írni és olyan szintű agyhiányban szenvednek, hogy nekik a mónika só tudományos műsor. Ezek az egyedek (akiknek az ősei nem lemásztak a fárol, hanem olyan buták voltak, hogy a társaik lehajigálták őket onnan) most úgy döntöttek, hogy ők kérdést fognak írni ide a végzetúrba. Én meg ezeknek a ki ne mondjam milyen lények kérdéseire válaszolgassak? Hát ha nem gond inkább kihagyom.
Éljen a script! Igen én is használom, lehet törölni a karaktereim, nem fogok sírni.
Pontszám: 4.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3475. hozzászólás - 2010.04.05. 18:35:50 (Válasz Birka #3473 hozzászólására.)
-rnd időközönként automata kiléptetést?


Ez van már most is
A késleltetésekkel meg kinyírnák a kocka portyások játékát is.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.29
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3476. hozzászólás - 2010.04.05. 18:48:20 (Válasz Metállat #3474 hozzászólására.)
Karaktereim?Remélem egy világon van az összes, ha már lúd......


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5.24
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3477. hozzászólás - 2010.04.05. 19:42:27 (Válasz Birka #3473 hozzászólására.)
Az a szomorú, hogy sajnos teljesen igazad van a top egy rétegének scritpelésével kapcsolatban. Viszont az tiszteletre méltó, hogy nem tagadod a létezését mint azt sokan tették korábban.
Én akkor bizonyosodtam meg erről, amikor mazochista módon leteszteltem, vajon véletlen-e, hogy rendszerint ugyanazok támadnak be, amint üthetővé válok: 3*24 óra folyamatos jelenlét mellett (hétköznap, hétvége egyaránt) folyamatos öltözetvariálás, gyógyitalozás és pihenés ki/bekapcsolás mellett 1 másodpercen belül ugyanaz a 8-10 karakter támadott meg egy másodpercen belül, amint üthető lettem. Mindezt a legváltozatosabb időpontokban, mint késő éjszaka, kora reggel, dél körül, délután, este, stb...
Egy szövetségből került ki az összes támadó karakter (Szerencsére általában pattantak), ezt még hozzáteszem. Számomra ez elég meggyőző és egyértelmű bizonyítékot szolgáltatott, hogy ilyesmit képtelenség megcsinálni meg nem engedett segédeszköz használata nélkül kivitelezni (minden nap, a nap 24 órájában engem frissít másodpercenként, hát persze...).
Egy ideig kihívást jelent jobbnak lenni tisztességes játékkal az ilyen karaktereknél, ám egy idő után kiég az ember a széllel szembeni pisálástól, és abbahagyja, töröl. Sajnos sok egyéb olyan tényező is van, ami ez irányba tereli egy játékos gondolatait, ez csak a hab a tortán.

A mondandóm legmeghökkentőbb rész még csak most következik: mindez több mint egy évvel ezelőtti történet, gyakorlatilag a játék kezdete óta jelen van a portya script.. Demoralizáló, amikor valaki hosszú időn keresztüli napi 8-10 óra játékba fektetett idő után szembesül ilyesmivel, és egyáltalán nincs büntetés, de még reakció sem hivatalos oldalról...
Pontszám: 7.37
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3478. hozzászólás - 2010.04.05. 19:59:38 (Válasz Ywgarrd #3477 hozzászólására.)
Sokan töröltek szerintem emiatt a TOP segge alól. Ki a franc akar egy olyan kiélezett versenykörnyezetben játszani, ahol csak te nem kapkodtad be a bogyóidat? Engem is ütött néhány Légiós másodpercre pontaosan ahogy szintet léptem anno, és utána rögtön 5 percenként amíg volt ÉP-m. Mindig ugyanaz a pár fő.
Máskor nem tudtak mert eléggé alattuk voltam szintben, de szintlépésekkor mindig eljátszottuk ezt a kis játékot. Egy éve, igen.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3479. hozzászólás - 2010.04.05. 20:36:11 (Válasz Almási Viktor #3478 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.04.05. 19:59:38
Sokan töröltek szerintem emiatt a TOP segge alól. Ki a franc akar egy olyan kiélezett versenykörnyezetben játszani, ahol csak te nem kapkodtad be a bogyóidat? Engem is ütött néhány Légiós másodpercre pontaosan ahogy szintet léptem anno, és utána rögtön 5 percenként amíg volt ÉP-m.


Felreertesek elkerulese vegett: egy Legios sem hasznalt semmi ilyen scriptet.
Amikor szintet lepsz, akkor megjelensz a portyalistan 100%-osan. Persze, hogy kapod az aldast.
Pontszám: 6.03
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3480. hozzászólás - 2010.04.05. 20:37:48 (Válasz Kocos #3479 hozzászólására.)
Szintlépés után 5 percig nem mutat a lista nem?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.70
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!