Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1501. hozzászólás - 2009.05.21. 14:29:45
tudom nem ide való, de tényleg ennyi:

magas kivégzés, magas iq magas tau, magas krit vari, meg állatok akik ütnek helyetted.

vadászol 20at, kijössz 15% alól, rászűkítesz egy szövire és vársz, vársz, vársz, BUMM (persze iszol előtte egyet, meg jó ha szimulálsz is). Ez kb 5 percet vett igénybe és dupláztál (max kreatív persze)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1502. hozzászólás - 2009.05.21. 14:31:53
jaja rólam 3000ből lesápolja Meszy a fele lémet pedig nekm is 30+30a kivégzésem szal nem oylan kicsi...

az a baj hogy igazából kisszinten ha valki lemarad és nemtápolja be magát léével az utána már lesheti...Crimson is szerintem a rabolt lékészletének a 75% 20as szintjéig szedte össze...mostanában már nála se ömlik úgy a nafta...bár lehet tévedek..ezesetben természetesen bekaphassa amiért neki iylen jól megy xD

háhhh nekm van másfélmillám de egyátalán nem érzem hoyg erősebb lennék vele...elkurikáltam kissebb szintemen amikro még nem voltam tisztában a játék csinjával binjával azóta meg hiába gyúrok nem tudok veresnyképes lenni csak max egy felsőközépkategoriás karakter...

persze már ezzel is megbarátkoznék hoyg portyából nem leeht úgy megélni ám akkro mindig rámrúgja valki az ajtót aki 2000 lééből is viszi a felét...arra rámegy a kreatívja...azmár szép summa...pláne hogy hozzákalkulálom hogy már 5000 léé se sokmidnre elég pedig 5000ből is van aki már 5000t kap készhez a támadásai után...

aztán majd ha kifjelszti hoyg óránkétn tudjon visszajárni...nah akkro kezdődik majd az igazi pokol...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1503. hozzászólás - 2009.05.21. 14:33:45 (Válasz Dr_Faktor #1502 hozzászólására.)
Azt nem fejleszti ki senki, mert táptalan és drága szakértelem. Úgyhogy, ha kérhetlek ne hívd rá fel a figyelmet. Köszöntem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1504. hozzászólás - 2009.05.21. 14:34:07 (Válasz Eardog #1499 hozzászólására.)
Szvsz nem a kivégzéssel meg a pókokkal van a baj, hanem azzal, hogy a célpontok nagy része nem tesz semmit ellene a folyamatos síráson kívül. Mert pl. fontosabb a következő szintű kütyüt megvenni mint tolni a transzcenden. Vagy oda kéne figyelni a 15%-ra.

Mikor engem farmoltak valahogy nem sírtam, és nekiláttam a megoldási lehetőségek keresésének - felvéve ismeretlenül a kapcsolatot több vezető játékossal, tanácsokat kérve és összeszorított foggal kűzdeni hogy elérjem hogy békénhagyjanak. Közel 2 hónapba telt! És egyszer sem sírtam tele a fórumot. Tettem érte, más is tehetne.

Egyébként kicsit kínosan vicces mikor a célpontjaimnak én adok segítséget, hogy hogyan tudják tőlem megvédeni a gyűjtögetett LE-t.
Pontszám: 9.17
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1505. hozzászólás - 2009.05.21. 14:36:28
nahazé Anababa neked valaki asszem aki itt vénrókának számít a pasid szal egész jól helyről jöttél kapásból tudtad hogy kiszinten kell maradni és ott tápolni...elláttak tanácsokkal meg midnen egyébbel...

tehát ami neked tök evidens és eccerű az átlagjátékosnak(amilyen én is vagyok) nem az...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1506. hozzászólás - 2009.05.21. 14:37:11
Nem olvastam végig az utolsó 10 oldalt, mert már eléggé unom.
Szvsz nincs szükség tűzoltásra. a lehetőségről, ami bekövetkezett Miklósék hónapok óta tudnak, valami ilyesmit el is ismert a mai első hozzászólásába, így nem nagyon értem mire fel a kapkodás, már rég kellene legyen határozott vonalakkal rendelkező terv a probléma kezelésére. :think:

Egyébként meg működjön a képesség, egyszerűen ahogy a multizást is szűrik, szűrjék azt is, hogy ki kitől hoz x LE felett és hogy mikor. Lehet vele körbeveréseket is vizsgálni, meg rendszerességet. Aki naponta szerez 1-1 portyából sok LE-t, az kap egy alaposabb vizsgálatot. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 9
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1507. hozzászólás - 2009.05.21. 14:37:41
LÉ védelemről:

transzcendális baromság.

Költsd el mielőtt feljössz 15% felé. Ja hogy egybe akartad. Akkor szia. Vagy lusta vagy turbózni? Szintén szia.

Megoldás: transzplant max, ultraspec max, így amint van LÉd, költheted is el. Minek neked 100k egyben? Egyben akarod beépíteni? Háromszorra nem lenne jó?

Nos kb. ennyi szerintem.

Ja és ne várjátok meg míg kigyógyultok 15%ból igyatok egy kis sárgát, az a kevés LÉ nem fog földhöz dobni, és ezzel legalább a kémkedők buknak
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1508. hozzászólás - 2009.05.21. 14:39:41 (Válasz LanMaffia #1501 hozzászólására.)
Kedvesem
Mennyire magas? számokat kérek
A kivégzésedre lennék főleg kíváncsi
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1509. hozzászólás - 2009.05.21. 14:39:42 (Válasz LanMaffia #1507 hozzászólására.)
De az nem optiiiiimááááááliiiiiiis. Feleslegesen beleölt LE a szakértelmebeee, minek annyit költeni rá, ha a turbó is megteszi és összeharácsolhatok 200k-t
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1510. hozzászólás - 2009.05.21. 14:40:33 (Válasz Dr_Faktor #1505 hozzászólására.)
Meg korábban is kezdted a játékot, és van rengeteg táp (pl akadémia, térkapu), meg persze a tapasztalat amihez mi (ahogy Crimson nevezte: "az új generáció") már jóval alacsonyabb szinten hozzájutunk. Bár erről nem mi tehetünk, de örök respekt az "öregek" felé az út kitaposásáért.

Sanyija nincs mindenkinek de egy kezdő játékos ha áttanulmányozza a fórumokat szerintem meglehetősen sok információhoz juthat, és a vezető karaktereket ki lehet szűrni így lehet segítséget kérni is. Nem is lenne olyan rossz az a mentor-rendszer
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1511. hozzászólás - 2009.05.21. 14:43:35
Lenne egy kerdesem Miklos fele, es nem rosszindulatbol vagy gunybol mondom (nagyon ugy lehet erteni, ezert hangsulyoznam), hanem tenyleg kivancsi vagyok ra:

Ha a mostani 2 delikvens nem lep be egymashoz, viszont ugyanigy 2 nap alatt osszeszednek 10M LEt, akkor nem lett volna tiltas?
Pontszám: 9.69
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1512. hozzászólás - 2009.05.21. 14:44:11 (Válasz Dr_Faktor #1502 hozzászólására.)
"Crimson is szerintem a rabolt lékészletének a 75% 20as szintjéig szedte össze...mostanában már nála se ömlik úgy a nafta...bár lehet tévedek..ezesetben természetesen bekaphassa amiért neki iylen jól megy xD"

Bakaphatom:D A huszonikszedik szint előtt azt sem tudtam mi az a kivégzés, át akartam állni vadászatra, amikor utolsó lehetőségként elkezdtem fejleszteni, és ismét dőlt a lóerő. De igazából nem ez számít, hanem hogy a jó portyaidőszakokban a gép előtt ülj (nekem az a munkámból fakadóan adott), és el tudd lőni mind a 40 PP-d.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.86
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1513. hozzászólás - 2009.05.21. 14:47:44 (Válasz Anababa #1498 hozzászólására.)
Köszönöm a tippet Anababa! Benne van az 5 hónapos terveben az emelése csak előtte elementáris fúzió és a kronokompenzáció a cél.
U.I.: Azért segítesz megvédeni a Le-nket mert hatalmas szíved van ami felülkerekedik a LE iránti vágyadon.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.21. 15:54:13-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1514. hozzászólás - 2009.05.21. 14:49:47
Ahogy Anababa is írta, az újak már tudják, mit kell csinálni, cserébe nekünk ott volt a csökkentett TP mennyiség a régi szép időkben, nagyon sokáig ficánkolhattunk alacsonyabb szinteken.

(Már csak arra szeretnék rájönni, ki pontozhatta le a kettővel ezelőtti hozzászólásomat, amiben csak azt írtam le, mi kell a portyázáshoz )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1515. hozzászólás - 2009.05.21. 14:51:34
Anababa...

egy kezdő játékos azt se tudja hova fusson mihez kezdjen miután a mentor átdaráltatta vele az abszolut alapokat...bár én büszke vagyok a karakteremre mer amikor elkzdtem jáccani 2napra rá már kivoltam bannolva a forumról mégis sikerült egy oylan valakit csinálnom akinek a nevét büszkén betszem az aláírásomba...ám ettöl függetlenül még igen csúnyán szétrongyolják szegény Shaktort...

pedig nemnagyon kurtam el(nahjó de)...20as szinten volt 100 000 rabolt lém 30asra lett 1 milliom...aztán elfogyott a közönség...pedig ha elöbb tudom már 20asra meglett volna legalább másfélmilla...de sajnso az időt viszsaforgatni nem lehet...

és mivel msot oylan szinten vagyok hogy szintemen vannak iylen emberek mint Meszy Holla Hilgar Sameed Maul és még sorolahtnám...mögöttem meg Éjvirág és Crimson...nahmeg már benne vagyok a 6 szintről is jöhetnek rám kategoriában így sajnos mégha életképes is maradok nemigazán rúgok már majd túlsok góólt...

nahde akkro Crimson látom nekd is votl necces időszakod ám te már ha nem kivégezgetnél hanem vadászgatnál akkro is vinnéd a tutit...mostanában én is kivégzésre gyúrok de vajh mire lesz ez még elég itt a 40es szint kapuján...

munkából fakadóan én is sokat ülök gép elött...bár a délelött itt igencsak holtszezon de már jön a nyáriszünet abban van még minden bizadalmam hogy a sok mostmég délelött suliban ücsörgő akkor majd már délelött is tápolni fog én meg majd szedhetem a sápot...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1516. hozzászólás - 2009.05.21. 14:53:46 (Válasz Anababa #1510 hozzászólására.)
Egy ötlet:

Váljon lehetővé bárkinél megnézni hogy kit ütött mikor és mennyit hozott el tőle mondjuk 2 napra visszamenőleg , így egyénileg ránézhet bárkire bárki és láthatja mikor kit farmol be milyen rendszerességgel.
Nehezebbé válna eltitkolni az ilyen eseteket , láthatóvá válnának a robotoló lé gyűjtő gépek.

Azt nem tudom hogy ez mennyivel terheli a szerver adatbázisát nem értek a programozáshoz.

Egyetlen hátránya ennek láthatóvá válnának az adott karakterek bevált szadomazó rabszolgáinak nevei.
Illetve ki mikor aktív a portyázásokat tekintve.
Pontszám: 2.20
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1517. hozzászólás - 2009.05.21. 14:59:32
"A játékvezető megjegyzése:

A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van.."

Jáj, de szerencse, hogy az irodámban ülök épp, mert asszem nem kicsit esett volna a tekintélyem az embereim előtt ha látnak a röhögéstől levágódni a székről...

Erről eszembe jut a morbid vicc amiben vmi hasonlót mond a rendőr egy bodzásnak:
"Tudja 25ször megdugni azt a lányt még okés, na de mindezt a koporsójában..."

Eladó 350 őskő...!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 9
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1518. hozzászólás - 2009.05.21. 15:02:29 (Válasz CaveMaN #1488 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.21. 14:11:13
Tudod az elején, amikor még nem voltam vérprofi laposkúszó én pont így játszottam. Ha megvolt az LE amire kellett, akkor gyorsan elköltöttem. Ha közben leütöttek bosszankodtam, ha realtív sokat vittek tőlem, akkor elköltöttem mindent vártam 20 percet, míg a másik szövetség teljesen végigmászott rajtam, aztán folytattam a vadászatot. Az optimálisnál több LE nem volt nálam túl sokat.

Mióta laposkúszok, benyomom a vadászatot 1 ÉP-n, 1 óráig rá se nézek a végén ülök minimum 40k-n, ha közben ránézek és sajtoltam mondjuk 3 állatot, akkor 50-60k között. Leüttetem magam és a vége az, hogy 300k-n csücsülök. Aztán ha pechem van jön Lanmaffia és jól lehúz 150k-ra. Ezt csinálja most a játékosok 95% a maradék meg pók, illetve farm, őket nem érdekli az ÉP.


En ezt tudom, es latom is a hatulutoit, a gond az, hogy bar ez nem jo, amit te javasoltsz az meg sokkal rosszabb. Igy legalabb mindenki megtalalja a fejlodes lehetoseget a jatekban, es kevesebb a frusztracio, az sem kis dolog.

Mindazonaltal en azt mondom, hogy egyseges, mindenki altal hozzaferheto, es nem a masik kirablasan alapulo jutalmazasu portyarendszer lenne az idealis, ahol lebeszelt csatat nem eri meg vivni.
Nem nagyon tudom hogyan lehetne ezt jol megvalositani.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1519. hozzászólás - 2009.05.21. 15:06:29 (Válasz Anababa #1484 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.21. 14:07:02
elkölti mielőtt kijönne 15% fölé?


Onnan indultunk, hogy 15% alatt nem vadaszhat.
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1520. hozzászólás - 2009.05.21. 15:07:00 (Válasz KurahBereth #1516 hozzászólására.)
Most képzeld el azt a szerencsétlent, akitől egyszer nagybevásárlás előtt mondjuk elhúznak 40K-t.
Míg ki nem íródik a két napból, kb folyamatosan ütnék. Még akkor is, ha ez esetleg + 2 nap múlva jönne nyilvánosságra.

Egyébként az ötlet jó, de nem játékosinfónak, hanem rendszergazdi infónak.
Jóska háromszor támadta Bélát tegnap, 120K. Béla ma Jóskát, 120K. Egy hétből már lehetne látni, hogy esetleg kik dolgoznak össze, vagy melyik kari melyik karit rabszolgázza, akiknek aztán a körmükre lehetne nézni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!