Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2241. hozzászólás - 2009.05.31. 19:12:02 (Válasz Byzon #2240 hozzászólására.)
Amennyiben összejárnak egymást csépelni viadalon kívül, akkor is okozhat. Más kérdés, hogy egyszer tud esetleg relatív sokat rabolni a másiktól, aztán többet nagyjából soha.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2242. hozzászólás - 2009.05.31. 23:24:30 (Válasz csati777 #2226 hozzászólására.)
Üdv ismét mindenkinek!

Először Tisztelt Ösvényjárónak válaszolnék:

Igen persze az "ellenfélválasztáson" sok minden múlik! Sokáig kísérleteztem, míg rájöttem kiket érdemes megütnöm, majd hogy kiket TUDOK megütni (random tényező), vettem a két halmaz metszetét és kijött egy átlagos 30-70 LE/portya. Szinte csak olyanokat támadtam, akiknek 140-es tulajdonságösszegük, és minimális tárgyaik voltak, és így is csak 70-80%-ban vertem meg őket (így hát párszor LE-t veszítettem)... Persze, ha az épület adott volna +18 támadást már az elejétől, akkor ez az arány inkább 95-98% lett volna... És mivel ez az arány még több LE-t hozott volna, így még erősebb lettem volna, ergo akár 99%-os sikerrel is portyázhattam volna, akár kicsit erősebbek (és több LE-val rendelkezők) ellen is! Gondolom nyilvánvaló az a szólás-mondás, hogy "ha egy üzlet beindul..."
Nekik beindult első szinten, nekem talán még most sem...

És hogy jól válogatnak? Nekik is kell kísérletezniük néha, hiszen még ők sem nem látják mennyi lélekpontja van az ellennek (vagy igen?? )! (bár a kémgömb itt is segített nekik kicsit, nekünk meg talán 2 hét múlva az is meg lesz...)


Illetve kedves Csati777-nek:

Méghogy én arra vágyom, hogy elárulják a titkukat! HAHAHAHAHAHAHAHAHA!
Elmodanám ismét, hogy csupán KEZDŐ vagyok ebben a játékban, és nem HÜLYE!! De nagyon megmosolyogtattál, ez kétségtelen! Azért megsúgom neked, hogy nekem is van egy "listám", arró hogy kiknek van sok LE-juk, illetve egy "koncepcióm", hogy mi alapján keressek újakat!
Nyilván nem mindig jön be, de lassan ráérzek a dolgokra!
Arról meg hogy átmenjek békésen játszani, bocs de nem az én stílusom!

Számomra egy játékban a legfontosabbak, hogy
--ÉLVEZZEM (ez még többnyire megvan)
--LEGYEN EGY EGÉSZSÉGES VERSENYSZELLEM (itt vannak kétségeim)
--és végül LEGYEN BENNE KIHÍVÁS (ha azt játszanám amit ők, akkor ez bukta lenne. De nekik nyilván már csak az számít, hogy ők legyenek itt a KIRÁLYOK, bármennyire unalmas is számukra így a játék...)/ hát kösz ebből sem kérek!!

Végül azzal zárnám, hogy fogalmam sincs hogy lehet/kell (ha kell egyáltalán) kezelni ezt a dolgot, de az első --az én egyszerű gondolkodásommal-- ötletem az volt, hogy az ilyen játékosok menjenek át egy külön szerverre és ott királykodjanak egymással, minket (bénákat) meg hagyjanak TISZTESSÉGBEN és az előbb felsorolt szempontjaim jegyében játszani!


Hát ennyi! Én úgy érzem kifejtettem minden gondolatomat és véleményemet itt, és mindezek ellenére maradok játszani, hiszen sok társat/barátot szereztem már itt, akiket eszemben sincs cserben hagyni; illetve a játék nagyon tetszik, mert kellően komplex és hangulatos számomra!
Szóval megpróbálom lenyelni a békát, és nem foglalkozni velük, míg komolyabban bele nem avatkoznak a környezetem életébe! Aztán majd meglátjuk...
Pontszám: 4.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2243. hozzászólás - 2009.05.31. 23:26:18 (Válasz Hastin #2242 hozzászólására.)
Akkor megnyugodhatsz, a legelején ők is épületek nélkül nyomták. Nem kell parázni, később jött csak az ötlet, amit megvalósítottak.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.25
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2244. hozzászólás - 2009.06.01. 06:45:38 (Válasz Hastin #2242 hozzászólására.)
Ha ennyire fáj, hogy ők szerencsésebbek, esetleg jobb a diplomáciai érzékük, akkor miért nem lépsz be egy nagyobb szövetségbe? Vagy esetleg megerőltető lenne 2-300 K-t beépíteni? Az irigység az amit sosem értettem.
V1
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2245. hozzászólás - 2009.06.01. 08:29:58 (Válasz Archibald Cunningham #2244 hozzászólására.)
Kedves Archi!

Ez egyáltalán nem az írigykedésről szól, nem tudom te ezt honnan vetted? Amit ők csinálnak arra egy, a fairplay-re valamit is adó játékos még véletlenül sem írigykedik!
Egyébként meg van nekem szövetségem, és eszemben sincs egy "ilyen" banda tagja lenni!!!
Pontszám: 3.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2246. hozzászólás - 2009.06.01. 09:42:02 (Válasz Hastin #2242 hozzászólására.)
Idézet: Hastin - 2009.05.31. 23:24:30


Számomra egy játékban a legfontosabbak, hogy
--ÉLVEZZEM (ez még többnyire megvan)
--LEGYEN EGY EGÉSZSÉGES VERSENYSZELLEM (itt vannak kétségeim)
--és végül LEGYEN BENNE KIHÍVÁS (ha azt játszanám amit ők, akkor ez bukta lenne. De nekik nyilván már csak az számít, hogy ők legyenek itt a KIRÁLYOK, bármennyire unalmas is számukra így a játék...)/ hát kösz ebből sem kérek!!



Várj, elveszítettem a fonalat! A versenyszellem feltételezi, hogy győzni szeretnél. Nem a toplista első helyezésére gondolok, hanem a veled egyszerre kezdők között. Ha te leszel a legjobb, akkor te leszel a "KIRÁLY", nem? Vagy te úgy szeretnél eredményes lenni, hogy ellavírozol a középmezőny langyos vizében? Abban mi a verseny?
A Zöld Pókok nem csalók. Amit ők csinálnak, azt már a játék kezdete óta bárki megteheti. Kihasználják a játék adta lehetőségeket, amiket más is kihasználhat. Más kérdés, hogy senki sem feltételezte, hogy egy topjátékos valaha is annyira unatkozni fog, hogy átmegy egy "gyenge" szövetségbe. Az épületek előnye a Pókokkal van, de attól a tagok még önmagukban is erősek-egy háborúban meg a hajukra kenhetik a magasabb szintű tagjaikat.
Ami az egyéni értelmezéseket illeti, ne keverjük össze a "szabályost" az "etikussal"-olvass csak vissza pár oldalt ebben a topicban a kreatív exploittal kapcsolatos polémiáig!
Pontszám: 5.33
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2247. hozzászólás - 2009.06.01. 10:43:09 (Válasz csati777 #2246 hozzászólására.)
Természetesen szeretnék minél többet győzni és akár a toplista elejére kerülni; viszont ha ezek a "pókok" gondolnak egyet (vagy többet) --akik természetesen 100%-ban szabályosan játszanak-- akkor ebből a tervemből (és még jópár játékoséból) semmi sem lesz...
Ráadásul nem stílusom az arcoskodás és királykodás! Ha nyerek, akkor megadom a kellő tiszteletet a veszteseknek!
Csak tudod az a baj, hogy én (és mág pár százan) élvezni akarom a játékot, viszont ez sajnos ezek alapján nem elsősorban rajtam múlik...
Pontszám: 4.67
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2248. hozzászólás - 2009.06.01. 10:49:00
Élvezni úgy is lehet a játékot,hogy nem te vezeted a le-diff toplistát.Pl.én most nagyon jól elvagyok v2-n a 110k-s lédifemmel...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2249. hozzászólás - 2009.06.01. 10:49:46
Figyi ne beszélj már állandoan többesszámban, neked van ez a sztereotípiád hogy a Pókok elrontják a játékot...ők színesítik meg szerintem, és attól hogy te nem tudsz játszani úgy mint ők, az már a te problémád...na meg ez az apáca duma: "Ha nyerek, akkor megadom a kellő tiszteletet a veszteseknek!"
Ebbe érzek egy kis iróniát, és pont hogy arcoskodsz..
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.45
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2250. hozzászólás - 2009.06.01. 10:56:00 (Válasz csati777 #2246 hozzászólására.)
A játék kezdete óta megvan a lehetőség erre?

Azt ugye tudod, hogy most *egy kicsit* gyanús vagy?
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2251. hozzászólás - 2009.06.01. 12:18:15 (Válasz Szabinho #2249 hozzászólására.)
Őszintén sajnálom, hogy neked ez arcoskodásnak tűnik....
És a hozzászólások alapján (amiket valósószínűleg nem olvastál el...), talán nem is vagyok egyedül...

De tudomásul vettem mindent, megértettem "szinte" mindenki érvelését és nem panaszkodok többet ide!
Inkább megyek játszani, hiszen a TOP-ba akarok kerülni!!
Pontszám: 7.20
népszerűVioricaNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2252. hozzászólás - 2009.06.02. 12:37:16
Mielőtt bárki letiltódna: Technikai problémák miatt egy klántársamtól játszok a mai napon, és ő is játszik. Sayna és Veritas nevű karaktereket ennyiért remélem nem tiltja a program. Ha mégis, én szóltam előre.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2253. hozzászólás - 2009.06.02. 13:00:09 (Válasz Viorica #2252 hozzászólására.)
hát, nálunk ezért zárolás járt....
Pontszám: 5.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2254. hozzászólás - 2009.06.02. 18:23:23 (Válasz masterv #2227 hozzászólására.)
Tisztelt Masterv!

Hidd el, az épületbónuszok nélkül is hozzávetőlegesen ugyanilyen lenne a szerzett LE differenciája a csapatunknak. Miért? Több oka van, az egyik, hogy három olyan is van köztünk, akik 50. szint környékén hagyták abba, és közben mindvégig a toplista első oldalán voltak. De az is közrejátszik, hogy a legjobb LE-rablók közül sokakkal egy szövetségben is voltunk anno - mint például Nephila, TrueBlood, Galmuszk, AranyAlma és Crimson (Ő V2-n) - akiktől megtanulhattuk a lehető legjobb ellenfélválasztás minden csínját-bínját. Az pedig, hogy 50. szintű építőink vannak a diplomáciának köszönhető elsősorban és az ismeretségnek, lévén hárman is vagyunk, mint néhai diplomaták(, ám csak egy aktivizálta igazán magát). Halkan jegyzem meg, hogy a többiek sem mai gyerekek...

Az épületbónuszok nélküli boldogulás alátámasztására nézzétek meg Hype szövetségi társam, aki nem élvezi az épületek bónuszait, mert ahhoz még >70.000 LE-t kellene töltenie. Ahhoz képest elég jól megy neki.

Számomra annyi előnye van az épületeknek, hogy majd amikor viadal-érett leszek, nagyobb eséllyel indulok a többieknél. Ennyi.
Higgyétek el, a 140-145 TÖ-jű ellenfeleimet, akik egy szál buzogányban és bőrpáncélban szaladgálnak, épületek nélkül is a földbe döngölném. Természetesen mindez igaz az összes szövetségi társamra is.
Pontszám: 9.17
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2255. hozzászólás - 2009.06.02. 18:31:44 (Válasz Maci #2232 hozzászólására.)
A lehetőséget elég régen jeleztem már, megoldási javaslatom is volt, mégsem történt semmilyen reakció. Másrészről bárki utánunk is csinálhatja akár, annyi dolga van, hogy meggyőzzön pár magasabb tapasztalati szintű hordatársat, hogy csatlakozzon a szövetségéhez, ha más nem átmenetileg.
Harmadrészt pedig a viadal problémájára megoldást nyújtana, ha semmilyen szövetségi bónusz sem számítana - amit valaki már előzőleg javasolt is.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2256. hozzászólás - 2009.06.02. 18:35:16 (Válasz cirip #2253 hozzászólására.)
Ők egy pár, nem?
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.20
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2257. hozzászólás - 2009.06.02. 18:37:13 (Válasz Hastin #2242 hozzászólására.)
HYpe-nak semmilyen bónusza sincs, mégis jól megy neki. Azt pedig ne feledd, hogy a smaragdoknak már második szinten van energialövedéke, ami a csaták végkimenetelét igen szépen tudja befolyásolni. Ellenfélválasztásnál pedig az alacsony TÖ, gyenge cucc önmagában még nem garatnál zsíros zsákmányt, de jó úton haladsz.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2258. hozzászólás - 2009.06.02. 20:35:12 (Válasz Szabinho #2256 hozzászólására.)
Itt jelenteném be, hogy nekem egy egész háremem van, de erre a 34 csajra csak egy számítógép jut, ezért tűnhet úgy, hogy az egész szövetségünk multizó csalókból áll...
Pontszám: 8.75
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2259. hozzászólás - 2009.06.02. 21:17:54 (Válasz Szabinho #2256 hozzászólására.)
igen, és?
vagyis egy ip mögül játszanak, a két tök külön karakterükkel...

elég hasonló amit Viorica írt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2260. hozzászólás - 2009.06.02. 21:18:20 (Válasz csati777 #2258 hozzászólására.)
aztán beleér e keze a bilibe
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője