Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1261. hozzászólás - 2009.05.21. 07:57:58
Uraim állítsátok már le magatokat!

Előre szólva lett Miklósnak, hogy a Kreatív exploittal igen is foglalkoznia kell, reakcióként kaptuk, hogy LEGÁLIS a dolog!
Ekkor 5 párost tudok aki nekifeküdt a kérdésnek, jelenleg Csuhiák vannak az élen a hogy látom
Brutális exel táblák, számolások stb előzi meg a dolgot.

Ugyan az a szitu vele, mint az építés elkötelezett játékosokkal. Lehet jönni a morállal, az elkölccsel meg az anyám tyúkjával...

Tegnap külön felhívtam Miklós figyelmét, hogy lépnie kell, és ez igencsak munkaidőben történt! Most meg vannak akik degeszre szedték magukat egy előre jelzett LEGÁLIS dolgon, és már most lázad az ős pók banda?

Pedig csak a jéghegy csúcsát látjátok....

Csak egy példa:
2009.05.21. Jóváírtunk részedre 210 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 123076 LE áramlott beléd.


A járulékos exploitokat még végig se gondolta senki ugye?

Mondtam én, hogy a V3 korrekt világ ilyen szempontból, ott is előre jeleztük, hogy kéne építési korlát, a mai napig nem született meg

Szoval a "Kreatív exploit" LEGÁLIS, amíg nincs korlátozva, addig lehet tolni
Pontszám: 4.94
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1262. hozzászólás - 2009.05.21. 07:59:12
Aha. Akkor kb. itt fejeztem be a játékot, ez értelmetlen
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1263. hozzászólás - 2009.05.21. 08:00:19 (Válasz Birka #1261 hozzászólására.)
"és már most lázad az ős pók banda?"

Jah, Mortimer meg Sanyi az ős-pók.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1264. hozzászólás - 2009.05.21. 08:01:38 (Válasz Birka #1261 hozzászólására.)
Kikérem magamnak, én tényleg ős Pók vagyok. Trueblood és Sameed mögött 3. voltam az LE diff listán jópár hónapja.


Birka: az a helyzet, hogy ezt az "exploitot" én Galmuszkkal már novemberben tárgyaltam, aztán hónapról hónapra felmerült, de végül nem kezdtünk bele egy "kreatív háborúba", pedig nem kétfős társaságként gondolkodtunk, hanem 12. Elő lehet venni az exceleket, 6-6 ember óránként körbeüti egymást az mennyi LE-t termelne 1 nap alatt, ami abból jönne ahhoz képest amit Csuhi-Egon csinálnak aprópénz.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.21. 08:05:32-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1265. hozzászólás - 2009.05.21. 08:02:28 (Válasz CaveMaN #1264 hozzászólására.)
Hát, én is voltam első a V2-n:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1266. hozzászólás - 2009.05.21. 08:04:05 (Válasz Birka #1261 hozzászólására.)
Akkor ezek szerint ez nem is egy pvp játék hanem egy "ki mit tud kivel? lebeszélni játék"...
Asszem akkor részemről is vége a végzetúrnak...
Egyébként szerintem kicsit sokat képzelsz erről az "okosságról", nem kell ide excel tábla, mindössze 50-es kreatív és lebeszélni, hogy brutál mennyiségű LE-vel ütögetik egymást
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.21. 08:08:04-kor




Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1267. hozzászólás - 2009.05.21. 08:04:47
Én azért kértem egy megerősítést Miklóstól, és ha tényleg ezt válaszolja, akkor bye-bye...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1268. hozzászólás - 2009.05.21. 08:07:00 (Válasz Birka #1261 hozzászólására.)
Pont ezt mondtam, hogy rengetegen lehetnek, akik lapítanak és kihasználják az ilyeneket kínzókamrával, portyával. Ezen belül is a cimborák, akikkel le van zsugázva a kínzókamrás dolog, ugye.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1269. hozzászólás - 2009.05.21. 08:09:23 (Válasz Birka #1261 hozzászólására.)
Aktuális a karakterlapon

Egon:

Zsákmányolt lélekenergia: 18.049.229
Elvesztett lélekenergia: 9.634.787

Csuhi:

Zsákmányolt lélekenergia: 18.272.187
Elvesztett lélekenergia: 10.715.450
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1270. hozzászólás - 2009.05.21. 08:09:52
Itt jön be, hogy Caveman szerint pártízezer LE nem számít. És mennyitől számít? Birka 123ezres kínzókamrája már igen? Nevetséges.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1271. hozzászólás - 2009.05.21. 08:11:10
Morti, úgy is hang vagy megtenni...

Minden olyan Létermelés, mely "bónusz" lét visz a játékba korláttal kell hogy rendelkezzen. Ezt mind TF mind OV-n megtanulhatta már Miklós, jópár fejtörőt adtunk már neki.
Ugyan ez az építés, manakonstrukció, katalizátor stb... Csak azok sokkal lassabban termelenek ugye.

Természetesen bárki átteheti a turbót a felejtésre, leszedhet 4-5 skillt, kihúzhatja a kreatívot maxra, indíthat bulit, 2 misiről indítva mirea lista frissül van 10-12 misi lédif a semmiből

Csuhiék 2 napja cinálják a statisztikák alapján, messze nem optimálisan indulhattak, ők voltak a "felfedezők"

Amúgy egy apró idézet valaki tollából:
"
Ez egy szakértelem,
ahol adott befektetéssel plusz LE-hez jutsz. Ami viszont maximalizálva
van...
"

Maxol a %, pp, inőigény, tobbi játékos szemfülessége stbstbstb...
Pontszám: 5.43
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1272. hozzászólás - 2009.05.21. 08:13:41 (Válasz Mortimer #1270 hozzászólására.)
Mortimer, mihez képest ugye. 15k felett már én is akasztottam rendes portyából, minden lebeszélés nélkül, 40k-t meg 20k-s küldetésnél segítségből, egy-egy ilyen portya hol számít 1 tulajdonságpont vagy 1 szakértelem futja belőle? Kínzókamránál mások az arányok, Galmuszk szed belőle 30k-t mondjuk, ahhoz képest 123k finoman szólva durva, ahogy akár Lanmaffia hatalmas fogásaihoz képest mondjuk egy feltételezett 800k-s portyanyeremény Egonéknál.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1273. hozzászólás - 2009.05.21. 08:20:14
Hát ez szánalmas, nem legális...így mi értelme a VU-nak? Pf.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1274. hozzászólás - 2009.05.21. 08:20:54 (Válasz CaveMaN #1269 hozzászólására.)
Whoa, még előttük vagyok No, vajon kihúzom a délután négyes frissítésig? És Nephila?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1275. hozzászólás - 2009.05.21. 08:24:39
Egyébként az igazán borzasztó nem is kettejük csalása. Én eddig két szövetségnek voltam a tagja, és mindkettőben nagyon figyeltük, hogy ki támadja a szövetséget, ki "veri végig", kitől raboltak sok LE-t. Figyeltünk a gyenge pontokra.

A Ronin 29 tagú szövetség. A Viktory 27 tagú. KIZÁRT DOLOG, hogy négy tucat tag közül senkinek ne tűnt volna fel a dolog a támadási listában, hogy több százezer LE-k áramolnak ütésenként oda vissza, és az egyébként betámadók is tízezreket visznek el. Ebből kiindulva megkockáztatom, hogy ezekben a szövetségekben ahelyett hogy jelezték volna a csalást, mások is kihasználták a dolgot.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.91
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1276. hozzászólás - 2009.05.21. 08:25:51
Ne legyetek már ennyire földhöz ragadottak...

Egy idő után nincs határ, 800k rablás valahol tegnap délben volt...

Most 2-3 misi közti ütéseket vihetnek be egymáson.

Ugye az elvihető lé képlete:
(15+kivégzés)*piramis*gyémánt hatás*lélekpajzs hatás*támadhatósági%*afinnitás bónusz

Ha csak 30-as kivégzéssel számolsz, és 60% üthetőséggel, akkor is 7-9 misi aktuális lénél már 3 misis ütések lazán vannak

Amugy nephilla konkretan 2 vagy 3 hónapja tette ki a profiljába, hogy 150k-t rabolt egy ütéssel, ez pontosna ugyan ez, csak optimálisabb (messze nem a legotimálisabb) keretek közt. Most minden lét bevágnak építésbe, mert az sincs korlátozva, és mehet majd a matek megint?

Arra meg, hoyg ez a játék csak a lebeszélt csatákról szól már rég le kellett volna, hogy essen! Legkésőbb, amikor az 5 döntetlenes küldetés befigyelt a listádban...
Pontszám: 5.21
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1277. hozzászólás - 2009.05.21. 08:26:06
Ha ez tényleg szabályos akkor lehet, hogy a VU becsukhatja kapuit, mert azért vagyunk itt jópáran akik versenyszellemből játszottunk és saját erőből akartunk a legjobbak lenni...
Szerintem ezen játékosoknak (mint ahogy nekem is) elég gyomorforgató ez a dolog, a rendszeres őskővásárlók egy része szerintem ennek hatására elképzelhető, hogy törli magát és akkor Csuhi meg Egon eljátszogathatank nyugodtan, csak a Beho-nak nem lesz épp sok bevétele utánuk




Pontszám: 7.67
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1278. hozzászólás - 2009.05.21. 08:27:11 (Válasz Mortimer #1275 hozzászólására.)
Mortimer, 10 pont




Pontszám: 3
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1279. hozzászólás - 2009.05.21. 08:29:06 (Válasz Mortimer #1275 hozzászólására.)
Morti fogd már fel, hogy LEGÁLIS!!!

Semmilyen szabály nem tiltja, bárki megcsinálhatja! Ugyan úgy mint a PÓK taktika se csalás, vagy az építés elhivatott taktika sem!

Amúgy jogtalan vádaskodásért keményen zárolnak, jobb ha tőlem tudod...
Pontszám: 3.70
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1280. hozzászólás - 2009.05.21. 08:30:11 (Válasz Mortimer #1275 hozzászólására.)
Még szép, ez nem kettejük bulija, nagyon sokan vannak benne, és én megint kimaradtam:D
A logok alapján szépen vissza kéne fejteni az egészet, levonni a levonandókat, kiosztani a büntit (amennyiben jár egyáltalán, hisz legális a dolog, mint tudjuk), és elzárni ezt a csapot.
Addig mindenesetre felfüggesztem a játékot, kivárom hogy mi történik:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője