Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3541. hozzászólás - 2010.04.20. 00:09:37 (Válasz Aderrick #3539 hozzászólására.)
nem lehetséges hogy lassan elveszted a számtalan al és főidentitásod feletti uralmat, és az egyik egészen véletlenül , valami fura módon, számunkra tökéletesen érthetetlen technológiával, urambocsá', mégegyszer beírta?
Pontszám: 8.10
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3542. hozzászólás - 2010.04.20. 12:54:17 (Válasz masterv #3531 hozzászólására.)
Örülök, hogy valaki egyet ért

A vezetésnek üzenem, hogy kéretik megvizsgálni a V1-en 3-5. szint környékén újonnan megjelent karikat akik semmire nem költik a LE-t és furcsa módon ahogy megjelennek 10 perc múlva már valaki lefarmolja őket. Persze utána ezeket a karikat nem fejlesztik tovább a létrehozóik, minek is...már megszolgálták a céljukat.

Nagy valószínűséggel Feszter áll a dolog hátterében, 4. szinten, úgy hogy még csak a szint felénél jár TP-ben, már 170k körüli rablása van, és nagyon gyorsan növekszik!

Pár karakter akiket könnyen lehet, hogy Feszter indított, mert mostanában jelentek meg, nem költöttek és egyből lerabolták őket:
Totyika1234
Szlovák
Andrasherceg
Yamato2
Yamato4
Pontszám: 4.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3543. hozzászólás - 2010.04.21. 16:34:59
V1-en Ede05, Dagober04 és Cecil03 egymás után regisztrált zafír farm karakterek. Bár megnéztem és elég szépen tejelnek szeretném kérni a JátékVezetést, hogy zárolják ezen egyértelműen multi karaktereket és az őket futtató gyémánt karaktert/karakterek is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.48
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3544. hozzászólás - 2010.04.21. 20:43:42 (Válasz Ricardo #3543 hozzászólására.)
Fábián06 is fellépett a 6. szintre. Természetesen őt Ede05 után regisztrálták. Most komolyan, még ennyit sem szűr ki a rendszer magától?

Mod. : helyesírási hiba
A hozzászólást Ricardo módosította 2010.04.21. 20:44:06-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.48
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3545. hozzászólás - 2010.04.22. 09:57:20 (Válasz Ricardo #3544 hozzászólására.)
Közben észrevettem Bács02-t is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.48
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3546. hozzászólás - 2010.04.22. 10:00:12 (Válasz Ricardo #3545 hozzászólására.)
lesz ott valahol egy Aladar01 is sztem
Pontszám: 7.64
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3547. hozzászólás - 2010.04.22. 10:09:22 (Válasz Endyr #3546 hozzászólására.)
A karakter regszámát eggyel csökkentve már egy 1. szintű inaktív karakter ugrott be, úgy hogy egyszerre "csak" ezt az 5 karaktert regisztrálták.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.48
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3548. hozzászólás - 2010.04.23. 16:09:44
http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=15267

Barátságos egyed.
Pontszám: 8.29
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3549. hozzászólás - 2010.04.24. 15:48:21
Kezd elegem lenni abból, hogy semmit nem teszt a csalók ellen a játékvezetés...

V1 - Nyunyo

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 121 23
Smaragd horda ellen 143 41
Zafír horda ellen 78 12
Összesen: 342 76
Legtöbb okozott sebzés: 45
Tulajdonságösszeg: 175
Szakértelemösszeg: 98
Teljesített küldetés: 5
Teljesített kaland: 0
Összes építés: 5.171
Zsákmányolt lélekenergia: 176.454
Elvesztett lélekenergia: 8.153
Helyes kvíz-válaszok: 191


Na nehogy már 342 csatából 176k LE-t szerezzen. 4. szintre. Ráadásul még van 191 helyes kvízválasza. Mi ez már komolyan?
És méghogy vannak algoritmusaik, amik mindenféle aktivitást regisztrálnak...na persze, akkor az ilyen csalók már rég zárolva lennének. Ez egyszerűen szánalom már ami itt megy.

Ez a cél emberek? Mindenki 20-30 karival játsszon? Mert nekem az jön le, hogy erre buzdít a vezetőség.

Szerk.: Talán kicsit erős volt a fogalmazásm, de biztos tudjátok, hogy ez így nem jó
A hozzászólást Solikka11 módosította 2010.04.25. 19:24:18-kor
Pontszám: 7.58
népszerűWeasel29Férfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3550. hozzászólás - 2010.04.25. 08:14:00
Végeztem egy kísérletet. Két karit regisztráltam az 1-es világon. Mindkettőnek vettem 3 hét prém tagságot. Semmi baj nem volt, egyik karival farmoltam a másikat. Senki nem szólt hozzám egy szót sem. Lejárt a prém tagság és láss csodát fél nap múlva már zárolva voltak mind a ketten. Természetesen töröltem őket, mert ennyi bizonyíték elég volt.
V1: Weasel

http://www.youtube.com/watch?v=cAy-HyEFHC8&playnext_from=TL&videos=Do_WPbT8TO8
Pontszám: 9.42
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3551. hozzászólás - 2010.04.25. 09:00:02 (Válasz Weasel29 #3550 hozzászólására.)
LOL!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.49
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3552. hozzászólás - 2010.04.25. 09:21:14 (Válasz Weasel29 #3550 hozzászólására.)
Igen, de ez le is van írva, hogy ha azonos IP címről játszik két karakter, akkor legyenek prémiumosok, ebben az esetben engedik, lévén, ha már valaki fizet, akkor valószínűleg normálisan játszanak. Nyilván ezt is ki lehet kerülni, mint ahogy meg is tetted, ami nagyon
Pontszám: 6.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3553. hozzászólás - 2010.04.25. 09:41:58 (Válasz Craslorg #3552 hozzászólására.)
Az is le van irva, hogy egyertelmu visszaeles eseten a premiumos is zarolasra kerul.
Pontszám: 6.91
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
550 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3554. hozzászólás - 2010.04.25. 18:55:28
Asszem ez egy határozottan nem megengedett bemutatkozás Smokajaguartól v3-on, sőt:


Kedves retardált stat homók. Ez nekem csak fun, de nektek sírás lesz. Nincs más célom, minthogy tönkre tegyem a ti szórakozásotokat. Igen, nektek, akik erre élveznek, hogy több ezer győzelmetek van és alig néhány loss. Ez most meg fog változni. Jó játékot



* Nem mintha én benne lennék az említett kategóriában, 2:1-hez az arány a győzelem/vereségeimnél.
A hozzászólást Máté96 módosította 2010.04.25. 19:40:12-kor
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.69
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3555. hozzászólás - 2010.04.26. 08:09:59 (Válasz Kocos #3553 hozzászólására.)
Ennek ellenére mi a tanulság: prém tagságra nem keres a farmer-detektor! Kicsit vicces a dolog egyébként,mondhatni nem teljesen etikus.De itt ugye nem kell etikát keresni, mert ez csak játék...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.49
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3556. hozzászólás - 2010.04.26. 08:44:35 (Válasz masterv #3555 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2010.04.26. 08:09:59
Ennek ellenére mi a tanulság: prém tagságra nem keres a farmer-detektor! Kicsit vicces a dolog egyébként,mondhatni nem teljesen etikus.De itt ugye nem kell etikát keresni, mert ez csak játék...


Azt nem tudjuk, hogy keres-e, azt tudjuk, hogy nem tilt le.
Pontszám: 6.46
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3557. hozzászólás - 2010.04.26. 09:31:05 (Válasz Kocos #3556 hozzászólására.)
Jaj, Kocos. Húzd már ki a barna nyelvedet a JV seggéből, mert már az undorító szintet kezded el súrolni.

Nevetséges ami itt megy, a játékosok többségének egynél több karaktere van, össze-vissza csal mindenki és semmi nem történik. Az általam 5 napja beírt karakterek is fejlődnek szépen (azóta már 1 szintet léptek a farmok és persze hízik a gazdájuk, minden következmény nélkül), a JV pedig sz@rik bele.

Ideje lenne, hogy Miklós komolyan odafigyeljen a játékszabályok betartatására, ne csak a pénzért tartsa a markát.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.92
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3558. hozzászólás - 2010.04.26. 09:42:26 (Válasz Weasel29 #3550 hozzászólására.)
Idézet: Weasel29 - 2010.04.25. 08:14:00
Végeztem egy kísérletet. Két karit regisztráltam az 1-es világon. Mindkettőnek vettem 3 hét prém tagságot. Semmi baj nem volt, egyik karival farmoltam a másikat. Senki nem szólt hozzám egy szót sem. Lejárt a prém tagság és láss csodát fél nap múlva már zárolva voltak mind a ketten. Természetesen töröltem őket, mert ennyi bizonyíték elég volt.


Ha nekem kellene írni ilyen visszaélés figyelő programot, biztos nem azt figyelném, hogy azonos IP címről játszanak-e. Az azonos IP cím bannolásával nagyon jól el lehet venni a kedvét a játéktól, akik pl. egy családból játszanak - visszaélések nélkül. Ugyanakkor aki csalni akar, annak semmibe nem kerül egy proxyn keresztül játszani (nagyon jó ingyenes programok vannak a neten) ahol egy gépről játszhat akár 100 karakterrel úgy, hogy a Beholder azt látja, mindegyiknek más az IP címe.

Sokkal többet mond - és szerintem elsősorban ezeket kell kiszűrni - ha X karakter pár napi rendszerességgel támadja Y-t, vagy a rabolt LE-je X%-a ugyanattól a karaktertől származik.
Ugyanígy, amit Miklós is írt már: azonos szövetségben vannak (ráadásul kevesen), és az egyik építése sokkal nagyobb, mint a másik, vagy az epikus kincsek jelentős részét az egyik viszi el.

Egyébként még mindig érdekes kérdés, hogy illeszkedik a szabályokba az, hogy egyik világon csak azért tartok fent egy karaktert, hogy LE-vel tömjem haverom karakterét, ő pedig másik világon cserébe megteszi ugyanezt az én (fő)karakteremmel. Jelenleg ez pl. teljesen legális, és van is aki csinálja.
Pontszám: 8.87
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3559. hozzászólás - 2010.04.26. 12:33:35 (Válasz Craslorg #3552 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.04.25. 09:21:14
Igen, de ez le is van írva, hogy ha azonos IP címről játszik két karakter, akkor legyenek prémiumosok, ebben az esetben engedik, lévén, ha már valaki fizet, akkor valószínűleg normálisan játszanak. Nyilván ezt is ki lehet kerülni, mint ahogy meg is tetted, ami nagyon


A dolog ennél sokkal prózaibb: azonos IP esetén valószínű ugyanarról a gépről játszanak többen. Ez önmagában nem csalás, de mindenképpen illene utánanézni, hogy a karakterek milyen tevékenységet folytatnak. Ez azonban időbe, energiába és pénzbe (az ezzel foglalkozó alkalmazott fizetése) kerül - és mivel olyan karakterekről van szó, akik nem fizetnek (nincs prémium), egyértelműen veszteség a Kft. részére. Ezért sokkal egyszerűbb őket letiltani, mint vizsgálódni - ha nem is csaltak, bevételkiesés nem lesz, mivel úgysem fizettek.

Fizetős játékosoknál már más a helyzet: fizetős ügyfelet akkor fognak csak letiltani, ha tényleg megalapozott oka van annak. Ha ok nélkül tiltják ki őket, az egyértelműen üzleti veszteség. Mivel itt van bevétel, megtérülő befektetés a "nyomozás" a karakterek után.
Pontszám: 8.12
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3560. hozzászólás - 2010.04.26. 13:38:11
Elárasztották a farmkarik a V1- 3. szintet mint a veszedelem.... Ma reggel és délben, egy kis toplista böngészés után 8 portyából 7800 Le-t szereztem. Úgy, hogy ellenfeleim mind 3. szintűek voltak és nem költöttek LE-t. Valaki nagyon komolyan tolja a multizást
Pontszám: 5.14
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!