Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3961. hozzászólás - 2011.03.15. 19:16:14
Imádom a srácot, nagyon keményen tolja:

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:11:51
Mi van faszkalap

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:01:46
Úgy látom még erőszakolod az édesanyádat, de perverz fasz

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:17:06
Amúgy te mi a kurva anyádnak vagy itt, más játékát tönkre tenni?
Csinálhatnál mást is, kézigránát biztosítószeg ki, számolsz háromig és az emberiség megszabadul egy emberszabású ökörtől

Kiméra07 megátkozott a Szárnyas Fejvadászok Kiképző Központ szövetség nevében!
0 Le 20% még mindig 0-a.

Legszebb betámadom és 2 perc múlva vissza támad, szóval még saját magát is Tp-zi.
De a legszebb az egészben hogy nincs annyi esze hogy a Szövi társát megkérdezze mi az a Preventorixpikusz.
Megvárom hátha megveszi és utána írok a bannedre.
Tudom gonosz vagyok, de ha az első 1-2 támadás után normálisan megkért volna hogy hagyjam békén (anyázás nélkül) megtettem volna.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.86
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3962. hozzászólás - 2011.03.15. 19:23:42
A legszebb, hogy ő szövetségének jó kommunikációs készséggel megáldott toborzótisztje
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3963. hozzászólás - 2011.03.15. 19:27:22 (Válasz Helion1988 #3961 hozzászólására.)
Há' de normálisan kért meg, gondold el, ha durvult volna!
Pontszám: 8.25
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3964. hozzászólás - 2011.03.15. 19:28:09 (Válasz Lanmandragoran #3962 hozzászólására.)
Igen ez már csak hab a tortán.
Milyen lehet egy levélváltás ilyenkor?
Csatlakozz vagy a k. anyádat!
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.57
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3965. hozzászólás - 2011.03.15. 20:32:02
Ráadásul elég bendzsa karakter én már rég töröltem volna...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.83
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3966. hozzászólás - 2011.03.15. 20:39:03
írd meg neki, hogy 2012. december 22-ig kell csak elviselnie, utána úgyis jönnek az ufók, és szarrá lőnek mindent.

A jó hír, több támadást nem kap, a rossz, semmi mást sem.

maci
Pontszám: 7.50
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3967. hozzászólás - 2011.03.15. 21:29:19 (Válasz Maci #3966 hozzászólására.)
A jó hír, hogy Magyarország 50-évvel le van maradva!
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 5.15
kedvelt tagPoloSanyiFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3968. hozzászólás - 2011.03.18. 13:41:44
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ami kicsit talán fura lesz, de számunkra igen kellemetlen a dolog, és szeretném ha rendeződne.

V5-ről van szó, és komoly gond van az egyik szövetséggel: Harcosok a nevük.

Azzal kezdődött minden, hogy az egyik tagunk megtámadta az ő egyik tagjukat, jött a szép levél bájos cizellált stílusban, kikerült az adatlapjukra, hogy idióták vagyunk, csak a szokásos, ez még belefér. (azóta ez már eltűnt, mivel szóltunk nekik, hogy zárolás lesz... megjegyzem sajnos, mert így nem tudtunk zároltatni)

De már 3. napja kapjuk a PC-t csak úgy, bosszúból. Próbáltunk beszélni velük, hogy ez nem éri meg, meg ne csinálják, de szerintem nem is nagyon értik a dolgot, mert 5 darab bájos román állampolgárból áll a szövetségük értesüléseim szerint. (nagyon törik a magyart, valószínűleg fordítógéppel káromkodnak, és többen jelezték, hogy tuti románok).

Beszéltünk más szövetségekkel is, és mondták, hogy nekik is volt már velük bajuk, indokolatlanul PC-ztek, meg anyáztak.
A szövetség 5 gyenge építőből áll amúgy, és szerintem erre tették fel az életüket, hogy egészséges gyűlölettel megkeserítsék a rendesen játszó, FIZETŐS játékosok életét (ezt azért szúrtam be, hogy biztosan elolvassa az illetékes:) )
Az a konkrét kérdésem, hogy - annak ellenére, hogy az anyázó leveleknek már nincs nyoma - , megfelelő háttértámogatással rendelkező kérés benyújtása során lehetőség lenne-e arra, hogy ezeket a szimpatikus embereket valahogy korlátozzuk?
Ez alatt azt értem, hogy pl a TOP 10 szövetséggel együtt megkérjük a Miklós TEAM-et arra, hogy pl ne használhassanak PC-t. (amúgy minek van egyáltalán Pc a játékban?)
Szóval korlátozást szeretnénk kérni rájuk annak ellenére, hogy nem követtek el szabályszegést(bár az etikát és a játékélményt eléggé rombolják, szóval szerintem nem lenne kellemes, ha ezek miatt többen is abbahagynák a játékot szerintem).

A választ előre is köszönöm!

Tisztelettel:

PoloPanda
V5 celeb pókja, PoloPanda gazdája.
Póker és PhP szakértelmek maxolása folyamatban
Pontszám: 4.24
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3969. hozzászólás - 2011.03.18. 13:56:33 (Válasz PoloSanyi #3968 hozzászólására.)
Szerintem az a legegyszerűbb, ha a trágár leveleket külditek a megfelelő e-mail címre, így mindig kapnak 3-5 nap zárolást. Egy idő után megunják, vagy zárolják véglegesen őket.
Másik: Fogjatok össze a top szövikkel, és küldjétek Ti is a citadellát, amennyi belefér. Így a visszalövések is jobban eloszlanak, és Nektek is kevesebb jut.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.09
kedvelt tagPoloSanyiFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3970. hozzászólás - 2011.03.18. 14:52:37
Az a baj, hogy kifejtették, hogy mi vagyunk a szerencsések, így mostantól MINDIG kapni fogjuk a PC-t... már elkezdtük a szövetkezést, mi is visszatoljuk rájuk mindennap, meg lassan beszállnak mások is, de ha nem érdekli őket, és csak arra mennek, hogy kicsesszenek velünk, akkor olyan mind1, hogy mekkora PC csapást kapnak és mennyit. Szóval nem lehet ellenük mit tenni cliens oldalról.

Szerintem ezt az egészet csírájában kéne elfojtani, mert nagyon megöli a játékélményt. Remélem valaki majd felfigyel erre.
V5 celeb pókja, PoloPanda gazdája.
Póker és PhP szakértelmek maxolása folyamatban
Pontszám: 5.86
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3971. hozzászólás - 2011.03.18. 15:27:47
Jut eszembe. MEg vannak a levelek. Csak sajnos később derült ki, hogy csak akkor ér ha nem válaszolunk rájuk. Akkor lehet küldeni a supportnak, és valóban zárolják, ha van rá okuk.

De meg lehetne próbálni ennek ellenére elküldeni nekik, természetesen válasszal egyben. Amúgy a válasz szerintem felvállalható!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.86
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3972. hozzászólás - 2011.03.18. 16:00:40 (Válasz PoloSanyi #3968 hozzászólására.)
Kár hogy V1-ről nem lehet átlőni PC-t, kapnátok tőlem is egyet ti anyámasszonykatonái
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.70
kedvelt tagPoloSanyiFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3973. hozzászólás - 2011.03.18. 16:50:18
Köszönöm a hozzászólásod Viki! Azért a biztonság kedvéért menjél és mossál fogat!
V5 celeb pókja, PoloPanda gazdája.
Póker és PhP szakértelmek maxolása folyamatban
Pontszám: 2.95
fórumozóLorelai GilmoreNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3974. hozzászólás - 2011.03.18. 17:04:24 (Válasz Helion1988 #3961 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Lorelai Gilmore módosította 2011.03.18. 17:05:11-kor
Pontszám: 5
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3975. hozzászólás - 2011.03.18. 17:05:49 (Válasz Helion1988 #3961 hozzászólására.)
Szép napot mindenkinek!

Alig hittem a szememnek, hogy Kiméra07, aki a csapattársam, ilyen leveleket küldözget. TP-vel tömés ide vagy oda, ezen nagyon megdöbbentem. Látni szoktam a támadásoknál, hogy sűrűn látogatjátok, de ez a stílus azért nagyon durva tőle.

Én jónéhány anyázós levelet kaptam már mióta v1-n játszok, de amiket a csapattársam küld ki, ezek messze felülmúlják mindet. Hát srácok, meg kell mondjam, szégyenlem magam helyette is, ez nagyon gáz.
Akkor ezért támadjátok ennyiszer? Erre eddig nem is gondoltam. A szövetségi fórumon és mint csapattárs tökéletesen udvarias játékos, nem értem mi lelte, mikor ezeket a leveleket írta...
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 7.11
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3976. hozzászólás - 2011.03.18. 17:24:06 (Válasz Tilly #3975 hozzászólására.)
15.-e óta csak 2-őt termelt.
Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 20:25:27
Nincs neked faszod, hogy azzal foglalkoznál, te legnagyobb

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:27:28
Kurva anyád, döglődik már majamparádé?


Nem tudom mit szeretne elérni ebben a játékban.
Gondolom ezekkel a levelekkel azt, hogy ne kelljen megvenni-e egy 25 kavicsos gyűrűt csak hát fordítva sült el a dolog így kapja a tp rendesen.
Én is csak azért támadom meg napi 2x mert az első levele is hasonló hangvételű volt.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.03
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3977. hozzászólás - 2011.03.18. 17:27:30 (Válasz Helion1988 #3976 hozzászólására.)
Helion, én tényleg nem tudok már mit mondani. Ez kritikán aluli. Így nem lehet levelezni, ahogy ő teszi. Kérdőre vontam őt a szövi fórumon, remélem abba hagyja az írogatást, mert ez így nagyon gáz.
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 7.11
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3978. hozzászólás - 2011.03.18. 17:27:42 (Válasz Helion1988 #3976 hozzászólására.)
Nyomd fel supportnak és zárolják egy kis időre. Feltéve hogy te nem reagálsz főleg nem hasonló stílusban:)
De persze ha szórakoztat...
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.86
népszerűTillyNő
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3979. hozzászólás - 2011.03.18. 17:35:07 (Válasz Helion1988 #3976 hozzászólására.)
Kiméra07 kilépett a szövetségből. Ma, 17:29


Kiméra törölt miután meglátta, hogy bemásoltam a leveleit szövi fórumra.
Rosszul teszed, ha dicsérsz olyan dolgot, amit nem értesz igazán, de még rosszabbul azt, hogyha szidod.

V1, V3 - Tilly
Pontszám: 7.11
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3980. hozzászólás - 2011.03.18. 17:36:34 (Válasz Tigrisnyul #3978 hozzászólására.)
Csak ezeket írtam:
Ezért napi szinten 2-3at fogsz kapni és örülj hogy nem bannoltatlak.

Ejnye már ennyire fáj ez a kis tp?
Azt hittem azért támadsz mert szereted.
Ha értenél a vu-hoz már rég nem sírnál a támadásaim miatt.


Ezeket ugye 2 anyázásra reagáltam.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.03
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője