Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
241. hozzászólás - 2008.11.18. 10:18:33 (Válasz CaveMaN #240 hozzászólására.)
Mindez hányadik szinten van? Észvesztő, kérdés hogy ezek a karakterek minek játszanak...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
242. hozzászólás - 2008.11.18. 10:26:26
Na vajon minek... A többségük lóerőzsáknak. Vagy ezt a szót nem szabad leírni, mert mindjárt jön egy "alt" és kifejti, hogy ő bizony ezt élvezi...

Komolyan, tisztelet a kivételnek (mert ilyen is van), de azért a hangoskodók közül jó páran sunnyognak, mint a lapulevél alá rejtett tehénlepény... (jajj, tudom, hogy a tehén tiltott szó, de akkor is...)
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.33
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
243. hozzászólás - 2008.11.18. 10:29:46 (Válasz CaveMaN #240 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2008.11.18. 09:58:10
Csak azért, hogy elborzasszak mindenkit, ma reggeli eredmények :

650, 390, 61, 1400, 750, 500, 2100, 2, 240

átlag: ~680

De írhatom a tegnapit is, az átlagra ~520.

Amiből pedig ez a nagy "aránytalanság" adódik, az az, hogy a csak vadászókat hasonlítjuk a csak portyázókhoz. Ha mindenki portyázna kvázi eleget, kisebb lenne a különbség a karakterek között. Abban meg nincs semmi meglepő, hogy egy szövetségbe tömörülnek a hasonló játéktípust alkalmazó emberek. Sokban leegyszerűsíti a dolgukat. Arról pedig a támadó nem tehet, ha valaki 8.000 lóerővel otthagyja 2 napra a karakterét.


Én is szeretnék találkozni olyannal, aki 8000 LE kitesz ilyennek...
Vándor
mester
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
244. hozzászólás - 2008.11.18. 10:43:56
11-14. szint aki arrajár megtalálja. És én csak 1 vagyok a portyázók közül, a top sok (rajtam kívül eső része) is talál elég lóerőt. Néha szerencsém van, néha tudatosan keresek. De az biztos, hogy aki 3-400 LE-vel portyázni, az soha senkitől nem fog 2000-et, de még 500-at se elhozni (Najó 500-at talán elég magas kreatív affinitással).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
245. hozzászólás - 2008.11.18. 10:55:18
Ez a 8k-val pihenés több napig azért büdös, mert 10-14. szinten 20 vadászattal igen nehéz ennyit szerezni. Jó, ha az 5 ezer megvan. Ha meg valaki ennél több vadászatot indít el, akkor értelemszerűen belép még egyszer a játékba, és nincs az a tárgy, szakértelem, vagy tulajdonság amire ne tudná elkölteni.

A másik az, hogy én hiába támadok alacsonyabb szintű tápos karaktereket, valahogy sosem a 2000 LE-vel portyázós korszakukban találom meg őket. Ha nincs náluk mindig ennyi, akkor meg néha vadászniuk is kell, hogy újra lehessen mivel portyázni, akkor meg fejlődnének. Nem értem én ezt. (Persze ez már az én paranoiám, ne vegye senki rágalmazásnak.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
246. hozzászólás - 2008.11.18. 10:58:26 (Válasz ATILA2 #243 hozzászólására.)
Alapvetően, ha valaki épp fegyverre, páncélra, varázslatra stb gyűjt magasabb szinten, ami 5000-8000 LE, pechje van és véletlenül betalálják 2-3 óra alatt le lehet fosztani, csak ÉP kérdése a dolog. Ma reggel én is izgultam mert 3-4 órára nem voltam gépnél, és emiatt a széria miatt épp 7900 LE ült a zsebemben, ha valaki ezalatt megtalált volna, vitt volna rendesen. Más kérdés, hogy nagyon ritkán van, + elég szerencsésnek kell lenni, hogy beletalálj egy ilyenbe. (Erősen növeli a szerencsefaktort, ha napi 30 portyát elhasznál az ember).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
247. hozzászólás - 2008.11.18. 11:06:53 (Válasz Ricardo #245 hozzászólására.)
A 8k-t hasaltam, nem tudom, hogy az 1700-as eredményhez (kreativ affinitással 2100) mennyi LE kell. Másrészről hiába találsz meg engem is 2000-el portyára készen, ha 10es transzcendális projekció azt leviszi 1000-re, mivel gyémánt vagyok (és nagy a köztünk lévő szintkülönbség) szerezni fogsz talán 90-et
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.11.18. 11:13:03-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
248. hozzászólás - 2008.11.18. 11:26:30 (Válasz CaveMaN #240 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2008.11.18. 09:58:10
Csak azért, hogy elborzasszak mindenkit, ma reggeli eredmények :

650, 390, 61, 1400, 750, 500, 2100, 2, 240

átlag: ~680

De írhatom a tegnapit is, az átlagra ~520.

Amiből pedig ez a nagy "aránytalanság" adódik, az az, hogy a csak vadászókat hasonlítjuk a csak portyázókhoz. Ha mindenki portyázna kvázi eleget, kisebb lenne a különbség a karakterek között. Abban meg nincs semmi meglepő, hogy egy szövetségbe tömörülnek a hasonló játéktípust alkalmazó emberek. Sokban leegyszerűsíti a dolgukat. Arról pedig a támadó nem tehet, ha valaki 8.000 lóerővel otthagyja 2 napra a karakterét.



Nagyon egyszerű a magyarázat:

Egy 11. szintű karaktert ha 13. szintről támadsz, csak 15+(13-11)*5=25% feletti ÉP esetén tudod csak támadni. 11., és az alatti karaker már 15% felett tudja támadni. Tehát ahogy gyógyul egy ilyen karakter, egy órával korábban válik támadhatóvá alacsony szintűek számára, mint magasabb szintűek számára.
Ez az oka annak, hogy az LE.diff. toplista elején csupa 8-11. szintű karakter szerepel. Ők az általam "szintvisszamaradt"-nak nevezett karakterek. RENGETEG LEt- tudnak szerezni, az összes gyengébb karaktert ők fosztják végig. Mivel sokkal több az "áldozat", mint a "vadász", ezért lehet ilyen eredményeket produkálni.

Aki prémiummal játszik, jó stratéga, az rajtuk kívül már legalább 14-16. szintű. Aki nem portyázik, gyengébb játékos, nem tanult meg az LE-jére vigyázni, az maradt kb. azon a szinten, mint a "szintvisszamaradt" karakterek. Nekik a játék kb. olyan, mint farkasnak a baromfitelepen.

Ráadásul a program direkt támogatja a szintvisszamaradást a fenti 5%-os támadhatósági bónusszal, mintegy védi őket, hogy ezeket a karaktereket csak ők támadhassák.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
249. hozzászólás - 2008.11.18. 11:53:59
Hehe, a 14-16. szint az nem jó startégaság, hanem non-stop vadászat. Az épp minden, csak nem stratégia. Főleg, hogy nagy szerencséjükre ők már kapják a trollagyarast áldást a 17-18-ik szintűektől, fantasztikus stratégia.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
250. hozzászólás - 2008.11.18. 12:00:21 (Válasz CaveMaN #249 hozzászólására.)
"Hehe, a 14-16. szint az nem jó startégaság, hanem non-stop vadászat. "

Hülyeséget írsz. 16. szintű vagyok, 396 CSP-vel léptem át, mert muszáj volt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
251. hozzászólás - 2008.11.18. 12:04:24 (Válasz Mortimer #250 hozzászólására.)
Tény és való, rosszul fogalmaztam, tehát aki a helyemben 16-ik szintű lenne ...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
252. hozzászólás - 2008.11.18. 12:31:45
Tobb hozzaszolasbol azt szurtem le, hogy a portyara optimalizalas azt jelenti, hogy tapasztalati uton megtalalni a balekok azon koret, akik 500 tamadas utan is keptelenek vigyazni az LE-jukre es 2000 feletti mennyiseggel ucsorognek mindig. Ezt urban legend-nek gondoltam, mondvan, hogy ilyen jatekos ugyse jatszik, de el kell fogadnom, mert sokak szerint ezek meg hemzsegnek is 9-12 szinten (?). Bar velemenyem szerint vannak azert berrabszolgak is rendesen ezek kozott, akiket az elsodleges karakter farmolna. Az mar mas kerdes, hogy masok is megtalaljak es megjegyzik a karaktert, ebbol is profitalva es kiszurva a tulajdonossal. Szerintem en is talaltam mar ilyet, de mivel csak gyanu es bizonyitek nelkul nem vadaskodom, ezert jobb hijan farmoljuk mi is.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
253. hozzászólás - 2008.11.18. 12:33:22 (Válasz Batu #252 hozzászólására.)
"ebbol is profitalva es kiszurva a tulajdonossal"

Szerintem egyáltalán nem szúrnak ki vele, sőt, segítik abban, hogy biztosan ne zárják ki a játékból, ne legyen gyanús. Ha többen is ütik, egy nem tünik fel köztük.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
254. hozzászólás - 2008.11.18. 15:39:23
Bocsánat, hogy ideírom, de nem találtam jobb helyet. 2 db e-mailt kaptam egy kedves játékostárstól... Ha megengeditek, előre is elnézést kérek, idézném:
"Figyelj faszfej! Muszály neked minden fórumon válaszolni a sok buzinak aki pampog? Menj már a büdös picsába!!! Ki a kurva annyukat érdekli, hogy mi a fasszomat nem tudnak! Majd rájönnek bazd meg! Elegem van belőlük is, meg az ilyen faszfej szmaritánus debilekből is mint te kicsi csíra!!!!! Hiába játszod a nagyokost buzikám, a játékban bármikor széjjelcsapom a pofád köcösg!!! Húzzad meg magadat aszt ajánlom! MEGÉRTTETTED FASSSZOPÓ????"
Itt nem vettem még a fáradtságot a válaszra, ugyanis nem szoktam névtelen levelekre adni, avagy reagálni. De most jött még egy:
"Na idefigyelj szájbabaszott köcsögbuzzi!
Asszem nem voltam elég világos a múltkór, hogy raknád szájba annyádqat!!! Ha tovább pofázól minden fórumon, hogy nem lehett tőled nyugissan körbenézzni, mocsadék, akkor felnyalatom veled a kibaszott flasztertt bazdmeg! Akármikor széjjelbaszom a szádat a játékban a jókúrvaanyáddal eggyütt, megértetted????
Fanthasylia"
Másodszorra már sikerült aláírnod is. Remélem, ha harmadszor is küldesz e-mailt, akkor a saját karaktered nevét adod meg! Ugyanis véletlenül tudom, hogy Fanthasylia játékosa hölgy, te pedig az email címed alapján (gabor222222@citromail.hu) olybá tűnik, férfiember vagy... (Bár mondjuk nálam ez ott kezdődik, hogy nem bújok más szoknyája mögé!) Emellett nincs szerencséd a választással, mert Khettyvel elég jóban vagyok, és rajta keresztül már valamelyest ismerem a Napkapu tagjait, s egyikükről sem tételeznék fel ilyen hangvételű és helyesírású üzenetet. Az pedig, hogy elhiggyem, hogy az üzenet Fanthasyliától jött, nos ez egy pillanatra sem fordult meg a fejemben! Mivel az emailemre nem reagáltál, így itt írom le:
Elvtelen dolognak tartom, hogy egy az egészről mit sem sejtő játékos nevében írsz le ilyen mondatokat, legalább vállald fel a véleményedet! Nem te vagy az első, aki amiatt ír felháborodott levelet, hogy unja a Drakinra meg az állatbefogásra vonatkozó kérdéseket és válaszokat, ezen játékosokkal mindig megbeszéltem ezt az ügyet, de azt hiszem veled nem fogom, mert nem hiszem, hogy lehet.
Jóval erősebb vagy mint Incubus, a karakterem? Elhiszem barátom, de ez még nem igazán fegyvertény... Viszont ha így van, akkor mi szükség erre a hangnemre? Elhittem volna akkor is, ha finomabban fogalmazol...
Remélem egyet értünk abban, hogy a becsület úgy diktálja, hogy Fanthasyliától töredelmesen bocsánatot kérj. Remélem van benned ennyi tisztesség...
Egy tanácsot azért had adjak. Ehhez az e-mailhez nem akármilyen indulatok kellettek. A Végzetúr viszont egy játék. Egy játék, amelynek a célja a szórakoztatás lenne. Kérlek szépen, próbáld meg élvezni a játékot, mert ezek az indulatok, úgy hiszem, csak tönkre teszik.
És végül. Elhiszem, hogy sokak számára idegesítőek az unalomig ismételt kérdések és mivel nem szeretném, ha te vagy bárki más ellehetetlenítené a játékomat, így ezennel szeretném jelezni, a továbbiakban a fórumon kérdésekre nem válaszolok. Viszont minden kedves kezdő játékosnak továbbra is áll rendelkezésére szerény tudásom, de csak és kizárólag privát üzenet esetén. Sajnálom, de én sem szeretném a következő időszakot 1Ép-re verve tölteni. És elnézést mindenkitől, akiket eddig untattam Drakinnal, meg a többivel...
Illetve Miklóst szeretném még megkérni, hogy ha mód és lehetőség van rá, anélkül, hogy a felhasználási feltételeket megsértené, akkor a gabor222222@citromail.hu címről regisztrált kedves játékosnak adja már át ezen hsz legalább a Fanthasyliától való bocsánatkérésre felszólító részét... Nem kérem, hogy áruld el ki a karakter, csak add át légyszíves, persze, ha erről a címről regisztrált a játékra.
Minden kedves fórumozótól kérném emellett, hogy ha valahol a sokadik átnézés után is maradt volna ebben a hsz-ben netikettet sértő rész, akkor szóljanak és átírom.

Tisztelettel:
Byzon (avagy Incubus)
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.60
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
255. hozzászólás - 2008.11.18. 15:45:18 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Byzon!

Ha megtudod ki a karakter írd meg nekem légyszíves! Addig fogom támadni, míg abbahagyja a játékot!
Nem szokásom az ilyen, de ha alapból nem zárják ki, akkor teszünk róla, hogy ne legyen kedve itt rontani a levegőt.

A karakterem neve is Dragon Hunter!


ui: Ha esetleg zafir, akkor is megkapja a magáét a TOP-ok valamelyikétől........
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2008.11.18. 15:48:09-kor
Pontszám: 8.83
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
256. hozzászólás - 2008.11.18. 15:48:50 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Byzon!

Csatlakozom Dragon HUNterhez, ha magasabb szintű nálam akkor majd utolérem, ha alacsonyabb, legfeljebb bevárom.

Sanyi a Jani
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.60
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
257. hozzászólás - 2008.11.18. 15:54:17
Srácok!

Dunsztom sincs ki ő... Ha be akaraj váltani a fenyegetését, akkor arra úgyis kénytelen leszek rádöbbenni.
Nem szokásom az ilyen (gyerekes problémák miatt keseregni, "árulkodni"), most is csak azzal sikerült ezt elérnie, hogy nem a saját nevében írta alá a levelét. Ezt pedig szégyenletesnek tartom. Elnézést kérek a durva kifejezésért, de ez gerinctelen dolog!

ui. Egészen kivételesen: Ha megtudom, ki ő, akkor nektek is és a Napkapusoknak is megadom, aztán ha akarnak kezdjenek vele amit szeretnének...
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.18. 16:24:49-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.29
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
258. hozzászólás - 2008.11.18. 15:55:00 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Uram, le a kalappal! Ez aztán higgadt és kulturált reakció. Bár én a helyedben emiatt nem függeszteném fel a kezdők istápolását, sőt, ha te nem, majd én válaszolgatok nekik ha észreveszem. Ha emiatt rád szállna a JÁTÉK-on belül, legalább tudnánk egy valódi karaktert is párosítani az e-mailok mellé, aki aztán úgy járhatna mint a vas. (akik szeretik Rejtőt, tudják ez mit jelent)

Azért az is vicces, hogy még csak helyesen se tudja leírni annak a nevét, akinek a szoknyája mögé bújik. Pontlista alapján ugyanis Fantasylia lenne helyesen, "h" nélkül.

Idézet: Byzon - 2008.11.18. 15:54:17
Elnézést kérek a durva kifejezésért, de ez gerinctelen dolog!


Ha úgyis gerinctelen, nem fáj neki ha hátba veregetjük!

Ja, világ1en StevZ, világ2-n aláírásban olvasható.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.11.18. 15:57:55-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
259. hozzászólás - 2008.11.18. 15:57:56 (Válasz Lanmandragoran #258 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.18. 15:55:00

Azért az is vicces, hogy még csak helyesen se tudja leírni annak a nevét, akinek a szoknyája mögé bújik. Pontlista alapján ugyanis Fantasylia lenne helyesen, "h" nélkül.


Igen. És én is voltam akkora állat, hogy nem néztem meg az írásmódot, csak reflexből írtam az e-mail alapján... Bocs Lia!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
260. hozzászólás - 2008.11.18. 16:14:00 (Válasz Byzon #254 hozzászólására.)
Tejóég...

Nembaj, én kitartok melletted, Byzon! És igenis hogy írj a fórumra, azért van. Én már csak tudom (877 hozzászólás csak a Panaszok + Kvíz és a TM Blog főtémákon belül... )
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.18. 16:15:16-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 8
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője