Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1741. hozzászólás - 2009.05.22. 13:59:55 (Válasz Hombre1970 #1738 hozzászólására.)
a meredeket arra értettem hogy sok LÉ.

ha most azt mondják hogy ne portyázzak többet akkor nem fogok. LÉ/TP arányt nézek csak, vadászatból is szépen bejön.

a nagy arcúságért elnézést kérek, valóban elszaladt velem a ló.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.17
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1742. hozzászólás - 2009.05.22. 14:00:12 (Válasz Ricardo #1731 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.05.22. 13:50:58
És ezzel ki is beleznéd a portyázást. Az összes pók mehet törlésre, LanMaffia taktikája, amit kb 8 szintig fejlesztette megint mehet a kukába, stb.

Ha fix le jön portyából, akkor ez a végzetúr nevű játék teljesen meg fog halni.


Légyszíves jelöld be a hozzászólásomban, hol szerepelt a fix LE. Köszönöm.

Szerintem ezzel a megoldással a játékosok 99%-a jobban járna. Azon meg el lehet gondolkozni, hogy egy pók, aki milliószámra szedi össze a LE-t, kb. hány másik karakternek teszi tönkre a játékát, akik csak szép csendben törölnek. Nagyjából saccra 100+ áldozat jut egy pókra.

TrueBlood példáján pedig láthattuk, hogy egy pók igenis fel tud jutni a csúcsra - aki emiatt törléssel fenyegetőzik, azt - ne haragudj de - komolytalannak érzem.
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1743. hozzászólás - 2009.05.22. 14:00:44 (Válasz Hombre1970 #1738 hozzászólására.)
Ne már .. Megiszok egy gyógyitalt, hogy tudjak portyázni, a következő másodpercben Cyron 7 szinttel magasabbról már agyon is vert. Ez nem hiba, mert kevés a portyacélpontja, szegénynek. Lanmaffia is csak azok közül tud válogatni akiknél éppen hatalomtornya van, mert ők vadásznak fixen. Ja, hogy nem Ti üttök, hanem titeket vernek az egyből égbe kiáltó bűn .. Ne essünk már ilyen túlzásokba ...
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.13
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1744. hozzászólás - 2009.05.22. 14:02:57 (Válasz LanMaffia #1737 hozzászólására.)
Látod ez az LanMaffia, hogy a magas szintűek sírtak a játék egysikúvá válása kapcsán és izgalomra vágytak...Most hogy a Solina félék megkapták az izgalmat egy smaragd kivégző személyében, már az izgalom sem tetszik nekik...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.36
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1745. hozzászólás - 2009.05.22. 14:03:28 (Válasz Ösvényjáró #1744 hozzászólására.)
Soha nem is tetszett nekik, ha az ő kárukra ment az izgalom
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1746. hozzászólás - 2009.05.22. 14:05:31 (Válasz Solina #1730 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.05.22. 13:50:42

Miklos, Petur kicsit homalyosan fogalmazott.. A 2 mai torlo Elitesnek a LanMaffi fele rendszerhiba volt az utolso csepp a poharban.. Tegnap Darken_Shang torolt majdnem tolunk, ugyan ezen okbol.. A rendszerben benne van a hiba, most akadt egy ember, aki ezt kihasznalja, es raadasul semmifele moralis gattal nem rendelkezik ez iranyban..


Értem már. A helyzet az, hogy szó sincs itt rendszerhibáról. Számos top karakter panaszkodik, hogy nincs mit fejlesztenie - és ezek szerint 0-s kivégzése van! A kivégzés a szerzett LE-t a kivégzés szakértelmeitek különbségének arányában növeli. Tehát ha azt akarod, hogy 100k helyett Lanmaffia csak 30k-t raboljon, nincs más teendőd, mint felnövelni a kivégzést. vagyis, akkor valószinűleg nem fog semmit se vinni, mert nem tud kivégezni... Ez ugyanolyan, mint amikor korábban sokan arra panaszkodtak, hogy két ütéssel leverik őket - mert 30-as egészséggel szaladgáltak! A játék kínál megoldást a problémátokra (a törlésen kívül) csak ez nem mindig egyértelmű. Elismerem, részben én is hibás vagyok, a kivégzésnél le van írva, hogy az esély a különbségtől függ, de az nincs külön kirészletezve, hogy a szerzett LE is, ezt azonnal pontosítom. A játékban van egy elméleti cap egy játékostól szerezhető lélekenergiára (40% körül, +/- módosítók), de ez eredetileg egy elméleti limit volt, a valóságban ennek közelébe sem lehet menni, KIVÉVE, ha kivégzést használsz. A legtáposabb pókoknak ez a trükkje, nem a kreatívval érik el a nagy zsákmányt, hanem a kivégzéssel - ami ellen viszont bárki tud védekezni. Ráadásul, az egészséggel ellentétben, ez nem egy passzív szakértelem, a te támadásaidat, és szerzett LE-det is segíti!
Pontszám: 8.92
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1747. hozzászólás - 2009.05.22. 14:08:13
Áááá hagyd, ha eddig nem értette meg, akkor ezután sem fogja...Csak koptatod a billentyűzetet.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1748. hozzászólás - 2009.05.22. 14:08:40 (Válasz Miklós #1746 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.05.22. 14:05:31
A legtáposabb pókoknak ez a trükkje, nem a kreatívval érik el a nagy zsákmányt, hanem a kivégzéssel - ami ellen viszont bárki tud védekezni. Ráadásul, az egészséggel ellentétben, ez nem egy passzív szakértelem, a te támadásaidat, és szerzett LE-det is segíti!


Lenne egy pikírt kérdésem akkor:

Ez alapján miért is a kreatívot kell korlátozni?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.17
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1749. hozzászólás - 2009.05.22. 14:09:52 (Válasz CaveMaN #1748 hozzászólására.)
Nem pikírt a kérdés, hanem kézenfekvő...Szóval miért is?
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.33
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1750. hozzászólás - 2009.05.22. 14:10:15
ez kb olyan, mintha a sebességtúllépés után tennék ki a táblát de azért büntetnének visszamenőlegesen is...
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1751. hozzászólás - 2009.05.22. 14:11:01
Idézet: Moderator - 2009.05.22. 14:05:41

Ennek mi koze ahhoz, h gyak tonkreteszik honapok munkajat azzal, h korlatot hoznak be arra, amire eddig nem volt? Fizettem (fizettunk) a jatekert, mint mas, es most a korlattal gyakorlatilag tonkreteszik a strategiamat. Ha ilyen durva szabalyozas lesz, akkor kitorolhetem a ... a felepitett karakteremmel. Te szabalyt sertettel akkor is, amikor nem volt trafipax adott szakaszon, mas kerdes, h nem kaptal erte buntetest. En szabalyt sertettem azzal, h noveltem a kreativomat, es a megfelelo tovabbi skilleket/statokat ahhoz, h a portyapontjaimat szabalyos keretek kozott elkoltsem? Ne hozzal mar ilyen elvetemult peldakat, mert csak felrevezeted a csordat!
Koszonom!


Na ezt most akár Egon és Csuhi is mondhatta volna.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.05.22. 14:11:58-kor
Pontszám: 2.60
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1752. hozzászólás - 2009.05.22. 14:11:49 (Válasz Jeriko #1751 hozzászólására.)
7 szintről lefele ütni erkölcsös?
Pontszám: 6.20
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1753. hozzászólás - 2009.05.22. 14:13:09 (Válasz Anababa #1752 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.22. 14:11:49
7 szintről lefele ütni erkölcsös?


Ha elolvastad volna amilyen módosítást javasoltam, talán feltűnt volna, hogy éppen azt szeretném elérni, hogy saját szinteden harcolj, ne pedig lefelé.
Pontszám: 6.50
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1754. hozzászólás - 2009.05.22. 14:14:22
Most én sírni szeretnék, mert ha alacsonyan van az ÉPm éppen, akkor LanMAffia kivégez, ha magasan, akkor a nagyok ütnek le. Élet csak 15% alatt van, pedig nekem az egészségem sincs elhanyagolva, sőt akivégzésem, kritikusom, stb. sem.
Lehetne személyes védelmet kérnem? :think:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 8.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1755. hozzászólás - 2009.05.22. 14:14:56 (Válasz Jeriko #1753 hozzászólására.)
Én elolvastam...A saját szinteden harcolj és ne lefelé töredék LE-ért, védve a lámákat...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1756. hozzászólás - 2009.05.22. 14:17:03
Miklós:

Kreatív limitálása helyett sokkal egyszerűbb lenne a maximális szintjét 50-ről 20-ra vagy 10-re csökkenteni, a különbözetet meg LE-ben odaadni azoknak, akik azon felül fejlesztették. A limitálás ugyanezt a hatás éri el, csak álságos módszerrel.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1757. hozzászólás - 2009.05.22. 14:17:46
LOL v2-őn 2 szintre vagyok mindenkitől üljek és passziánszozzak?

a kivégzés módosítása lett elrontva DE NAGYON egyetértek, azzal hogy arról kéne leszedni a plusz le termelést (vagy ahogy írták más javaslatokban adjon fixet pl. ha bejött szint*kivégzés*10(100, 1000) nindegy csak legyen korlátozva) így van egy normál rablásod a szabályok szerint és van egy fix bónuszod a kivégzésből amit a másik nem veszít el!!!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 3.17
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1758. hozzászólás - 2009.05.22. 14:18:41 (Válasz Jeriko #1751 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.22. 14:11:01

Na ezt most akár Egon és Csuhi is mondhatta volna.


Igen, de nalam nem talalhatnal a logokban keresztbeverest, ami nagyban modositja a fentieket az en tollambol, mint az O tollukbol, vagy maskepp gondolod?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.80
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1759. hozzászólás - 2009.05.22. 14:20:54
Hmmm valamit mellényomtam, attól tartok, kitöröltem egy hozzászólást amit idézni akartam, elnézést

Akkor még egyszer a képletről: ahogy írtam fent, másfélszeres lett a limit, ez azért csak elég lesz!

Tekintsünk egy 25-os szintü pók karit. 40-es valóságformázással és 30-as pp beállitással 32500 lesz a kreativ capje, tehát naponta ennyi plusz LE-hez juthat egy 50-es szakértelemmel - 25. szinten! Aki ezt kevesli, mert szerinte ennél sokkal többet szokott zsákmányolni, irja meg nekünk privátban a karakterének az adatait, és az elmúlt 7-14 nap napi átlag portya zsákmányát, alaposan át fogjuk nézni az összes csatáját.

Jerikó: a portyázás LE korlátozás már megvalósult, ezt hivjuk 3. világnak. Visszamenőleg az első 2 világra már nem lehet ekkora módositást csinálni, majd a következő világoknál megszavazzuk, melyik verzió legyen.
Pontszám: 5.80
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1760. hozzászólás - 2009.05.22. 14:24:18
Kicsit eltérek a témától, de csupán ez a topik kap figyelmet a blogon kívül JV részéről.
Mivel Miklós belemélyedt a számolásokba, valamint szóba került a demoralizálás, ebben az esetben kérem végre felülvizsgálni a HCS kontra BCS háborús képletet is, ahol nem gyenge szívást kap, aki BCS-vel ellen mert állni. Holott erkölcsileg jutalmazni kellene a harc felvételét szvsz. Bővebben kivesézve a VM szövetségi topikban, amely következtében a K&V-ben sem 1 karaktert kellett lebeszélni a befejezésről.
Kösz, Miklós!
Pontszám: 4.88
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!