Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2001. hozzászólás - 2009.05.24. 09:59:42 (Válasz Ariel #2000 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.05.24. 09:06:47

És mi van akkor, ha az élen álló első 10 játékos hirtelen mind pók akar lenni?
Kifejleszti mindegyik az affinitást, és mivel mást nem tudnak ütni, így csak egymást fogják. Mindegyikük fog nyerni csatákat és veszíteni is. A LE viszont csak szaporodik közöttük az affinitásnak köszönhetően. Pár nap alatt olyan mértékű LE keletkezik, hogy akár be is lehet zárni az egyes világot.


Két gondolat:
1) Ahogy a pókok szaporodnak, úgy fogynak egyre gyorsabban a legyek. A játékot (a pókok számára is), a legyek tartják életben.

2) Már hetek óta gondolkodok valami hasonlón. Első elképzelés annak kapcsán jött elő, milyen jó lenne, ha a döntetlenes küldetéshez hasonlóan lenne egy hallgatólagos megállapodás, hogy buzogányost nem ütünk csak buzogánnyal stb. Pl. a 30 bénításos vagy a 20 kritikus varázslatos (energialövedékkel) ismételhető küldetést a top-on igencsak lehetne pörgetni.
Innen csak egy lépés, hogy mindenkinél legyen LE is, amit affinitással lehet szaporítani. Amint betartható elvek születnek, mehet a dolog. Tökéletes válasz a pók taktikára, összefogással. Ja, és maximálisan szabályos, hiszen semmi sincs megbeszélve, nincs oda-vissza.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.05.24. 10:00:30-kor
Pontszám: 4.33
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2002. hozzászólás - 2009.05.24. 10:19:31 (Válasz Ariel #2000 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.05.24. 09:06:47

És mi van akkor, ha az élen álló első 10 játékos hirtelen mind pók akar lenni? Kifejleszti mindegyik az affinitást, és mivel mást nem tudnak ütni, így csak egymást fogják. Mindegyikük fog nyerni csatákat és veszíteni is. A LE viszont csak szaporodik közöttük az affinitásnak köszönhetően. Pár nap alatt olyan mértékű LE keletkezik, hogy akár be is lehet zárni az egyes világot.


Akkor az élen álló tíz játékos olyan légüres térbe kerül ami csak még inkább megfojtja őket. A nekrózis így is ott a legnagyobb, a játékosok 1-2%-ánál. Amúgy a fenyegetés ígyis alulról érkezik majd... vagy ha az odafenn túltápolódik, hát lemarad a mezőny, még jobban, mert érdeke.
Amúgy éreztek bármi élvezetet abban, amit leírtok? A "meg nem beszélt, de hallgatólagosan megállapodott" egymás-tápolásban? Szerintem nem, úgy, ahogy odafenn egyre kevesebb maga az élvezet. Hálátlan dolog legfelül lenni, biztos vagyok benne, de az ottani problémák nagy része a játék egészére nézve nem releváns. Sehol máshol nem létezhet "hallgatólagos megállapodás", a játékosok száma okán.
Ariel, Jerikó, akár hiszitek akár nem, az egyes világ pezseg. Ezért mondom azt, hogy mielőtt bármi javaslattal előálltok, ne a ti helyzeteteket tekintsétek mérvadónak. A ti meglátásaitok saját viszonylatban lehet hogy ülnek, de játékosok ezreinek a játékát befolyásoljátok, gyakran a legkevésbé sem ideálisan...
Pontszám: 9.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2003. hozzászólás - 2009.05.24. 10:23:00 (Válasz Jeriko #2001 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.24. 09:59:42
Pl. a 30 bénításos vagy a 20 kritikus varázslatos (energialövedékkel) ismételhető küldetést a top-on igencsak lehetne pörgetni.


Ezek a kuldiket - mivel komoly visszaelesre adnak lehetoseget -, ki kene venni. Vagy legalabbis ugy modositani, hogyh az egyik fel gyengitett felszerelesben van, akkor ervenytelen. Mindaddig, amig az emberek egy nehez akadalyon verekszik at magukat osszebeszelessel, addig nincs gond szerintem, de ha ezt vegteleniteni tudjak, az mar nem feltetlenul szerencses.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2004. hozzászólás - 2009.05.24. 10:32:22 (Válasz Meridiath #2002 hozzászólására.)
Meridiath, a mezőny nem tudna lemaradni, csak felzárkózni, hiszen aki belemenne ebbe a taktikába, annak onnantól kezdve soha nem kellene már vadásznia. Szép lassan utolérné őket mindenki, de addigra már olyan erősek lennének, hogy szétcsapnának mindenkit.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2005. hozzászólás - 2009.05.24. 10:46:00 (Válasz Ariel #2004 hozzászólására.)
Jó, én úgy gondolom elég sok eszköz megadatott arra hogy valaki lemaradjon ha akar, de ha kell, elhiszem hogy ezt kevéssé jól látom. A sztratoszféra pókoskodásba amúgy beleszólhat a kristályhorda, várjuk meg a holnapot.
A többiben amit írtam, juthatunk konszenzusra?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2006. hozzászólás - 2009.05.24. 10:47:15 (Válasz Ariel #2004 hozzászólására.)
Lanmaffianak sem MINDEN csatája több 10K le-ad hanem csak elenyésző része...de addig meg símán összegyűjt az mber több 100 TP-ket, ez a módszer teljesen rizikóval van alátámasztva...és lehet így még gyorsabban halad, mint ha vadászna

(persze nem annyi LE gyűjt, de a vesztés, más leráblása is benn van, nem úgy mint a vadászatban ott csak akkor vesztessz ha elalszol hajnalban...és csak reggel esik le...)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.05.24. 10:48:43-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2007. hozzászólás - 2009.05.24. 10:51:38
Fölösleges példákkal alátámasztani, ez a k.a.-val szerezhető limit rossz.
Nem akadályozza meg a szándékos visszaélést. Inkább legalizája 5-6 egymást körbeütögető embernek.

Elveszik ez az információ a sok egymás szapulásában.

Én mint pók mondom, hogy a limit végül is mindegy, simán lehet hozzá alkalmazkodni, de az hogy a visszaélés lehetőségének megszüntetésének még szikrája se látszik ebből az intézhkedésből az durva.

Számítson a k.a. különbség. Azzal kölcsönösen nem lehet plusz LE-t vinni a rendszerbe csak egy irányba.
Ki szerint nem működne ez?


Másik:
Az ismételhető küldetések meg kegyetlenül el lettek szabva. Valami korlátozás alapból kellett volna, hogy X db különbözőt meg kell csinálni belőle, hogy azokat megint felvehesd. Valaki csak 1 re specializálódik irreális dukátmennyiséget szerez azokhoz képest akik, szint miatt még nem tudják csinálni az ismételhető küldetéseket. Aztán ki tudja mi lesz a kristálypont, lehet hogy az is irreális előre megint rosszul kalkulált különbségeket fog szülni (Egyébként valószínű eddigi tapasztalatok alapján.) .
Pontszám: 9.44
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2008. hozzászólás - 2009.05.24. 11:54:52
Jól írja Viszok, a kreatív még csak esély a jó portyára és nem készpénz, viszont mivel felfelé üt vele, a TP az garantált, olykor megint csak 0 LÉ-ért, bőven jöhet fel 15 % fölé olyan is, aki már a holnapi napot is elvadászta. Az induló tőkét is meg kell szereznie hozzá, aki ehhez kezd, elvégre csak akkor nyerhet sokat, ha nála is sok van. És mivel már őt is nagy szintről érik el, sanszos, hogy ha a tegnapi nyeremény maradékával álldogál, őt is lerabolják fentről, mire felébred.
Lan leírta a napi programját, és az úgy indult, hogy vadászat.

Lemaradni egyszerű, a visszafogott a vadászat TP-jét kurtítja, a portyáét meg nem.

Így is minden játékra figyelő igyekszik azt elkerülni, hogy beérjen a nagy szövik kimaxolt épületvédelmű ütőtávjába, főleg ha ő maga még nem rendelkezik ilyesmivel.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2009. hozzászólás - 2009.05.24. 12:18:45 (Válasz Darah #2008 hozzászólására.)
Ámen, szépen összefoglaltad. Nem értem mitől lett Lan közellenség (illetve sejtem, hogy rossz tyúkszemekre lépett ), ragaszkodott egy bizonyos taktikához, aminek most szüreteli a gyümölcsét. Szerintem megérdemli, jó munkát végzett! A nagy LE diff már az ő kockázata - ahogy Darah is leírta -, viszont a szabályzat engedi a dolgot, tehát nincs mit tenni ellene. Illetve lehet, nem kell lazulni százezer LE-vel 15% felett... Lehet követni a példáját, azt sem tiltja semmi. Talán én is megteszem, és nem is fog nagyon fájni, hiszen portyakarakter koromban én is elindultam már Lan útján. Most esetleg be is fejezem azt az utat, oszt jónapot.
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2010. hozzászólás - 2009.05.24. 12:27:32 (Válasz Kocos #1990 hozzászólására.)
"Hat az semmikepp nem, de talan az nem lenne megvetendo otlet, ha a kulonfele jatekstilusok kozott nem mutatkozna _nagysagrendi_ elteres."

Erre a kijelentésre érkezett válaszom. Jóval többet időt és energiát ölök a játékba, amiért elvárom hogy jóval több eredményt tudjak felmutatni. Azt hiszem ez evidens.

a, elfogadható, és így is lesz, lehet ellene védekezni, én is azt teszem, meg kell tanulni játszani. Nem személyesen neked szól ez az üzenet, hanem mindenkire az egész VUn. Ott van a Travian, Ogame, meg a legtöbb netes játék... ott elképzelhetetlen lenne egy hasonló témájú "sírás"
b, ez viszont problémát jelent nekem is, támogatom azt hogy egy karaktertől ne lehessen olyan sokat vinni, de nem annak a kárára hogy én meg sokkal kevesebbet nyerjek. Az új szabály ellen is azért lázadozok mert nem véd senkit. Most ugyanúgy elhozok 50.000LÉt egy karaktertől és kész. Ha ez lenne korlátozva már jó lenne. De emellett maradjon meg a támadó jutalma amiért észrevette az áldozatot. Az hogy ezzel lehet csalni, meg hogy a nagyok mit tudnak csinálni... én meg tudok olyan scriptet írni ami végigver MINDENKIT aki kijön 15% alól, már csak egy olyan kéne mellé ami PPt ad... MINDKETTŐ CSALÁS.
c,... tudom hogy választani kellett, de reagáltam inkább mindkettőre, ne haragudj.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2011. hozzászólás - 2009.05.24. 12:33:10 (Válasz Kundi #2007 hozzászólására.)
Idézet: Kundi - 2009.05.24. 10:51:38

Másik:
Az ismételhető küldetések meg kegyetlenül el lettek szabva. Valami korlátozás alapból kellett volna, hogy X db különbözőt meg kell csinálni belőle, hogy azokat megint felvehesd. Valaki csak 1 re specializálódik irreális dukátmennyiséget szerez azokhoz képest akik, szint miatt még nem tudják csinálni az ismételhető küldetéseket. Aztán ki tudja mi lesz a kristálypont, lehet hogy az is irreális előre megint rosszul kalkulált különbségeket fog szülni (Egyébként valószínű eddigi tapasztalatok alapján.) .


Ez viszont teljesen igaz, a magas szintű karaktereknél nagy előny van így, hiszen több küldetést tudnak egymás után letenni, amiért már 30.000+ LÉ jön. Már hallottam nem egy koncepciót, az állatbefogás, idomítás, sajtolásra, és a többit még nem is mondtam, főleg hogy benn volt még a válaszolj X helyes válaszra küldetés is.
Kérdezem én, hogy ez nem jogosulatlan előny? Mivel másabb ez, mint amit én csinálok? A nagyok küldetésekre gyúrtak, ezzel az ismételhető küldetés dologgal élvezik is a gyümölcsét...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2012. hozzászólás - 2009.05.24. 12:35:44 (Válasz LanMaffia #2010 hozzászólására.)
"Jóval többet időt és energiát ölök a játékba, amiért elvárom hogy jóval több eredményt tudjak felmutatni. "

Saját idődet rabolod, hiszen mint köztudott, ez a játék "nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod."
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.92
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2013. hozzászólás - 2009.05.24. 12:43:16 (Válasz LanMaffia #2010 hozzászólására.)
Erre írtam azt a javaslatot, hogy szinttől függően legyen korlátozva a karakternél levő LE mennyisége. Elég jól be lehet lőni szerintem. Rákényszerít mindenkit arra, hogy ne üljön több ezer-százezer LE-n ezért vagy azért. Mindjárt nem nagyon érné meg bohóckodni a kreatív affinitással. Azt is hozzá lehetne tenni, hogy a kreatív, ugyanúgy mint az LE védő szakértelmek ne érvényesüljön háborúban.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2014. hozzászólás - 2009.05.24. 12:50:31 (Válasz Crimson #2012 hozzászólására.)
Hehe
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2015. hozzászólás - 2009.05.24. 13:10:12 (Válasz CaveMaN #2013 hozzászólására.)
Ez jó ötlet, mondjuk lehetne ez a limit a szint + 2-nek megfelelő felszerelések összára, így azt hiszem sem a küldetések nem sérülnének, sem a vásárlások. Aki mégfeljebbről vásárol, az meg valószínűleg nem az egész készletet óhajta megvenni egyszerre.

Lehet hülyeség, amit írok és fent, vagy az extrém kereskedelemmel rendelkezőknek ez kevés, de csak egy ötlet.

Edit:
Tévedtem. a 100K-s küldi így még sokáig nem lenne megcsinálható pl.
A hozzászólást Darah módosította 2009.05.24. 13:17:59-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2016. hozzászólás - 2009.05.24. 14:10:07 (Válasz Darah #2015 hozzászólására.)
Ki kell cserélni valami megcsinálhatóra.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2017. hozzászólás - 2009.05.24. 14:55:13
Mivel BaalCain volt olyan kedves és megvádolt multizással kérem az adminokat, hogy nézzenek utána vajon ő multizott-e. Előre is köszi. Gondolom Freudi elszólás volt ez részéről.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2018. hozzászólás - 2009.05.24. 17:23:26 (Válasz LanMaffia #2011 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.24. 12:33:10

Ez viszont teljesen igaz, a magas szintű karaktereknél nagy előny van így, hiszen több küldetést tudnak egymás után letenni, amiért már 30.000+ LÉ jön. Már hallottam nem egy koncepciót, az állatbefogás, idomítás, sajtolásra, és a többit még nem is mondtam, főleg hogy benn volt még a válaszolj X helyes válaszra küldetés is.
Kérdezem én, hogy ez nem jogosulatlan előny? Mivel másabb ez, mint amit én csinálok? A nagyok küldetésekre gyúrtak, ezzel az ismételhető küldetés dologgal élvezik is a gyümölcsét...


A választható küldetés teljesítéséért csak szint×200 LE jár, nem 30.000+.
A hozzászólást bonca módosította 2009.05.24. 17:24:34-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2019. hozzászólás - 2009.05.25. 02:24:15
Az utóbbi pár oldalt már nem olvastam végig mert 3 nap után sokminden gyűlt össze s reggel munka.

De lenne egy kérdésem... a top VADÁSZOK (akik nagyrésze jelenleg sír) hogy jutott el odáig, hogy top legyen?? - Csak nem úgy, hogy annyi időt szánt a játékra amennyit tudott??
Hogy lehet az, hogy a toplista helyek változnak? - Lehet véletlenül amiatt mert valamelyikőjük tudott ütni?
És mindebben, hogyhogy nincs LE? - Talán mert ütés előtt elköltötte.
Érdekes módon Lan megütött néhány embert, s máris minden top VADÁSZ vinnyog (már bocsánat a kifejezésért), hogy elveszti a LEt mielőtt fejlesztene.

Rég nem vadászom nem is foglalkozom vele. De hogy is van?? Kapsz 50 körüli CSPt.. azt mohón egyszeri 15% alatt akarod elkölteni. Hát I AM SORRY. Nagyon egyszerű, nem indítasz 20 vadászatot.. indítasz 15t vagy ha kell 10-t s megcsinálod az ÉP változtató taktikot s vadászol tovább. Mindenki tudja mennyi idő alatt jut fel 15% fölé.. ha nincs időd akkor ezt ne az utolső 2 percben próbáld meg orvosolni, hanem üttesd le magad 1 órával korábban. Jaaaa, hogy ez neked nem optimális, milyen kár nekem meg a felesleges korlátozás nem lesz az, de nincs semmi gond.. nem sietem el.. idétlen vadászok mindig lesznek.. maximum nem 1-2x megyek el egy kategória viadalára, hanem akár 3x is mert nem fogok többet portyázni mint amit a kreaffin elbír.

Másrészről csak ismételni tudom az előttem szólókat... miért van az, hogy csak a nagyok siránkoznak hogy valaki orrbatörli őket s a kicsik miért nem?

Végezetül, ez egy végtelenített játék... nem értem hová kell sietni, de legyen ahogy jónak látja a "többség" én nem sietek, jelen állás szerint Sharpáék s a többi fővadász legalább 1 évvel előre kiásta előttem a gesztenyét s így is megtartom magam ahhoz, hogy 7. szinten 200Kval növelem a vadászokon az LE-diffem.

Pók vagyok s büszke vagyok rá, s szerintem Miklóséknak épp a pókokat kellene megtartani, mert ők azok, akik lássuk be, abszolút nincsenek rászorulva a prémium tagságra s mégis nagyrészük az, pedig nézzük csak.. melyikőlyüknek kell gyorsabb regen? - Egyiknek se.. 15PPn se ÉP se VP nem fogy el... Melyiknek kell több CSP? - Egyiknek se, mert nem is használja. S melyiknek kell állandóan prémiumos felszerelést venni? - Lényegében egyiknek sem, mert jól kigondolt taktikával akár 10 szintig is bőven kihúzza egy felszereléssel, ami lássuk be egy póknak nem 2-3 hónap, hanem majd 6-8 is lehet.

Kedves Miklós és a teljes gárda. Igaz hogy jóval több a vadász karakter, de szerintem mi pókok mindvégig hűségesek voltunk (néhány hetet kivéve) a prémium tagsághoz és tárgyakhoz, de innentől semmi érdekünk. A vadászok vadásznak nyugodtan tovább, mi meg a felszabadult időnkben, nyugodtan kezdjük el nézni Barbie csodálatos kalandjait a szivárványsörényű paripájával.. mára már úgy sincs több dolgunk.


Sajnos tudom, hogy ezzel nagyon elkéstem, de kikívánkozott belőlem. Elnézést ha sok lenne benne a hiba.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.25
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2020. hozzászólás - 2009.05.25. 06:32:20 (Válasz Noodlee #2019 hozzászólására.)
Az egészbe az a legszomorúbb, hogy újabban minden ujdonsült pók zseninek hiszi magát, de még olvasni se tudtok. Jöttök a sírós dumával sértegettek egy pár embert és közben fogalmatok nincs az egészről. Már jópáran leírták, hogy Lan nem éri el a topot, ahogy azt is, hogy baromira nem az izmosabb "kocka" jellegű embereket feji. Ha el is érné a top-ot ott nem olyan emberek játszanak, hogy ezt meg tudja csinálni már rég felkopott volna az álla. Azok akik töröltek többségében azért törölnek mert Lan taktikája miatt még több időt kellene szánniuk a játékra de így már nem fér bele.

Megható a pókok önzetlensége, hogy szükségtelenül szórják az őskövet, mélyen együttérzünk veletek (különösen azok örülhetnek ennek akikből összejön a pár milla rabolt LE, ők most biztos könnyekig meghatódtak milyen jó helyre kerül a megtermelt LE).

Büszke lehetsz arra, hogy pók vagy, másokon élősködni, és mások által kitaposott úton kényelmesen ellenni biztos nagyon tiszteletre méltó tevékenység. A pók taktika sosem volt tervezett része a játéknak, a teszt alatt sem voltak ilyen karakterek, tudtommal a TOP miatt nem kellett még új világot indítani de a pók karakterek miatt született meg és lett olyan a V3 amilyen. Biztos vagyok benne, hogy V1-en és V2-őn is csak azért maradt bent mert Miklós eleinte úgy gondolta színesíti a játékot aztán mikor kiderült, hogy ez így nem jó már nem lehetett visszacsinálni inkább elindították a V3-at.

De semmi gond, csináljunk, egy olyan szabályt, hogy aki nem nyer 24 órán belűl legalább 5 portyát azt ne lehessen támadni. Akinek nincs ideje portyázni azt ne lehessen ütni aztán meglátjuk, hogy a pókoknak a kizsákmányolás lehetősége nélkül önerőből mekkora arcuk lesz milyen izmosra tudnak fejlődni, ha csak a portyázó karikat üthetik.

A szabályok lehetővé teszik jelenleg a pók taktikát ahogyan a kreatív exploit is (ami csak korlátozva lett nem megszüntetve), és az alacsonyabb szintű/gyengébb esélytelen földebdöngölések is szabályosak jelenleg, de ettől még nem azok a hibásak akik a játék koncepcióját követve vegyesen portyából és vadászatból egyformán fejlődgetve fejlesztik magukat, és az is biztos, hogy a legkevésbé sem ezek az emberek azok akik a játék határait feszegetik. Nem miattuk hanem a rossz szabályok és a rossz szabályokat gátlástalanul kihasználók azok akik miatt ott tart a játék most ahol. És az ilyen emberkék úgy gondolom, hogy függetlenül attól, mennyire erős karakterük van joggal emelhetik fel a hangjukat azok ellen akik szó szerint tönkreteszik a játékot.

Sokan azt írták meg kellene tanulni játszani nem kicsit tartom pofátlannak ezt a dolgot bár van benne igazság. Meg kéne tanulni játszani és meg kéne tanulni némi önmérsékletet tartani és nem a kiskapuk keresése a rossz szabályok kihasználása és a másokon "élősködés" kellene jelentse a "játékot"... akinek meg ez jelenti a játékot azoknak meg lehetne csinálni egy frankó bugos és visszaélésekre lehetőséget adó elcseszett V4-et éljék ki magukat ott, aki tud és akar is játszani annak meg lehetne végre egy kis nyugta a meglévő 3 világon.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 6.74
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!