Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1421. hozzászólás - 2009.05.21. 12:17:06 (Válasz Mortimer #1414 hozzászólására.)
Én oldschool csaló vagyok, akkor is maradok a régi módszereknél:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1422. hozzászólás - 2009.05.21. 12:17:36 (Válasz Morroch #1420 hozzászólására.)
Nem az én ötletem, valaki korábban már felvetette, csak támogatom.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1423. hozzászólás - 2009.05.21. 12:19:36 (Válasz Ariel #1410 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.05.21. 12:06:55
Egyszerűen ne termeljen LE-t az affinitás, amit elhoz valaki, azt veszítse is el a másik. A visszaélések és ügyeskedések máris megszűnnének.


Remek otlet, tamogatom.
Pontszám: 3.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1424. hozzászólás - 2009.05.21. 12:20:45 (Válasz Endyr #1423 hozzászólására.)
én is!!!
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1425. hozzászólás - 2009.05.21. 12:21:11 (Válasz Mortimer #1414 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.21. 12:12:45
Faktor, rendszerszinten kell megoldani, nem egyedileg. Ha ezt engedélyezik, fű alatt, napi pártizezerrel mindenki neki fog állni ennek. Mert nem tehet mást. És nem multizás, hanem ugyanolyan lesz, mint a "Rabolj 1500-2000 küldetés", arra is a többségnek volt partnere. Itt is lesz napi szintű partner.


mindenki alatt azt érted, hogy "mindenki"? vagyis az az 50-100 játékos, aki fórumozik, aki a nehéz küldetésekkel nem boldogul és mindent lebeszél, aki úgy érzi, hogy csak optimalizálással tudja érdekessé tenni a játékát (utána meg sír, hogy üres), aki mesterségesen akar LE-t maximalizálni, mert a többiek is ezt teszik?

kérlek, kérlek, kérlek. nem nyalásból mondom, s bármennyire is nem látszik, de a te kommentjeid a legértelmesebbek közé tartoznak, csak egyről szokj le, mert megint meg kellett állnom olvasás közben, hogy kimenjek hányni.

NEM CSAK HARDCORE PALYER-ből ÁLL A JÁTÉK!

ha valami nem mindenkire vonatkozik, akkor minek azt írni, hogy "mindenki"? te is tudod, mindenki tudja, hogy csak a játékot nagyon komolyan vevőkre igaz ez.

(mint ahogy a "többségnek volt partnere"... muhaha. a többség cipeli magával a küldetést, mert baromira nincs ideje olyasmire, hogy lebeszéljen dolgokat. a hardcore-ok többségére igaz mindössze ez, akik haladni akarnak a küldetésekkel.)
Pontszám: 3.87
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1426. hozzászólás - 2009.05.21. 12:23:18 (Válasz winnie #1425 hozzászólására.)
"ha valami nem mindenkire vonatkozik, akkor minek azt írni, hogy "mindenki"? te is tudod, mindenki tudja,..."

LOL

(Bocsánat )
A hozzászólást Crimson módosította 2009.05.21. 12:23:35-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.75
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1427. hozzászólás - 2009.05.21. 12:23:46 (Válasz CaveMaN #1419 hozzászólására.)
Nyilván úgy értettem hogy előre lebeszélt 3-4 maxos kreatívval csináljunk kamu LEt portya.
Pontszám: 5
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1428. hozzászólás - 2009.05.21. 12:24:38
Ariel ötletét én is támogatom. Így tényleg nem érné meg mindkét félnek a dolog. Szerintem senki sem áldozná be a karakterét azért, hogy más rajta fejlődjön.

Ezek után nagy valószínűséggel csak multival lennének hasonló esetek. Azt meg a rendszer tudja szűrni, nem?
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1429. hozzászólás - 2009.05.21. 12:24:56
akkor tüntetőlegesen midneki vonuljon el akatakombákba xD

áhhh de nemjóez így...azé nem jó mer Miklós mondott egy lehetőséget egy megoldást azt már szétgránátozták 4-5 poston belül...olyan dolog kell ami a problémát játékmódosítások nélkül orvosolja...

mert ezzel hogy most ott kicst megbütyköljük valóban nem tűnik el a gond csak a kivitelzésébe kell kcist mégtöbb időt belekeccölni...

én továbbra is akképp vélem hogy lehet a szabáylozás nem segítene totálisan de ha levan valahova írva hogy TILOS akkor nem lehet később fapofával hivatkozni rá hogy há én eztet nemtudtam...

ha meg nem termlne léét az affinitás akkor megint csak azvolna hogy nem lenne léé a játékban...méganynira se...bár nemtom ez engem mér zavar én így is úgyis ha szökőévente fogok oylat amire felcsillan a szemem pedig 50% pluszt dobál a kreativom az alapzsákmányra...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.21. 12:26:30-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1430. hozzászólás - 2009.05.21. 12:25:27 (Válasz Endyr #1423 hozzászólására.)
és mit csinálsz azzal akinek van - esetleg maxolva? ingyen tolhat cserébe valamelyik szakértelmén ugyanannyi szintet? visszakapja a ráfordított LE-t? (azzal csak az a gond, hogy nem mindegy, hogy egyszámjegyű, 1x esetleg 2x szinten fejlesztetted ki)

Birka ötlete tetszik:
Nem lenne egyszerűbb betenni, hogy egy játékosnál egyszerre max szint*X lé vesz részt a portyákban? Az a feletti rész egyszerűen tárolódik, de csak a szintfüggő lé vesz részt a csatákban???


ezzel a felével viszont nem értek egyet:
Valamint a kreatív által termelt lé automatikusan tölti a lélekkutat, és nem kapj ameg a karakter, cserébe viszont növeli a szerencsét.
(csak hogy teljes legyen a kép)
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1431. hozzászólás - 2009.05.21. 12:30:33
pénzügyekben meg egy tárgy 35 őskő sms-ben kb. 1000 Huf-ot fizetek azért hogy legyen egy kép a karakterlepomon kb 2 hétig?
ez nóóórmális? met az ok hogy 5000-10000 huf egy hónapra a játék kell/nem kell kész, de ez az exponenciálisan emelkedő költség elfogadhatatlan, főleg hogy a válasz az hogy olcsóbb lesz de gyengébb!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 7.70
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1432. hozzászólás - 2009.05.21. 12:33:07 (Válasz winnie #1425 hozzászólására.)
winnie menj már a vérbe,,,
Akik nem fórumoznak és nem játszanak komolyan azok észre sem vették mi történt itt egy délelőtt alatt és a változást sem fogják észrevenni. Nekik tök mindegy mit okoskodunk össze, akkor legalább nekünk ne legyen már szar, csak mert te véded azokat akik kb. annyira számítanak a játék előremenetelében mint egy NPC!
Ahelyett, hogy Asmo-t írod le inkább gondolkodj a kreaff megoldásán.

Ha a kreaffot lenullláznák Ariel ötlete alapján, akkor elindulhatna egy lavina, hogy "ez sem jó, az sem jó:szüntessétek a hatását".
Emellett, ha a kreaff a vesztestól is elvenné amit a győztes megkap, akkor tulajdonképpen csak többet rabolnánk, mégjobban széthúzná a játékosokat, mert a győztesnek még több lenne a vesztest pedig mégjobban kiszipolyozná a dolog...
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 6.60
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1433. hozzászólás - 2009.05.21. 12:33:16
a karakterképed akkor is marad ha már nem vagy prémiumos...egyébkéntpedig 1000 forintért ha ügyes vagy 60 követ kapsz...

vannak játékok ahol 100 pokolkristály egy fegyver és ott 40 kristály 1500 forint...mégis megveszik...a végzetúr egy olcsobb játék iylen tekintetben viszont többmindenre szórhatod el a köveidet...prémium állatcucc fokuszkristály fleszerelések rövidítés specializációváltás spéci töltők sötöbö...

huhuhu...megmég annyit hogy olcsosították a fokuszkristályokat meg az állatmotyókat is...tehát én tisztában vagyok azzal hoyg a játék nem tökéletes de szerintem az őskő rendszere egész felhasználóbarát...

én most tapsoltam el 90 őskövet...vettem belőle 2 cuccot(Hidegtűz Grebatusz) 2 mithrill hámot 1 hét prémiumot 3 fokuszkristályt...1000 forintoba fájt mer volt akarimnál 30 már legalább 1 hónapja...tehát takarékoskodva bőven meghozható az áldozat...meg inkább nevegyél addig követ amig nicns kellő mennyiségű kiégetted...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.05.21. 12:43:09-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.70
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3606 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1434. hozzászólás - 2009.05.21. 12:46:07
Nem teljesen értem a reakciókat. Vagyis, részben értem, de ezek főként érzelmi reakciók, ezek nem sokat segitenek.

Az én javaslatom az volt, hogy a kreativ affinitás továbbra is működjön, ahogy nem volt vele semmi gond fél éven át, viszont akadályozzuk meg, hogy valaki exploitolja. Miért válna ettől kötelezővé? A szabályok eddig sem tiltották, hogy kreativ affinitással megtámadj valakit. Mi változna?

Ha jól értem, jónéhány posztoló azt szeretné, ha a kreativ affinitással egyáltalán nem lehetne plusz lélekenergiát szerezni. Feltételezem ők azok, akik ezzel a szakértelemmel nem rendelkeznek.

Mindenki a saját érdekeit tartja szem előtt, de valójában olyan megoldás szükséges, ami mindenkinek kedvez. A kreativ affinitás és a kivégzés eddig is közismerten LE növelő szakértelmek voltak, a spektrális manipulációhoz és a léleksajtoláshoz hasonlóan. Ezzel nem érzem, hogy gond lenne, mindössze a körbeverésnél adódó extrém mennyiség jelent problémát. Szubjektiv alapon való játékos tiltogatással ez nem kezelhető, ezt a szabályok szintjén kell kezelni. És nem, nem megoldás az, hogy a 3. világ szabályait ráhúzzuk az első kettőre, vagy betiltjuk a kreativ affinitást.

A spektrális manipuláció 100-as szintje mindenféle taktikázás nélkül duplázza a vadászat LE-t 100-as szinten. A lélekenergia sajtolás + csapdakészítés kombó +25-50% LE-t is adhat a vadászotthoz képest. A kivégzés+kreativ affinitás kombó ezeknél nem erősebb, ha valaki nem játszik össze rá, számos játékos követi ezt az utat (aka. pókok) miért kellene megszüntetni?

De írok egy példát.
A játékosnál van 20k LE. B játékos magas kreativval és kivégzéssel megtámadja. Elvesz tőle 10k-t, plusz még 10-et kreatívval. A visszatámadja, lesz neki 30k. 1 óra múlva B már 30k-t szerez, A is hasonlóképp. A két játékos 12 óra alatt cirka 450k LE-t termel, azaz fejenként 225k-t.
Tegyük most fel, hogy a kreativ LE-t nem kapják meg azonnal. Ekkor minden ütésnél 10k-t termelnek, ez "csak" 120k fejenként. Igenám, de a fenti képletbe 20k helyett irhattam volna 100k-t is. Épp ezért szükséges, hogy a napi szerethető mennyiséget korlátozzuk. Tegyük fel, hogy ez szint * 700. Ekkor 50. szinten 35k LE-t tudsz így szerezni a kreativval. Kínzókamra, spektrális stb. egyéb metódusokhoz képest ez nem akkora előny, főleg, mert bármikor betoppanhat egy váratlan vendég, és belenyúlhat ő is a mézesbödönbe. Valószinűleg az első korlát (nem kapják meg azonnal) nem is szükséges, elegendő a második.

Ha valakinek van értelmesebb ötlete, tegye meg (de kíméljetek az olyanoktól, hogy "írjuk át a komplett szabályrendszert"....)
Pontszám: 4.28
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1435. hozzászólás - 2009.05.21. 12:46:23
Most tehát az van, hogy a játékosok nyomására születni fog egy instant tűzoltás, aminek az lesz a következménye, hogy mindenki 2 napon belül maxolja a kreatívot aki fórumozik? Aztán ezek az emberek párban/hármassával verik majd naponta egymást, hogy lét termeljenek?

Eljutunk oda, hogy az addict júzerek közül mindenki napi 1 millió lét fog termelni, a common júzer meg mondjuk napi 50k-t. Elég egyértelmű, hogy a mérleg teljesen megborul, az addict azért töröl, mert nincs értelme már a játéknak, a common meg nem töröl, csak továbbra sem fizet. Teljesen ingyenes lesz a játék, kevés időt igényel majd, akik meg eddig jókat vitáztak/beszélgettek a fórumon azok egy másik játék keretein belül folytatják majd ezt a hobbijukat.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1436. hozzászólás - 2009.05.21. 12:49:09 (Válasz Miklós #1434 hozzászólására.)
Írtam egy ötletet privátban.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1437. hozzászólás - 2009.05.21. 12:52:17 (Válasz Miklós #1434 hozzászólására.)
"A szabályok eddig sem tiltották, hogy kreativ affinitással megtámadj valakit. Mi változna?"

Azt, hogy egymás 50-es kreatívval, soktízezer, százezer LE-vel való ütögetését csalásnak tekintettük. Azzal, hogy Csuhit és Egont csak multizás miatt vonod felelősségre, kvázi engedélyezed az egészet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.58
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1438. hozzászólás - 2009.05.21. 12:54:52 (Válasz Miklós #1434 hozzászólására.)
Szerintem ez a dolog sokmindenkinek eszébe jutott már rég, többek között nekem is. Szerintem eddig azért nem volt probléma vele, mert az emberek vagy úgy gondolták, hogy

a) ilyet azért nem csinálok, mert nem etikus
b) csinálok, de nem ilyen tételben, hanem fű alatt nehogy kibukjon.

Most Egonnak és Csuhinak hála ez szépen kibukott, és az egésznek a végén az lesz hogy ezt szabad, akkor nagyon el fog harapózni dolog. Sajnos nekem nincs jó ötletem hogyan lehetne ezt megoldani, csak azt mondom hogy ez a bomba már a legelejétől ott kegyegett, és most durrant egy nagyot.
Pontszám: 9.25
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1439. hozzászólás - 2009.05.21. 12:57:25
Valamelyik játékban találkoztam olyan szabállyal anno, hogy a rendszer figyelte az egymással vívott csatákat.
Azaz az összes csataszám 10%-a két karakter között zajlott, akkor automatikus figyelmeztetést kaptak, valamint az adminok megvizsgálták a multizás lehetőségét közöttük! Ez is fontos lenne...
Amennyiben folytatták egymással a bíbelődést, akkor első alkalommal 3 nap tiltás mindkettőnek, ha pedig ez sem használt, akkor második alkalommal végleges, vissza nem állítható törlése mindkettőnek! Ez itt mennyire működne szerintetek?
Pontszám: 7
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1440. hozzászólás - 2009.05.21. 12:57:38
Sziasztok

Nekem az a véleményem evvel kapcsolatba, hogy jól át kell gondolni a döntést. Természetesen nem értek egyet avval , hogy ezt meg lehet csinálni. A normál játékosok általában több órát töltenek vadászattal, hogy összeszedjenek 200-400K-t többszáz CSP-ért. Engem is meglepett, hogy a szóbanforgó 2 végzetur 8 millió LE-t szedett össze így, amivel óriási előnyre tesz szert más végzeturral szemben. Nyilván ha ez zöldutat kap , elvész a játékélmény (nekem legalább is). Innentől nem kellene prémiumszámla,és a szerencsét növelni, hanem csak a lebeszélt csatákat megvívni és evvel több 100K LE-t keresni naponta.Ha erre rááll valaki annak mindeggy mikor kapja meg a lélekenergiát, mert csak az első pár nap esne ki, de további vadászattal az sem. Amugy én 10.000LE környékére korlátoznám , ez így is 20.000LE. És azt se felejtsük el sokszor önhibán kívül nem tudsz a játékra figyelni, evel a korláttal viszont közbe nem tudnak úgy lerabolni , hogy elmenjen a kedved a játéktól, és talán mindenki merne kicsit több LE-t tartani magánál.

Várom a hozzászólásokat, ötleteket

további jó játékot mindenkinek
Hallod. Nemár.
Pontszám: 5.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!