Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
281. hozzászólás - 2008.11.19. 08:56:09
Az ilyen ostoba fenyegeteseknek nem szabad engedni, mert masok is azt hihetik, a jatekos jatekon kivuli fenyegetesevel elerhetnek barmit. Az illeto jobb ha nagyon kicsire osszehuzza magat, mert a szabalyok szerint bant is kaphat ezert. Konnyen kiderul a kilete, ha jatekon belul raszall Byzon-ra es fenyegetodzik. Ha meg nem, akkor kit erdekel? Artani nem tud mashogy. Addig is, ha mar megadta az egyik e-mail cimet, a joakarok kuldhetnek leveleket 3-4MB-os csatolmanyokkal, hadd teljen az a mailbox.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
282. hozzászólás - 2008.11.19. 13:53:03
Nekem, mit általában passzív szemlélője a fórumnak, az a véleményem (bár ez senkit nem érdekel ), hogy Byzon segítőkészsége, tanácsai sokat javítottak a fórum minőségén. Ergó messze nem érdemelt ki ilyen leveleket. Akit meg zavar, hogy segít másoknak, az ne olvassa a fórumot. Mindenesetre meghajok eddigi állhatatos munkája előtt - ugyanis, nem kis szorgalom, türelem és jó szándék kell a válaszokhoz. Ami másokban nem mindig lelhető fel.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.75
fórumozóLumirFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
283. hozzászólás - 2008.11.19. 15:57:26 (Válasz Mormord #272 hozzászólására.)
A név elhallgatása jó ötlet, de akkor lécci te is szedd ki az idézetből. Köszi!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
284. hozzászólás - 2008.11.19. 18:58:57 (Válasz Kortevirag #280 hozzászólására.)
Idézet: Kortevirag - 2008.11.19. 00:15:57
Byzon gyere vissza,Byzon gyere vissza.Ilyen kis hülyék miatt ne izgasd magad.Én azalatt a 3 nap alatt is megszerettelek,amíg beszéltünk.Miattad van a napocskám.Ne menj el!!!!!!


Salem mindenkinek!

Dehogy megyek! Csak hát munkám miatt én hét közben nem vagyok net előtt, ennyi. (Ezért is tart ott a karakterem ahol... ) De eszem ágába sem jutna abbahagyni a játékot egyetlen kedves ember miatt. És főleg nem hagynám itt a kedves cimborákat, főleg Khettyt, ciripet, Cirmost (sok szerencsét a Napkapu ellen Cirmos!!! Én már csak tudom, hogy sűrű szükség lesz rá... ) na meg Telket, Vulkant meg téged is! És mindenek előtt a szövetségi társaimat! Lehet nem ez a topszövetség, de én szeretem őket és szeretem a játékot is, a kedves játékostárs miatt ugyan nem fogom abbahagyni!
Emellett köszönöm szépen mindenkinek, hogy kiálltatok mellettem! Egészen megdöbbentem azon, hogy ennyien írtatok mind privátban, mind pedig itt fórumon. Nem tudom elmondani mennyire jól esett, főleg, hogy sokan közületek egyáltalán nem ismernek. Nagyon hálás vagyok! Mindenkinek! Köszönöm szépen!
És, mivel olybá tűnik, hogy emberünket leszámítva mást nem zavar olyan borzasztóan a Drakin 200.-szor, állatelfogás 150.-szer, stb., így hát továbbra is válaszolni fogok az ezt firtató kérdésekre! Ha támadni akar emiatt, nos a szövetségi társaim között van olyan aki erősebb nálam, és vagyunk annyira összetartó csapat, hogy számíthassak rájuk! (Nem hiszem, hogy egy szövetség hajlandó lenne mögé állni ilyen indok miatt).

Kívánok mindenkinek sikerekben gazdag, jó játékot!

ui. Lanman! Én nem vagyok hét közben átlagban, remélem tartod magad az ígérethez, és olyankor válaszolsz a kezdőknek!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.29
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
285. hozzászólás - 2008.11.19. 19:17:50
(ez elég off de...)

Lanman lol
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
286. hozzászólás - 2008.11.19. 22:08:29 (Válasz Hydro Globus #285 hozzászólására.)
off:
Hát, Robert Jordan lehet hogy forog a sírjában. Az angol wikin van egy idézet, ami arra enged következtetni, hogy al'Lan Mandragoran volt neki is a kedvenc szereplője az Idő Kereke sorozatban.
Szóval maradjunk a Lan-nál, ha kérhetem
(The al' on the front of his name is the Malkieri honorific for king/az al' a neve elején a malkieri királyi előtag)
on:

Byzon, persze, én úgyis sokszor vagyok gép előtt napközben is
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.11.19. 22:11:41-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
287. hozzászólás - 2008.11.19. 22:13:43 (Válasz Lanmandragoran #286 hozzászólására.)
Oké, de mért nem teszel szóközt a nevedbe?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
288. hozzászólás - 2008.11.19. 22:14:06 (Válasz Lanmandragoran #286 hozzászólására.)
Köszönöm szépen, a kezdők nevében is Lan!

(Bocsánat, szégyenlem, de sohasem olvastam Jordant és angolul sem értek szinte egy kukkot sem. Viszont ha németül beszélnél, akkor talán kommunikálhatnánk! )
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
289. hozzászólás - 2008.11.19. 22:14:35 (Válasz Byzon #288 hozzászólására.)
Pedig Jordant érdemes, mert nagyon jóóó
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
290. hozzászólás - 2008.11.19. 22:16:04 (Válasz Hydro Globus #289 hozzászólására.)
OFF: Sok könyv van amit érdemes lenne elolvasni, csak hát mikor? Minden nem jöhet össze. De lehet elolvasom. Amit beterveztem (Drizzt), attól úgyis hosszú időre undorom van a Kvíz miatt.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
291. hozzászólás - 2008.11.19. 22:28:39 (Válasz Byzon #290 hozzászólására.)
Ezzel egyetértek a nap 24 órája már semmire sem elég (akár a fizetésünk ) pedig annyi mindent kellene csinálni olvasni , színházba járni sétálni meg még tudnám sorolni. Erre marad a robot munkahely -otthon és már az is öröm ha van egy szabad órád.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
292. hozzászólás - 2008.11.19. 22:33:12 (Válasz Telk #291 hozzászólására.)
/* ohm, Jordan betervezése merész húzás, 20 könyv van jelenleg a polcomon tőle igaz általában egy könyv két kötetben jelent meg, és sajnos a sorozat utolsó részének megírása előtt meghalt, talán más fejezi be az Idő kerekét */
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
293. hozzászólás - 2008.11.19. 22:37:49
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.19. 22:13:43
Oké, de mért nem teszel szóközt a nevedbe?


Általában igyekszem egy konkrét, tömör felhasználónevet választani (ami néha foglalt), és fel sem merült bennem, hogy lehet benne szóköz. Régi beidegződés. Egyébként a karakternevemben sincs szóköz, mert ott meg elszúrtam a regelést, és nem tudtam belépni, ezért csináltam másikat, de mivel szóközzel foglalt volt már a név...

(mielőtt valaki kikiált multisnak, azonnal jeleztem pm-ben valamelyik adminnak, aki egyből vágta,melyik lépésben voltam hülye, szóval mindjárt sikerült is belépni törölni a név szerint normálisabb karaktert)

Idézet: Byzon - 2008.11.19. 22:14:06
Köszönöm szépen, a kezdők nevében is Lan!

(Bocsánat, szégyenlem, de sohasem olvastam Jordant és angolul sem értek szinte egy kukkot sem. Viszont ha németül beszélnél, akkor talán kommunikálhatnánk! )


Akkor maradjunk a magyarnál, mert nekem meg a némettudásom kopott meg az ált. iskolai évek óta
(azért fordítottam le, mert tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki angolt tanul, de az "eredeti szöveggel" hitelesebb)

Idézet: Byzon - 2008.11.19. 22:16:04
OFF: Sok könyv van amit érdemes lenne elolvasni, csak hát mikor? Minden nem jöhet össze. De lehet elolvasom. Amit beterveztem (Drizzt), attól úgyis hosszú időre undorom van a Kvíz miatt.


Ne hagyd magad, Drizztet kár lenne kihagyni. Meg nem is olyan hosszú regények; az Ezüst erek és A félszerzet ékköve pl alig 270 oldal hosszúak fejenként.

Jordant viszont én is nagyon tudom ajánlani. Egy Gyűrűk Ura szinten kidolgozott világban van, maga a cselekmény engem leginkább Artúr király legendája, a Gyűrűk Ura és a Star Wars összemosására emlékeztet, de azt valami mesteri módon, és mindezt 22 regényben, fejenként 300-600 közötti lapszámmal. 5 kötetre még én is vadászok a teljes sorozatból.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
294. hozzászólás - 2008.11.19. 22:38:28 (Válasz cirip #292 hozzászólására.)
(OFF: Igen, más fejezi be, Brandon Sanderson - http://www.sg.hu/cikkek/63931/ jatek_es_film_keszul_az_ido_kereke_konyvsorozatbol)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
295. hozzászólás - 2008.11.19. 22:56:50
Igen, ez itt elég off lett

Valamelyik admin nem tudná ezeket a hozzászólásokat szétválasztani egy Könyvajánló nevű külön topicba?
Úgyis Beho-s sorozartról van szó
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóEchoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
296. hozzászólás - 2008.11.19. 23:48:14 (Válasz AranyAlma #20 hozzászólására.)
az offolas,meg az abbol vita kialakitasaban a magyarok viszik a palmat.
sok kulfoldi forumon fennt vagyok(igaz zenei meginditattasbol) de ott ez nem divat.
Pontszám: 2.33
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
297. hozzászólás - 2008.11.20. 09:47:15
Sziasztok, üdv mindenkinek!

A következő probléma állt elő a szövetségünknél, amire ezidáig NEM kaptunk megoldást, csak KITÉRŐ választ.
Megtámadott minket a RUBINPALOTA nevezetű szövetség. Ez a szövetség 3 tagból áll, a tagok durván kigyúrtak, ahhoz képest, hogy 11., 8. és 7. szintűek. A mi szövetségünk azonos szintű tagjainak esélyük sem volt.Hogy miért nem? Mindegyik karakternek az össz. LE elszívása 127-174 ezer között van!!! Legkisebb tulajdonságuk is 40-45 közötti. Amit nem hiszek el, hogy rendes játékkal teljesíteni lehet. A toplista vezetőinek, pl Sardullah Sharpának sincs meg még csak a fele se ennek az összegnek, holott ő 20. szintű!!!
Magyarul: rabszolgáik vannak.
Szövetségi társam kért már ezügyben segítséget, de nem kapott. a válaszból pár részlet és az együttes reakciónk:
1. "egyébként van aki ezt csinálja, hogy nem vadászik csak portyázik"- több mint 700 helyes kívz válasszal, ezt nem mondaná egyikünk sem. Na meg úgy hogy szívna el LE-t....
2. "hogyha valaki egy speciális taktikát használ, azt tiltsuk le?""napi 30-cat portyáznak, és ha találnak olyat, akinél sok LE van, elmondják egymásnak"- Nem erről van szó, de ez nem taktika, szerény véleményünk szerint, nagyon kíváncsi lennék, más találkozott-e hasonló esettel. valószínűségszámítás szt is lehetetlen ennyi LE-t elszívni ilyen szinten. Csak rabszolgával. Mégha mindennap ugyanazokat ütik, akkor is. Na meg, összebeszélnek mindennap egymást felhívják, hogy ekkor és ekkor ezt üsd, mert van nála 10 ezer LE?
3. "megbizhatsz bennünk, aki csal, azt kiszúrjuk
ezek a játékosok nem vadásznak, egyáltalán. csak és kizárólag portyáznak
össze lehet őket hasonlítani a velük egyidőben indult karakterekkel
nem lényegesen erősebbek, mert a többiek magasabb szintűek, jobb cuccaik vannak, és több LE-t kapnak a vadászatokért"
Nem vadásznak?Erre már reagáltam. összehasonlítottuk a velük egyidőben indult karakterekkel, nekünk is van olyan, és hogy lehetnének erősebbek? Még a Toplista első helyezettje se ilyen erős mint pl Rubinszemű éjvirág...És jó cuccaik vannak a szintjüknek megfelelően pluszban!
4. "nem lopnak sokat... nézd meg a háború végén mennyit vesztettetek
és oszd le a tagok számával, semmi lesz" Na ez nem lett semmi! több mint 12 ezer LE-t loptak a lélekkutunkból, többet mint az Elit Hordások eddig bármikor!!! Ez azért durva.

Nem tudom, meghallgatásra kerül-e a panaszunk, de a szövetségünkből, sokan úgy gondolják itt és most befejezik a játékot, mert ennek így nincs értelme, hogy valaki becsületesen játszik, épít, fejlődik, más meg ÍGY előre jut.... Én is 10 ezer forintot költöttem eddig a játékra, mégis úgy érzem, ez így nem jó.... Pedig a játékot nagyon szeretem.
Kérlek, vizsgáljátok ezt felül, ez egyszerűen NEM igazság! Ha nem így kapunk ki, egyikünket sem zavarná! ( Ja és a segítségnyújtás sem működött, amit írtatok, túl erősek.

Üdv

ChDragon, a Mitsubishi szövetségből!
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 6.17
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
298. hozzászólás - 2008.11.20. 09:49:25
Kiegészíteném annyival, hogy a játék TISZTASÁGA mindenek előtt!
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
299. hozzászólás - 2008.11.20. 09:51:25 (Válasz Charma25 #297 hozzászólására.)
Szia Charma! Akkor azért javaslom, ezt olvasd el:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,36.220#hsz226

Nekem sem tetszik amit leművelnek, de fejet hajtok az intelligenciájuk előtt. Nem szép, de úgy néz ki szabályos!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
300. hozzászólás - 2008.11.20. 10:07:30 (Válasz Byzon #299 hozzászólására.)
Ha szabályos, akkor ideje a szabályokon változtatni. Jelenleg korlátlanul lehet LE-t rabolni, ami irreális eredményekhez vezet. Ha abbahagyom a játékot, akkor ez lesz nálam is a fő indok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője