Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2181. hozzászólás - 2009.05.29. 12:01:17
Hahaha elképzelem a beszélgetést, ahogy letiltod Henit... A fejemben lejátszódva ez vhogy nem így fejeződött be, mint ahogy te leírtad. De ne aggódj én sem tudtam megfékezni a nejem, konkrétan ő mind 3 világon ott van.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2182. hozzászólás - 2009.05.30. 09:53:02
Most végül is mi lett CSuhival, meg a másik jómadárral?
Azt látom, hogy visszakapták a karakterüket...
Olyat is hallottam, hogy levonták tőlük a szerzett Le-t, visszabontották a szakértelmeket stb...
De a Le diffi toplistában még mindig ott trónolnak miközben semmi keresni valójuk ott...
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 5
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2183. hozzászólás - 2009.05.30. 10:54:19
Üdv mindenkinek!

Először is nem akarok csalással vádolni senkit, csak érdekelne a következő dolog:

-7. szintű valaki (ezzel még nincs gond )
-kb +139000 LE-t portyázott össze eddig (nem rossz, biztos nagyon-nagyon-nagyon rég óta játszik)
-van egy 19. szintű harcoló állata (hát ez azért elgondolkodtató...)
-és végül van egy epikus gyűrűje (de honnan???)

én nemrég kezdtem a játékot és még rengeteg mindenről fogalmam sincs, de kicsit számolgattam, és ez a 19. szintű állat nekem 9-nél kisebb szintre nem nagyon jött ki... (a többi dologba bele se gondoltam...)

Szóval kérném, hogy valaki "fejes" vagy "nagytapasztalatú" írjon már egy rövid magyarázatot, hogy lehet ilyet összehozni (ha egyáltalán lehet)! Ha tényleg van ilyen LEGÁLIS megoldás, akkor őszintén bocs a gyanusításért (pláne, ha magára ismert az illető)!

Tisztelettel Csabi!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2184. hozzászólás - 2009.05.30. 11:05:22 (Válasz Hastin #2183 hozzászólására.)
Idézet: Hastin - 2009.05.30. 10:54:19
Üdv mindenkinek!

Először is nem akarok csalással vádolni senkit, csak érdekelne a következő dolog:

-7. szintű valaki (ezzel még nincs gond )
-kb +139000 LE-t portyázott össze eddig (nem rossz, biztos nagyon-nagyon-nagyon rég óta játszik)
-van egy 19. szintű harcoló állata (hát ez azért elgondolkodtató...)
-és végül van egy epikus gyűrűje (de honnan???)

én nemrég kezdtem a játékot és még rengeteg mindenről fogalmam sincs, de kicsit számolgattam, és ez a 19. szintű állat nekem 9-nél kisebb szintre nem nagyon jött ki... (a többi dologba bele se gondoltam...)

Szóval kérném, hogy valaki "fejes" vagy "nagytapasztalatú" írjon már egy rövid magyarázatot, hogy lehet ilyet összehozni (ha egyáltalán lehet)! Ha tényleg van ilyen LEGÁLIS megoldás, akkor őszintén bocs a gyanusításért (pláne, ha magára ismert az illető)!

Tisztelettel Csabi!


A trükk az, hogy nem vadászik, csak portyázik, abból viszont kiválogatja a jól fizető áldozatokat. Sajnos jópáran a sokadik lefarmolásuk után sem jönnek rá, hogy védjék a LE-jüket, úgyhogy mostanában ez egy nyerő taktika lehet. Az epikus gyűrűje nyilván a szövetségétől származik, gondolom valami nagy szövetségben van. Ha nem, akkor pedig csak átugrott oda egy epikus cuccért, meg akadémiázni, de ez valószínűtlen.
Pontszám: 5
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2185. hozzászólás - 2009.05.30. 11:37:15 (Válasz Mormord #2184 hozzászólására.)
A zöld pókocskáknak két magas szintü kari felhuzta a fontosabb épületeit 6.9 millio LE-ért. Úgy nem nehéz nyerni....
A hozzászólást Csuhi módosította 2009.05.30. 11:37:35-kor
Pontszám: 2
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2186. hozzászólás - 2009.05.30. 11:53:33 (Válasz Csuhi #2185 hozzászólására.)
Előtte sem volt nehéz nyerni, mert sok a láma alacsony szinten, aki sok LE-vel rohangál. Viszont ebben nincs semmi szabálytalan és etikátlan sem szvsz. Ha valakinek a szájából az ilyen kis szösszenet hiteltelen, az azt hiszem te vagy picinyem...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 7.91
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2187. hozzászólás - 2009.05.30. 11:55:48 (Válasz Csuhi #2185 hozzászólására.)
Zöld pókocskáknak jár a diplomácia 5-ös
Pontszám: 6.63
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2188. hozzászólás - 2009.05.30. 12:08:34 (Válasz Hastin #2183 hozzászólására.)
Hastin!

Mivel a szövetségi társamról van szó megnyugtatlak legális a dolog, ha érdekel szívesen leírom privát...A karakternevem ugyanez. A felhasználási feltételeknél kezdünk egyre többször szerepelni, akit érdekel a történetünk szívesen megírok neki bármit személyesen, csak kérdezzetek nyugodtan sírás és gyanusítgatás helyett...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.17
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2189. hozzászólás - 2009.05.30. 12:30:23 (Válasz Ösvényjáró #2188 hozzászólására.)
Renben elhiszem és mégegyszer bocs, hogy megvádoltam őt (és esetleg titeket)!!
Egyébként gondoltam, hogy a sok portya miatt jöhet ilyen eredmény ki, csak tudod elég nehéz volt elképzelnem, hogy minden portyában (amit persze meg is kellett nyerni ilyen nagy random tényező mellett...) kb 70-100 LE-t hozott el (én is végigvertem sok mindenkit, és a legtöbbtől max 20-30-at hoztam el átlagban...)!

Viszont az állatja az sehogy sem jött ki nekem!! Én 4. szinten azonnal rámentem a csapdaállításra, és viszonylag hamar (kb 5-ösön volt) "bemákoltam" egy állatot, amit azóta fejlesztek (többet portyázok, mint vadászok) és most lett 6. szintű, én meg mindjárt 8. leszek...
Szóval nyílván ez is rendben van, és ki is jön, de ez nagyon szélsőséges és számomra még mindig elképzelhetetlen...

És ezzel be is fejezem mások kétségbe vonását, mert inkább a játékot próbálom élvezni! Csak, akkor fog elmenni a kedvem az egésztől, ha jön egy ilyen agyontápolt, maxra fejlesztett, minden kiskaput és lehetőséget kihasznált játékos, és elkezd csapkodni!! Mert én azt hittem eddig, hogy jó a karakterem (és hidd el a nagytöbbségnek relatíve gyengébb karaktere van) és akkor megnéztelek titeket...

Végezetül SZERETNÉK GRATULÁLNI NEKTEK a sok türelemhez és leleménnyességhez, amivel ilyen karaktereket sikerült összehoznotok!!! További jó játékot, és ha lehet minket ne nagyon támadjatok majd... :D
Pontszám: 8.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2190. hozzászólás - 2009.05.30. 12:33:03 (Válasz Hastin #2189 hozzászólására.)
"amit azóta fejlesztek (többet portyázok, mint vadászok) "

Vedd észre, hogy ő nem vadászik egyáltalán, csak portyából kap TP-t, és minden portyánál fejlődik az állata.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2191. hozzászólás - 2009.05.30. 12:38:09
Ha ez szabályos (és miért ne lenne az, hiszen kitaláltak valamit, vártak vagy 2 hónapot mire összeépítettek annyit, ügyes), kérem hogy kapjam vissza mind a kivégzésért járó bónuszt, mind a kreatívból járó bónuszt.

Mert most nem éri meg portyázni. (többet ad a vadászat visszafogottal mint 3 óra folyamatos portyagomb frissítés és ütés)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.44
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2192. hozzászólás - 2009.05.30. 12:50:31
Na most erről eszembe jutott valami:

Királyfi találkozik a csúf boszorkánnyal.
- Királyfi! - így szól a boszorkány. Ha magadévá teszel háromszor, gyönyörű királykisasszony leszek!
A királyfinak több sem kell, ledönti a boszorkányt, és magáévá teszi egymás után háromszor!
Miután vége a dolognak, a királyfi nézi, nézi a boszorkányt, de az nem változik semmit!
- Boszorkány! Azt mondtad, gyönyörű szép királykisasszony leszel!
- Hány éves is vagy te királyfi? - kérdi a vénasszony.
- 20!
- És hiszel még a mesékben?

Legkevesebbet v3-on lehet kijátszani a szabályokat, ajánlom az új játékosok menjenek v3-ra ...
V1,V2 lassacskán másról sem szó, csak a kiskapuk kereséséről.

maci
Pontszám: 7.13
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2193. hozzászólás - 2009.05.30. 18:00:08 (Válasz Ösvényjáró #2186 hozzászólására.)
Nem vagyok a picinyed, ezt a leereszkedő stílust meg hanyagold.
Ugyanolyan etikátlan ez a kiskapu kihasználás, mint az én esetem, csak nektek szabályos és nem lehet elvileg büntetni, de attól a tények még tények maradnak. Etikai alapon senkit nem lehet büntetni, ez csak nálam sikerült.
Pontszám: 2.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2194. hozzászólás - 2009.05.30. 18:15:56 (Válasz Hastin #2183 hozzászólására.)
Idézet: Hastin - 2009.05.30. 10:54:19
-7. szintű valaki (ezzel még nincs gond )
-kb +139000 LE-t portyázott össze eddig (nem rossz, biztos nagyon-nagyon-nagyon rég óta játszik)


Teljesen realis. Iletve piszok jo, de boven megcsinalhato.

-van egy 19. szintű harcoló állata (hát ez azért elgondolkodtató...)


Miert? 4-es szinten befogta. Ha lefele tamad, akkor egy szintlepes lehet akar 300 gyoztes csata is.
19-es szinthez kell 8000 TP

-és végül van egy epikus gyűrűje (de honnan???)


Epitett, kincspontot kapott, licitalt, megnyerte.
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2195. hozzászólás - 2009.05.30. 18:19:54 (Válasz LanMaffia #2191 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.30. 12:38:09
Mert most nem éri meg portyázni. (többet ad a vadászat visszafogottal mint 3 óra folyamatos portyagomb frissítés és ütés)


Egyetertek, hogy latvanyosan visszaesett a teljesitmenyed, de szerintem ez nem a korlatnak koszonheto. Azzal visszaesett volna felere vagy negydere a beveteled, viszont a toplista alapjan ugy latom, ohgy ennel nagyobb most a hullamvolgyed. Inkabb arra szavazok, hogy az emberek koltik a LE-t mint a guzu (reszben miattad, reszben a KH miatt). Sajnalatos, hogyha mindenki vedekezik ellened, akkor a strategiad hatekonysaga a masik szelsoertekbe lendul at. Ez ellen is lehetne tenni.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2196. hozzászólás - 2009.05.30. 18:33:48
Bár én is vádaskodtam Csuhi és Egon ellen abban egyet kell értenem, hogy amit a Zöld pókok csinálnak szintén etikátlan. Építőrabszolga használat, ami előnyhöz vezet és csak azért nincs büntetve, mert nem Ti irányítjátok ezeket a rabszolgákat.

Egyértelmű, hogy ezzel is csinálni kellene valamit, ha már minden mást is lekorlátoznak. Az nem járja, hogy egy klánban az egyik tag 3.900.000 LE-t épített, a másik meg 1000 LE-t és mindketten ugyanazokat a bónuszokat használják. Legalább a legjobb építő építésének 10%-át mindenkinek teljesítenie kellene aki használni akarja a klán épületeit.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2197. hozzászólás - 2009.05.30. 18:45:59
csírájábnan kell az ilyen megmozdulást megállitani...és mivel végzetúr végzetúr farkasa itten...így szerintem a kiszintű portyakarik nem nézik jólszemmel ezt a kis feltörekvő ambiciózus brigádot...azt majd beindulnak az ütlegek...talán
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2198. hozzászólás - 2009.05.30. 18:46:04 (Válasz Ricardo #2196 hozzászólására.)
Ha véletlenül bezöldülnék nekem is egyértelmű lenne hogy oda megyek. (ha felvesznek )
És az én építési kapacitásom meg az övéké szintén nem egy kategória.
Ha csak lazán beépítenék valahová egy sorozat vadászatnyit, akkor már több lenne az építésem a szövetség épületeiben, mindenféle rabszolgatartás nélkül
Pontszám: 7.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2199. hozzászólás - 2009.05.30. 19:40:18 (Válasz cirip #2198 hozzászólására.)
Tierga! Veled már beszéltük ezt, bármikor szívesen látnánk, bár a mostani siránalmak fényében egy ilyen esetben gyorsan te is etikátlannál válnál, ha nem bírnád ki építés nélkül...

Menjünk sorjában, aztán utána nem foglalkozom az üggyel, nyugodtan rágjátok a kefét, leszarom...

Csuhi! A leereszkedő duma annak a két vicces tagnak szól, aki olvasgatva a fórumot valóra váltotta pár ebben a játékban sokat gondolkozó, mindenki által megbecsült játékos aggályját, amit nem lett volna illendő. A vége az lett, hogy a pók karik és LanMaffia bűntetve lett a JV által, ti meg relatíve megúsztátok semmi hátrányt nem szenvedtetek. Szóval én a helyedben csöndbe maradnék, mert ha valakinek, akkor neked nincsen a pofázáshoz morális alapod...

Ricardo! Nézzük a dolgokat az egyik szempontból, a kis karakterek nyertek az épületek által. Viszont megkérdezném tőled, hogy abban mi az etikátlan - és most rávillantanék a másik oldalról is - ha két karakter jelesen Trin és Tim beleunva a játékba és maximum már csak a fertőzés végére várva úgy volt vele, hogy a előző szövetségében nem volt maradása és a tagjaink hívására szívesen jött? Cserébe egy nap minimum tízszer bucira vannak verve, az esetükben karcsú épületbónuszok miatt. Trin szövetségi társam volt és mivel anno az én hívásomra jött az ösvénybe ide is követett. Tim meg az egyik szövetségi társam barátja, ő is szívesen segít. Miért ne tehetnék? Miért nem hívod át Sharpát a VM-be és építetsz vele egy hatalmas mennyiséget? Mi ebben az etikátlan? Amikor létrehoztam a szövetséget 3. szintű voltam és a szintemen belül már akkor megnyúztam a többséget. Nem azért lettünk jók, mert építenek nekünk, előtte is a szinten belül az élmezőnyben voltunk. Jobbak lettünk az igaz, ez egyételmű, de csak jobbak és nem ettől jók. Az épületek nem termelnek LE-t, az a jó ellenfélválasztás dolga...

Innen a dolog többet nem izgat, sírjátok ki ezt a "kiskapu" bezárását is, ha nektek ez jó. Hogy Csuhi olyan amilyen az legyen az ő gondja... De téged Ricardo nem értelek, téged egy normális játékosnak ismertelek meg, tényleg zavar ez vagy csak ha LanMaffia szerintem kitűnő taktikája vissza lett szabályozva, akkor az összes többi is?

Szóval nem értem, de ez legyen az én bajom. Halkan megjegyzem, amit Ywgarrd szövetségi társam már egyszer leírt: Ő ennek előtte a JV felé jelezte, hogy van egy ilyen lehetőség a játékon belül, le kéne korlátozni...Nem történt semmi. Ezek szerint nem etikátlan és nem a játék alapelveivel ellenes a dolog...
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.05.30. 19:46:42-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.36
fórumozóHastinFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2200. hozzászólás - 2009.05.30. 19:46:30 (Válasz Kocos #2194 hozzászólására.)
Igen igaz, közben végignéztem pár dolgot (pl a Kennel nevű épülettel is gondolom jól lehet fejleszteni a jószágot) és valóban minden kijöhet!

Egyben el is határoztam, és még páran, hogy akkor mi is nekiállunk így játszani!
Mert mindez nem lehett volna neki meg, ha nincs az a pár milla LE, amit pár magasabb szintű társa beleépített a szövetségi épületekbe, amihez neki csupán pár ezret kellett belefeccölnie, hogy ugyanazon bónuszokat megkapja (mint ahogy ezt már Ricardo is kifejtette)... Hát ez valóban elkeserítő hibája a játéknak, és teljesen gallyravágja a többi játékos morálját is!!!

Pl.: bárkit meg tud ütni simán (és nyilván magasabb szinten is); bármilyen szövetségi háborút megnyernek (és nyilván magasabb szinten is); minden bajnoki tornát meg fog nyerni (bármelyik szinten); stb....
És ezek után próbáld meg élvezni a játékot!

Minden más NORMÁLIS játékban ezek a hibák simán ki vannak küszöbölve (élvezhetővé téve a játékot MINDEN, ismétlem MINDEN játékosnak)!!! Szerintem olyan nagy problémát itt sem jelente, ha valóban arra törekednek a programozók, hogy egy jó játék legyen ez (amire azért elég jó esély van mindezek ellenére ) mindenkinek, nem csak egy "belső kőrnek"!!

------------------------Szóval légyszi tegyenek az illetékesek valamit!!!!-------------------------------------
Pontszám: 4.36
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!