Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1801. hozzászólás - 2009.05.22. 16:01:24
LOl, ezt nem mondjátok komolyan hogy Lanon vagytok kiakadva?
Sima portyás kari ugyanazt csinálja mint a többiek 30. szint alatt csak ő beszabadult a "nagyokhoz" akik ehhez nincsenek ám hozzászokva.
Védekezni meg nem kérdés hogy lehet ellene, nekem már több hónapja ki van maxolva a transzi-ultraspec-sajtolás trió, nem is tudnék ezek nélkül játszani a ráérő időmet tekintve.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.72
népszerűtlenBonarkaFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1802. hozzászólás - 2009.05.22. 16:03:31 (Válasz Hombre1970 #1799 hozzászólására.)
Kedves Hombreezerkilencszázhetven!

Örülök neki, hoyg ilyen jó emberismerő vagy... nem hiszem, hogy amit írtam azt egy 12-14 éves így leírta volna, legalább is az elejét..

Nem azt mondtam, hogy én egy ősrég óta játszó ember vagyok, mert csak a V2-nél csatlakoztam be, de ez nem azt jelenti, hogy nem tudnám miről is szól a játék és hogy a más játékstílust játszó karakterekkel szemben mi az ellenszer!!!

Én ezt az ellenszert próbálom megtalálni és én NEM fogok törölni és telesírni a zsebkendőmet azért, mert 2-3 ellenfél belőlem szedte meg magát 1-2 portya alkalmával.

És igen is pontosan 20-30 ember lesz az, aki befejezi a játékot azért, mert nem tudja eléviselni azt, hogy sok LE-t veszítsen....Az otthon gyereküket nevelő anyukák nem fogják abbahagyni a játékot, mert ők tisztában vannak azzal a ténnyel (nem úgy mint Te), hogy igen is ha nem ül a gép előtt, akkor le fogják őt rabolni!

Én sem ülök egész nap a gép előtt, csak általában nap közben, amikor a munkám (már amit egy 12-14 éves dolgozhat) engedi.
Az én szövetségemben is vannak gyermekes anyukák és érdekes ők nem sírnak....

"karaktered nevét azért odabiggyeszthetted volna, hogy tudjuk, honnan is van ez a hihetetlen mennyiségű halálpontos adat a tarsolyodban"
A Bonarkán kívül mire vagy még kíváncsi??? Mert ez a karakterem neve!!
A hozzászólást Bonarka módosította 2009.05.22. 16:08:40-kor
Pontszám: 6
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1803. hozzászólás - 2009.05.22. 16:20:46 (Válasz Bonarka #1802 hozzászólására.)
Kedves Bonarka!

Mint írtam, elnézést kérek, ezek szerint nem 12-14 éves vagy! A karakterem neve ott szerepel az aláírásomban, mint ahogy a szövetségemé is. Sajnos nem tudhatom azt, hogy a bejelentkezésed neve egyezik-e a karakteredével! Nem tudom, miből gondolod, hogy engem le szoktak rabolni, mert nem ülök a gép előtt. Bárki megnézheti a karakteremet, V1-en, a mostani kis minusz a veszíts 20K-t eredménye, de gyakorlatilag nullán vagyok kb, ami tudom szégyen, de nekem valahogy nem az okoz örömet, hogy másoktól elvegyem, amiért megdolgoztak. A sírás részt nem teljesen értem, de biztosan én sírhattam valahol, bár nekem erről az oldalról inkább dühnek tűnik mint rinyálásnak...
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5.40
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1804. hozzászólás - 2009.05.22. 16:21:05
üdv

Szeretnék panaszkodni. Bár eddig nem kritizáltam a játékot, mert hogyha az ember nem tud konstruktív ötlettel előállni, akkor meg minek, de most kibeszélem magamból.. hüpp...hüpp

A témához nem lesz sok köze, de nagy a tömeg, és ez extravertált személyemet igencsak csábítja

1. Nem moderáljátok a karakterneveket. lsd. hüvelygomba. (bocsánat, a te neved jutott eszembe elsőnek.. )
2. Nem moderáljátok a szövi leírásokat. A minap olvastam egy kurvákról és stricikről szóló kis szösszenetet az egyik szövi leírásában, csak a tarifák hiányoztak (legalábbis nekem )
3. A kvízkérdéseket nem figyelitek (rendesen), tele vannak helyesírási hibákkal, rosszul feltett kérdésekkel, helytelen válaszokkal.
4. Nem gondolja senki komolyan, hogy az játékélményt ad, ha másodpercre pontosan lesni kell, mikor jövök fel 15% fölé, mert elvihetik a lém nagy részét (és nem 10%-20%-ot, hanem a többszörösét!)..
Persze, védekezés van a legtöbb taktika ellen, de ne adjunk már fegyvert a népek kezébe, lévén van lehetőség golyóálló mellényt venni.
Régi portyás motorosként tele vagyok, "bezzeg az én időmben" storykkal.. Az egyik ilyen amikor egy farmkarit anno leraboltam 7500 LE-re, mekkora pofátlanságnak éreztem...
Most jót röhögök magamon

Aki nem bírja a gyűrődést v1-en, v2-őn, ajánlom v3-at. Némely megszólalással ellentétben a véleményem az, hogy sokkal balanszosabb, élvezhetőbb a játék, és igenis szerepe van a portyának! Vannak igaz szintvisszamaradottak, akik még így is erősebbek egy átlagos karinál, de közel sem olyan nagyságrendekkel, mint v1-en, v2-őn. Akit nagyon zavar a korlátlan LE rablás, szeretettel látjuk a hármas világon . És nem igaz, hogy nem portyaközpontú. Sőt, itt lett eltalálva jól a portya szerepe!

uff

maci

szerk: elírtam egy szót..
A hozzászólást Maci módosította 2009.05.22. 16:22:00-kor
Pontszám: 9.22
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1805. hozzászólás - 2009.05.22. 16:21:13 (Válasz Almási Viktor #1801 hozzászólására.)
Tessék végigolvasni a dolgokat, nem ugyanazt csinálja mint a "többi". És nem is vele van a baj, a módszere legális, lehet ellene védekezni, nincs is ezzel probléma. A legtöbb ember a kivégzéses győzelem után kapott +LE mennyiségét sokallja, szerintem.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1806. hozzászólás - 2009.05.22. 16:25:01 (Válasz Maci #1804 hozzászólására.)
(a hármas ponttal messzemenőkig egyetértek, kb. a játék eleje óta tépem a szám a fórumon, hogy miért nincsenek olyan játékosokból lett kvíz adminok akik közvetlenül javíthatnak, módosíthatnak a kvíz adatbázisban is, válasz, reakció -hogy miért nem- azóta sincs. Az alapelgondolás (miszerint majd a játékosok szűrik a kérdéseket amikor vadásznak már nagyon régóta nem működik, a fórum legforgalmasabb része a kvízhez kapcsolódó témák..)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1807. hozzászólás - 2009.05.22. 16:29:24
Egy szó mint száz, egy játéknak az a dolga, hogy élvezetet nyújtson. A kudarcot legfeljebb csak a mazochista élvezi.
Én megértem a törlőket.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.20
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1808. hozzászólás - 2009.05.22. 16:31:05
Bocsi hogy beleszólok, tudom hogy a sárga földig leleszek pontozva, de ez már nagyon unalmas.. .ebből az egon csuhi témából indult ki az egész, van akik felháborodtak, stb, Baratyék megtették amit tudtak (persze vannak hiányosságok)de nem értem mért kell ragozni a szart...Ahelyett hogy itt fröcsögtök, és mutogattok a másikra, védjétel a LE-t Lan elől
Hiéna-ZP

Pontszám: 8
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1809. hozzászólás - 2009.05.22. 16:32:54
Ugyan már... Az is kudarc mikor 30. szint környékén elkezdenek bejönni a 0 LE-s portyák... az is kudarc amikor 40.- szint környékén 5-6 szinttel magasabbról egy csapással leverik a fél ÉP-det... ezeket is meg lehet oldani, ezt is... bár igaz, ami igaz itt azért a sírásnak is megvan a haszna. Lásd új HCS-BCS fejlesztés.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1810. hozzászólás - 2009.05.22. 16:35:55 (Válasz Ajgatsz #1809 hozzászólására.)
Ebben csak az az érdekes, hogy még a VM-ből is volt aki elismerte a HCS-BCS összecsapás igazságtalan végeredményét. Most akkor Neked mi fáj? Korrekt volt 300k-t buknunk 5-ös BCS-vel, mert próbáltunk harcolni? Pfff, már megint a korrektség hangja szólt a szádból.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1811. hozzászólás - 2009.05.22. 16:37:07
Nem a LE-t sajnálom, csak érdekesnek tartom hogy telerinyáljátok a fórumot, és máris megváltoztatják a rendszert.

Pontosítok:
Az tényleg nem volt korrekt hogy nektek nem írta ki, mennyit buktok. De szerintem az épületet kiherélni az túlzás volt.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.22. 16:39:27-kor
Pontszám: 5.43
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1812. hozzászólás - 2009.05.22. 16:40:29 (Válasz Szabinho #1808 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.05.22. 16:31:05
Ahelyett hogy itt fröcsögtök, és mutogattok a másikra, védjétel a LE-t Lan elől


Most hogy a dolog legális (eddig biztos voltam benne, durván kilóg a játékegyensúlyból, de belátom tévedtem), azonnal nekilátok védekezni: felnyomom legalább 100-ig a kivégzést. Remélem a top-on legalább minden második karakter megcsinálja.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1813. hozzászólás - 2009.05.22. 16:42:05 (Válasz Ajgatsz #1811 hozzászólására.)
Nem rinyáltuk tele, hanem sz@rul volt kitalálva. Van különbség. Miért jó büntetni a megtámadott harcolókat, ha BCS van? Ezek szerint vizet prédikálsz, de bort iszol, amikor telerinyálod a fórumot, hogy nem harcolnak a szövetségek, hanem azonnal kapitulálnak? NC.
Pontszám: 8.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1814. hozzászólás - 2009.05.22. 16:48:23
Mezei, időnként akár 10+K-t raboló portyázóként egészen kispályásnak érzem magam:D Most mindenki ki van akadva LanMaffiára, de azt azért észre kéne venni, hogy az új csodaképlet pont Lanmaffiával és a hasonló taktikára áttérőkkel nem tud mit kezdeni (nem, én nem leszek köztük, ahhoz túl retro vagyok:) ). Az áldozat ugyanúgy el fog veszíteni 50-100K lóerőt, Lanmaffiáék meg egy nap nem félmilliót, csak mondjuk háromszázezret szednek össze. Biztosan mindenki boldog lesz, hiszen a mezei pókok néhány tízezerrel kevesebbet tudnak rabolni naponta... de ki fog akkor már emlékezni rájuk:D
Félreértés ne essék, ez nem LM ellen szól, ügyesnek és teljesen LEGÁLISNAK (én is nagybetűvel írom, hátha akkor többet számít;-P) tartom amit csinál, ráadásul lehet ellene védekezni, és még csak nem is a kishalakat fosztogatja. Bezzeg a szegény vad, az nem tud elbújni:D
Csak rá szeretnék mutatni, hogy ezzel megint nem a kívánt eredményt érik el. Érvénybe lép a korlátozás, oké, aztán jön az első két LanMaffia-féle portya, és újból tele lesz a fórum, hiszen nem változott semmi:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.50
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1815. hozzászólás - 2009.05.22. 16:51:13
Szomorúan olvasom a friss hírt, hogy be lett vezetve a kreatív napi Le korlátja.
Miklós csak egy magyarázatot szeretnék kérni, hogy miután meg lett tiltva az exploit használata, miért volt erre szükség?
Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem...
Mint azt sem, hogy miért fontosabb a magas szinten játszóknak a véleménye, ebben az ügyben, miközben a legjobban érintettek a pókok?
Egyben szeretnék tudni pontosabbat az aukciósházban megnyert lélekszipolyozómról, mennyiben érinti a mostani változtatás?
Mert ha a hatása a maximumon felüli +5 kreatívnak fele meg akkor kérném vissza a dukátjaimat!
Kérlek válaszolj a kérdéseimre akár privátban akár itt.

mod.:félregépelések
A hozzászólást Nabil módosította 2009.05.22. 16:55:53-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 9.17
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1816. hozzászólás - 2009.05.22. 16:54:17
Jé, most látom, hogy be is lett vezetve a módosítás, akkor LanMaffia áldozatai fellélegezhetnek:)

Lenne közvebetőleg egy kérdésem, bár csak érintőlegesen tartozik ide: katakombában lehet manakonstrukcióval építeni?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1817. hozzászólás - 2009.05.22. 16:57:15
43.200 LÉ t szerezhetek egy nap a kreatív korlátozás miatt. Amit nem értek egyáltalán, mert ezzel csak én nyerek, senki nem veszít semmit, de ami nekem jó, az másoknak rossz gondolom (nem a kivégzés miatt elvitt LÉre gondolok, azt lehetne csökkenteni)

Tapsoljuk meg.

De most akkor a következőt fogom tenni: felhúzom a valóságformázást maxra, a kontiuumszűkítést maxra, és 24 órában gép előtt fogok ülni és kivégzek minden elém kerülőt.

Aztán majd megint f@sz leszek mert kocka vagyok és még jobban le lesz korlátozva...

még egyszer.... tapsoljuk meg.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.85
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1818. hozzászólás - 2009.05.22. 17:00:12 (Válasz Crimson #1816 hozzászólására.)
Hát elkiabáltam tegnap: a boldogság mégsem maradéktalan.

Crimson, bár az érintőlegességet nem látom, de igen, lehet.
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1819. hozzászólás - 2009.05.22. 17:00:14 (Válasz LanMaffia #1817 hozzászólására.)
max meg 62.400 amit szerezhetek... ez botrány! botrááááány!

legalább a kivégzéssel szerezhető LÉt csökkentettétek volna, annak még értelme is lenne.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1820. hozzászólás - 2009.05.22. 17:02:15
ohh a Katakomba oylan mint egy szanatorium ha túlnagy a stressz bevonulsz azt éldegélsz csendesen...nuku vadászat nuku portya nuku epikus és háború nahmeg térkapu...de konstruktálhatsz arénázhatsz idomíthatsz kennelztethetsz...

én most is lent lebzselek a hűvosben közben jófajta pincehideg predoci óborral oltom szomjamat...a héten már tán ki se dugom az orromat =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!