Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
421. hozzászólás - 2008.11.26. 07:18:58 (Válasz Awenhai #420 hozzászólására.)
Aha, és minek, mi célból? hogy buzogánnyal a kezében átlépjen egy év múlva a térkapun?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
422. hozzászólás - 2008.11.26. 11:34:09 (Válasz Mortimer #416 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.25. 23:17:28
Ugyan egy 14. szintű buzogányos karakter léte még nem a felhasználói feltételek megsértése, de közel jár hozzá. De van ennek bármi értelme?

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=382


Például Ő engem egyátalán nem zavar, nem tápol senkit, építi a kis szövijét, neki ez tetszik a játékban.
Sokkal jobban "fájna" ha egy nagy szöviben lenne építőrabszolga.
Pontszám: 9
irritálóFireFrogFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
423. hozzászólás - 2008.11.26. 15:18:20
Egy undorító nevet szeretnék bejelenteni. Szerintem normális ember ilyen névvel nem regisztrál!
Kíváncsi lennék, ha valamelyik rokonát a "keresztapja" megvizsgálta volna, akkor is ezt a nevet regeli? A név : Dr_Mengele - 10. szintű végzetúr.
Pontszám: 4.25
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
424. hozzászólás - 2008.11.26. 15:39:56
Oh, barátom akkor Te még nem olvasgattad eléggé szorgalmasan a karakter és szövi listákat. Vannak szebbek is...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
irritálóFireFrogFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
425. hozzászólás - 2008.11.26. 21:09:42 (Válasz Stubb #424 hozzászólására.)
Valóban nem szokásom olvasni más klánok és játklosok adatlapját. Ez a név véletlen került elém. Mint is mondhatnék egy olyan oldalról, ahol ezeket a neveket szó nélkül hagyják garázdálkodni? Egy ilyen névért európában már végleges tiltást kapott volna. Sajnos nem vagyunk még ott!
Pontszám: 6.60
népszerűZoltanszonFérfi
Végzetúr mester
1315 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
426. hozzászólás - 2008.11.27. 10:47:52 (Válasz andrej #422 hozzászólására.)
Mint pl. Leon? Nem vagyok az a jelentgetős fajta, és ezúton kérek elnézést ELŐRE az illetőtől, de egy kicsit fura, és gyanús a karaktere... Főleg, ha összehasonlítjuk a szövetség többi tagjával is...
Igen, háborúban állunk Velük, de mindösszesen csak támadni akartam, akkor láttam. Ellenőrizné valaki, ha kérhetem?
Mégegyszer: Elnézést Leon a gyanúsításért.
Engem nem lehet elképzelni... Engem ki kell próbálni...
Kvízkérdés feltevése előtt ajánlott végigolvasni ezt.
Pontszám: 5
népszerűMesikoszanNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
427. hozzászólás - 2008.11.29. 18:58:20
Ami azt illeti, elém is került egy olyan karakter, akit WaffenSS-nek hívnak. Ráadásul a karakterleírása sem éppen gyerekeknek való. 5-ös szintű végzetúr.
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
428. hozzászólás - 2008.11.29. 21:10:33 (Válasz Mesikoszan #427 hozzászólására.)
Úgy látszik sosem volt jó ő sem történelemből. Valaki magyarázza már el nekem, hogy ha ennyire nagy magyarnak érzi magát, hogy hirdethet náci eszméket? A nácik a magyarokat ugyanolyan alsóbbrendű népnek tartották mint a szláv népcsoportokat. Elég sok szart műveltek velünk az alatt a nem egész 3 év alatt, egyesek mégis azt hiszik, hogy az milyen jó.
Legyen hungarista, azzal semmi gond nincs. Igenis nem állapot, hogy egyes helyeken útlevél kell, hogy az ember meglátogassa az egy faluval odébb élő rokonait. De ne azokat éltesse büszkén, akik az egyik legfőbb okai annak, hogy az ország ma itt tart, ahol.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.11.29. 21:34:56-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
429. hozzászólás - 2008.11.29. 21:12:49 (Válasz Lanmandragoran #428 hozzászólására.)
Mindenesetre a karakter már nem létezik
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
430. hozzászólás - 2008.11.29. 21:18:32
Őőő... A karakter leírását nem olvastam. A Waffen-SS azonban alapjáraton nem egy bűnszervezet, nem egyenértékű a Koncentrácions Lágerek őreivel. Ez, mint a neve mutatja, harcoló alakulatokat takar, nagyon magasan képzett elit katonákat, akiknek nevéhez és zubbonyához nem fűződik több atrocitás mint bármely más (tengelyhatalmi avagy szövetséges) egységéhez. Ennek ellenére a Sturm Staffel egészének negatív, egyeseket emberi mivoltukban sértő emlékezete miatt magam sem tartom szerencsés választásnak. De alapjáraton nem rosszabb, mint ha pl. "Delta Force" néven indította volna. Csak a történelmi hűség kedvéért.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.29
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
431. hozzászólás - 2008.11.29. 21:34:26
Cirip: Világ2-n keresd. Bár a világ1 + világ2-n egységesen megjelenő WaffenSS88 nevű tag még rosszabb nevet választott, de ő legalább bemutatkozó szöveget nem írt.

Byzon: Részben igazad van, a Waffen-SS valóban az SS katonai részlegét jelenti, csak éppen pont ez a rész okolható bizonyítottan a háborús bűnök többségének végrehajtásával. A W-SS az összes harccal kapcsolatos hadosztály összefoglaló neve, köztük láger-osztagok, a kivégző-osztagok, az orvosi-osztagok...
Nemegyszer németeket gyilkoltak csak azért, mert ők voltak az "elit", nekik kellett megmenekülni, túlélni...

A nürnbergi-per háborús bűnösnek ítélte az egész szervezetet.
Ha majd a Delta Force bizonyítottan hasonló bűnöket követ el, emlegethetjük őket egy lapon.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 2.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
432. hozzászólás - 2008.11.29. 21:43:20 (Válasz Lanmandragoran #431 hozzászólására.)
A nürnbergi per bizonyíthatóan a világtörténelem egyik legelfogultabb kirakatpere, amely minden létező jogi alapot nélkülözött, ráadásul egy olyan időszakban történt, amely elfogulatlanságát mélységesen megkérdőjelezi.
A Waffen-SS csak a harcoló alakulatokat jelenti, az SS egy belső szervezete. Nem sorolták közéjük sem az Einsatzgruppékat (megsemmisítő alakulatokat) sem a Lágerek őreit. Ezek magasan képzett elit katonák voltak és bár nagyon sokat olvastam a témában, nem tudok róla, hogy bármivel több bűntett ejtett volna foltot a zubbonyukon, mint bárki másnak.

Emellett szeretem a témát és nagyon szívesen megvitatom veled, de ez a topic sajnos nem erre való, így talán hagyjuk. Ha átjössz Kötetlen csevejbe, szívesen folytatom. Vagy privátban.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
433. hozzászólás - 2008.11.29. 21:49:06
Kétségtelenül a bemutatkozó szöveg már kiverte nálam is a biztosítékot. Ennek egy játékban semmi helye.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
434. hozzászólás - 2008.11.29. 21:51:27 (Válasz Lanmandragoran #431 hozzászólására.)
én meg bocs, nem szóltam, valahogy az én tudatomban még mindig csak egy világ van
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
435. hozzászólás - 2008.11.29. 21:57:09 (Válasz Byzon #433 hozzászólására.)
Akkor mostmár érted, miért itt vetődött fel.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
436. hozzászólás - 2008.11.29. 21:59:20 (Válasz Lanmandragoran #435 hozzászólására.)
Igen, személy szerint mindkettőt megértem. A névválasztásnál még tudnék feltételezni jóindulatot, mert nem érzem önmagában elítélendő alakulatnak önmagában a Waffen-SS-t, de a bemutatkozó szövegre ugyancsak elmentek otthonról nálam is.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenhworangwinFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
437. hozzászólás - 2008.12.02. 09:28:21
Hogy van az, hogy megtámadok egy 14. szintű végzetúrt, és 15. szintű fagycsóva varázslatot dobál felém? Ez nem valami illegális tápolás?
Pontszám: 2.30
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
438. hozzászólás - 2008.12.02. 09:35:02 (Válasz hworangwin #437 hozzászólására.)
Kereskedelem szakértelem, 10. szint. Lásd aláírásom.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
439. hozzászólás - 2008.12.02. 10:08:34
(M)alter-ego szövetség világ2 5.-6. szinten törlik a karaktert és csinálnak egy 1. színtüt aki újra belép a szövetségbe!
ez szabályos (1hét prémium a kvízből minden csp, még a mentor is építésbe) aztán majd ha már eleget építettek beugrik pár máshol fejlődő karaktar
én aggályosnak érzem!!!!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
440. hozzászólás - 2008.12.02. 10:34:37 (Válasz hworangwin #437 hozzászólására.)
Kereskedelem szakertelem, vagy smaragd horda bonusz.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!