Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3581. hozzászólás - 2010.05.03. 16:35:38 (Válasz Máté96 #3580 hozzászólására.)
Mondjuk a segítség menüben?
Pontszám: 7.79
irritálóEldiablo20Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3582. hozzászólás - 2010.05.03. 18:30:58 (Válasz Miklós #3576 hozzászólására.)
Feljelentők országa vagyunk
Pontszám: 4.40
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3583. hozzászólás - 2010.05.06. 15:24:16
Egy 3 napos tiltás adjatok már ennek a kedves embernek:

Bukusz
Ma, 14:14:36
rohagy meg ..5 percre haggyál békén te seggfej

legalább kijárta volna a 3-ik osztályt... talán tudná hogy írja le a szavakat betűkkel egymás után, hogy hiba ne legyen benne, mert ami ebben a mondatban benne van, már bukta az érettségin
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 6.07
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3584. hozzászólás - 2010.05.06. 15:33:45 (Válasz Sznoopy #3583 hozzászólására.)
A seggfejt jól írta le...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.18
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3585. hozzászólás - 2010.05.06. 15:37:34 (Válasz Viszok009 #3584 hozzászólására.)
de azért csemege írtam neki, hogy nem értem a mi a problémája, fejtse ki bővebben, hátha lesz még miből csemegézni
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 4.11
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3586. hozzászólás - 2010.05.09. 16:25:37
sziasztok! én most vagyok egy szövetségben! azt szeretném kérdezni, hogy létrehozhatok-e legálisan úgy egy prém nélküli karaktert ugyanazon a világon, a másikkal nem akarok játszani, pusztán fórumozni a régi szövimmel! ez megengedett-e?
Pontszám: 2.76
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3587. hozzászólás - 2010.05.09. 16:29:51 (Válasz Ricskosz #3586 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2010.05.09. 16:25:37
sziasztok! én most vagyok egy szövetségben! azt szeretném kérdezni, hogy létrehozhatok-e legálisan úgy egy prém nélküli karaktert ugyanazon a világon, a másikkal nem akarok játszani, pusztán fórumozni a régi szövimmel! ez megengedett-e?


Hát elméletileg nem megengedett. Gyakorlatilag nézve:
- Ha nem ugyanazt támadja a két kari
- Nincsenek egy szöviben
- Semmilyen módon nem segítik egymást
Akkor szinte tuti hogy nem leszel zárolva miattuk.
De egy csendes javaslat: adott szövi tagjaival skypeon egy közös fórum mondjuk?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.03
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3588. hozzászólás - 2010.05.09. 16:39:49
a régi fórumot is látni akarom, elsősorban játéktechnikai tanácsadások miatt!
mod:am kösz!
A hozzászólást Ricskosz módosította 2010.05.09. 16:40:04-kor
Pontszám: 2.76
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3589. hozzászólás - 2010.05.11. 14:39:03
Portya közben szembe jött velem két névrokon V4en:
Mace Mentor
Face Mentor
Érdekes névegyezés. Mindkettő 100K feletti negatív LE diffel,mindkettő zafír. Biztosan testvérek, ugye?
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.75
kedvencKonokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3590. hozzászólás - 2010.05.19. 19:26:28
Másodszor fordul elő velem egy hét alatt ez az "érdekes" eset:
Vadászok. Kb 5 perccel a kiszámítható 15%-os határ előtt ruhát váltok, rányomok a térkapura. A csatajelentésekben először jön, hogy lenyomtak, jól lenyúlták az le-t, ájultan esek össze, semmi sebgyógyítás. Utána a következő jelentés, ugyanezzel az időponttal, megverekedtem a térkapus szörnnyel is.
Ja, és az illető rendszeresen tesz látogatást másnál is pont a 15%-os határon, mindenféle átöltözés ellenére.
A scriptelésen kívül tud valaki épkézláb magyarázatot?
Pontszám: 10
fórumozóMisszióNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3591. hozzászólás - 2010.05.20. 13:33:14
Levelezésem Bomer-rel:

Bomer:"szia,nem szeretek szitkozódni de mi a fészkes fenéért kell Tpvel szórni,reális esélyed nincs a győzelemre akkor minek kell erőlködni?

üdv!"

Szia!

1.háborúban állunk
2.a pontszámok alapján nekem kellene győznöm(nem tudom miért nem így van...)
3.amikor elérhető vagy és tart a háború mindig foglak támadni...

Majd kiderül ki erőlködik...szép napot!"



pff,nemlátod h semmi esélyed a pontok alapján miről beszélsz,honnan tudod a szaki listám olyan gyenge a karaktered hogy az valami hihetetlen...

na mind1 alacsony Ép aztán nyúlj magadhoz "
Ilyet itt lehet?
Az ilyeneket nem kellene zárolni?Hol az a híres netikett?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3592. hozzászólás - 2010.05.21. 04:30:46 (Válasz Misszió #3591 hozzászólására.)
Na hosszas keresgélés volt de megtaláltam Bomert. Eős a gyanúm, hogy neki van igaza és sanszod nem lenne hogy megverd. De hogy a kérdésedre is válaszoljak:
Bomer nem használ erősebb kifejezéseket mint manapság egy 10 éves gyermek. Trágár kifejezés nincs közte. A hangneme támadó ugyan, de hát vitáztok, ez természetes. Egyszóval: gyaníthatóan nem, ennyiért semmiképpen nem.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.04
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3593. hozzászólás - 2010.05.21. 06:57:03
Az 1-es világban a "Fatrix" nevű zafír szövetségünkkel hadat üzentünk a gyémántos "Lovagok" nevű szövetségnek. A tagok építéséből és a nevekből simán lejött, hogy van egy tápolt karakter és kb. 10 tápoló, építő multis kari. A szerencsétlen multis játékos még arra se vette a fáradtságot, hogy a nevek különbözőek legyenek, mind egy kaptafára ment. A többségük simán legyőzhető volt, ezért üzentünk hadat. Mielőtt a háború megkezdődött volna, furcsa módon mindenki kilépett, egy 3. szintűt kivéve, akit egyikünk sem tud támadni az alacsony szintje miatt. Mára viszont valami véletlen folytán visszatért a tápolt kari, akinek a neve "Dark" és szépen elkezdett támadni és persze elég erős, mivel a többiek kigyúrták rendesen. Remélem valaki utána tud nézni ennek az esetnek, mert ez így elég szemét dolog és nem hiszem, hogy itt van a helye az ilyen egyértelmű csalóknak.

A segítséget előre is köszönöm!
Pontszám: 1
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3594. hozzászólás - 2010.05.21. 06:59:00
Sajnos neveket nem tudok mondani, de ha jól emlékszem, 4, vagy 5 betűs nevek voltak, a végén 10-es számmal. De azon se csodálkoznék, ha mindet hirtelen törölte volna.
Pontszám: 1
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3595. hozzászólás - 2010.05.21. 07:04:40
Az egyiket megtaláltam egy korábbi csatából, az ő neve Geda, mondjuk az ő neve pont kivétel, de a többi rá is igaz és most szövetség nélkül van és láthatatlan.
Pontszám: 1
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3596. hozzászólás - 2010.05.21. 07:54:40 (Válasz Grave Digger #3593 hozzászólására.)
Korábban jelezte Miklós, hogy ne itt jelezzük az ilyeneket, hanem emailben a megfelelő címre.
Pontszám: 7.74
közellenségGrave DiggerFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3597. hozzászólás - 2010.05.21. 07:58:57
Oké, bocsánat, ha rossz helyre írtam, de valami történhetett, mert kapituláltak
Pontszám: 1
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3598. hozzászólás - 2010.05.26. 13:34:41
Idézet: Miklós - 2010.05.26. 12:06:37
Viszont van itt egy kellemetlen téma is: Byzon itt, a fórumon nyíltan beismerte, hogy kvíz scriptet használ, vagyis saját magát jelentette fel. Ez mindenképpen büntetést fog maga után vonni.


Úgy emlékszem páran pedig már beismerték itt a "tartós helyettesítést", velük mi a helyzet?

Álljon itt egy fórumos PM vitaindítónak:

"én az elején felvállaltam volna, de tegnap azért kaptam a fejmosást, mert egyáltalán hozzászóltam dologhoz, szval ha megirom a dolgot, már valszeg nem Légiós lennék... ami igazából nem is zavarna, ha lenne olyan szövi amiben szivesen játszanék
én teljesen megértem a hozzáállásodat a témához, viszont jó néhány olyan hsz született ami nem éppen emberi kommunikációképes... és van pár olyan játékos, akik minden 1-es mondatot szeretnek kiforgatni, csak h a másikat szivassák...
én amikor átvettem XXXXXXXX-t irtam Miklósnak h töröljem-e XXXXXXXX-t vagy maradhat, akkor azt mondta maradhat, amég a felhaszn feltételeket nem sértem meg... szval ha alapból csak 1 karakter/játékos az engedett, akkor nem értem akkor miért nem irta h vmelyiket töröljem
am meg ha a drága JV állást foglalna nyiltan a témában, és azt mondaná h 1 szövetségen belül csak 1 kari lehet játékosonként, azonnal kilépnék XXXXXXXX-val, de amig őket nem érdekli, addig én sem fogok lépni... én a helyükben már régen bekeményitettem volna, és nem csak a multis, hanem sok más dologban is, de ők nem tették, senkit nem érdekel a VÚ most az online TF-re nyomulnak, mi meg le vagyunk ejtve "
Pontszám: 9.17
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3599. hozzászólás - 2010.05.26. 13:47:04 (Válasz EMTyb #3598 hozzászólására.)
Idézet: EMTyb - 2010.05.26. 13:34:41
am meg ha a drága JV állást foglalna nyiltan a témában, és azt mondaná h 1 szövetségen belül csak 1 kari lehet játékosonként, azonnal kilépnék XXXXXXXX-val, "


Nos, így valóban nincs állásfoglalás, azonban a játékleírásban van egy mondat:

"A Végzetúrban egy játékosnak egy világon egy karaktere lehet."

ez szerintem elég egyértelmű.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.13
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3600. hozzászólás - 2010.05.26. 14:07:58 (Válasz Psych #3599 hozzászólására.)
Ez így erősen sarkított...

Idézet: Miklós - 2010.05.20. 14:13:24
Hiába írtuk le ezerszer, az emberek többsége ezt sem fogja fel: nem azt büntetjük, aki egy gépről játszik, hanem akik összejátszanak. Teljesen mindegy, hogy egy adott gépről egy család minden tagja indít 1-1 karaktert, vagy egy játékos indít 3 különbözőt, és ezek a karakterek nincsenek azonos szövetségben, és semmilyen módon nem kooperálnak - mi innen távolról nem tudjuk megállapítani, hogy ezek valójában különböző emberek vagy sem. Ha összejátszanak, akkor viszont letiltjuk őket, akkor is, ha megesküsznek, hogy különböző emberek, még akkor is, ha nem egy gépről tolják. Más játékokban ez nem így működik, az IP azonosságot vizsgálják: egy kollégiumból vagy iskolából csak egy ember játszhat, de ha képes vagy proxyról regisztrálni, annyit csalsz, amennyit akarsz.
Most ismét nem leszek népszerű, de bevallom, nemcsak azért nem szórom a lelkesítő postokat a multizós/csalós/scriptezős topicokban, mert bármit írok, lepontozzák, hanem azért, mert a játékosok többségének elképzelése sincs arról, hogy mi a helyzet ezen a téren.
Mindenki veri a mellét, skandálja, hogy a játék biztos tele van csalókkal, és mi nem teszünk velük semmit. Ez egy alapvető tévedés. A mai napig rengeteg karaktert zároltunk, többségét véglegesen, multizásért vagy egyéb okokból. Viszont csak és kizárólag akkor büntetünk valakit, ha bizonyítékok alapján meg vagyunk róla győzödve, hogy ténylegesen megsértette a felhasználási feltételeket. Mindig lesznek olyanok, akik megússzák a büntetést. De ez még mindig jobb, mintha lebannolnánk rengeteg embert jogtalanul, csak azért, mert "felmerült a gyanú". A való életben sem kerül villamosszékbe mindenki akire rámutatja a szomszédja, és azt mondja, hogy bűncselekményt követett el.


Mivel a főnök ezt mondta, így nagyjából kimondható: lehet több karaktered, amíg mindegyikkel normálisan játszol, nem azért hogy egyik bármilyen előnyt termeljen a másiknak.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.68
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!