Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
141. hozzászólás - 2008.11.05. 18:28:18
Szpritni Birsz egy multikarakter volt, akit állitólag kegyesen átvett valaki (bár miért nem törölték az rejtély). Úgy látszik olyan valaki vette át, aki szintén szeret épitkezni. Ha valaki ügyesen csinálja, sosem bukik le és ha megesküszik rá, hogy neki ez a játék netovábbja, kik vagyunk, hogy kételkedjünk?
Pontszám: 7.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
142. hozzászólás - 2008.11.05. 18:42:59
üdv,

A probléma talán ott van, hogy ezek mögött a karik mögött állhat tényleg valós személy, megkértek egyszerűen valakit, hogy foglalkozzon 5-10 percet a játékkal naponta.
Így valószínűleg nem szegtek meg semmilyen szabályt..
Persze nekem is jólesik , ha a portyán szerzett LE-met ölhetem bele az épületekbe(na oké, hogy azt másoktól rablom le, és?? ), míg mások okosabban, bár pofátlanabb módon oldották meg.
Én biztos nem járatnám le a szövetségünket azzal, hogy ilyen rabszolga munkást alkalmazok az építkezésünkön, a végén még jön a munkafelügyelet és megbírságol, majd megjelenik a céghírekben, aztán oda a goodwill. Persze ezt ma már ki nem sz@.ja le..
Egy szó mint száz én máris ferde szemmel nézek ezekre a rabszolgatartókra

maci
Pontszám: 7.09
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
143. hozzászólás - 2008.11.05. 18:45:30
A baj az, hogy nem jön a munkafelügyelet.
És nem is bírságol.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
144. hozzászólás - 2008.11.05. 22:17:20 (Válasz sharp #135 hozzászólására.)
Csomó ilyen van. Pl. itt is:
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1876
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
145. hozzászólás - 2008.11.05. 22:19:28
De azért azt is észre kell venni, hogy ezen szövetségek gyenge pontjai pont ezek a karakterek. Láthatatlanul is verhetők, és nagyon sok vereséget gyűjtenek be miattuk. Továbbá mivel aránytalanul nagy a lélekkutjuk a karakterek erejéhez viszonyítva, kiváló célpontokká válnak a szövetségi háborukhoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.75
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
146. hozzászólás - 2008.11.05. 22:25:06 (Válasz Mortimer #145 hozzászólására.)
Igen; tőlük többet visznek egy háborús győzelemmel és ők kevesebbet zsákmányolnak. + a fentebb elmondottak miatt; az építő karakterek/rabszolgák huzamosabb ideig szövetségi kereteken belül tartása csak első ránézésre tűnik jó ötletnek.

Mindez persze nem változtat azon hogy a rabszolga-multiknak ban jár(na)!
Pontszám: 5
kedvelt tagButch111Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
147. hozzászólás - 2008.11.05. 23:09:49 (Válasz Mortimer #145 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.05. 22:19:28
De azért azt is észre kell venni, hogy ezen szövetségek gyenge pontjai pont ezek a karakterek. Láthatatlanul is verhetők, és nagyon sok vereséget gyűjtenek be miattuk. Továbbá mivel aránytalanul nagy a lélekkutjuk a karakterek erejéhez viszonyítva, kiváló célpontokká válnak a szövetségi háborukhoz.


Nem, nem és nem...
Irgalmatlan szabálytalan előny ez a szövetségnek..
És a szövetség is tisztában van vele, hogy építő rabszolga a tagja.
És élvezi ennek az előnyét. Szabálytalan előnyét..
Simán büntetni őket a beépített LE levonásával..
Egy-két mínusz 80k-s lélekkút után elgondolkodnának.
Még mindig várnám a fejlesztők válaszát....
Pontszám: 2.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
148. hozzászólás - 2008.11.05. 23:10:17
Azért ezek között a rabszolgák között akad aki már 80k-t épített. Egy erős klánt ritkán támadnak be, ha meg buknak is 8-10k-t hetente azt a rabszolga visszaépíti, a már épített 80k előnyből szerintem nem igazán buknak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
utáltBuvarbenoFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
149. hozzászólás - 2008.11.06. 01:26:20
tulajdonképpen mi a baj az épitőrabszolgákkal?
valaki megindokolná?
Pontszám: 5.40
népszerűstev97cFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
150. hozzászólás - 2008.11.06. 01:34:58
Már bocsánat, de az, hogy valaki csak épít, az nem jelenti azt, hogy hű de mennyire rabszolga-multis-csaló. Igen, most sokkal gyengébb a többieknél, mert nem költött magára, csak a szövire. Viszont! A tulajdonságpontok költsége nem függ a szinttől. 11-12. szinten egyszercsak gondol egyet, és kb 3 nap alatt át tud váltani izomagyúvá, hatalmas szerencse szorzóval. Újabb 3 nap, és mindenből megvan a fullos cucca. Ráadásul ha nincs háború, úgyse pazarolja rá senki a portyapontot.

És semmi közöm a fentebb felsorolt karakterekhez, csak marhára kezdem már unni, hogy ha valaki találkozik a játékban egy másik horda tagjával, aki erősebb valamiben mint ő, akkor egyből csaló, meg multis, meg szemétláda. Mikor olyan ember vádolja be a No1 szövit, aki a saját nevét nem tudja helyesen leírni regisztrációnál??? Komolyan, mint az óvoda. Pedig a kvíz topic alapján itt értelmes felnőtt emberek játszanak. (mármint akik kihozzák a kérdéseket a fórumra, nem akik megírják őket; tisztelet a kivételnek)
Pontszám: 4.45
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
151. hozzászólás - 2008.11.06. 01:46:15 (Válasz stev97c #150 hozzászólására.)
"11-12. szinten egyszercsak gondol egyet, és kb 3 nap alatt át tud váltani izomagyúvá"

Ezt ugye te sem gondolod komolyan Kiváncsiságképp kiszámoltam, hogy egy tulajdonságot 20-ról 40-re növelni 17570 LE-be kerül. (Egy 12. szintű karakternél néhány tulajdonság 40-es szintje simán elvárható, ez bőven nem "izomagy".) Ha csak a legfontosabb hármat növeli ennyire (tám,véd,iq) az 52e LE. Ez két szint termése, több száz felgyűlt CSP kell hozzá. És akkor még az ezen a szinten már elengedhetetlen szakértelmekről nem is beszéltem (kereskedelem, szívósság), mert azok mégegyszer ennyit hozzátesznek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
152. hozzászólás - 2008.11.06. 01:51:06
Ja, a legfontosabbat kihagytam: nem az zavar minket, hogy "erősebb valamiben mint mi", hanem pont hogy másokat tápol a létével, ami szabálytalan. Te sem gondolhatod komolyan, hogy pl. a 10. szintű, varázslat nélküli Erick Cartman egy szimplán bénán játszó játékos műve... Nyilvánvalóan LE zsák, ami VALAKIÉ, valaki pumpol(t) belőle sokezret magának. Ez szabálytalan.

De a legdühítőbb, hogy a játékmesterek nem tesznek ez ellen semmit, biztos vagyok benne, hogy ez másokat csalásra bátorít, vagy a játék abbahagyására ösztönöz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagButch111Férfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
153. hozzászólás - 2008.11.06. 07:50:12 (Válasz stev97c #150 hozzászólására.)
Idézet: stev97c - 2008.11.06. 01:34:58
Már bocsánat, de az, hogy valaki csak épít, az nem jelenti azt, hogy hű de mennyire rabszolga-multis-csaló. Igen, most sokkal gyengébb a többieknél, mert nem költött magára, csak a szövire. Viszont! A tulajdonságpontok költsége nem függ a szinttől. 11-12. szinten egyszercsak gondol egyet, és kb 3 nap alatt át tud váltani izomagyúvá, hatalmas szerencse szorzóval. Újabb 3 nap, és mindenből megvan a fullos cucca. Ráadásul ha nincs háború, úgyse pazarolja rá senki a portyapontot.

És semmi közöm a fentebb felsorolt karakterekhez, csak marhára kezdem már unni, hogy ha valaki találkozik a játékban egy másik horda tagjával, aki erősebb valamiben mint ő, akkor egyből csaló, meg multis, meg szemétláda. Mikor olyan ember vádolja be a No1 szövit, aki a saját nevét nem tudja helyesen leírni regisztrációnál??? Komolyan, mint az óvoda. Pedig a kvíz topic alapján itt értelmes felnőtt emberek játszanak. (mármint akik kihozzák a kérdéseket a fórumra, nem akik megírják őket; tisztelet a kivételnek)


Ezt te most komolyan mondod?
Tényleg?
Felesleges hülyének nézni az egész csapatot szerintem..
Azok, hogy nem játékos karakterek, akiket írtam, az biztos.
Vagy akkor engedjük, hogy lehessen építő karikat vinni és kész.
Aki többet tud betenni egy szövibe, annak gyorsabban lesznek
meg az épületei. Csak akkor írjuk ezt le, ne azt a baromságot mondd, hogy
biztos ezt élvezi valaki a játékban.
Áááá szerintem te sem hitted el amit írsz..
A 3 nap alatti felgyúrás meg a nap vicce..
(Te tudod mennyit számít a szerencse tulajdonságok és cucc nélkül?)
És a TPért az alacsonyabb szintűek ütik megállás nélkül..
Üdv!
Pontszám: 6.83
közellenségIcedracoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
154. hozzászólás - 2008.11.06. 08:17:13
Engem az érdekelne, hogy nem feltűnő az adminoknak ez a sok ugyan abba a szövetségbe tartozó 50k feletti LE különbözettel rendelkező csaló? Tudom pénzből élünk és nagyon jó is a játék de nekem elment a kedvem tőle mivel semmi értelme nincs ha Miklósék engedik ezt.
Pontszám: 1.57
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
155. hozzászólás - 2008.11.06. 08:20:34 (Válasz Icedraco #154 hozzászólására.)
Melyik a csalás, sok LE-t gyűjteni, vagy egy szövetségben lenni?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.80
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
156. hozzászólás - 2008.11.06. 08:36:24
Egy építő karaktetr háború idejéra ki, majd vissza léptetni semmi veszteség, mert fejlődni úgysem akar, a visszalépéskor kútba épített LE pedig azonnal továbbtolható másik épületbe. :idea:
Egyébként ilyen karaktereket a háborúzás folyamán a legtöbb szövetségben láttam, sz'al nagyon keresni sem kell őket. :S
Üdv:
Gabi
Pontszám: 8.50
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
157. hozzászólás - 2008.11.06. 17:42:54
Kicsit unatkoztam:

Jelenleg 7790 játokos van az 1. világban. Ez szép szám, de mennyi ebből az aktív?

2874 1. szintű,
558 2. szintű,
684 3. szintű,
505 4. szintű és
416 5. szintű karakter van

A másik dolog:
Szerintem az, hogy valaki a szerzett/vesztett LE mennyiségben -5000 LE-vel áll, bőven kimeríti a balfaszság/szerencsétlenség fogalmát.
Ez jelenleg 728 karaktert érint a 7790-ből, majdnem minden 10. karakter.
A fent említett 728 karakterből 302, aki legalább -10.000 LE-n van.
Az arányszámok még erősebbek lesznek, ha 7790-ből (össz. kari) kivonom a fent részletezett, szerintem zömében inaktív 5037 karit.
Ezek szerint minden 4. aktív karakter rabszolga!

Ez természetesen csak egy meg nem alapozott spekulatív hülyeség!
Pontszám: 6.29
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
158. hozzászólás - 2008.11.06. 18:06:10
Az bizony.
Én nem bétáztam és nem is beszéltem egy bétással sem, épp ezért szarul kezdtem el a játékot. Kb -10K LE-m van, ezt lassan tornászgatom lefelé, remélem, hamar elérem a 0-t. Ja, és: nem vagyok építő-, se másmilyen rabszolga.
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.06. 18:06:39-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
159. hozzászólás - 2008.11.06. 18:51:05
Semmivel sem kezdtél hátrébbról, mint én...
De miért is vetted ezt személyes támadásnak? Vagy ennyire fórumfüggő lettél?
Pontszám: 2.33
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
160. hozzászólás - 2008.11.06. 19:30:00
1.) Miért lettem volna?
2.) Azt mondtad, hogy a -10K-sok nagyrésze rabszolga. Én -10K-s vagyok. Tehát én nagy valószínűséggel rabszolga vagyok? Nem.

Tudom, hogy nem kezdtem hátrébbról. Mákod volt
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!