Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
521. hozzászólás - 2008.12.21. 15:55:18 (Válasz Darksol #519 hozzászólására.)
Meséld már el, hogy csatában milyen félelmetes harci erőt képvisel majd ez az irtó nagy szerencse Először üt, muhaha.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.20
népszerűMesikoszanNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
522. hozzászólás - 2008.12.21. 18:46:46
Sziasztok!
Olvastam a Játékleírásban a Párbaj szabályaiban, hogy 8 órán belül ugyanazt a játékost 2x nem támadhatod meg. Erre fel a velünk háborúban álló klán egyik tagja Stewestrong szinte óránként támad meg. A 2. világban játszom, karakterem neve HeliaDarthe. A Rúveli Vadászlégió tagja vagyok. Csak ma 7x támadott meg. Nincs nálam egy fillér lélekenergia se, de már kezd egyre idegesítőbb lenni.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
523. hozzászólás - 2008.12.21. 18:48:00 (Válasz Mesikoszan #522 hozzászólására.)
Háborúban óránként lehet ugyanazt támadni, nem csinál semmi szabálytalant.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
524. hozzászólás - 2008.12.21. 18:55:37 (Válasz Mortimer #521 hozzászólására.)
A szerencse nem csak a kezdést befolyásolja ezt már Miklós is megírta. Van egy %-os faktor (random istenség keze) ami miatt bárki eltalálhatja az ellenfelét, illetve bárki kitérhet a másik csapása elől. Ezt a random faktort módosítja a felek szerencsekülönbsége. Akinek több van az nagyobb eséllyel talál és őt kisebb eséllyel találják el.

Szóval azért van szerepe a szerencsének, Darksolnak szerintem igaza van ebben.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.17
népszerűMesikoszanNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
525. hozzászólás - 2008.12.21. 19:35:38
Köszi a felvilágosítást. Akkor tehát ez szabályos.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
526. hozzászólás - 2008.12.21. 20:19:28 (Válasz Darksol #519 hozzászólására.)
Ha ezt a karaktert valaki tenyleg egyedul viszi, akkor dicserendo hosszutavu gondolkodasaert.

Bevallom, en ezt nem hiszem. Inkabb ugy tunik, ez valakinek a masodik karaktere, melyet kesobb inditott, es ezen egy teljesen alternativ taktikat probal ki, mikozben jatszik a fo karakterevel rendesen.

Bizonyitekom nincs, es tudom milyen ha valakit igazsagtalanul megragalmaznak. Esetleg White Angel felszolalhatna itt. Erdekesnek talalom hogy Darksol beszel helyette.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.44
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
527. hozzászólás - 2008.12.22. 10:08:11 (Válasz Ricardo #524 hozzászólására.)
Kösz Ricardo. Megnyugtató, hogy vannak, akik olvasni és értelmezni is tudnak egy leírt szöveget és mindezt egyszerre teszik. Mortimer,neked pedig ajánlom TM ezzel kapcsolatos leírásának intenzív tanulmányozását, különben könnyen lehet, hogy értetlenül állsz majd egy olyan eset előtt, hogy miért nem találod el zsinórban 3x valakinek a támadásodnál harminccal alacsonyabb védekezését...
Pontszám: 3
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
528. hozzászólás - 2008.12.22. 10:17:07 (Válasz Simon #526 hozzászólására.)
Nem is fogok, beszélni a végén még azt gondoljátok, hogy az én (második) karakterem, de történetesen évek óta barátom a srác és nem szeretem, hogy ha a távollétében bántják. Nem egy fórumfüggő típus, de most szóltam neki, hogy írjon már valamit, mert én mégsem állhatok itt helyette. Amúgy meg vizsgálják ki, logolják, stb.... de ha nem találnak semmi szabálytalant, akkor egy szolid "bocs" még Charmától is járna...
Pontszám: 3
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
529. hozzászólás - 2008.12.22. 10:18:17 (Válasz Darksol #527 hozzászólására.)
A szerencse a talalati esely maximumat noveli meg, kozvetlen modon nem hat ra. Ha valakit 70 %, hogy eltalalsz, tovabbra is annyi marad, lehet akar 300-as is a szerencsed.
Ha 80 % felett van alapbol, akkor a szerencse ezt az erteket tornassza feljebb.
Pontszám: 7.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
530. hozzászólás - 2008.12.22. 10:59:03 (Válasz Balor #529 hozzászólására.)
Az a baj a szerencsével, hogy hiába épit vlaki 400-500 ezret, ez a tulajdonsága kb. csak a kétszerese lesz, mint egy a játékot rendesen játszó és ÉLVEZÖ karakternek, aki csak 60-80 ezret épitett, ugyhogy ezért senki ne akarja megmagyarázni nekem, hogy szivesen unalomba fullasztja többhavi játékát, csak hogy +30 szerencséje legyen. Harci értékben senkivel nem fogja felvenni a versenyt még utána szintén több hónapig, ha meg a vadászat miatt kéne, akkor már inkább spektrális manipulácoba ölném azt a 4 kilót.

Mondjuk nem hiszem, hogy egy szövetség tul sokat nyerne egy ilyen épitö karakterrel, föleg mert a háborukat simán vesztik miatta, de most komolyan, senki ne próbálja megmagyarázni nekem, hogy elönye fog vkinek származnia a rengeteg épitkezésböl kapott minimális plusz szerencsével, cserébe azért, hogy a játékélményét leredukálja a 0-ra.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.45
fórumozóBalogNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
531. hozzászólás - 2008.12.22. 11:16:33 (Válasz Simon #526 hozzászólására.)
Sziasztok

White Angel vagyok, nem igazán reagáltam a fórumon írtakra mert ezt a fórumot még soha nem is olvastam....

Egyik szövi tagom szólt, hogy nézzek már fel ide is mert rólam van szó,

Lehet hogy sajátságosnak tünik a stratégiám, de bizom benne hogy hosszú távon müködni fog, majd nézzétek meg a karit 2 -3 hónap múlva, a tárgyakon is sokat sporoltam mert vadászathoz nem kell semmi, energialövedék is csak azért van meg mert nem ebbe az irányba indultam el.

Az előtörténet úgy indult hogy párszor munkám miatt nem tudtam vadászat elindítása után feljelentkezni , és elvittek LE - utánna a az LE minusz után egyre többen támadtak egyre inkább nemtudtam fejlődni és portyázni ÉP miatt, viszont ekkor jött az ötlet hogy mi az a módszer amivel maradéktalanul el lehet költeni az LE -t : Építés , elkezdtem vadászni nyomni a spektrálist tudatturbót, stb. rájöttem hogy tulajdonságot ráérek majd akkor nyomni ha specializálodom olcsobban 20. szinttől (az már nincs messze) addig pedig olyan dolgot fejlesztek ami jó nekem mert megy a szerencsém sokat fog számítani mikor felnyomtam a tulajdoságaimat, és meg türnek a szöviben ahol maradéktalanul fel tudom használni az LE-t hogy ne vesszen belőle, és ez által épül a szövetség is melynek elég erős tagja leszek fél éven belül.
Csak figyeljetek erősen meg fogtok lepődni.

Köszönöm hogy Figyeltek rám Jó érzés, már megérte a stratégiám felfigyeltetek rám.

Nem vagyok nagy Fórum olvasó, és nem is tervezem ezt a jövöben sem. Köszönöm a szövi tagomnak hogy szólt !

Jó Játékot nektek is Balogh Tibor White Angel

aki nehezen indult de hosszútávon érdemes rá figyelnetek
Pontszám: 5.67
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
532. hozzászólás - 2008.12.22. 11:31:27 (Válasz Almási Viktor #530 hozzászólására.)
En is pont valami hasonlot magyaraztam.
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
533. hozzászólás - 2008.12.22. 12:04:04
Almási, Balor, Mortimer és egyéb illetők figyelmébe

"A minimális 20% egy módon nyomható még lejjebb: ha a te szerencséd jelentősen magasabb az ellenfélénél, akkor ez a 20% lecsökkenhet akár 10%-ra is. Ha viszont az ő szerencséje sokkal nagyobb, akkor még nőhet is, nagy különbség esetén felmehet akár 30%-ra is." - TM, varázslatmentő kapcsán

Az meg, hogy kinek mi redukálja a játékélményét 0-ra egyéni preferencia kérdése. Nekem pl. az lenne, ha Darksol helyett Mási Valkitorral kellene játszanom. De ízlések és ficamok különböznek...
Pontszám: 5.20
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
534. hozzászólás - 2008.12.22. 12:09:28 (Válasz Darksol #533 hozzászólására.)
LecsokkenHET
NoHET
Az en ertelmezesem szerint ez csak a szelso ertekekre vonatkozik, amugy nem csinal semmit.
A hozzászólást Balor módosította 2008.12.22. 12:12:33-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
535. hozzászólás - 2008.12.22. 12:22:12 (Válasz Darksol #533 hozzászólására.)
Ez arra vonatkozik, hogy ha monduk 60-as a támadásod, a másiknak 150-es a védekezése, akkor is van 20% esélyed, hogy eltalálod. Vagy ha neki 150-es a támadása, neked 60-as a védekezésed, 20% esélye van, hogy nem talál el. Ha jóval magasabb a szerencséd, mint az ellenfélé, ezt a 20% esélyt növelheted meg, de sose fogod egyetlen tulajdonsággal kompenzálni a másik karakter négy-öt, nálad jóval nagyobb harci tulajdonságát.

Ebből is látható, hogy ez alapvetően hibás stratégia.
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.22. 12:23:01-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
536. hozzászólás - 2008.12.22. 12:32:26 (Válasz Mortimer #535 hozzászólására.)
Szerintem nem hibás csak kivárásra jáccik hisz ha specializálódik azt a tult 30 nap alatt annyira fel tudja húzni hogy azzal tud már valamit kezdeni ezt megcsinálja párszor a lényegesebb tuloknál aztán már kész is ott van egy éppen csak atlag alatti karival ami ha ügyesen használják gyorsan átlag fölé mehet hisz kb 1,5-2* annyi LE-t kap vadászatból márpedig ez + a -10% a tulra elég gyors és hatékony fejlődést adhat csak ugyebár nem ez a normális és ezért már hibás mndjuk és biztos nem követném ezt a stratégiát de csak azért mert nem lenne türelmem kivárni azt a fél évet mire elkezdhetem úgy a fejlődést hogy vissza vágjak azoknak akik elötte farmoltak és szerintem ez a stratégia nem arra a lehetséges +10% találati esélyre épül hanem a jóval eredményesebb vadászatokra amik valószínüleg nagyon jól fog jönni
de majd nem olyan sokára meglátjuk hogy mennyire jó stratégia ez
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
537. hozzászólás - 2008.12.23. 09:27:01
Csókolom, én azt szeretném megkérdezni, hogy ha háborúban állunk egy szövetséggel, és az 40:1-es állásnál gyorsan felvesz egy 1. szintű tagot, csak hogy kevesebb lóerőt bukjon, akkor ez a lépés ugye ügyes taktika (a szabályosságot nem is vitatom), és csak abban a pillanatban válik disznósággá, hogy az adott szövetség ellen mi is megcselekedjük?
Csak azért kérdem meg előre, nehogy megint miattunk hozzanak szabályváltoztatásokat meg szankciókat:-P

(Mellesleg milyen balek megodás már. Ha ezt teszik, legalább rögtön kapitulálnának, mielőtt mi is meglépjük.)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
538. hozzászólás - 2008.12.23. 09:29:54 (Válasz Crimson #537 hozzászólására.)
És biztos vagy abban, hogy értek vele valamit? A szintátlagot lejjebb viszitek, de a szintek összege nő. Melyik számít? Vajon számít, hogy az 1. szintű még nem töltötte fel a lélekkútat?

Mi a Tökéletesek ellen majdnem dupla szintösszegük, néggyel magasabb átlagszintjük ellenére is 20% felett buktunk a kútból. Te ismered a pontos képletet?
A hozzászólást Mortimer módosította 2008.12.23. 09:30:45-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
539. hozzászólás - 2008.12.23. 09:35:22 (Válasz Mortimer #538 hozzászólására.)
Fogalmam sincs a képletről, de ártani biztosan nem ártana:D
A szintösszeg-különbség meg esetünkben piszkosul nem számít.
A hozzászólást Crimson módosította 2008.12.23. 09:36:48-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
540. hozzászólás - 2008.12.27. 13:41:31
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=48

csak érdekességképp, kedves szövetség, igazi kuriózum, hogy 5 tagjának a neve is csaup nagybetűvel van megadva:)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!