Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1961. hozzászólás - 2009.05.23. 21:09:32
Marha egyszerű, a kreatívos repetitív lóerőgyártás miatt a pókokról meg Lanmaffiáról lett leszedve a keresztvíz, bár vajmi kevés közük van az esethez.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1962. hozzászólás - 2009.05.23. 21:22:09 (Válasz CaveMaN #1961 hozzászólására.)
Te kapcsolódj ki Sanyi, ha már elutaztál, ne itt firkálj...

Végtelenül szimpatikus Nasdfil írása és benne van minden, aminek benne kell lennie.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1963. hozzászólás - 2009.05.23. 21:27:07 (Válasz Ösvényjáró #1962 hozzászólására.)
Teljesen ki vagyok kapcsolódva Gyerek alszik, asszony a Sötét Ösvényen italozik a többiekkel, én meg pihenek. Már csak a sör hiányzik
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.23. 21:27:51-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1964. hozzászólás - 2009.05.23. 21:28:51
Nem tudom én sem, hogy mi a gond a kivégzéssel. Erre specializálta magát, ennyi. Egy időben nekem is magas volt a szintemhez képest. Csodálkoztak is sokan.
A portya/LE átlagot viszont én sem tudom miképpen csinálják, az enyém +134,4 LE/portya. Ezt beszorzom az esetleges kreatív maxolással, hát akkor sem érem el a 4 számjegyet. Másik topikban most is megy a dicsekvés 10-20-30k-s portyákról sorozatban, amit hülledezve szemlélek én is. Nagyjából 15 szint óta (30-tól) nem mondhatom érdemesnek a portyákat, talán 1x esett be 3k... NC
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1965. hozzászólás - 2009.05.23. 21:37:03
Ez az egész egyre szürreálisabb, ennek megfelelően nem is szabad komolyan venni:) A viadal előtti katakombába vonulás helyett felléptem egy szintet, hogy az arénában majd pépesre veressem magam Nephilával, tegnap óta időnként vadászok(!), állatot nevelek, hülyébbnél hülyébb célpontokat támadok, kvízkérdést küldök be, térkapuztam is.... csupa életidegen dolog:D
Alkalmazkodom, na
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.67
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1966. hozzászólás - 2009.05.23. 21:37:50 (Válasz Zaccmester #1964 hozzászólására.)
Zacc, ezt Crimson már leírta egyszer. Baromi magas kivégzésnél a tag fele LE-jét is képes vagy elrabolni, amit ugye duplázott a maxos kreatív...Ennyi.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1967. hozzászólás - 2009.05.23. 21:39:21 (Válasz Crimson #1965 hozzászólására.)
Milyen érzés vadak után futkározni mester?
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1968. hozzászólás - 2009.05.23. 21:41:20 (Válasz Ösvényjáró #1967 hozzászólására.)
Baszki, sosem gondoltam, hogy vadászni fogok, mint... mint az állatok!
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1969. hozzászólás - 2009.05.23. 21:44:09 (Válasz Crimson #1968 hozzászólására.)
Én már csak azt várom, hogy a vadászatokban is legyenek korlátozások, mert az még hiányzik...Mondjuk vadászidény lejárta miatt, egyes vadászatok ne hozzanak LE-t, mert az adott vad elejtése az idényen kívül esik. Akkor meg a "top" fog itt zokogni...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1970. hozzászólás - 2009.05.23. 21:45:18 (Válasz Crimson #1968 hozzászólására.)
kimaxolt visszafogottal még jobb LÉ/TP arányt érhetsz el mint portyában. Én ma nyertem egy 85k-t, 45k-t, 20k-t, meg pár 3-5000, viszont a többi szinte 0. Vadászatnál 1100-1200 körül van az átlag 16 TP ért, a portyák 28-31TP...
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1971. hozzászólás - 2009.05.23. 21:47:26 (Válasz Ösvényjáró #1966 hozzászólására.)
Értem én, nem is vitatom. Ezzel azt mondtam, hogy 15 szint alatt nem találtam olyanokat, akiknél ennyi lenne. A 300k-s differenciám 1-30 szintig született, aztán pedig átképeztem magam vadásznak az alkalmazkodás jegyében. Bárcsak találnék 60-200k közötti LÉvel táborozókat, tutira visszatérnék a portyázók táborába!
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1972. hozzászólás - 2009.05.23. 21:48:19 (Válasz LanMaffia #1970 hozzászólására.)
"kimaxolt visszafogottal még jobb LÉ/TP arányt érhetsz el mint portyában."

Itt még bőven nem;)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1973. hozzászólás - 2009.05.23. 21:48:22 (Válasz Ösvényjáró #1969 hozzászólására.)
Ennyire nem lesz elbonyolítva. A spektrális manipulációból szerezhető LE naponta szint*1000-ben lesz korlátozva, mert akik kifejlesztették a 100-ra, nagy előnyre tesznek szert azokhoz képest, akik nem.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.23. 21:48:49-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1974. hozzászólás - 2009.05.23. 21:48:29 (Válasz Gyulas84 #1946 hozzászólására.)
Minden szavaddal egyetértek. Ha jól emlékszem, azt is te írtad egy helyütt, hogy "a pókok csak annak a játékát b*sszák el, akik hagyják"

És adott még egy fontos dolog: a pók mellett egy "normál", vadászó júzer viszonylag rövid idő alatt el tud suhanni, és ha már túl sok tp-t ad, akkor a viszonylag jó zsákmány mellett se biztos hogy utána ütögetünk, ha pedig kiér az ütőtávból akkor kalap-kabát.

Ezzel szemben TOPper kollégáink ütőtávjából kicsit nehezebb kikerülni. Fölfelé ugye nyilván nem lehet, lefelé meg lehetne, de ugye nem teljesen véletlen hogy egyesek ahol lehet, azt reklámozzák hogy a visszafogott fejlődés mekkora "ögyilkosság" és egyebek. Ilyen véleményeket kizárólag a legnagyobbaktól olvastam idáig (bár persze lehet hogy én voltam figyelmetlen), vajon miért..?

Úgyhogy igen, én is némi önvizsgálatot javasolnék a kedves érintetteknek.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1975. hozzászólás - 2009.05.23. 21:50:39 (Válasz Bolsevik #1974 hozzászólására.)
Azért tőlük, mert ha én visszafogom magam, akkor 3 hét múlva Sharpának már 1-el kevesebb célpontja marad, ha még 20-an ezt csinálják, akkor 20-al kevesebb. De az biztos, hogy 1-el kevesebb, mert én már visszafogtam magam, most fejlesztek 100-as kivégzést, aztán végigmegyek a topon oda meg vissza, mert úgy látom már hiányolják lanmaffiát odafent, ő sajnos nem ér rá, engem küld maga helyett
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.17
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1976. hozzászólás - 2009.05.23. 21:52:59 (Válasz Bolsevik #1974 hozzászólására.)
"a pók mellett egy "normál", vadászó júzer viszonylag rövid idő alatt el tud suhanni,"

Tudott, amíg be nem hozták a TP emelős változtatást. Azóta csak elvánszorog. Ez is "bravó" kategóriás döntés volt.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1977. hozzászólás - 2009.05.23. 22:20:23 (Válasz Almási Viktor #1932 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.23. 11:32:50
Ha Lan csak kétszer annyit tud kiszedni portyából mert lekorlátozzák, akkor Lan pár hónap múlva mindössze "csak" KÉTSZER olyan erős lesz mint az összes többi karakter. Asszem te is beláthatod hogy nem a korlát a megoldás, kétszer olyan erősen is "demoralizáló" lesz...


Koszonom a hogy a konkret szamba kotsz bele egy peldanal, ami nyilvanaloan nem errol szol, hanem arrol, hogy hogy kell-e korlat. Meg kell talalni azt az egeszseges kozeputat, hogy Lan se erezze azt, hogy kihuztak alola a szonyeget, de a demoralizalo erofoleny se szulethessen meg.

Bar megjegyzem, hogy ezt a demoralizalo erofolenyt jelenleg a jatekban a pokok jo resz fel tudja mutatni.Reltive. Abszolut ertekben meg nem igazan sikerult senkinek elszallnia.
Pontszám: 4.25
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1978. hozzászólás - 2009.05.23. 22:28:23 (Válasz Kocos #1977 hozzászólására.)
Dehogynem sikerült.
Nektek.
Vigyáztok is erre az előnyre foggal-körömmel.

A demoralizáló erőfölény nem csak a pókok sajátja, hanem a tietek is.
Épületből, tornyocskákból, újabbnál újabb kikövetelt dolgokból.

A vadászLÉ szintfüggősége és behatároltsága miatt erőben beérni a TOP-ot csakis portyával lehetséges.
Vagyis lenne az, ha nem az lenne rögtön a reakció, hogy ez demoralizál, tessék lebutítani.

Rajtatok kívül mindenki más a pókokkal együtt játszik hónapok óta.

Nem lehetne, hogy hozzászokjatok?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.65
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1979. hozzászólás - 2009.05.23. 22:51:45 (Válasz CaveMaN #1975 hozzászólására.)
Sanyi bácsi (remélem nem veszi zokon, ezt tiszteletem jelének szánom), bár én lehetnék a maga helyében XD

Köszönöm, de hát ezek elég nyilvánvaló dolgok. Legalább akkora LOL mint amikor egyesek ezer helyen leírják hogy mekkora királyság a gyémánt horda, meg hogy váltsanak egyesével hordát és sokkal erősebbek lehetnek mint előtte egy új klánban, aztán amikor szóba kerül hogy klánostul válthatnának, akkor ugyanők javasolják hogy inkább adjanak nekünk valami bónuszt a vadászatra, hogy ne szűnjön már meg a gyémánt horda. Vagy amikor háborúhiányra panaszkodnak, aztán mikor a TGY elkeni a szájukat akkor beírják hogy mekkora xar ez az egész háborúzás, de még aznap gratulálnak a helytálláshoz egy másik klánnak, akiket viszont ők nyomtak le.

Vagy hogy trendibb legyek: EPIC FAIL...
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 9.17
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1980. hozzászólás - 2009.05.23. 22:56:42
De itt van ez a javaslat, ami megoldaná az exploitot.

A k.a. különbség számitson, ne lehessen turbózni.
Ha ez már meg volt nagyon régen miért nem ezt szedték elő. Egy ilyen értelmetlen szabályozás helyett, ami a szegény becsületes pókokat megszivatja és generálni fogja azt hogy mindenhol 5-6 emberes körbeverésekkel kihozzák a napi maximumot. Használni fogják az exploitot! Ahelyett, hogy nem lenne rá lehetőség, ez a k.a. különbésg számitson, ez olyan szinten megoldaná, hogy nem is igaz, term. ne lehessen turbózni.

Megint itt elmegy személyeskedésbe, meg fuj pokok-ba.


Inkább arra figyeljünk, hogy a visszélés lehetősége egyáltalán nem lett kiiktatva! Ez a k.a.-al szerezhető LE limit korlátozás nem jó rá.

Aprópó, ha már marad a korlátozás, hova lett belőle, hogy gyémánt szorzót megkapják a gyémántok. Végre visszajönne valami előny. Mert mióta a kivégzéssel mindenki ugyanannyit hoz -top portya karik közt nézve természetesen-, a gyémánt csak hátrány volt a kevesebb célpont miatt. Holott elvileg portya LE szerzési bonusza kéne hogy legyen.
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!