Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2981. hozzászólás - 2009.12.19. 22:40:45
"Ejnye! Már megint ez a nóta? Utólag nem fogják elvenni tőle a medált - az sem volt semmi undorító, ahogy először megpróbálták elvetetni tőle -, de elárulok még két dolgot.
Egyrészt, ha az elejétől tudta volna, hogy a kvíz kategóriában nem indulhat..."

Kvízadminként -akár tetszik akár nem: a játék kvíz adatbázisához hozzáférve a "ló túloldaláról"!- megnyerheti valaki a V4 kvíz kategóriáját? Ki lesz a következő kvízgyőztes?
Miklós, Baraty, másik kvízadmin? Ők sem gondolják majd, hogy nem indulhatnak kvíz kategóriában? "Hozzáférünk ugyan, de nem használjuk!"
Az ellentábor nem látja a fától az erdőt? Nincs abban semmi meglepő ha egy kvízadmin megnyeri a kvízversenyt, miközben nem csak hozzáfér a kérdésekhez de lehetősége is van módosítani őket?
Pontszám: 7.07
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2982. hozzászólás - 2009.12.19. 22:49:52
Sajnos mindenképpen bajos a dolog... Ha becsületesen játszott, ha nem, a kvízadminokat ebből az egy lehetőségből ki kéne zárni v4-en...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.59
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2983. hozzászólás - 2009.12.19. 23:16:54
Szerintem nem. Megkapta, megkapta, ettől többet úgysem hozhat ki belőle (gondolom), meg amúgy is egy csomó elme roggyant kérdést ki kellett szűrnie.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.47
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2984. hozzászólás - 2009.12.19. 23:18:51 (Válasz LanMaffia #2983 hozzászólására.)
Akkor kapjon vmit pluszt azért, és adjon akár 10% pluszt, de ne Dicsőség medált. Itt elvekről van szó.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.39
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2985. hozzászólás - 2009.12.19. 23:32:39
Ha már a V4 legtöbb helyes kvízválaszainál tartunk, csak 1 megjegyzést tennék: szerintem eleve nem szabadott volna ilyen kategóriát értékelni 1 medállal, hiszen egy nem prémes emberke, bármilyen jól játszik, nem kap napi +x CSP-t, ami pedig ugye a kvízek alapja. Persze még utána teljesíteni is kell, de eleve esélyegyenlőtlenséget teremt. És ide tartozik a legmagasabb szint, stb.... kategória is. Remélem a következő V4 (V5?) indulásával ezek a különbségek eltünnek. Szerintem egy versenyszerveren ne az nyerjen, aki több zseton képes befizetni. (Hozzáteszem, én is prémiumos voltam, én is fizettem, és még így is balfék voltam, mert nem voltam képes 1 nyamvadt plecsnit összeszedni magamnak... )
Pontszám: 8.19
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2986. hozzászólás - 2009.12.19. 23:34:51
Igy van. Tényleg szemét munka a kvízzel foglalkozni, adjon Miklós ősköveket érte az adminoknak, vagy Admin-medált +1% LE-vel, nem szólna senki érte. De a v4 kvízverseny más, ne mossuk össze a kettőt!
Pontszám: 8.99
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2987. hozzászólás - 2009.12.20. 09:14:02
Hiszti, hiszti, hiszti....

Mindenkinek tudom ajánlani, hogy kövesse a példámat: Törlés gomb

De nem kell hozzá idelógiát gyártani, az olyan ... izé ... csak szépen, spontán
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2988. hozzászólás - 2009.12.20. 09:29:41 (Válasz Viszok009 #2964 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2009.12.19. 20:43:28
"Saját kút főből"...
valszeg NEM használják a Jerikó féle progit...nem nem, tényleg NEM már tuti jobbat csináltak...


Par info, csak a tisztanlatas kedveert. Olimpian egy alkalommal hasznaltam a Jeriko fele adatbazist (ertsd egy kerdes), mivel nagyon lassu volt, felhagytam vele. A legutobbin peldaul masodik lettem (Darksol mogott), es mostmar ha jol tudom olimpiai idejen lassitva van az adatbazis.

V4-en a valaszadas elott nem kerestem ra egyszer sem a kerdesre a hivatalos adatbazisban, helyette a Jeriko fele adatbazist hasznaltam. Mivel ez mindenki szamara hozzafereto, en nyugodtan tudok aludni, hogy a gyozelmem maximalisan korrekt feltetelek kozott szuletett, es csak reszben a jo valaszok aranya miatt. Masik reszben azert, mert minden lehetoseget megragadtam, hogy maximalis CSP-t szerezzek.
Pontszám: 3.43
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2989. hozzászólás - 2009.12.20. 10:05:20 (Válasz Kocos #2988 hozzászólására.)
Attól, hogy a lelkiismereted tiszta, a látszat mégis az, hogy visszaéltél a lehetőségeiddel. Bárhogyan is csináltad, bármit is mondasz, nem tudod lemosni magadról azt, hogy csaltál, még akkor sem, ha nem tetted. Kicsit sem szerencsés, ha egy kvízadmin pont a kvízkategóriát nyeri. Választhattál volna magadnak másik kategóriát is, legalább 2 másik is volt, amit egyszerű lett volna megnyerni:

Legmagasabb szint: Macerás, sok időt igényel (CSP tartalékolás, majd robbantás-van egy nap, ami gyakorlatilag 24 órás igénybevételt jelent, előtte is portyásként a gép elé ragasztja az embert)
Legnagyobb tulajdonságösszeg: Macerás, szerencsét és pénzt igényel (Bufa, specializációk váltása)
Legnagyobb szakértelemösszeg: Könnyen behúzható (én speciel erre mentem rá. ha nem lett volna megfelelő gyűrűm, akkor kicsit nehezebb lett volna, de ez nem igényel se időt, se pénzt, ész nélkül könnyű behúzni)
Legnagyobb LE differencia: Macerás, sok időt igényel
Legtöbb okozott sebzés: Könnyen behúzható egy egyoldalú karakterfejlesztéssel
Legtöbb teljesített küldetés: Macerás, szervezést igényel, bár a többi maceráshoz képest egyszerűbb
Legmagasabb szintű állat: Macerás, sok időt igényel a sok portya

Persze a kvízkategória állt hozzád a legközelebb (mutatják a kvízmedálok), de nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani. Szerintem rosszul döntöttél, amikor a kvízkategória megnyerését választottad magadnak célként.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.83
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2990. hozzászólás - 2009.12.20. 10:15:51 (Válasz Kocos #2988 hozzászólására.)
Jó van már latin betűs írott szöveg átvitelét teszi lehetővé kétállapotú kommunikációs csatornán! Hamarosan egy szöviben leszünk, majd ott eldádázol az arénában... Mondtam már, hogy nem érdekel ki hogyan szerezte és mennyi van Neki...Örüljön Neki biztos megdolgozott érte "kókemény-en"Xd Ha belegondulok nem olyan sok ám az a +15%, ha mellé vesszük a HT bónuszt illetve a kérdésért járó +10%-t, 5%-t...CSAK 30-35% kal több mi az kéremszépen..."majdnem fél vadászat" 4000 helyett majd 6000 ezer... Tényleg lópikkula...De épp ezért van a kvízolimpia 2 hetente, hogy 2 hónap alatt begyüjtsék bizonyos emberkék az összeset... de ez csak mellékes.

További jó versenyzést Mindenkinek, semmi sem lehetetlen vagy mégis!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.12.20. 10:17:29-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.43
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2991. hozzászólás - 2009.12.20. 17:00:38
"Mindenki ártatlan amíg be nem bizonyosodik a bűnössége."

Kap 2 rekesz sört, aki hitelt érdemlően bebizonyítja, hogy Kóc csalt. (Nagyjából ennél a pontnál le is lehet zárni a témát).

Emelett, hogy hasonló ne forduljon elő, javasolnám, hogy a legtöbb helyes kvíz választ NE értékeljék a verseny szerveren a továbbiakban.

Köszöntem, virágot az öltözőbe kérem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.61
kedvelt tagXenaNő
Végzetúr tehetség
239 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2992. hozzászólás - 2009.12.20. 19:02:24
Mire fel akarsz te virágot?

A történet egy jogosulatlan előnyhöz (a játék kvíz adatbázisához való hozzáférés, függetlenül attól hogy használta e vagy sem) jutott játékos dicsőség medáljáról szól, amit egyszer már elvettek tőle de a "NAGY TESTVÉR" -ki tudja miért!- visszaadta neki.
Erről hallhatnánk bővebben? Esetleg attól aki visszaadta neki? Ne a haverok magyarázzák már meg a bizonyítványát! Vagy kvízadminként ő mondja meg a tutit? "Nem használtam az adatbázist, jár nekem a medál!"
A játékostársaim többségével együtt az adatbázishoz való hozzáférés lehetősége nem adatott meg nekünk, pedig talán lett volna köztünk olyan játékos aki nála is ügyesebben használja az adatbázist és legyőzi (persze ez már akkor sem dicsőség medálja, csak "N1. puskázó" medál).
Miért is kapta vissza? Jár neki?
Látá az ÚR, hogy nem használta az adatbázist és így feloldozást nyert?
Továbbmegyek: ha egyszer a V1 toptopja kvízadminként az adatbázis birtokában győzhet a kvízben, elveszik tőle -megjegyzem jogosan!- majd újra megkapja (ki tudja miért?) a medált, akkor az árnyékot vet a "toptopságára" is, nem? Aki egyszer megbukott... medálvisszaadó haver is van, aki a "hátsó ajtón kopogtatásra" újra kiadja a medált?
Ér ennyit egy jogtalan előnnyel szerzett medál?

Ne dicsőség medálját adjanak már neki, ha egyszer semmi dicsőség nincs abban- márpedig nincs!- hogy valaki kinézi (kinézheti) az adatbázisból a jó válaszokat! Kapjon pl. "legeredményesebb kvízadmin" plecsnit a dicsőség medálja helyett! Ő a legeredményesebb kvízelő azok közül, akik hozzáférhettek a központi adatbázishoz, ergo ő "puskázott"(puskázhatott) a legügyesebben! Ne vegyük már egy kalap alá a többi játékossal! Dicsőség a győzelme? Plecsnit ér? Ugyan már!

Dicsőség medál: ízlelgessük e szavakat! Mit jutalmaztak az ő esetében? Miért is jár neki a dicsőség? Ja: más játékosokkal ellentétben ő biztosra mehetett! Bizonyítani kell valamit? Ártatlanság vélelme? A gyanúba keveredés más országban az elnök bukásához vezetett, de itt jár neki a dicsőség? Ő itt "valakinek a valakije" és ezért újra megkapja a "DICSŐSÉG MEDÁLJÁT"?
Nem kell bizonyítani hogy csalt. Hozzáfért az adatbázishoz (más nem!) és teljesen mindegy hogy élt a lehetőséggel vagy nem.
A hozzászólást Xena módosította 2009.12.20. 19:16:18-kor
Pontszám: 7.59
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2993. hozzászólás - 2009.12.20. 19:29:16 (Válasz Xena #2992 hozzászólására.)
Egy fegyvertartási engedéllyel rendelkező személy hozzáfér a fegyveréhez, az emberek 99%-a nem. Következtetés: ő gyilkos, nem kell bizonyítani, hozzáfér és teljesen mindegy, hogy meghúzta a ravaszt vagy sem.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.63
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2994. hozzászólás - 2009.12.20. 19:33:54 (Válasz CaveMaN #2993 hozzászólására.)
Lehet igazad van, de mi van ha nem?
Mitől más ő mint a többi játékos?
Akik esetleg ugyanúgy fizetnek a játékért?



Mellesleg a fegyvertartási is megoldható ismeretséggel..
A hozzászólást Constantin módosította 2009.12.20. 19:35:02-kor
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 5.53
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2995. hozzászólás - 2009.12.20. 19:34:52
Egyébiránt pedig: Az összes vádaskodó állatka magába nézhetne egy kicsit, mert mindennel ellentétben senki nem a társa medáljáért küzd (mivel ő is kapott, a kvízes győzelemmel maximum pár őskővel lett volna neki több), hanem másvalaki eredményét akarja elvetetni, pusztán feltételezés alapján, hajlok rá, hogy rosszindulatból...

Más dolog, hogy Kócnak is van mit a szemére vetni a karakterével kapcsolatban, de azt megtette az, akinek alapja van rá.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.61
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2996. hozzászólás - 2009.12.20. 19:36:49 (Válasz Constantin #2994 hozzászólására.)
Idézet: Constantin - 2009.12.20. 19:33:54
Lehet igazad van, de mi van ha nem?
Mitől más ő mint a többi játékos?
Akik esetleg ugyanúgy fizetnek a játékért?


Mint korábban mondottam, a legtöbb kvíz díjazását ki kell venni. Mivel a jelen helyzetben NEM lehet igazságot tenni, ezért az lenne a szerencsés, ha minden érintett szépen túllépne ez ügyön és azon dolgozna (közösen), hogy hasonló faramuci helyzet NE forduljon elő a jövőben.

De itt úgy tűnik, hogy még az ötlet sem merült fel, nemhogy akarat lenne rá...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.44
népszerűConstantinFérfi
Végzetúr mester
324 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2997. hozzászólás - 2009.12.20. 19:40:25 (Válasz CaveMaN #2996 hozzászólására.)
Sajnos a nagy többség mindig úgy akar változtatni hogy neki egy kicsi előny mindig maradjon(biztos ami biztos). El lett cseszve a kvízes dolog nem kicsit. Nagyon.
Pontozz le és biztos pityeregni fogok
..
*****
Pontszám: 8.53
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2998. hozzászólás - 2009.12.20. 19:41:03
Én egyáltalán nem gondoltam arra, hogy Ő használta az adatbázist, ez Rajta múlt. Ha nem használta, akkor szép teljesítmény, de ha belegondoltok, akkor miért használta volna? Csak logikusan: a Jeriko féle adatbázis egész jó, nagyon sok kérdés benne van... Ha meg nincs benne valami, arra ott a gugli. Ha úgy sincs meg, akkor vadászat állj, célirányos keresés... Meg lehet ezt oldani a beholderes adatbázis nélkül is. SZERINTEM. Az emberi résszel nem kívánok foglalkozni, ha egyszer elvették, elvették, ha visszaadták, visszaadták... Csak ne legyen ringlisspil (ezt hogy kell leírni????) belőle, hogy most megint elveszik, mert az meg már a JV-re vet rossz fényt...
Pontszám: 5.88
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2999. hozzászólás - 2009.12.20. 19:48:08
Én csak két dolgot fűznék hozzá, ehhez a nevetséges síráshadjárathoz.
- Egy közkeletű hozzászólás: Mindenki magából indul ki... Akik itt fennen hangoztatják, hogy neki milyen remek lehetősége volt csalással nyerni, egyben elismerik, hogy ha nekik lenne hozzáférésük, garantáltan így tennének! Egy gerinces ember nem feltételez más emberről olyat, amire vagy nincs bizonyítéka, vagy ő maga nem tenné meg. Bizonyíték pedig tudtommal nincs, csak sárdobálás.

- Tipikus lúzer ismérv, hogy az ember azt pocskondiázza aki nála jobb... Csak egy igazi vesztes nem képes gratulálni a legyőzőjének, és helyette alantas rágalmakat koholni, hogy ő milyen mocskos módon lett legyőzve, és a másiknak tiszta eszközökkel semmi esélye nem lett volna.


Miért is kéne bizonyítania bármit is Kócosnak? És kinek is? Kik vagytok ti ahhoz, hogy számonkérjétek? Egy embernek tartozik ezzel kapcsolatban elszámolással, a megbízójának, Miklósnak. És ha visszakapta a medált, nyilvánvalóan azt mutatták az ellenőrzött logok, hogy megdolgozott azért a medálért...


És akkor lehet kezdeni mosakodni. Aki sarat dobál, egy embert biztosan bemocskol: Önmagát.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 4.99
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
3000. hozzászólás - 2009.12.20. 19:49:46
Arról van szó,hogy valaki(k) a kvízolimpián behatoltak a szerver kvízadatbázisába?

Ha erről van szó,akkor az az ember saját magáról kiállított bizonyítványa.Ez egy játék,ahol nem lesz azzal több,hogy "így"szerez előnyt.Én a kérdések nagy részét kútfőből próbálom megoldani.Nem is az a baj,hogy utána néz a guglival,hanem az,hogy behatol egy adatbázisba,ami törvényt sért(het).Az utánakereséssel legalább tudja fejleszteni az ember az ismereteit.De így csalva,hát ez elszomorító.....
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 4.45
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!