Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1341. hozzászólás - 2009.05.21. 09:53:24 (Válasz Butchman #1338 hozzászólására.)
Nem lenne olyan nagy szívás, persze attól függ mekkora az a százalék.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1028 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1342. hozzászólás - 2009.05.21. 09:54:01
Most értem a hozzászólások végére.
Csuhit és Egont zároltam, de nem elsősorban a kreatív exploit miatt, hanem mert arra utaló jeleket találtunk, hogy multiznak.
Magáról a kreatív exploitról nem az én tisztem nyilatkozni, de "magányemberként" csak annyit, hogy ez már nálam is kiverte a biztosítékot, és elismerem, ha ez így mehetne tovább, teljesen értelmetlenné válna a játék. Ezért biztos teszünk ellene valamit, de majd Miklós nyilatkozik.
Pontszám: 9.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1343. hozzászólás - 2009.05.21. 09:59:10 (Válasz Birka #1289 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.05.21. 08:36:44
Tudod hányna töröltek építő karik miatt?


Az epito karikkal mi a gond? Annyira nem vagom.
Pontszám: 8
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1344. hozzászólás - 2009.05.21. 09:59:12
Üdv Mindenkinek!

Szeretném jelezni, hogy a Ronin Szövetségnek semmi köze a tetteimhez. Én kértem, hogy vegyenek fel, cserébe építek nekik manából.
Felelősség nem terheli őket miattam.

Kaptam zárolást a következő szöveggel:
Tiltás oka: Multizás

A játékvezető megjegyzése:

A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van, de a logok alapján beléptetek egymáshoz, ami már szabálytalan.

Ha jol forditom, akkor csinálhattuk volna tovább is, ha nem lépünk be egymáshoz? Jó hallani. Vicces.
Az ügy kivizsgálás alatt van. Várjuk a fejleményeket. Anyázó levelekre nem vagyok kiváncsi. Sokak szerint lehet, hogy nem etikus a kiskapu kihasználása, de nem szabálytalan. Most mutattam nektek egy lehetőséget, amit Miklós nem korlátozott le.
Bővebb közleményt fogok kiadni nektek, aztán lehet majd vitázni.

Üdv:
Csuhi
Pontszám: 6.64
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1345. hozzászólás - 2009.05.21. 09:59:32 (Válasz Baraty #1342 hozzászólására.)
Köszönjük szépen a gyors utánajárást!




Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1346. hozzászólás - 2009.05.21. 10:02:39 (Válasz Csuhi #1344 hozzászólására.)
Köszönjük Emese (Csuhi)!




Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1347. hozzászólás - 2009.05.21. 10:04:17 (Válasz Crimson #1312 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.05.21. 09:06:27
Bingo, a szint is stimmel, ő nyilván az Egon-féle brancsból ütögette ki a lóerőt.

Nephila rablásait valaki be is másolta ide a fórumra, asszem 44 és 46K körül lehettek, amiben még nincs semmi rendkívüli. Nekem is volt 40K környéki rablásom, igaz csak egyszer vagy kétszer, és Éjvirág is valami hasonlót ütött a múltkor.


Sot meg lehet nezni Lanmaffia karlapjat.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1348. hozzászólás - 2009.05.21. 10:05:29 (Válasz Csuhi #1344 hozzászólására.)
Azért megvárnám, míg Miklós nyilatkozik Baraty nyilván (ahogy írta is) a kreatív exploittal kapcsolatosan nem fog hivatalosan állást foglalni, ezért a tiltást se adhat rá.

Kocos: picit le vagy maradva az olvasással
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1349. hozzászólás - 2009.05.21. 10:06:17
Igen, a gond itt van, h meg most Baraty is azt mondta, h nem a kreativ volt a problema, hanem hogy belepkedtek egymashoz.

Anno nalunk is volt egy ilyen otlet, 1 kari kilepett volna, uj szovit alapit, hadat uzen az osszes szovinek aki tudja utni es rogton kapitulal (meg HCS elott) es a bekeidoben nyugisan gyujtheti a szazezres nagysagrendu LE es mi lerabolhattunk volna es o viszont. Egyedul a szovijuket elhagyok tudtak volna tamadgatni. Mindezt reszletesen megirta Miklosnak is, aki azt irta vissza, h nincs vele gond, ez nem szabalyellenes.

Az egeszre azert nem kerult sor, mert a szovi leszavazta, mert sokan csalasnak ereztuk volna a dolgot. Viszont a lenyeg, h a vezetes meg a szajbaragos level utan sem latta at, h mit ossze lehet ezzel exploitolni
A hozzászólást Endyr módosította 2009.05.21. 10:13:17-kor
Pontszám: 9.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1350. hozzászólás - 2009.05.21. 10:07:44 (Válasz Crimson #1319 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.05.21. 09:16:00
Hiába 150-es a kivégzés, a célpontnál lévő lóerőnek max 50%-át hozhatja el.


Kokretan lattam 81%-os rablast.
9xx-bol 7xx
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1351. hozzászólás - 2009.05.21. 10:08:48 (Válasz Endyr #1349 hozzászólására.)
Talán ideje bevezetni az első két világon is a rablási maximumot. Vagy az affinitást kellene helyrerakni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1352. hozzászólás - 2009.05.21. 10:08:58 (Válasz Kocos #1350 hozzászólására.)
Az még korrekció előtt volt. Nephila emlékeim szerint mínuszba is ütött valakit régebben.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1353. hozzászólás - 2009.05.21. 10:09:15 (Válasz Kocos #1350 hozzászólására.)
Hát, nekem 50% volt a max több alkalommal is, a többit a kreatív adta hozzá.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1354. hozzászólás - 2009.05.21. 10:09:23
Drukkolok most Mortinak a nagy arcával. A dolog LEGALIS, hivatalosna is elhangzott, innen johet apampofas, hoyg nem igy gondoltam, meg hu de, meg kisnyul...

Természetesen ha multi gyanús a dolog, akkor őszinte részvétem, innen addig megy a keresgélés, amíg valami koncessziós ürüggyel ki nem lehet végezni a 2 ügyeskedőt, hogy a feldühödött tömeg megnyugodjon

Kocos, az építős karikkal semmi nincs, de ha hallgattad volna a fél V3 sírását, te is unnád...

Persze az affinitás korlátozása várható, a pók karik megint sírhatnak stbstbstb... Miért nem lehet minden nyertes portyáért, ahol a támadó legalább fele annyit sebződik, mint a sebződött adni mondjuk egy kristály pontot? Term csak akkro ha a felszerelésük megfelel a sebzéskompban már lekódolt feltételeknek!
Pontszám: 3
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1355. hozzászólás - 2009.05.21. 10:09:35 (Válasz Butchman #1338 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.05.21. 09:50:15
Egyszerű lenne a megoldás. Mint az ajánlásoknál: a napi portyázással szerezhető LE nem lehet nagyobb a vadászatból szerzett LE X százalékánál. Ezek után persze szívás lenne a pókoknak, de az ügyeskedőknek is. Sokkal kevesebb lenne a visszaélés.


Szerintem nem az egy napi adagot kellene korlátozni, hanem minden egyes csatát. Egyszerűen nonszensz, hogy csak a végletek léteznek: vagy nulla közeli LE-t szerzel, vagy tízezreket (lásd pókok).

A szerzett LE ne az áldozatnál levőnek X százaléka legyen (már a játék első hónapjaiban lehetett látni, hogy ez a rendszer nem jó). Akitől elvisznek 10k-nyi LE-t, joggal érzi hatalmas veszteségnek, aki megkapja, irreális előnyhöz jut, a gyémántok meg joggal sírnak, hogy nem ér semmit a bónuszuk a 0 LE-s portyákban.
A portya során szerzett LE függjön pl. a szinttől, a sebzéstől stb. Szerintem az se gond, ha a győtztes nem a vesztestől veszi el, hanem a TP-hez hasonlóan csak egyszerűen megkapja (persze a vesztes veszítsen valamennyit, különben nem lesz érdeke védekezni).

Egy tipp: szerezzek annyit LE-t egy győztes csatában, amennyit sebesülök a harcban. Így ha egy gyenge ellenfelet győzök le, nem kapok semmit, legjobban akkor járok, ha jó erős ellenfeleket győztem le. Visszaélni sem nagyon lehet vele (buzogány + vakító fény kombó). A vesztes meg veszítsen szint*10-et mehet mínuszba is). Kreatív ugyanúgy működhet, a transzcendális projekció meg a veszteséget csökkentse X százalékkal.

Még egy tipp: aki egy nap már veszített szint*100 LE-t, az többet aznap már ne veszítsen (ha legyőzik, a győztes persze ettől még megkapja a LE jutalmat). A mínusz többszázezeres LE.diff-ek sem hiszem, hogy a játék épülését, a tulajdonosuk szórakozását hoznák.

A kreatívhoz nem kellene hozzányúlni, egyáltalán nem erős szakértelem, és sokan szívnának vele, akik kifejlesztették. Egyértelműen az irreális mértékű (10k feletti) rablásokkal van a gond, ami normál játékban maximum vakszerencsével fordulhat elő.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.05.21. 10:25:58-kor
Pontszám: 9.44
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1356. hozzászólás - 2009.05.21. 10:12:55 (Válasz CaveMaN #1352 hozzászólására.)
omg
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 1.80
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1357. hozzászólás - 2009.05.21. 10:12:58 (Válasz Endyr #1349 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.05.21. 10:06:17

Az egeszre azert nem kerult sor, mert a szovi leszavazta, mert sokan csalasnak ereztuk volna a dolgot. Viszont a lenyeg, h a vezetes meg a szajbaragos level utan sem latta at, h mit ossze lehet ezzel exploitolni


Pont annyit, hogy semmi értelme ne legyen a korrekt, küzdelmes játéknak
(Baraty is írta, hogy ez nála is kiverte a biztosítékot)




Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1358. hozzászólás - 2009.05.21. 10:13:28
nagyon helyes nagyon helyes meg kell fékezni azt a burjánzó üszköt mi dudvakként fut majd végig a játékosok között ha nem parancsolnak neki megálljt...

senkit nem zavar nem érdekel hogy az iylen fajta játékstilus morálisan és erkölcsileg megkérdejelzhető hisz nincs rá szabály plusz orbitális előnyre lehet vele szert tenni...há mijez? há mivanitt? há ménecsinálja ha tudja

nem kell amugy aggódni elvtársak...továbbra is a nyitott szem taktikát kell alkalmazni ha láttok valmit beböffentjük ide kicsit megrágjuk megvitatjuk a dolgokat aztán majd lesz ami lesz...szerncsére Baraty kolléga időben a kapitányi hídon temrett(jobb később mint soha felkiáltássl) és orvosolta a helyzetet...igaz egy teljesen más aspektusból zárolta az illetékesek...

annyit kell tennünk drága pajtásaim hogy ha valmi érdekes dolognál fogva befogsz irreálisan nayg zsákmányokat vagy bármit mondjad megfele hogy hol történt mi történt mer ha sumákosba toljuk azzal nem csak a magunk jáékát kurogatjuk szétfele de az esetleges korrekciós műtéteket se tudja a vezérkar végrehajtani hisz nicns róla tudomásuk...tudom én jól hogy Csuhit is már jóideje fiygelték páran és húzták rajta a maguk sápját...ti kis sutyik

az a baj hogy amig iylen dolgok előfordulhatnak nemcsoda hogy a kiugró játékosokat midnenki kiskapuző etikátlan csalónak tartja...és mivel mint kiderült ez a lééés cucc nem is illegális így igazából áhhh...kijakar tápolni? xD

nah mind1...azé ez elszomorító...mer pl ha valki belefut egy iylenbe az igen durván fleturbózhatja a karakterét amig azok egymássla tápolódnak...én most kicst azé elbizonytalanodtam...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.20
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1359. hozzászólás - 2009.05.21. 10:14:34 (Válasz CaveMaN #1348 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.21. 10:05:29
Kocos: picit le vagy maradva az olvasással


Igyekszem na.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
1360. hozzászólás - 2009.05.21. 10:16:33 (Válasz Crimson #1353 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.05.21. 10:09:15
Hát, nekem 50% volt a max több alkalommal is, a többit a kreatív adta hozzá.


Akkor meg az lehetseges, hogy az 50%-os korlatnal a projekcio nem szamit.
Tehat 1600 LE 6-os projekcio-bol nem 500, hanem 800 LE hozhato el.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője