Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
321. hozzászólás - 2008.11.20. 11:45:21 (Válasz Necronis #320 hozzászólására.)
jaj mit lovagiaskodsz?
miért ne célozgathatnék? mi a bizonyíték ellene?
azért mert Byzon ilyen levélirogatós másnak nem kell követnie a példáját.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 2.63
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
322. hozzászólás - 2008.11.20. 11:45:46 (Válasz Mazlee #319 hozzászólására.)
Biztos vannak szemetszúró dolgok a karaktereknél, de hidd el az emberi butaság határtalan. Valaki csak a szintlépésre törekszik,mert azt hiszi ez az ami fontos,az ilyen karaktereknél is nagyon sok LE található általában.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
323. hozzászólás - 2008.11.20. 11:49:18 (Válasz Mazlee #321 hozzászólására.)
1. Lovagiaskodhatok, nyugodtan, hisz Éjvirág itt ül mellettem és pontosan tudom, hogy mit tesz a játékban. Én tudom, hogy nem csal, személyesen ismerem.
2. Nekem pont elég bizonyíték az, hogy ismerem őt. A célozgatásaid meg undorítóak. Simán lehánynálak, ha találkoznánk.
3. Nem is várja el Éjvirág, hogy írjanak neki. Te pedig főleg ne tedd ezt.
4. Gondolkodni ennek ellenére is előnyösebb lenne, mint vádaskodni.
Pontszám: 5.90
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
324. hozzászólás - 2008.11.20. 11:53:11 (Válasz Necronis #323 hozzászólására.)
1. szived joga Don Quijote a mondat második fele pedig ugyanúgy nem bizonyíték semmire.
2. simán megpróbálhatod. de nem fogunk találkozni, igy sajna a hányást másra kell hogy pazarold. esetleg tükör?
3. hidd el, meg sem fordult a fejemben
4. megteszem mindkettőt. nyugodj meg.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 2.30
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
325. hozzászólás - 2008.11.20. 11:53:54
Ha van néhány LE gyűjtő rabszolga a játékban (és van) akkor egy idő után nyilván nem csak az eredeti gazdája fog tudni róla hanem a statisztikákból kifigyelhető. Ha egy figyelmes játékos felveszi őt a halállistájára akkor nehogy már őt hibáztassuk.

Hibáztassuk azokat akik létrehozták illetve akik nem törlik azonnal az ilyen LE gyűjtő karaktereket. Ha találnék egy ilyet én is visszajárnék rá.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
326. hozzászólás - 2008.11.20. 11:54:00 (Válasz Necronis #323 hozzászólására.)
Idézet: Necronis - 2008.11.20. 11:49:18

2. Nekem pont elég bizonyíték az, hogy ismerem őt. A célozgatásaid meg undorítóak. Simán lehánynálak, ha találkoznánk.


Nade Necro!

Egyébként bocs Mazlee de nem értek egyet veled. Lehet hogy ezek a karakterek rabszolgák, lehet hogy nem, de ha nem Éjvirágéi, akkor nincs szabálytalanság (az ő részéről). Azt meg, hogy egy ilyen jólmenő szövetségre nem szállnak rá Miklósék és nem ellenőrzik lépten-nyomon, azt nem hiszem.

Mégegyszer bocs hogy nyílvánosan ellened érveltem (), de ez az én véleményem.
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.20. 11:55:12-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 6.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
327. hozzászólás - 2008.11.20. 11:55:29 (Válasz Mazlee #324 hozzászólására.)
1. talán kérd meg Miklóst, ellenőrizze a karakterét. Bár szerintem ezt már megtette/megteszi, főleg, hogy Éjvirág maga kérte. Sajnos azt hiszem, az ilyeneknek, mint te, az sem lenne elég bizonyíték amit száz nyomozó tárna eléd.

A többire nem is reagálok...
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
328. hozzászólás - 2008.11.20. 11:55:40 (Válasz Mazlee #319 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.11.20. 11:38:43
igen... napról napra hétről hétre folyamatosan... ugyan.


Te komolyan azt feltételezed mindenkiről, aki jobban játszik, mint te, hogy csaló?

Régen volt már, ezért elmesélem mégegyszer! Néhány hete megtámadott egy gyémántos játékos... addig nem volt hasonló élményem... épp gyűjtöttem, gondoltam a kutyának se tűnök fel... tévedtem! Fél órán belül veszítettem el több, mint 1000 LE-t, pedig éjjel-nappal a gép előtt ülök... egyszerűen béna voltam... meg sem fordult a fejemben, hogy multijátékról van szó... egyszerűen körbement a szövetségben, hogy itt egy lüke, üssétek!
DE! tanultam belőle! utána hetekig nem volt nálam 10-nél több LE, nagyon odafigyeltem, hogy ha gyűjtök le legyek ütve és főleg elkezdtem fejleszteni a karakterem az építkezés helyett!
Ehhez képest tegnap előtt hagytam egy sokkal gyengébb játékosnál több, mint 1000LE-t... csak azért mert nem jól mértem fel az ÉP-met... van ilyen!
Szóval alapvetően én béna játékos vagyok (igen, tudom, hogy ezzel most magamra húztam jónéhány játékost! ), mégis van büszkeségem és kitartásom, hogy mégse én legyek a szint rabszolgája!
Viszont van, aki semmiből sem tanul... esetleg az is lehet, hogy az illető, aki minden nap ennyi LE-t képes veszíteni, valaki másnak a multi-karaktere?? Miért baj az, ha felírom az illető nevét és próbálkozom másnap, harmadnap is... akkor lennél hülye, ha nem ezt tenném!
Az említett eset után hetekig rámjártak ugyanazok a játékosok... aztán abbahagyták, mert rájöttek, hogy nincs LE, nem éri meg! De ha valaki ilyen lökött, hogy nem figyel és ezt mások kihasználják... az miért is baj?

És miért kell egyből "csaló"-t kiálltani? Kényelmesebb másokat vádolni, mint magunkba szállni?

A mi szövetségünkben is vannak olyanok, akik félelmetes nyert/vesztett LE aránnyal vannak, mégsem vádaskodnak! Egyikük sem! Azt mondják elbénázták az elején és most már nehéz megfordítani az arányt!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
329. hozzászólás - 2008.11.20. 11:57:27 (Válasz Hydro Globus #326 hozzászólására.)
semmi gond! de mivel nem derült ki hogy kiéi igy marad a gyanú.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
330. hozzászólás - 2008.11.20. 11:58:02 (Válasz Hydro Globus #326 hozzászólására.)
A probléma forrása, hogy semmilyen formában nincs korlátozva az egy karakter által rabolható LE mennyisége. Ha lenne valamilyen progresszív skála, akkor az ilyen szövetségek, az ilyen játéktorzító karakterek, és a rabszolgázás egész kérdésköre egycsapásra meg lenne oldva. (Nem fix korlát mellett érvelek, hanem egy szinttől és az eddig rabolt mennyiségtől függő fokozatos nehezítésre.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
331. hozzászólás - 2008.11.20. 11:58:13 (Válasz Necronis #327 hozzászólására.)
az ilyenek mint én? talán valami állatnak nézel?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.67
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
332. hozzászólás - 2008.11.20. 11:58:57 (Válasz Mortimer #330 hozzászólására.)
Szóval azt büntessük akinek eszébe jutott valami ami másnak nem?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
333. hozzászólás - 2008.11.20. 12:01:05 (Válasz Hydro Globus #332 hozzászólására.)
Jelenleg a karakterek szintje 1-től 21. szintig terjed. A legerősebb mégis egy 10. szintű karakter. Szerinted ez így jó? A szintnek sokkal többet kellene számítania a karakterek erősségében!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
334. hozzászólás - 2008.11.20. 12:01:06
A büntetés máris megvan. Miklós épp most írta le a szövetségi háborúk topicban. Örülhettek, sikerült ezt is elintézni a sírással. Éjvirág szövije meg megszívta, csak mert jól játszottak. Érdekes dolog ez...
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
335. hozzászólás - 2008.11.20. 12:01:32 (Válasz Khetty #328 hozzászólására.)
egyáltalán nem. valamit félre értelmezel. én azokat nem tartom igazi karakternek akik FOLYAMATOSAN igy járnak.

a Te példád is engem igazol. 1x eljátszották veled és azóta figyelsz. a második eset meg egy pech... de ez nem folyamatos és ahogy Te is említetted FIGYELSZ RÁ.

ennyi.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 1.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
336. hozzászólás - 2008.11.20. 12:05:25 (Válasz Necronis #334 hozzászólására.)
A jó játék és a rossz/hibás szabályok kihasználása két külön dolog, nem lenne jó ezt összekeverni. Éjvirág maga is elismerte, hogy ez gyenge pont.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
337. hozzászólás - 2008.11.20. 12:11:08
A postot korabban irtam, csak elment a net igy lehet, hogy mar ismetlek is leirt dolgokat, de azert kuldom megint:
Mint ahogy a korabbi postomban probaltam ramutatni, nem hiszem, hogy ennyi naiv es nemtorodom jatekos lenne, aki el tudna "tartani" ennyi portyazot nagy LE-vel. Biztosan vannak koztuk rabszolgak, persze nem feltetlenul az inditotta aki le is aratja, lehet, hogy csak ratalalt es visszajar. A szabalyok ezt nem tiltjak, de ettol meg olyan elonyt hasznal ki amit mas jatekosok nem tudnak mert esetleg magasabb szintuek, bar ez legyen az o bajuk. Persze ilyen problemak nem merulnenek fel ha lehetne hatekonyan szurni a multizast, de a keszitok vedelmeben mondanam, hogy csak a nagyon kirivo esetek az egyertelmuek, nehez lebuktatni ha valaki nem mertektelenul moho. Bar kivancsi lennek, hanyan buktak le hasonlo farmolasert es torlodott-e minden masodlagos karakter...
Ez volt mar? A Rubin horda valasza a Gyogyirra!
http://www.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=382
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
338. hozzászólás - 2008.11.20. 12:13:44
No problem, tudunk és fogunk is ilyen szabályok szerint játszani. Nézzük a dolog pozitív oldalát: kevesebb gondolkodásra képtelen kretén fog folyton csalásról hörögni a fórumon:) Ez is valami, az idegsejtek kímélése nem utolsó szempont
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
339. hozzászólás - 2008.11.20. 12:14:18 (Válasz Mortimer #336 hozzászólására.)
Éjvirág amikor elkezdett játszani, végiggondolta a szabályokat és tudatosan keresett olyan gyenge pontot, amit kihasználhat, és ami másnak még nem jutott eszébe. Ha ez nem lett volna, nyilván nem így játszik. Viszont felmerült bennem valami... Azt gondoljátok, hogy ezután nem fog valami mást találni, amit szabályosan kihasználhat az előnyére? Mert szerintem biztosan stratégiát fog változtatni... Aztán egy hónap múlva lehet majd sírni ismét, hogy változtassanak meg egy szabályt, mert a Rubinpalota csal Lehet, fizetni kéne neki, úgy tűnik, jobb tesztelő, mint akik a bétában voltak
Pontszám: 8.33
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
340. hozzászólás - 2008.11.20. 13:03:33
Sziasztok!

Én nem vádaskodtam, csak felvetettem itt a fórumban pár dolgot. És ha visszaolvassátok, nem írtam olyat, hogy ők csalók lennének konkrétan, csak azt hogy ezt nem hiszem el. Éjvirág magyarázatát olvasva meg érthető miért így játszik, ahogy játszik, bár azért maradt bennem pár homályos folt az üggyel kapcsolatban...Na de erre már nem térek ki, leírtátok előttem, meg felesleges is. De ha tényleg tiszta és szabályos minden, gratulálok neki, le a kalappal előtte, ezt is írtam...
Csak ennyit szólnék hozzá...
ja és a szövim nevében írtam, nem véletlenül! Ti is ezt tettétek volna, ha ilyen helyzetbe kerültök. A magyarázatot megkaptuk, továbbítottam, elfogadjuk. Ez van....

ChDragon
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 6.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője