Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
301. hozzászólás - 2008.11.20. 10:19:43
Elolvastam. De ezt akkor sem hiszem el!
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
302. hozzászólás - 2008.11.20. 10:22:58 (Válasz Charma25 #301 hozzászólására.)
Erre nem tudok mit mondani. Nem látok bele, tehát vádaskodni nem fogok, de azt elismerem, hogy döbbenetes.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
303. hozzászólás - 2008.11.20. 10:26:17 (Válasz Byzon #302 hozzászólására.)
Hát én is ezt mondom!....Érted, miért írtam, amit írtam, ez elképesztő.Ha bebizonyítja valaki, hogy ez tiszta, akkor nem érdekel, fejet hajtok előttük, és a taktikájuk előtt.
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
kedvencÉjvirágNő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
304. hozzászólás - 2008.11.20. 10:26:57
Tisztelt játékostársaim!

Nagyon sajnálom, ha bárkinek is a lelkébe gázoltam azzal, hogy megvertem egy játékban! Az, hogy a karakterem ilyen, tudatos fejlesztés eredménye, mint ahogyan a szövetségünk is. Amikor elkezdtem játszani (egy itteni, tapasztalt játékos mutatta meg nekem), hamar elgondolkodtam azon, hogyan tudnék legtöbbet kihozni egy karakterből. Szinte azonnal felsejlett előttem a játék legnagyobb "gyenge pontja" (?), nem tudom másképpen megfogalmazni. Ez pedig az építés. Mindjárt rávilágítok, mire is gondolok:
- Ha építesz, nem fejlődik a karaktered. A cserébe kapott szerencse tulajdonság... nem ragozom.
- Minél többet építesz, annál nagyobb lesz a lélekkút. Minél nagyobb a lélekkút, annál vonzóbb célpont lesz a szövetség. No és a sok építés eredményeként gyengék lesznak a karakterek. Következésképp minden háborút el fogsz veszíteni.
- Építeni lehet úgy is, hogy háborút nyersz. Ekkor viszont nem nő a lélekkút.

Ezeket végiggondolva kidolgoztam egy stratégiát. Először egyedül szerettem volna csinálni, de a 30 PP limit miatt ez nem ment volna, ezért bővítettem a szövetséget 3 főre. Nyilván olyan embereket kerestem akik hasonlóan gondolkodnak, mint én. A terv a következő volt:
- 0 építés, csak a lélekkutat építjük fel.
- Csak annyit vadászunk, aminnyit feltétlenül muszáj (állat befogás, küldetések, néha LE szerzés a portyákhoz). Jelenleg jó ideje mindhármaj 400 CSP-vel állunk (legalábbis én biztosan, de gondolom a többiek is).
- Mihelyt elértem a 9. szintet, elkezdtünk háborúzni. Nagyon könnyű megverni a lufi szövetségeket, de ne már, hogy ez az én hibám legyen...
- Mivel a lélekkutunk csak 1000, és sokkal nagyobb szövetségeket támadunk, ha véletlenül elszámítjuk magunkat, akkor kapitulálunk és bukunk 150 LE-t. Kétlem, hogy ez valaha is meg fog történni.

Ez a stratégia fényesen bevált. Megismétlem: senki játékkedvét nem akarom elvenni, senki lelkébe nem akarok belegázolni. Amit tettünk, teszünk, a játék adta kereteken belül tesszük. Az, hogy ez sokaknak nem tetszik, nem az én hibám, de ne legyek már emiatt csaló! Az eddig általunk megtámadott szövetségek közül három azonnal ezt állította rólunk! Ezeket az embereket kérdezném meg:

Honnan veszitek a bátorságot, hogy csalónak bélyegezzetek minket? Semmit nem tudtok rólunk!!

Sajnos kezd ebből elegem lenni. A játék nagyon tetszik, élvezem. Kivéve ezt, hogy állandóan csalónak vagyok bélyegezve. Emiatt többször is elgondolkodtam már, hogy abbahagyom a játékot. Végül mégis úgy döntöttem, folytatom. És nem érdekel, ki mit mond rólam. De ide, erre a fórumra én többet nem jövök, pedig van egy-két igen kedves fórumozó, akiket megkedveltem e néhány hét alatt.

További jó játékot és kellemes fórumozást kívánok nektek!

Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota szövetség alapítója.
V1: Rubinszemű Éjvirág, a Rubinpalota alapítója.
V3: Maszat a Zöldmoszat. A túró (fekete) csábító híve.
Pontszám: 8.83
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
305. hozzászólás - 2008.11.20. 10:32:14 (Válasz Éjvirág #304 hozzászólására.)
Mondtam én hogy életképesek (sőt...) a "kemény mag" szövik...hajrá

Nagyon hasonlít az amit itt leírtál ahhoz amit én is elképzeltem. Bár én is vártam volna 2-3 hetet és nem rögtön a játék indulásakor kezdtem volna játszani....
A hozzászólást tramenes módosította 2008.11.20. 10:37:49-kor
Pontszám: 5
közellenségKisfazekFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
306. hozzászólás - 2008.11.20. 10:43:25 (Válasz tramenes #305 hozzászólására.)
ebből is látszik mennyire szarul lett tesztelve a játék...

hozzáteszem a sok nyert háború nem számít bele a szerzett LE-be , az ugyanúgy csak nagy portyázásból jöhet így erre még mindig nincs igazán válasz hogyan is lehet ennyi LE-t szerezni portyából szabályosan.
A hozzászólást Kisfazek módosította 2008.11.20. 10:45:28-kor
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
307. hozzászólás - 2008.11.20. 10:49:55 (Válasz Kisfazek #306 hozzászólására.)
Ha szarul is lett tesztelve, könnyen lehet változtatni, mint megtörtént már például a portyapontoknál. Egyetlenegy dolog kellene, az azonos szintűekkel szembeni portyáért kapott TP megnövelése, és egyből gyorsabban lépnének szintet a vadászatot hanyagolók. Miklós már elég rég beírta fórumba ezt a változtatást, nem értem miért nem lépte még meg.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
308. hozzászólás - 2008.11.20. 10:50:24
Hmmm...
Jeriko pár írása és az én "antiutópiám" kissé másként valósult meg. Én úgy véltem a gyémántbónusz révén sok LE-t rabló, magas szintre eljutó erős gyémántok mennek át rubin hordásnak, és 2-3 erős tag alapít szövetséget, majd kis Lélekkúttal fogják végigfarmolni a szövetségeket. Nem ez, de hasonló volt Mordraneth egyszemélyes háborúja, ami megerősített paranoiámban.
Itt már az elejét kihagyva is megy minden.
Szerintem szabályos, de nehezen kezelhető, gratulálok, de nem örülök
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
309. hozzászólás - 2008.11.20. 10:51:07
erről beszélek én is... Amit ő írt, értem, de mégis...
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
310. hozzászólás - 2008.11.20. 10:59:37
Nos... beszéltem Éjvirággal. Én ajánlottam neki a játékot.

Érti ő, hogy mi a problémátok, persze. Csakhogy ettől még nem lesz csaló, itt pedig folyamatosan ezzel vádolják többen. Nekem nyugodtan elhihetitek, okos kislány ő, nincs szüksége rá, hogy csaljon. Ennyit kérdezett tőlem:
"Tehetek én arról, hogy ennyi hülye van, akik több ezer LE-val ücsörögnek??"
És igaza van. Nem tehet róla. Jól játszik, bár kicsit el van keseredve ettől, hogy csalónak titulálják lépten-nyomon. Azoknak, akik ezt teszik, javaslom szálljanak magukba kicsit. És gondolkozzanak, hogyan tudják karakterüket/szövetségüket erősíteni.

Éjvirág nem akarta, hogy ezt leírjam, de ebben az esetben nem hallgattam rá. Nem ezt érdemli.

Minden jót.
Pontszám: 8.33
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
311. hozzászólás - 2008.11.20. 11:14:01 (Válasz Necronis #310 hozzászólására.)
Nem, arról, hogy valakik többezer LE-vel ücsörögnek nem tehet. De én a toplistában nem látom a nevek mellett, hogy hány LE-vel táboroznak éppen...
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 8.75
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
312. hozzászólás - 2008.11.20. 11:22:35 (Válasz Leanthil #311 hozzászólására.)
Ő sem. De amikor valakitől 1500 lét zsákmányol, és másnap újra megtámadja és megint 1500 lé az eredmény... Remélem, érted ezt.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
313. hozzászólás - 2008.11.20. 11:25:05 (Válasz Necronis #312 hozzászólására.)
akkor az egy rabszolga... teljesen értjük
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
314. hozzászólás - 2008.11.20. 11:29:09 (Válasz Mazlee #313 hozzászólására.)
Van erre nézvést bármilyen bizonyítékod? Mert ha nincs, akkor ez barátom semmi egyéb mint vádaskodás! Az pedig legfeljebb téged minősít!
Ugyanis, ha hiszed, ha nem, a rabszolgán kívül van olyan is, hogy rossz illetve nem törődöm játékos.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
315. hozzászólás - 2008.11.20. 11:30:40 (Válasz Leanthil #311 hozzászólására.)
Azért lehet következtetni, ha valaki kb -50k LE diffel ül, azt igen gyakran lehúzzák nem kevés LE-vel
Pontszám: 3
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
316. hozzászólás - 2008.11.20. 11:31:48 (Válasz Ravenwood #315 hozzászólására.)
Egyre többen, hogy a fene essen belé, már nem férek a szokásos célpontjaimhoz, pedig volt vagy 40, ínséges idők jönnek
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
317. hozzászólás - 2008.11.20. 11:35:30 (Válasz Byzon #314 hozzászólására.)
folytathatsz struccpolitikát, de attól még ez igy van.

minősít? túlélem. de a hülyének nézés szerintem rosszabb.

amugy meg szólásszabadság van vagy mi a fene. nekem ez a véleményem.


nem hinném hogy igazi játékos az aki nem akar fejlődni csak másokat fejleszteni.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3.17
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
318. hozzászólás - 2008.11.20. 11:36:58 (Válasz Mazlee #313 hozzászólására.)
Nem feltétlenűl. Lehet,hogy csak gyűjt valamire,de soha nem jön össze.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
319. hozzászólás - 2008.11.20. 11:38:43 (Válasz Cirmos cica #318 hozzászólására.)
igen... napról napra hétről hétre folyamatosan... ugyan.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3.60
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
320. hozzászólás - 2008.11.20. 11:42:05 (Válasz Mazlee #313 hozzászólására.)
Persze lehet, hogy rabszolga. De nem Éjvirágé, úgyhogy ne célozgass ilyesmire. Kapott ő elég sértegetést már tőletek, kedves fórumlátogató nagyokos játékosok. Tisztelet a kivételnek, mint Byzon, aki vette a fáradtságot és még írt is neki. Valamint képes gondolkodni is, nem csak vádaskodni.
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!