Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2921. hozzászólás - 2009.11.04. 09:24:47 (Válasz Rodriguez #2920 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2009.11.04. 09:17:27
Kisbarátom!

Ne más faszával verd a csalánt! Nem írtam, hogy bármi bajom lenne azzal. Sőt, nem is véleményeztem! Ne adj az én számba ilyen mondatokat.

Kösz.


Talán kisfiamozzalak le? Valószerűbb lenne.
Olvasol, csak nem érted. Egyébként Trimble2-nek szólt az üzi, ha újra átfutod a post-omat.
A stílusodon meg fogjál vissza, légy szíves. Az nem ide való.
Pontszám: 6.43
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2922. hozzászólás - 2009.11.04. 09:52:55 (Válasz Pigone #2919 hozzászólására.)
Ha az ember munkanélküli vagy egyetemista, elég könnyű "egész nap" a gép előtt ülni...

Tudtommal egyszeri esetről volt szó, nem naponta 100k-t hozott a figurától Beggi. Másrészt van belső fórum ott tök jól meg lehet kérni a szövetségitársadat, hogy gömbözzön le valakit és szívesen megcsinálják. Nálunk működik. Nem hinnéd el mekkora hurkákat szoktam ilyenkor hozni. Több taktikát nem osztanék meg veled, úgyis ez a célod, minél többet kihúzni

Az ilyen 3 mp-es ötletek sémájára butították le a kreatívot meg a kivégzést. Máshol ötletelj, mondjuk a lakberendezésben.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 5.74
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2923. hozzászólás - 2009.11.04. 09:59:25 (Válasz Pigone #2921 hozzászólására.)
na pitbull elkapott, innen nincs menekvés
Pontszám: 8.58
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2924. hozzászólás - 2009.11.04. 10:14:11 (Válasz Trimble2 #2922 hozzászólására.)
Idézet: Trimble2 - 2009.11.04. 09:52:55
Ha az ember munkanélküli vagy egyetemista, elég könnyű "egész nap" a gép előtt ülni...

Tudtommal egyszeri esetről volt szó, nem naponta 100k-t hozott a figurától Beggi. Másrészt van belső fórum ott tök jól meg lehet kérni a szövetségitársadat, hogy gömbözzön le valakit és szívesen megcsinálják. Nálunk működik. Nem hinnéd el mekkora hurkákat szoktam ilyenkor hozni. Több taktikát nem osztanék meg veled, úgyis ez a célod, minél többet kihúzni

Az ilyen 3 mp-es ötletek sémájára butították le a kreatívot meg a kivégzést. Máshol ötletelj, mondjuk a lakberendezésben.


Az első bekezdésedre nem is reagálok, amit gondolok, nem ide tartozik.
Nem vagyok benne biztos, hogy egy egyedi esettel 20 milkás LÉ-difit össze lehet hozni. Ugye Te sem gondolod?
A tippeddel teljesen újat mondtál, hmmmm. Még sosem próbáltam. Nahát... Mindjárt felvetem a fórumunkon...
Engem amúgy marhára nem érdekel, milyen technikát használtok portyázásnak, ha az nem minősül csalásnak. De ha igen, akkor véget kell vetni neki. Ennyi.
A humorod fergeteges, de áruld el, miért nem láttalak eddig még a Showder klubban? Ott lenne a helyed...
Pontszám: 4.59
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2925. hozzászólás - 2009.11.04. 10:23:41
A probléma nem új keletű, s nagyon egyszerű dologról van szó.

Az aggresszor megkeres egy egyént.. meggömbözi, majd kis időn belül újra gömbözi/gömbözteti.. ha nő a TP akkor vadászik, ez ugye eddig iskolapélda.. no de itt jön a lényeg.. kiszámolja, hogy mikor is jössz 15% fölé... no ez előtt a pillanat előtt egy 2-3 perccel (max) odaül a portyalistára.. leszűkíti a keresést egy adott szövire, amibe épp tartozol...

S a probléma ami az ütést lehetővé teszi.. nos míg a kolléga szűkíti a listát előfordul az az eset amiért nem kell script.. ugyanis a rendszer egy fél perccel hamarabb kidob a listára, mint ahogy valóban 15% fölé jönnél.. nekiáll lyukat verni az egérbe a támadás gombra kattintgatással.. s már meg is ütött abban az 1mpben amíg te cselekedni próbáltál.

Remelém ez elejét veszi az ellenségeskedéseknek.. egyszerű rendszerhibáról van szó.

Uff.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 8.61
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2926. hozzászólás - 2009.11.04. 10:32:08 (Válasz Noodlee #2925 hozzászólására.)
Ezt ismerem, persze, meg ugye gömbözni sem kell, ha látja az ember a kvízkérdések számának növekedését a delikvensnél...
Amúgy ezt ti tapasztaltátok? Nekem még nem jött elő... Miklósék tudnak róla már?
Pontszám: 4.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2927. hozzászólás - 2009.11.04. 10:35:52 (Válasz Pigone #2926 hozzászólására.)
LanMaffia és Ricardo már hónapok óta csinálja. És igen, már azelőtt üthető az ember, hogy ő maga üthetne mást, vagy az epiket. Nem hosszú, néhány másodperces "lagról" van szó, ezt használják ők ki magas kivégzéssel párosítva. 15%-on elkapva szerencsés esetben (magas IQ-val) több szinttel erősebb embereket is meg lehet verni.

Tudtommal Baraty tud erről a hibáról, de ez nem szerveroldali, hanem böngészőhiba.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.31
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2928. hozzászólás - 2009.11.04. 10:42:06
Azért nem mindegy, hogy pár mp, vagy fél perc a difi. Meg itt inkább a php működéséből fakad az a kiskapu, amit az auto-scripttel ki lehet használni. Ezt kellene orvosolni.
Pontszám: 3.87
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2929. hozzászólás - 2009.11.04. 10:59:01 (Válasz Pigone #2928 hozzászólására.)
Én nem értem mi a bajotok, ha valaki többszázezer LE-vel megy 15% fölé az számíthat rá hogy lerabolják. Hiába kockul a gép előtt hogy rögtön levereti magát az epikussal, arra is gondolhatna hogy más is képes legalább annyira kockulni mint ő.
Aki 15% fölé megy az számítson a rablásra, ez igenis egy PVP játék és vannak akik erre játszanak.

A scripttel meg nem értem mit kell pedálozni, én nem tudom pontosan mi az, de biztos nem anniyra hatékony mint egy egyén, ráadásul te is veretheted le magad scripttel és akkor a portyások felírhatnának ide hogy nem igaz hogy mindig másodpercre pontosan le van verve biztos scriptet használ áhhh.


Amúgy 15%-ra gyógyulásnál én azt vettem észre hogy mindig lassabban számol mint valóban, lehet emiatt van a csúszás, sűrűn kell frissíteni, bár ez sem fog senkit megmenteni.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.12
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2930. hozzászólás - 2009.11.04. 10:59:49
Nincs itt semmilyen script, ez a játék része. Aki scripttel játszik az szégyellje magát.

Nem tudom itt voltál-e májusban amikor le lett ez korlátozva. Na ha akkor vittek volna el tőled 300.000-et lehet szívrohamot is kapsz
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.04
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2931. hozzászólás - 2009.11.04. 11:04:11 (Válasz LanMaffia #2930 hozzászólására.)
Valamikor akkor törölte magát
Pontszám: 5.15
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2932. hozzászólás - 2009.11.04. 11:05:49
Hát én pl azt se tudom, hogy néz ki egy srcipt, amíg a végzetúr fórumokat nem kezdtem el olvasni, és egy csomó ember nem kezdett ezekre hivatkozni, fingom nem volt, hogy vannak ilyenek, nem vagyok egy nagy informatikus. De olyan már nekem is volt, hogy mindössze le akartam magam veretni pár ezer k LE-vel, hogy elmenjek vadászni, aztán nézem a portyalistát, random ráklikkelek, egy akkor Tö-s karakterre, akit jóeséllyel megverek, majd kapok egy rahedli LE-t meg hozzá egy levelet, hogy milyen kis ügyes vagyok, hogy pont abban a másodpercben tudtam megütni, amikor ő felért 15%-ra, holott full random volt, hogy én épp őt fogom választani, legalábbis abból a szempontból, hogy kiket találok az adott listán általam is üthetőnek.
Ezért nem értem a jelenlegi felháborodás okát.
Az meg hogy 20 millát hogy portyázott össze... Ott van Nephilla 14k-val, ha nem hagyta volna abba a portyázást már neki is lehetne annyija. Vagy V2-ön ott van Marshall, bár neki kevesebb (kb a fele), de azt meg tapasztalatból tudom, hogy V2-ön valahogy kevesebb a Le, vagy csak kurva rossz helyen tapogatóztam.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.97
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2933. hozzászólás - 2009.11.04. 11:09:13 (Válasz Pigone #2926 hozzászólására.)
Nem kell ehhez semmi script. ha kijön 15% alól meg kell ütni. Ha sok LE volt nála (gyakoribb eset) akkor jól leraboltad, ha nem hát nem.

Ha valaki megjelenik a portyalistában, aki fél órája nem volt ott és ráadásul 100%-os agyon kell ütni, jó eséllyel tele van LE-vel. Bár ezt is már kb 1000x elmagyaráztuk a fórumon...

Nem mellesleg: Nincs itt semmi hiba, el kell költeni az LE-t 15% előtt és nincs gond. Ezen kívül még van legalább X darab elkerülési módja annak, hogy ne raboljanak le. Ezek közül a legrosszabb verzió, ha a másik játékost kezded szidalmazni...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.11.04. 11:11:22-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.98
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2934. hozzászólás - 2009.11.04. 11:20:49 (Válasz Pigone #2913 hozzászólására.)
Ha már nyilvános akkor én is kiírom, többet ezzel a dologgal nem foglalkozom, mindenesetre én is írok a JV-nek, hogy vizsgáljanak ki engem, valamint bátyámat is (előzőleg ő vitte a karaktert, én vettem át)

Nos a levelezés végeredménye, ugyanis a magam részéről lezártam a dolgot...

Címzett:
Pigone
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 11:02:15
Szia

Nos nagyon finoman fogalmazva csak annyit tudok mondani, hogy az a tény, hogy a taktika ismerete nélkül kezdesz sárdobálásba igen csekély intelligencia hányadosra utal...
(Zárójelben jegyzem meg, hogy természetesen nem az én szellemi termékem ez a fajta portya taktika, bátyám magyarázta el mit hogyan csináljak)

Bár nem tudom, hogy csak és kizárólag a te fejedből pattant-e ki ez a kiváló ötlet hogy lejárass, ebben az esetben tényleg nem érdemlik meg a szövetségeseid, sűrített járatban üssem őket, bár írtad, hogy ez bizony szövetségi ötletelés volt.
És hidd el nem vagyok annyira fiatal, hogy gyerekesnek nevezhess és azt se feledd, hogy a kor nem érdem, hanem egy állapot, ami a te esetedben fokozottan igaz

Nos egy szónak is száz a vége, valószínűsítem, hogy már írtatok a játékvezetésnek, erősíts meg abban, hogy a külső fórumon a 2 piros betűvel kiemelt úriember az akinek írnom kell, ugyanis én magam is meg fogom kérni őket arra, hogy vizsgálják ki a karakter életét akár a kezdetektől, ha az előzőekben történt csalás akkor természetesen én tartozom bocsánatkéréssel (nekem 5 napi játék után tiszta a lelkiismeretem) és ha tényleg csalással jutott el bátyám ideáig akkor ezzel a karival ráhagyom a játékot

Amennyiben nem történt semmiféle szabályszegés abban az esetben viszont kérni fogom a JV-t, hogy téged zároljanak, ugyanis ez egy jól megszervezett lejáratásnak tűnik nekem mindössze azért, mert valakinek (nem nekem, mint mondtam 5 napja játszom a játékkal) szúrja a szemét az, hogy egy másik játékos több sikerélménnyel és eredménnyel büszkélkedhet

Üdv: Gábor


"Szia!

Bocsánatkérésért akkor fogok folyamodni, ha elárulod, mi a titka, hogy 1 mp-el a 15% fölé jövetelnek és az epikkel való lecsapatás közötti időben épp tudtad, hogy mikor kell támadni az illetőt? Gondolom, nem egész nap ülsz az F5-öt nyomkodva egy karakter támadhatóságára várva, szóval ha van valami ésszerű és elfogadható magyarázatod, kíváncsian várom. Eszem ágában sincs visszaélni vele, se időm, se kedvem a pók-stílushoz.
Látszik, hogy fiatal vagy még, egy vélt sérelem miatt ellenségeddé válik az egész szövi. Ehhez csak gratulálni tudok, sokat megmagyaráz....

Üdv. Pigi

"Szia

Bátyám figyelmeztetett, hogy sűrűn előfordulhat, hogy csalónak fognak tituálni és meg kell majd védenem magam...

Akkor most ebben a minutumban várnék egy bocsánatkérést.

Monitorozzanak nyugodtan, csak nehogy írjak én is a JV-nek, hogy Téged zároljanak alaptalan vádaskodásért.

Ha nem haragszol akkor kiteszem az üzeneted a felhasználói feltételek megsértése topicba.

Tisztelettel (és ez után a levél után sűrített támadásokkal a Domini Mortis szövetség felé)


"Szia,

Szépen lefutott automatizált script támadás volt, Schifi ellen. Operával vagy Firefox-szal nyomod? Mert gondolom, nem ültél végig a Támadás gombot nyomogatva mp-enként...
A technikát már ismerjük, a csalást holnap jelzem Mikiéknek, gondolom, nem fogsz megharagudni, ha monitorozni fognak egy ideig...

Üdv. Pigi"""




Pontszám: 8.34
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2935. hozzászólás - 2009.11.04. 12:09:13 (Válasz Pigone #2913 hozzászólására.)
Látom sokan még mindig nem értik a lényeget. Akkor elárulom hogyan csinálják!

*Figyelem spoiler info, ha nem akarod tudni vagy nem múltál el 18 éves, ne olvass tovább!*

Először is nem kell karakteren nyomogatni f5-öt... egyszerűen rá kell szűrni egy szövetségre a portyalistában és azt frissítgetni. A célpont kiválasztása sem bonyolult, simán lehet tudni,hogy ki mikor vadászik. Azt nem mondom el hogyan, mert titok Nem kell ehhez semmi program.
Rólam is gomboltak már le szemfülesek 30K-t.

Egy a lényeg: Költsük el azt a rohadt lét mielőtt feljövünk 15% fölé!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.42
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2936. hozzászólás - 2009.11.04. 14:38:01 (Válasz Stubb #2935 hozzászólására.)
Ezt a ki mikor vadászik titkot egyszer még kiverem belőled kertitörpe...
A fentebb leírt dolgok meg régóta szerepelnek a fórumon, ha jól emlékszem fórumkönyvjelző Morti már esszéket írt róla anno. Ráadásul ő valamikor még szövetségi társad is volt Pigone! Mielőtt szájkaratézol inkább kérdezd meg, 2 percen belül már jön is a válasz egy fórumos link formájában, hogy hol szerepelt a dolog pontosan, mert a jó öreg Mortimer ilyen precíz és mindig jelen van, mióta odaszigszalagoztam a billentyűzethez...
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.11.04. 14:38:33-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.83
fórumozóPigone
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2937. hozzászólás - 2009.11.04. 14:56:26 (Válasz Ösvényjáró #2936 hozzászólására.)
Tudjátok, ezért nem szerettem eddig sem fórumozni. Mindenki belemagyaráz már minden okosságot, igazából már azt is megbántam, hogy itt téptem a számat. Részemről visszakanyarodtam a PM-es egyeztetéshez, itt lezártnak tekintem a dolgot, ha valakinek valaki gondja támadna, és élőben is szeretné hasonló "szájkaratés" véleményét elmondani, keressen majd meg a talin, szívesen beszélgetek vele, erről is, arról is.
Nem ilyen fórumozó stílusban, ez valahogy nekem nagyon "kocka".
Jó játékot...
Pontszám: 4.15
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2938. hozzászólás - 2009.11.04. 15:21:39
"HA SZERETNÉL 30ŐSKŐ BIRTOKOSA LENNI ÍRJ, VAN EGY KÜLDETÉSEM SZÁMODRA, MELYBEN ÖSSZE KELL ZÚZNI EGY IDŐJÁRÁSI JELENSÉG ÁTJÁRÓJÁT !!!!!!!"


Fel vagyok háborodva...
Vacak 30 őskő a Ködkapuért?

ja, ez V3
A hozzászólást cirip módosította 2009.11.04. 15:22:21-kor
Pontszám: 8.85
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2939. hozzászólás - 2009.11.04. 21:26:19 (Válasz Ösvényjáró #2936 hozzászólására.)
Vajon ma voltak vadászni páran?

Te nyerted a csatát, jutalmad 2011 lélekenergia és 11 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 2112 lélekenergia és 13 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 5663 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 9476 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 5765 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 13256 lélekenergia és 28 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 4356 lélekenergia és 28 TP!



Majd tali után a bulin fizetsz egy tequila sunrise korsót és elmondom a titkot. Csak hogy bosszantsalak. Csak az a baj, hogy havonta kb egyszer van időm, meg energiám végigcsinálni egy ilyen portyanapot. Sokat köll ülni hozzá
Na de én magyarázok egy póknak? Hova jut a világ? Mi lesz veled vú?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.42
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
2940. hozzászólás - 2009.11.04. 22:06:50 (Válasz Pigone #2937 hozzászólására.)
Akkor gondolom ez a beígért bocsánatkérés a magyarázat(ok)ra. Kissé nehezen felsimerhető, de ha hunyorogva és visszafelé olvasom...

De most már legalább tudom mi a magyarázat arra, hogy némelyik Tyrantos annak idején hirtelen megfoghatatlanná vált, miután néhányszor hasonló módon leraboltam őket. Scriptet írtak a piszkok. Jobbat, mint amilyen az enyém volt. Ebbe fáradtam bele, az állandó harcba a csalók ellen
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!