Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Felhasználási feltételek megsértése
kedvelt tagBufkaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
21. hozzászólás - 2008.10.04. 18:30:46 (Válasz AranyAlma #15 hozzászólására.)
nem hiszem hogy szét unom magam, jó a szövetségünk, mindenki lelkes, nem azt mondom hogy szuperizgalmas a játék, de annyi örömet ad hogy érdemes legyen belépnem (és nem lelépnem)

arrol nem is beszélve hogy senki ne higgye azt hogy hu de táposak az épületek, borzalmas költségük van, mi beletoltunk eddig többszázeter LE-t eddig és van +3 támadásunk meg +3 védekezésünk.

ez ebben a randomrendszerben gyakorlatilag a nullával egyenlő.
Pontszám: 5.57
kedvelt tagBufkaNő
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
22. hozzászólás - 2008.10.04. 18:33:45 (Válasz AranyAlma #20 hozzászólására.)
nem kell a szönyeg alá seperni, én is hiszem hogy vannak ilyen jellegü rabszolgák, én csak arra kérek mindenkit hogy amig a vádak be nem igazolodnak, ne nevesitsünk.
Pontszám: 7.67
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
23. hozzászólás - 2008.10.04. 18:35:01 (Válasz AranyAlma #20 hozzászólására.)
Csatlakozom AranyAlmához. Aki esetleg jogtalannak érezte a vádaskodást attól elnézést kérek, és lesz aki eldöntse, hogy mi a helyzet ezekkel a karakterekkel. Téma mellőzve. Üdv.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 3
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
24. hozzászólás - 2008.10.04. 18:36:51 (Válasz Bufka #22 hozzászólására.)
Még annyit, hogy töröltem a neveket. Ebben teljes mértékben igazad van, csak felháborítottak a "xyx" és hasonló bemutatkozások. Tényleg vége részemről.
A hozzászólást Zsolesz módosította 2008.10.04. 18:43:35-kor
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 3
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
25. hozzászólás - 2008.10.04. 18:39:02 (Válasz Zsolesz #24 hozzászólására.)
OFF ismét: az én karim bemutatkozásában is benne van, hogy kimondottan építek, meg egy nagy smile, öniróniának van szánva. Szerintem másnál is.
LE veletek! )
Pontszám: 5.33
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Ravenwood
26. hozzászólás - 2008.10.04. 20:02:50
Sziasztok!

Nem akarok feljelentgetni senkit, de jól látom, hogy Ravenwood most már nincs zárolva, de a karaktere bemutatkozása az, hogy "A karakter átmenetileg zárolva van"? Ez nem félrevezető?

Ha elnéztem, akkor bocsánat mindenkitől.
Pontszám: 6.50
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood
27. hozzászólás - 2008.10.04. 21:47:05 (Válasz Petrus #26 hozzászólására.)
ezt már én is néztem; hogy zárolva van de mégis folyamatosan megy fel a szerzett LE differencia. Valószínű letelt a 3 nap eltiltás csak elfelejtették kivenni a szöveget.
Pontszám: 5
népszerűtlenStfcNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ravenwood
28. hozzászólás - 2008.10.06. 10:55:10 (Válasz Petrus #26 hozzászólására.)
Félrevezető, nem félrevezető, jó taktika. A bemutatkozáshoz - ha jól tudom- azt írsz, amit akarsz.
Pontszám: 8.33
népszerűFehérsaruFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
29. hozzászólás - 2008.10.06. 11:13:54
Ez ugye ugyanaz a kölök, aki csalt, lebukott, majd hisztizett egy kicsit a felfüggesztés következtében elvett CSP-k miatt, és közölte hogy törli a karakterét?
Pontszám: 8.75
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
30. hozzászólás - 2008.10.06. 14:45:48
2500 karakterből akadhat egy olyan, aki 5. szinten 140-es tulajdonságösszeggel, 15000 LE építéssel, tárgyak nélkül élvezi a játékot, de ilyenből több is van, max. nem ennyire szélsőséges értékekkel.
Ha kiderül, hogy itt visszaélés történik, remélem alaposan meg lesznek büntetve a játékosok és szövetségeik.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 6
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
31. hozzászólás - 2008.10.06. 15:52:12 (Válasz Fehérsaru #29 hozzászólására.)
Idézet: Fehérsaru - 2008.10.06. 11:13:54
Ez ugye ugyanaz a kölök, aki csalt, lebukott, majd hisztizett egy kicsit a felfüggesztés következtében elvett CSP-k miatt, és közölte hogy törli a karakterét?


Ja az a kölök.
Pontszám: 5
népszerűFataliNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
32. hozzászólás - 2008.10.07. 13:25:54
Heló!
Inditottam 5 karaktert amiböl 3-at a mai napon zároltak, teljesen jogosan.

sajnos tul sok idöm volt mostanában, ezért csináltam ezt a csunya dolgot, mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.

az 5 karakterem neve.
Szpritni Birsz (Smaragd Forrás)
Csodálatos Kiszel Tünde (Elit Horda)
Féreg
Bélyeggyüjtő Béla
Fotelrokker

az utolsó 2 karakter nem lett zárolva, az igazság érdekében kérem azokat is szankcionálni.

köszi!

a játék egyébként szuper, tele van épitő és LEátnyomo rabszolgákkal remélem öket is sikerül még ebben az évtizedben kiszürni és eltiltani.

a szövetségeimtöl ezuton is elnézést kérek,
Pontszám: 7.62
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
33. hozzászólás - 2008.10.07. 14:04:34 (Válasz Fatali #32 hozzászólására.)
Hát én pl. még írtam is Féregnek mert nem értettem mitől van zárolva amikor az igazán gyanús statisztikájú emberkék meg vígan elvannak. De akkor már értem mi történt.

És tényleg kellene koncentrálni az echte haszonszerzésből indított plusszkarikra is...
Pontszám: 5
népszerűFataliNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
34. hozzászólás - 2008.10.07. 14:44:56 (Válasz tramenes #33 hozzászólására.)
valójában ott buktam el, hogy amint hazajöttem, beinditottam a három karinál a vadászatokat, és gondolom a "script" érzékelte hogy ugyanazon IPröl, egy percen belül több karakterhez is történt belépés.

mondjuk a kezdet kezdetétöl ezt csinálom, ugy klátszik most értünk arra a szintre hogy ezt a dolgot már figyeli a "script". (hozzáteszem nagyon helyesen)

bocs, remélem nem adtam tippeket.

további jó kockulást
Pontszám: 6
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
35. hozzászólás - 2008.10.07. 16:47:41 (Válasz Fatali #32 hozzászólására.)
Idézet: Fatali - 2008.10.07. 13:25:54
mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.


Mondjuk ha erre meg a további kettő önkéntes bejelentésére Miklósék ugyanúgy 3nap bant szabnának ki mint Ravenwood 10k+ LE szerzésére akkor ott valami nagyon nem stimmelne...
Pontszám: 4.80
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
36. hozzászólás - 2008.10.07. 17:55:25
Én pedig személyszerint minimum 1 hét bant adnék. Mindaddig amig nincs rendesen szankcionálva a multizás, addig nem lesz semmi visszatartóereje a büntetésnek, mert a lebukás veszélye nem tűnik túl nagynak és tétje sincs jóformán a lebukásnak. Csak a top 20 játékost érintene igazán érzékenyen 3 nap eltiltás, a többséget szerintem nem érdekelné különösebben, ha amúgy hetekig több karakter LE-jeből fejlődött. Ha ilyenkor mondjuk minden tulajdonsága csökkenne a karakternek pl. 10-zel, rögtön meggondolná mindenki, érdemes-e kockáztatni.
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
37. hozzászólás - 2008.10.07. 18:34:13 (Válasz Batu #36 hozzászólására.)
Hát jabizony de itt volt egy olyan (szerintem nem kellőképp végiggondolt) lépés ami precedenst teremthet. Mert ha Ravenwood multijának súlyossági foka = 3nap ban akkor Fatalié arányosan max. 1-2 kellene hogy legyen. Ellenben ha rögtön az első felfedezett visszaélésre megfelelő mértékű büntetést adtak volna (akár véglegest is) akkor 1.) sokkal kevesebb ilyen eset lenne a későbbiekben 2.) az esetleges delikvensek nem hivatkozhatnának majd arra hogy de ezért ott csak 3 nap eltiltás járt.

Sokkal súlyosabb büntetést kellene hogy érjen mindenfajta
multi vagy szabályszegés de ugyanakkor ezen belül is legyenek azért arányok. Így mondjuk az ilyen nem direkt haszonszerzésre hanem egyszerűen csak több játékidőre használt multit is lehetne komolyabb ban-nal jutalmazni anélkül hogy aránytalanul súlyos legyen a Ravenwod-féle multi büntetéséhez képest.
A hozzászólást tramenes módosította 2008.10.07. 18:35:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
38. hozzászólás - 2008.10.07. 18:35:06
Én inkább egy kombinált "lépjen három szintet, de max annyit hogy a legfelső szintesek támadhassák - mindig 100%-ra támadható - mehessen mínuszba a LE-je (de ne költhessen mínuszba) - -20 allstat - legyen nyílvános a neve"-re szavaznék
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
39. hozzászólás - 2008.10.07. 19:20:53 (Válasz tramenes #37 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.10.07. 18:34:13
Hát jabizony de itt volt egy olyan (szerintem nem kellőképp végiggondolt) lépés ami precedenst teremthet. Mert ha Ravenwood multijának súlyossági foka = 3nap ban akkor Fatalié arányosan max. 1-2 kellene hogy legyen. Ellenben ha rögtön az első felfedezett visszaélésre megfelelő mértékű büntetést adtak volna (akár véglegest is) akkor 1.) sokkal kevesebb ilyen eset lenne a későbbiekben 2.) az esetleges delikvensek nem hivatkozhatnának majd arra hogy de ezért ott csak 3 nap eltiltás járt.

Sokkal súlyosabb büntetést kellene hogy érjen mindenfajta
multi vagy szabályszegés de ugyanakkor ezen belül is legyenek azért arányok. Így mondjuk az ilyen nem direkt haszonszerzésre hanem egyszerűen csak több játékidőre használt multit is lehetne komolyabb ban-nal jutalmazni anélkül hogy aránytalanul súlyos legyen a Ravenwod-féle multi büntetéséhez képest.


Szerintem ezt nem érdemes túlbonyolitani. Le van irva a szabályzatban? - Le. Volt szabályszegés? - Volt. Ergo büntetés. Ennek mértékét Miklósék döntik el, ezt szerintem utólag is lehet szigoritani ha felmerül az igény. Pl. lehetne 2 nap amnesztia, amikor a szigoritás előtt mindenki törölhetné a másodlagos karaktereket, akiket ezekután multizáson kapnak az kaphatna szigorúbb büntetést.
Pontszám: 5
népszerűFataliNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Felhasználási feltételek megsértése
40. hozzászólás - 2008.10.07. 19:27:50 (Válasz tramenes #35 hozzászólására.)
nekem is eszembe jutott ez, direkt nem tértem ki erre, hiszen aki "bünös" az ne pattogjon és ne mutogasson.

halkan megjegyzem, még mindig aktiv két karim, nem sikerül zároltatni öket, hiába lépkedek ki be velük.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!